Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8351) kisza25 válasza adamka16 (#8349) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na már lenne is pár kérdésem
előlehet hívni még beállítást a BIOS-ban?
szeretném a memóriákon beállítani a valós 800Mhz-et(jelenleg 667Mhz-en mennek) vagy ez a 2,1Ghz-es proci/szozó/ram osztó miatt van?
a ventilátorszabályzást lehet valahogy állítani?
nekem is sípol ha HD3200 megy csak és aksiról üzemel,
viszont én azt hittem magától vált a két VGA közt teljesítménytől függően :U közben nekem kell beállítani(nem mintha ez olyan nagy gond lenne :) )
eddig nagyon tetszik még tesztelgetem

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8352) micky46


micky46
csendes tag

Sziasztok!
Recovery partíció törlése garivesztéssel jár?

(#8353) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van aki már frissített biost K50AB-n?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8354) Darkbear válasza kisza25 (#8353) üzenetére


Darkbear
csendes tag

Igen!

A 216 raktam fel!

minden ok..

Db

(#8355) adamka16 válasza kisza25 (#8351) üzenetére


adamka16
őstag

a memókon csak 667-et fogsz tudni beállítani, hiába tudja a memó a 800-at, ha a proci csak 667-et tud.
a két GPU közti váltást fixre be tudod lőni a windowsban is, jobb gomb az asztalon és ott az ATI power express feltéve ha a biosba is powerxpress-re van állítva. ha dgpu-ra akkor mindig az erősebbet használja és nem sípol. bár én úgy állítottam be, hogy BIOS alatt express mód és windows-ba meg kijelöltem a nagyteljesítményűt és kivettem a pipát, hogy ha akkuról üzemel akkor se kapcsoljon át a kisebb teljesítményűre.

(#8356) kisza25 válasza adamka16 (#8355) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na bios frissítés megvolt(216-ra)még tegnap este megejtettem :)
azt tudom,hogy hol és hogyan kell beállítani biosban, catalyst-ban,
csak azt hittem, hogy magától váltogat terheléstől függően a két kártya között, de azért ez is jó megoldás(ne legyünk telhetetlenek :D )
azt gondoltam,én is, hogy a proci lehet a ludas a 667Mhz-en járó memókkal,
de azt hittem, hogy a QL 65 tudja kezelni a 800Mhz-et, mert az 200Mhz-es sineket használ, meg magasabb HT- mint a QL64-es
BIOS-ra visszatérve:
nem lehet bill.kombinációval előhozni extra beállításokat?
olyanokra gondolok, mint ventiszabályzás, memória beállítások, integrált GPU mennyi rendszermemóriát használjon...
mert tegyük fel beállítom dgpu-ra akkor minek legyen lefoglalva az a 256Mb a rendszermemből
egy kellemetlenséget vettem észre eddig, hogy a ventiszabályzás mintha nem működne rendesen, menet közben nem hallom, hogy bármikor is gyorsulna, ez nem is lenne gond(sőt)csak felmegy egészen 70 fokig is amit azért sokallok és jártam már úgy is,hogy maxon pörgött 5400Rpm 40foknál :F (nem vette vissza Win betöltésekor) és nem volt hajlndó lassítani, tudtok valamit amivel szabályozhatnám?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8357) SPC3RUN


SPC3RUN
tag

Kinéztem pár K szériás notit,ezek tetszettek legjobban
max 140et költenék rá... Intel procisat vagy Amd-set vegyek
ezt nemtudom eldonteni amdről annyit tudok hogy jobban melegszik
semmi többet
tudtok ajánlani egy modellt esetleg amibeATI Radeon HD4570 512MB
kártya is van igazábol ez lenne a lényeg. cod5 megy rajta :p ?
Köszi:R

(#8358) SPC3RUN


SPC3RUN
tag

Kinéztem pár K szériás notit,ezek tetszettek legjobban
max 140et költenék rá... Intel procisat vagy Amd-set vegyek
ezt nemtudom eldonteni amdről annyit tudok hogy jobban melegszik
semmi többet
tudtok ajánlani egy modellt esetleg amibeATI Radeon HD4570 512MB
kártya is van igazábol ez lenne a lényeg. cod5 megy rajta :p ?
Köszi:R

(#8359) kisza25 válasza SPC3RUN (#8358) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

140-ért nincsen intel-es megoldás+4570, az már drágább
esetleg intel+HD4330 akad néhány MSI és szintén MSI és akad DELL is
4330 ua. mint 4570 csak alacsonyabb órajelekkel

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8360) kali válasza kisza25 (#8359) üzenetére


kali
legenda

jáááájjjjjj, sis chipset által vezérelt msi notit ne nagyon linkelgess - sőt, más gyártótól származót sem -, mert ha valaki rád hallgatva vesz egy olyat, akkor elég gyakran fogsz csuklani... :DDD

(#8361) adamka16 válasza kisza25 (#8356) üzenetére


adamka16
őstag

nekem egész végig hangtalan. az nem gond, ha nem pörgeti, majd nyáron a nagy melegben akkor pörgetni fog egy picit majd. játszol, akkor sem fog gyorsabban forogni és épp ez a szép az egészben. de ha megnézed, hogy a prociknak mennyi a maximális hőmérséklete, akkor pl ami nálam az átlag 80 fok, akkor az nem is sok. olyan mint egy normál üzemmeleg motor. ventit szabályozni nem fogod tudni, ha nincs fenn chipset driver, akkor asszem föl le járkál a venti fordulatszáma, utánna már nem. sokat játszottam vele, még amikor meleg volt itt a szobában, akkor is csak minimális melegedés volt tapasztalható, de fagyás emiatt nem. szóval ezen felesleges parázni is, mivel megsütni nem fogod tudni semmivel. és mellesleg a memória időzítéseket sem fogod tudni állítani, mivel ezek gyári értékek, nem olyanok mint sima PC-nél. de ezt a sípolást nem lehet orvosolni szted?

(#8362) kisza25 válasza kali (#8360) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én nem mondtam, hogy vegyen olyat, csak aban az árban ezt kapni :)
igazad van oda kellett volna írnom,hogy azt nem ajánlom :B
adamka16: felraktam 216-os biost most nekem nem sípol
köszi az infókat megpróbálok együtt élni ezekkel a magas hőmérsékletekkel :)
asztali gépnél nem megy proci 52fok fölé pedig 4magos igaz azon van egy AC freezer
nem volt még notim és nekem magasnak tűntek ezek a hőmérsékletek 60fok alapon 80fok terhelve...
műkszik a venti szabályzás, mert néztem játékot és felpörgette 3800-ig bekapcsoláskor 1100-on pörög net közben meg 2200-on,de ilyenkor még nincs hangja 2700-2800-nál kezdem hallani, de ez teljesen rendben van,de ez a 80fok normális :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8363) adamka16 válasza kisza25 (#8362) üzenetére


adamka16
őstag

isten vagy ember... új bios, sípolás nuku - nagy öröm.
asztali gépnél ezek nagyon magas hőmérsékletek lennének, de egy notebooknál ez megszokott, úgyhogy no para. ha magas akkor úgy is rég kifagyott volna. mellesleg a fordulatszámot te milyen progival nézted? csak mert nekem az everest-el nem igazán a valóst írja ki.

(#8364) Petroimro


Petroimro
csendes tag

Sziasztok!
ASUS K50AB notit szeretnék venni. Ebből a típusból melyik a legerősebb?
A notebookzone oldalán találtam olyat, hoy ASUS K50AB-SX088L-4G , de más helyen nincs ilyen. Az hogy lehet?

(#8365) Petroimro


Petroimro
csendes tag

Sziaszok!
Néztem az asus weboldalát ás ott azt írja, hogy az asus k50ab 250 és 320 GB-os merevlemezzel kapható. Akkor hogy lehet, hgy a notebookzone-nál 500GB-ossal árulják?
Van valakinek tapasztalata ezzel a bolttal?
Ez a kettő közt mi a külömbség?
[link]
[link]
Esetleg tudtok erősebbet valahol?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#8366) Darkbear


Darkbear
csendes tag

Sziasztok!

Nektek mennyit bír az akksi! Nekem 4400-as, és 2óra alatt van. Kicsit keveslem!
Változni fog? Elég új még a cucc.

Üdv

Db

(#8367) kovsol válasza Darkbear (#8366) üzenetére


kovsol
titán

nekem 4600 -as és wifivel filmezéssel bír 1:50 -t kb szóval nem túl sok és nekem ma 10 hónapos a gép amugy

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8368) kisza25 válasza adamka16 (#8363) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:B
everestel néztem és amikor ott váltott 2200-ról 2800-ra már hallottam a hangját amikor+tovább gyorsult még jobban hangosodott
szerintem jól mér a legújabb béta van fent

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8369) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van egy olyan gondom még, hogy amikor bekapcsolom a gépet és hálózatra van kötve, bejön a win és nem lassul le a venti, ha kikapcsolom és kihúzom a hálózatról és úgy indítom el akkor ok és utána rádugom hálózatra akkor is jó :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8370) hopimix


hopimix
tag

Sziasztok

ASUS X53KE laptophoz keresek töltőt. Amit adtak hozzá ( ADP-90SB BB) meghalt. Hol jutok hozzá nagyon gyorsan?
Thx

(#8371) adamka16 válasza kisza25 (#8368) üzenetére


adamka16
őstag

igen én is nézem, hogy az új bios-al már normális értékeket ír ki az everest is.

(#8372) kisza25 válasza adamka16 (#8371) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

neked nem csinálta még ezt a ventifelpörgetős úgy maradós-nem visszavevős dolgot, amit az előzőekben írtam?
pár napja nálam haldoklik prohardver nem nagyon akarta behozni az oldalakat, közben minden más oldal bejött, szerver vacakolt, vagy rios?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8373) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy a notebookomban Atheros AR5008X wifi kártya van, és hogy ez mire képes. Nem nagyon vagyok otthon a témában, de annyit tudok, hogy van vmi ilyen b,g,n besorolás. Valaki tudna segíteni, és kicsit jobban ki is fejteni, hogy ez esetben ez mit is jelent?
Üdv
István

(#8374) kali válasza stvnppp (#8373) üzenetére


kali
legenda

link ; link
wifi besorolás; link
manapság a g szabvány mondhatni minimum, az n pedig a jelenlegi csúcs, mint a linkelt táblázatban is láthatod, g üzemmódban 54 mbit/s a névleges maximális sebesség, ami a gyakorlatban alapban ~ 20 mbit/s átvitelre képes, az atheros különböző kiterjesztéseket is kezel (például super-g), amivel akár ~ 28 mbit/s sebességre is feltornázható a valós átvitel. ehhez persze olyan ellenoldal kell (például router), ami szintén kezeli az adott kiterjesztést! az n szabvány esetében 300 mbit/s a névleges maximális sebesség, a valós átvitel pedig ~ 75 mbit/s - ez is feltornázható különböző kiterjesztésekkel valamivel gyorsabb átvitelre!
ha a neted sebessége 30 mbit/s vagy attól gyorsabb, és teljes egészében át akarod vinni wifi kapcsolaton, akkor n szabványos ellenoldal (például router) kell, ellenkező esetben elég a g is!

(#8375) stvnppp válasza kali (#8374) üzenetére


stvnppp
senior tag

Köszi a választ.
Mostanában nézegettem a routereket, eddig a TP-Link TL-WR941ND-t nézegettem. Ha egy ilyenbe ruháznék be, akkor az elvileg megfelelő lenne az előbb említett célnak? És akkor így tudnám használni a 30/20 Mbit feletti internetet is, illetve ezzel a párossal mennyi lenne az elméleti korlát?

(Egy másik topicban láttam, hogy Neked is ilyen van, és remélem nem veszed tolakodásnak, csak hát nem vagyok expert a témában, sőt... Mi az eddigi tapasztalatod vele?)

(#8376) kali válasza stvnppp (#8375) üzenetére


kali
legenda

bő egy hete van meg nekem az említett router, nekem is azért kellett, mert az előző g szabványos nem vitte át wifi kapcsolaton a 30/3 netet.
n - n párosítás estén wifi kapcsolaton az elméleti korlát alapban 75-80 mbit/s környékén van, de ez több összetevő függvénye, így látatlanban mindig csak jósolgatni lehet adott router és wifi modul párosításakor...
én elégedett vagyok a router tekintetében, ár/érték arányban kifogástalan vétel volt!
az apróbbik notimban lévő intel 4965agn modult szereti, az már biztos!

az asus notiban lévő atheros ar5007eg modul által használatos super-g kiterjesztést viszont nem kezeli, így csak sima g átvitel van bő 20 mbit/s sebesség környékén.
az előző (asus) router kezelte a fent említett kiterjesztést, és 28 mbit/s kihozható volt az asus noti moduljával.

[ Szerkesztve ]

(#8377) adamka16 válasza kisza25 (#8372) üzenetére


adamka16
őstag

nálam egy buhera vistával csinálta és akkor is alvó állapotból való visszatéréskor. igaz az alvó állapot még most sem 100-as ezen a laposon de nem tudom miért. van mikor nem kapcsolja vissza a képernyőt. aztán újra alvóba kell tenni fn+gombbal és utána újra feléleszteni és akkor jó. :U

(#8378) xlalix


xlalix
tag

Asus K50Cseries laptopra Win. XP SP3-at raktam. Felraktam minden drivert de hang nincs...Pedig fent van minden..Ötlet?Javaslat?

(#8379) kisza25 válasza adamka16 (#8377) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

win7-et használok 64bites, tényleg alvó állapotból is csinálta, de felraktam a netről a legújabb win7 drivereket azóta megszűnt :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8380) adamka16 válasza kisza25 (#8379) üzenetére


adamka16
őstag

én is feltettem, de van még mindig mikor vacakol és nem tudom, hogy miért?!:S
mondjuk az biztos, hogy az sem mindegy ha funkciógombbal teszed alvó állapotba, vagy a start menübe a leállításnál.

(#8381) Sir Robin 25


Sir Robin 25
csendes tag

Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni abban, hogy hogyan tudnék (és milyen) operációs rendszert feltenni egy Asus Eee Pc 2GB -s gépre... Nagyon megköszöném, ha valaki segítene valami linkkel, vagy leírással.

Nagyon szépen köszönöm előre is a türelmet és a segítséget! :R

Üdv.

(#8382) kisza25 válasza adamka16 (#8380) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

most, hogy mondod mintha csinálta volna nekem is azóta, de én sem találok rá magyarázatot
ezt leszámítva minden f@sz@ :D
itt van 2teszt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8383) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a rendszer HD3200 és HD4570

[L:/dl/upc/2009-10/17/37569_o3rphccjyukoufnz_screenhunter_01_oct_18_22_56.gif][IMG:/dl/upc/2009-10/17/37569_o3rphccjyukoufnz_screenhunter_01_oct_18_22_56.thumb.gif][/IMG][/L]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8384) Newyorker


Newyorker
addikt

HD 4570-hez melyik driver a jó az AMD-Ati oldalán?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8385) adamka16 válasza Newyorker (#8384) üzenetére


adamka16
őstag

szerintem, a gyártó oldalán lévőt tedd fel, mert szerintem ez speckó driver, mivel benne van az ATI xpress része is ami valszeg a PC-hez valókban nincs benn.

kisza25: majd én is csinálok hasonló tesztet, amint lesz egy kis időm rá. bár ahogy elnézem te tettél bele +2gb memóriát. bár szerintem, 3 vagy 4 giga már annyira nem számottevő, mivel játékoknak is elég a 3.

[ Szerkesztve ]

(#8386) kali válasza Newyorker (#8384) üzenetére


kali
legenda

alapban egyik sem, direktben a notira szabott (.inf) kell!

(#8387) Newyorker válasza adamka16 (#8385) üzenetére


Newyorker
addikt

oks, akkor a gyártó oldalán lévőt teszem fel, azt mindig frissítik?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8388) Newyorker válasza kali (#8386) üzenetére


Newyorker
addikt

oks, köszi

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8389) Lenry


Lenry
félisten

párom kapott egy emailt az Asustól, hogy a laptopjában lévő akku esetleg veszélyes lehet, úgyhogy ne használja, és majd ingyen kicserélik

utána néztem ennek
ez alapján a 2007-es Asus X51 és Pro52-es laptopok akkui lehetnek veszélyesek
2007-ben vettük, X51, eddig stimm
beírtam az ellenőrzőbe a serialjait az akkunak, és azt mondja, hogy ez az akku egyszer már cserélve lett.
pedig nem. újan lett véve a noti, azóta ez az akku van benne. mit lehet ilyenkor csinálni?

azt mondja, hogy "Please contact your local support hotline."
honnan tudhatom meg a szükséges számot

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8390) Newyorker


Newyorker
addikt

Most veszek egy ASUS K50AB-SA010L-4G típusú notebookot a kérdésem az, hogy milyen op rendszert rakjak fel rá?!

WinXp
Vista 32bit
Vista 64bit
Win 7 32bit
Win 7 64 bit

Nyilván játszani is szeretnék vele, szval ezért gondoltam a win 7-et, de a kérdésem, hogy a 32 bitet, vagy a 64 bitet tegyem fel?

Win 7-hez vannak már normális kieg progig? (nero, office, NOD32, firefox, daemon tools, stb stb)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8391) kali válasza Lenry (#8389) üzenetére


kali
legenda

hívd ezt a számot; 06-1/505-45-61 (09:00-17:30 hétfőtől - péntekig / munkanapokon)

(#8392) sheep


sheep
addikt

sziasztok
két kérdésem lenne:
asus k50ab sx10l gépem van, és minden játék egy ablakban megy középen
ezt lehet valahol állítani, hogy a játékot hozzáméretezze a képernyőhöz? hiába buherálom a játék conf. file-t, az nem használ-de másik laptopon működött
a másik kérdésem: a tapipad érzékenységét lehet állítani valahol? csak épphogy húzom a kezem rajta, és mindenféle ablakokat nyitogat, mert klikkelésnek érzi
a lepkefingra is érzékeny..
még valami, az egérkurzor "kimegy" a képből, és eltűnik, tehát nem áll meg a kép szélén, hanem mintha az még folytatódna
ez baromi idegesítő, mert nem látom a kurzort, és mozgatni kell az egeret hogy lássam
a felbontás 1366x768, natív
köszi előre is
ha ezek alap dolgok akkor bocs, ez az első laptopom

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#8393) Newyorker


Newyorker
addikt

a webkamhoz 2 driver is van az ASUS oldalán:

- Suyin Camera Driver
- Chicony CNF-7129 Camera Driver

honnan tudom melyiket kell feltennem?
azaz honnan tudom, h melyik camom van?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8394) Csabee. válasza Newyorker (#8393) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Everestel megnézed! De szedd le mind2-t max az egyikre kiírja hogy nincs ilyen hardver!

Üdv: Csabee.

(#8395) Newyorker válasza Csabee. (#8394) üzenetére


Newyorker
addikt

oks, köszönöm

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8396) Newyorker


Newyorker
addikt

Ezek a kieg progik mire vannak?

Description ASUS Splendid Video Enhancement Technology
Description ASUS IP Switch Utility
Description System Monitor Utility
Description LifeFrame3 Utility
Description ASUS Wireless Switch (Wireless Console3) Utility
Description ASUS Live Update Utility
Description Power4Gear Hybrid Utility
Description ASUS Data Security Manager Utility
Description ASUS FancyStart Utility
Description ASUS Virtual Camera Utility (The Camera driver must be installed.)
Description MultiFrame Utility
Description ASUS CopyProtect Utility
Description SmartLogon Utility
Description ASUS Configuration Utility

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#8397) Csabee. válasza Newyorker (#8396) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem feleslegesek, illetve nem progik hanem leírások többnyire! :)

Üdv: Csabee.

(#8398) Darkbear válasza Csabee. (#8397) üzenetére


Darkbear
csendes tag

Persze ez nem így van. Mindegyik segédprogram, és pár kifejezetten nem felesleges!
Érdemes utánanézni! pl a hybridnek

Db

(#8399) adamka16 válasza Darkbear (#8398) üzenetére


adamka16
őstag

én pl hybrid nélkül is tökéletesen megvagyok. win7-alatt is be lehet állítani ugyan azokat

(#8400) doddencs


doddencs
senior tag

Sziasztok

Nővérem gépére (Asus X51L) feltelepítettem a Windows 7-et. Minden okés, eszközkezelőben nincs ismeretlen eszköz, ami volt is, stimmelt a vistás driver.

De..

Az fn gyorsbillentyűk nem működnek megfelelően. A fényerő szabályozás működik, de ennyi. A hangerő, wi-fi nem. Ezek közül is a hangerő a kellemetlen, a wi-fire van külön gomb.

Hogy tudnám orvosolni a gondot? asus oldalról vmi?. Vagy ha vmi külső progi lenne, amivel betudok állítani bill-t a hangra..

Előre is köszönöm a segítséget.

üdv.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.