Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8451) revolver


revolver
aktív tag

Valaki ért az Express Gatehez??? (hsz.8445)

[ Szerkesztve ]

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#8452) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok!

Van egy K50AB-SX010L notebookom!

Nem tudom melyik ventit hallom benne, a prociét vagy a vidkariét, vagy ebbe csak egy van a lényeg, h elég zavaró!

Pontosabban csak az zavar benne, h nem egy sebességgel forog, hanem ide oda szabályozza. Ez se lenne baj, ha pl játszom logikusan jobban pörgetné és pl a win alatt kevésbé, de ahogy pl most írom ezt a post-ot kb 12x kicsit megpörgeti, majd lelassítja és hosszútávon ez idegesítő!

Nem lehet vhogy ezt szabályozni?

Sőt hozzá se nyúlok percekig, akkor is öszsevissza szabályozza.

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8453) kkk99


kkk99
csendes tag

Helosztok. Van egy asus x51RL típusú noti 1gb ram-al. Szeretnék még rakni bele 1gb-ot. Tudnátok mutatni konkrét típus, hogy milyen lenne jó bele?
Jelenleg egy 1gb os modul van benne konkrétan ilyen: DIMM1: Nanya NT1GT64U8HB0BN-3C
[link]

[ Szerkesztve ]

(#8454) Rellind válasza revolver (#8451) üzenetére


Rellind
senior tag

(#8455) kali válasza kkk99 (#8453) üzenetére


kali
legenda

több asus notiba is tettem ilyen modul mellé kingmax 1 gb ddr2 667 mhz modult, és probléma nélkül mennek együtt!

(#8456) Mr President


Mr President
senior tag

Hali.
Van nekem egy F3Sa notim és win7es driverek kellenének. Hol találok ehhez a típushoz? (van e egyáltalán?) Tudom hogy Vista driverek elvileg jók, most azokkal van felrakva a win 7 de valahogy mégsem jó. Van olyan alkalmazás ami csak 16bites színmélységben működik! És a vga drivert nem lehet uninstalálni! Vistán vista driverekkel nem volt semmi problémám! A gyártó honlapján nincs ehhez a típushoz win7 driver. Esetleg más típus win7es driverei jók e? valami tipp hogy mit hogy kellene hogy minden jól működjön vista driverekkel?? :D
előre is kösz a segítséget

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#8457) csilla145


csilla145
tag

sziasztok.van egy asus R2H gépem és meg akarom nézni az asus honlapján hogy még garis-e a cucc.mivel nem vágom az angolt ezért nem tudom megnézni.tudna valaki adni egy linket ahol meg tudom nézni szériaszám alapján ?

[ Szerkesztve ]

(#8458) Lajkó válasza Mr President (#8456) üzenetére


Lajkó
őstag

Szerintem esélytelen a dolog! :( Én sem találtam sehol sem Win7 alá drivereket A7K-hoz. Bár nekem csak a webcam ami vacakol(nem megy).
Mindenki azt javasolta hogy a Vistás drivereket használjam, de nem tudtam megoldani a problémát!

(#8459) kkk99


kkk99
csendes tag

Amugy x51RL típusú notikban hány darab memória foglalat van? Vagy ezt hol lehet megnézni?

(#8460) Lajkó válasza Lajkó (#8458) üzenetére


Lajkó
őstag

Elméletben ezek lennének a támogatott tipusok!
Nem tartom túl valószínünek de szívből remélem, hogy később a régebbi tupusokhoz is bütykölnek valamiféle Win7 drivereket. :U

(#8461) kali válasza kkk99 (#8459) üzenetére


kali
legenda

itt; link

(#8462) Kovi0828


Kovi0828
csendes tag

Sziasztok!
Egy Asus k70ab-ty006l laptopot szeretnék venni.Mik a tapasztalatok ezzel a géppel?? Érdemes megvenni vagy nem?Segítségeteket előre is köszönöm.

(#8463) Newyorker válasza Kovi0828 (#8462) üzenetére


Newyorker
addikt

nekem uez van csak kisebb kijelzővel

ok minden vele

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8464) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lenne nekem is egy-két kérdésem:
mire való a wiraless console 3
feltelepítettem fut és annyi
na meg most nem lehet kikapcsolni a wifit

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8465) kovsol válasza kisza25 (#8464) üzenetére


kovsol
titán

én még vista alatt raktam fel nálam annyit csinált, hogy wifi ki be kapcsolást irányította
le is szedtem, mert nekem a gép oldalán van egy kis toló kapcsoló ami minden programtól függetlenül lekapcsolja a wlant
viszont tegnap felraktam a Power4Gear Hybridet és döbbenten láttam, hogy vannak bent új dolgok a régihez képest amit még vista alatt használtam pl ez a camera és odd letiltás rész meg, hogy az aerot kikapcsolja meg fehér hátteret rak be ilyesmit is be lehet kapcsolni ez nekem még új volt :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8466) Newyorker


Newyorker
addikt

K50be hol tudom nézni win7 alatt a kamera képét?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8467) kali válasza Newyorker (#8466) üzenetére


kali
legenda

ha tettél fel gyártói alkalmazást a kamerához, akkor annak a segítségével!

(#8468) Newyorker válasza kali (#8467) üzenetére


Newyorker
addikt

jaja, van fent, de nem tudom, h hol tudom letesztelni a kamerát

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8469) revolver válasza Rellind (#8454) üzenetére


revolver
aktív tag

Szia!
Igen olvastam már ezt a topicot,de sajna a problémámra semmi érdemlegeset nem találtam ott!
Valaki ha tudna segíteni a 8445-nél feltett hozzászóláshoz,azt nagyon megköszönném!!!

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#8470) kali válasza Newyorker (#8468) üzenetére


kali
legenda

például lifeframe utility vagy virtual camera utility!
de az msn vagy skype is segíthet...

[ Szerkesztve ]

(#8471) Newyorker válasza kali (#8470) üzenetére


Newyorker
addikt

ok köszi

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8472) kisza25 válasza kovsol (#8465) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

köszi

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8473) sonykor


sonykor
tag

Asus F5Z laptopom van.
Ha külső USB-s merevlemezt csatlakoztatok a laptophoz akkor nem tudom normálisan leválasztani. Ezt a hibaüzenetet írja ki: [link]

Pedig minden ablak be van zárva. Mi lehet ez a gond?

(#8474) kali válasza sonykor (#8473) üzenetére


kali
legenda

a háttérben bármilyen alkalmazás használhatja; vírust/fertőzést keres rajta valamelyik védelmi alkalmazás, vagy ilyesmi...

(#8475) F1r3b1rd válasza sonykor (#8473) üzenetére


F1r3b1rd
tag

A másik dolog : ha intéző v TC v bármilyen fájlkezelővel használtad, mielőtt ezeket bezárod, át kell váltanod vmelyik lokális partícióra és úgy bezárni az adott progit. Ugyanez vonatkozik, mindenféle lejátszó, néző, szerkesztő stb progira is.
üdv

revolver: az Express Gate tudtommal egy mini linux disztribúció, amit külön partícióra kell telepíteni, szóval szerintem keress a te gépedhez való installert. Pár hsz-el korábban vki már belinkelte neked az ezzel foglalkozó topicot. Gondolom ott csak többet tudnak segíteni neked.

[ Szerkesztve ]

(#8476) F1r3b1rd válasza F1r3b1rd (#8475) üzenetére


F1r3b1rd
tag

Asus Express Gate forum

[ Szerkesztve ]

(#8477) Magnum_ válasza Lajkó (#8446) üzenetére


Magnum_
nagyúr

atyagatya.. nagyon köszi!

I humbly and respectfully decline™

(#8478) Mr President


Mr President
senior tag

Szerintetek ezzel a [link] driverrel működne a dolog? Igaz hogy bétahoz való elvileg, de szeptemberi release. Szerintetek?

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#8479) Gameboy77


Gameboy77
aktív tag

Sziasztok,jó estét kívánok mindenkinek!

Asus K50AB notim van,Win7 32bites oprendszerrel.Heteken át használtam a gépet,míg tegnap megkíséreltem egy Bios frissítést a gyári 201-es verziót a legfrisseb 213-asra.(természetesen a win7-nek megfelelővel).Afrissítés utáni újraindítás nem sikerült,a Windows javítást kísérelt meg,de nem járt sikerrel.
Újratelepítettem a rendszert,és úgy tűnt minden rendben van,a bootolásnál az új Bios verzót írja ki.
A probléma az,hogy az eddig is használt illesztőprogramokat különböző hibaüzenetekre-("A hardverazonosító beolvasása az INI fájlból sikertelen volt!")- hivatkozva nem telepíti.
A VGA driver telepítésekor ez a hibaüzenet:"Az alkalmazást nem sikerült elindítani,mert párhuzamos konfigurációja helytelen."
Annak ellenére,hogy az illesztőprogikat nem tudom telepíteni,működik az fn+alvóállapot gomb,a wifi-,a fényerő állító-,a monitor ki-be kapcsoló gyorsbillentyűk,és a kártyaolvasó.
nem működik viszont a webkamera,hangerő bill.páros,és Ati CCC hiányában a GPU-k közti váltás sem.

Ha valaki találkozott már ilyesmivel,vagy van használható ötlete kérem ossza meg velem.
A segítő válaszokat előre is köszönöm.

További jó fórumozást mindenkinek!

(#8480) kisza25 válasza Gameboy77 (#8479) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az a fura, hogy nekem 216-os bios van fent amit pár napja telepítettem és most a 213-mas a legfrissebb :U
akkor most mi van :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8481) kali válasza kisza25 (#8480) üzenetére


kali
legenda

a 216 visszahívásra került, javítanak rajta!

(#8482) adamka16 válasza kali (#8481) üzenetére


adamka16
őstag

micsoda???? nem jó a BIOS? csak mert nekem is az van fennt :U

(#8483) kisza25 válasza kali (#8481) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

akkor most ilyenkor mi van :F
én nem észleltem semmi problémát
lehet tudni mi volt vele a gond?
van félnivalóm? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8484) Gameboy77


Gameboy77
aktív tag

Sziasztok!
Úgy tűnik,hogy a 213-ason is dolgozhattak volna még.
Az egyetlen segédprogram a LifeFrame3 amit telepített,de ha elakarom indítani azt a hibaüzenetet írja ki,hogy ez az alkalmazás csak Asus notikon fut.

Az jó nem?

Egyébként K50AB-nál lehet resetelni a Biost,lenne értelme,ha igen,hogyan kell?

(#8485) L4rs


L4rs
tag

Hát most nem azé', de kicsit nekem olyan, mint ha ASUS elkomolytalankodná a dolgot. Kiadtak egy nagyon jó ár/érték arányú szériát (K50), kellemes VGA-val, külsőre letisztult, nekem kifejezetten tetszik az egész összhatás, és adtak mellé egy rakás sz.r progit/drivert. Most meg ez a BIOS visszahívásos móka. Pedig kezdtem azt hinni, hogy helyre áll a rend, ehelyett még nagyobb a zűrzavar. Meg vagyok így is az első kiadott programokkal, de egy kis idő múlva kezd idegesítő lenni, hogy minden 2. Fn gomb nem jó, meg szeretném már a ciripelést is megszüntetni, esetleg némi alvó állapot használat, de így lehet halasztok jövőre a frissítéssel, hátha addigra kiadnak valami tesztelt dolgot is.
Nem így ismertem meg a gyártót. Szomojúú vagyok. :(

(#8486) kovsol válasza Gameboy77 (#8484) üzenetére


kovsol
titán

nekem a FancyStar írja ezt, hogy csak asus notikon fut :) bár lövésem nincs mi az a progi, mert még sose sikerült elindítani :B
nekem amúgy már 10hónapja megvan a gép és a vista 32 bittel használtam két héttel ezelöttig és egyszer nem fagyott ki meg semmi minden tökéletesen ment :)
de mikor beújítottam +2GB ramot még akkor felraktam a win 7 64bitet és kiderült, hogy nincs win7 támogatás a notimhoz driver téren... miközben egy HD3470 van bent mi még a dx10.1 -t is tudja így még a win 7 plecsnit is megkaphatná :) de ez lényegtelen, mert a win 7 minden eszközt felismert vga hoz meg hanghoz raktam fel új drivert az fn gombokhoz meg egyébb holmikat leszedtem más notihoz valót és megy tökéletesen vele :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8487) choosen válasza kisza25 (#8483) üzenetére


choosen
tag

nem tudom nekem a 216 van fenn de semmi gondom nincs, ez a baj?
4gb ram és win7 64

Gyula

(#8488) kisza25 válasza choosen (#8487) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

valami oka biztos van, hogy visszahívták :U
szintén 4Gb és Win7 64bit
kovsol: az azért vicces, hogy te letöltötted linkemről az Fn drivert és minden ok
nekem meg olyan notim van, mint a linken és nem műkszenek a hangerő gombok :D
a többi yo

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8489) Peti567


Peti567
aktív tag

Sziasztok! Légszi segítsetek!

Meilyk a jobb videó kártya?
ATi Mobility Radeon® HD4570 512MB
NVIDIA® GeForce G102M/512MB VRAM

Az előző laptopomban (tönkrement) NVIDIA® GeForce Go 8600M-GS 256MB -volt, ez milyen a fentiekhez viszonyítva???

Szerintetek ez jó gép játékra is?
ASUS K50IN-SX155L
http://www.notebook.hu/notebook/asus/asus_k_sorozat/asus-k50in-sx155l
Ujabb játékokkal is elbír pl: Cod5??

Vagy melyik Asus 15,6" -os gépet ajánlanátok, mondjuk 180.000-ig??
Köszi a segítséget!

(#8490) PZee


PZee
csendes tag

Sziasztok!
Ma telepítettem egy ASUS F5SR-AP050-es típusú Laptopra WIN XP-t.Sajnos az alábbi problémába ütköztem: Miután minden drivert feltelepítettem, akkor jöttem rá, hogy a kapcsoló gyors gombok nem működnek. / express Gate,Internet indítóbillentyű,érintőpad zárbillentyű stb./ A Power4 Gear exe elindul és lekerül az óra mellé, de nem tudom a gombbal váltani, vagy vezérelni. Az ATK0100-t is feltelepítettem, de semmi eredmény. Lehet, hogy csak Láma vagyok.Gyors és segítő válaszotokat előre is köszönöm.
üdv.: PZee

Zee

(#8491) kali válasza adamka16 (#8482) üzenetére


kali
legenda

a gyártó tömören csak annyit közölt, hogy probléma van adott bios verzióval, még a szervizes oldalon sem publikálták a hibát... ha jelentős probléma lenne, akkor biztosan kiadtak volna egy közleményt, hogy akinél 216 van fent, az tegye vissza a 213 verziót!

Peti567; Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List

PZee; a többi atk dirver/utility is kell; atk media utility, atk hotkey utility, atk osd(2) utility...stb!

[ Szerkesztve ]

(#8492) sheep válasza kovsol (#8486) üzenetére


sheep
addikt

a win7 egy optimalizált vista (jó, persze elég sarkítva), szal a driverekkel sztem nem lesz gond
én 2 évig használtam vistát, sztem az egész országban én voltam egyedül vele megelégedve:)
egyszer sem fagyott le, semmi probléma nem volt
a win7 pedig még jobb, persze nagy a hype is körülötte
szal nyugodtan rakjál fel vista drivert ha mást nem találsz

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8493) kovsol válasza sheep (#8492) üzenetére


kovsol
titán

de írtam, hogy mindent felismert, minek rakjak fel új drivert pl a kártyaolvasóhoz vagy a webcamhoz ha így is megy ott nincs sebesség javulás meg amúgy is amit alapból felrakott frissebb driver mint ami van vistas hozzá, fn gombhoz meg nem noti függő driver van, meg a power4gear cuccot szedtem le még más notihoz adottat, de az is megy mindegyikkel szóval minden tökéletes
és írtam vista egyszer nem fagyott nekem se és én is meg vagyok vele elégedve
win 7 meg mégjobb és minden megy faszán rajt és gyorsabb is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8494) kali válasza sheep (#8492) üzenetére


kali
legenda

nem csak te, én is elégedett vista felhasználó voltam! pedig még x64 is elég sokáig futott belőle anno az asztalimon, és még azzal sem volt gond - a notin persze csak x86 ment...

(#8495) Peti567


Peti567
aktív tag

Milyen 15,6"-os Asus notebookot ajánlanátok játékra is 200.000-ig?
Köszi

(#8496) Sgt. Mathias válasza Peti567 (#8495) üzenetére


Sgt. Mathias
csendes tag

Hello
Én épp nemrégiben vettem egy ASUS K50AB notebook-ot cirka 150ezerért és nagyon meg vagyok vele elégedve. Kipróbáltam már pár játékot és elég jól futottak. Pélául Crysis Mediumon szépen fut és az NFS Shift-el mediumon szintén megbirkózik. Én csak ajánlani tudom ezt a típust, bár ez kicsit alacsonyabb árkategóriába esik mint amire gondoltál, de szerintem viszonyítási alapnak jó lehet. Ár/érték arányban szerintem nagyon jó.

(#8497) kali válasza Peti567 (#8495) üzenetére


kali
legenda

bőven 200 e ft alatt, de már jó; K50AB-SX018L

(#8498) Peti567 válasza kali (#8497) üzenetére


Peti567
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget, természetesen nem kötelező 200 ezerbe kerljön, sőőt! :D

(#8499) Peti567


Peti567
aktív tag

HDMI csatlakozó ezeken nincsen? Egyébként tetszenek!

Amugy meilky a jobb videó kártya?
NVIDIA® GeForce G102M/512MB VRAM
ATI Mobility Radeon HD4570 512 MB VRAM
Intel Graphics Media Accelerator 4500MHD

Ha jól láttam akkor az ATI a legjobb, nem??

[ Szerkesztve ]

(#8500) kali válasza Peti567 (#8499) üzenetére


kali
legenda

már linkeltem neked korábban; Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List
intel procis kivitelben csak a g 102m videókarival van k50in szériás, de a g 102m gyengébb, mint a hd 4570 és játékban a vga jobban számít! amelyik játék megy a hd 45710 videókarin, annak meg simán elég a korábbi hozzászólásomban linket notiban lévő rm-74 proci!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.