Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8851) kali válasza Miki85 (#8850) üzenetére


kali
legenda

a led kijelzőnek szép a képe, és takarékos is! a hd 3200 simán viszi a full hd videókat! ja, és azért nem annyira gyenge az az amd proci sem, ha egy k50ab játékosabb notiba elég, akkor ebbe pláne jó! ;)

[ Szerkesztve ]

(#8852) kandi88 válasza kali (#8846) üzenetére


kandi88
tag

Értem! Hát akkor sajnos ez van... nem tudok mit tenni :)
Azért nem akarom eladni a notim mer nekem bevállt. Ízlések és pofonok :DDD
Azért köszönöm a felvilágosítást ezentúl már odafigyelek az ilyen "apró" dolgokra is :R

[ Szerkesztve ]

(#8853) Stylie


Stylie
tag

Valamelyik nap tol a gép egy ilyet: megy a képernyőkímélő, ölembe veszem a laptopot, megmozdítom az egeret, és sötét alapon elkezdi csíkozni a képernyőt...na mondom ez mi...jó kikapcs majd újra visszakapcs bejön a logó, boot képernyő, hát mondom akkor csak nem a videókártya szart be...winxp indít, csíkoz...na mondom ez így nem okés, aztán újraindítottam, jöjjön a windows 7, azon minden frankó...hát mondom akkor a videókari drivere szart be az xp alatt valószínű...jó megint újraindít, elkezdem mozgatni az LCD-t és akkor kezd el csíkozni de már boot menünél is...jó kikapcs mondom ez kábel gyanús lesz...valamelyik nap majd megy a szervizbe. Másnap bekapcs, semmi baja, ma sem, pedig mozgattam a képernyőt!

Ötlet? :F

(#8854) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Szeretném a segítségeteket kérni!

Kikaptam feladatul, hogy szerezzek be egy ilyen gépet. Érdekelne a véleményetek, érdekelne, mennyiben lehet egy ilyen. Érdekelne, mit tartotok fontosnak egy noti tudását illetően. Én egyáltalán nem értek hozzá. Nincs notim, és semmit nem tudok a gépekről.
Előre is köszönöm!

- Mindenképpen Asus.
- Mindenképpen legalább 3 GB DDR
- Mindenképpen legalább 320 HDD
- Mindenképpen legyen benne egy megbízható DVD író.
- Mindenképpen XP-s legyen,(gyorsnak, könnyen kezelhető)...
- Mindenképpen kitűnő hangkártyával
- Megbízható LAN kártyával, vagy mit tudom én kitaláltak-e már valami újat az internetcsatlakozásokhoz... (beépített vezeték nélküli?)
- Ha lehet beépített mikrofon és kamera

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#8855) kisza25 válasza Cs.Orsolya (#8854) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mekkora legyen? kicsi 9"1Kg közepes 15,6"2,5Kg nagy 17,3" 3Kg?mire használná?irodai munka, Film, net, játék... XP-vel nem nagyon kapni gépet 3-4Gb rammal én a Win7-et ajánlanám

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8856) Miki85 válasza Stylie (#8853) üzenetére


Miki85
tag

Ötletem nincs viszont, melyik típus produkálta ezt?

előzze meg az allergiás időszakot ..... airfresh.hu

(#8857) Stylie válasza Miki85 (#8856) üzenetére


Stylie
tag

Asus K70IO-TY068L a becsületes "neve" :)

Ha most mozgatom akkor csak néha bevibrál, érdekes... nem tudom emiatt küldjem szervizbe vagy sem.

(#8858) Cs.Orsolya válasza kisza25 (#8855) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Net, filmnézés, írás, könyvszerkesztés. Sokat cipelgetné.

Szerintem, közepes legyen, a nagyokról nem sok jót hallottam. Hallottam azt is, hogy egyes típusok nagyon felforrósodnak, rossz a hűtésük. Erről tudtok valamit? Mit gondoltok, egy optikai meghajtót nem volna érdemesebb külső meghajtóként venni hozzá?
Vannak akik Asus fanok, nekem többen is IBM-et ajánlottak. Mik a tapasztalatok?
S mit gondoltok a netbookokról?

Köszönö előre is!

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#8859) dragonfx válasza Cs.Orsolya (#8854) üzenetére


dragonfx
veterán

privi inkább

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8860) kisza25 válasza Cs.Orsolya (#8858) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a netbook ahogy a neve is utal rá netezésre van kitalálva és mivel könnyű és kicsi jól lehet cipelni, de filmnézésre nem túl ideális a kicsi kijelző miatt és esetleg rákötnéd tv-re, vagy monitorra akor is a HD filmeket teljesen elfelejtheted :N
a 15,6"-ban van a legnagyobb választék ezeknél kicsi kompromiszumot kell kötni, mert ugye nagyobb nehezebb a netbooknál, de viszonylag még könnyen hordozható ez nem mondható el a 17" vagy annál nagyobb társakról, amiket írtál arra bőven elég a 2Gb ram is(ha utólag bővíted jobban jársz árban)
ami szóba jöhet:
intel fronton még egy intel ebben a processor erősebb
amd fronton a 320Gb vinyó csak drágább kategóriában divat ezért 250Gb al tudok linket

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8861) katt777 válasza kali (#8849) üzenetére


katt777
félisten

Én inkább arra beszélnék rá mindenkit, hogy verjék szét azoknak a köcsög marketingeseknek és cégvezetőknek a fejét, akik - különösen az AMD-nél - szándékosan elavultatják a jó és használható, amúgy teljesen működőképes programokat és hardvereket (különös tekintettel az AMD chipsetekre és az ATI VGA-kra). :(( Az Intelnél vajon miért nincs ilyen gond? :F
Nem fogok amúgy sem 6-9 éve használt és bevált perifériákat kidobni azért, mert valami szemétfilozófus (lásd még: fogyasztói társadalom, piacgazdaság) ezt akarja, sem drágán megvásárolt szoftvereket. / pill. pl. sehogy nem tudom működésre bírni a Republic Commando-t HD4870-en, amúgy meg a legjobb programok (pl. NFS High Stakes) meg sem nyekkennek 64-bites W7-en, miközben a hardver miatt azt célszerű használnom.
Havernak úgy telepítettem a SW Rebellion-t a notira (amelyre szerinted annyira nem kell az XP), hogy a saját gépemen, XP alatt feltelepítettem, kiszedtem a registry kulcsokat, átírtam őket 64-bitesre, aztán lementettem az egészet pendrive-ra, és átmásoltam a notira, reg-kulcsokat be, de még mindig nem ment ám, még egy pár fájlt össze kellett szedni az XP rendszeréből, azokat is átmásolni, de a játék könyvtárába, és "máris" működött a W7 alatt amúgy telepíthetetlen progi (persze ez nem minden programmal megoldható sajnos). Szóval a "fejlődés" kézzel fogható. :(((
Bocsi, csak kicsit bepöccenek, amikor azt hallom, hogy hanyagoljam az XP-t, miközben az összes újabb rendszer lényegében egy kupac szemét, olyan "újításokkal", amelyekre nagyjából semmi szükség, ill. XP-ben is meg lehetett volna oldani, ha nem akarnának a gyártók szándékosan megkárosítani.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8862) trefi84


trefi84
csendes tag

Sziasztok! Notebook vásárlás előtt vagyok és úgy döntöttem, hogy Asus lesz. Ki is néztem párat csak nem tudok dönteni, tájékozottság hiányában. Ezért is kérek segítséget, hogy melyiket ajánljátok. Esetleg ha az általam kiválasztott gépeket egyáltalán nem ajánljátok kérnék néhány tippet olyan 150-170 ezer Huf között.
A gépet inkább filmnézésre játékra, netezésre használnám, cipelni annyira nem akarom sehova, max munkahelyre. Ezeket néztem ki:

Asus K50IN-SX153V
Asus K50AB-SX045D
Asus K70IO-TY009L

Segítséget előre is köszi!

(#8863) kisza25 válasza trefi84 (#8862) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tesztek
ha van rá keret én a K70IO-t venném

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8864) gy18 válasza trefi84 (#8862) üzenetére


gy18
csendes tag

Hello énis a k70io-t ajánlom, nekem is ez van és nagyon jó kis gép :D

(#8865) kali válasza katt777 (#8861) üzenetére


kali
legenda

teljesen megértelek, én is gyakran szembesülök a problémával, de a fejlődés egyben üzletpolitikai is, vagy követjük valamilyen szinten, vagy még több problémába ütközünk. sajnos ez van...

(#8866) huntenseN válasza trefi84 (#8862) üzenetére


huntenseN
tag

Szia!

Nekem tegnap hozta a futár a K70IO-mat :) Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, hangja gyakorlatilag semmi, még amikor 3dmarkot futtattam, akkor sem hallottam szinte semmi hangját, és a laptop billentyűzete, és a touchpad körül is szinte hideg volt..
Ha játékra kell, akkor mindenképp ezt vedd, mert viszonylag erős vga van benne (GT120M, sokkal jobb mint a HD4570)
Proci ugyan nem túl erős, de szerintem nagyon jól teljesít a T4200 is.

[ Szerkesztve ]

(#8867) eversman


eversman
tag

Akkor ezek szerint én se nyúlok mellé, ha őt választom: K70IO-TY074L ? :)

(#8868) Cs.Orsolya válasza kisza25 (#8860) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hát, hm, ránézésre, teljesen ösztönből nekem az intel erősebb procis dual core tetszik. Nomármost, ezt ajánlotta már más is.
Ami fő kérdésem van, mondjuk nem Asusban, hanem egy ibm-ben (tudom, már megvette a másik cég), vagy más tradícionálisabb márkában - ajánlottak ma toshibát is -, tud valaki hasonló tudású gépet? Érdekelne, hogy árban van-e különbség.

Annyi lenne még fontos, hogy ez a gép megy ki angliába, ott kel napi használatra, rohangásznak vele sokat, valószínűleg sokat fogják nyúzni, idősebb nőnek lesz, aki nem ért a linuxhoz, de nem teljesen hülye a témához. Nehéz érvekkel meggyőznöm arról, hogy egy notiban mi a fontos inkább. Próbálom most rábeszélni pl. külső optikai meghajtóra, és külső memóriatárokra, szerintem az praktikusabb. A belső memória csak a hd filmekhez kell majd szerintem leginkább.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#8869) kisza25 válasza Cs.Orsolya (#8868) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja igen a linkelt gépekre még fel kell rakni az XP-t, de manapság már minden komolyabb gép Vistás, vagy Win7-es
250Gb-320Gb notiban azért, már nem kevés
nekem+ban van egy 500Gb-os vinyó külső rack-ben
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8870) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Van nálam egy ASUS F3M notebook. A Bluetooth nem működik. Olvasgattam, és találtam pár fórumot, amin ugyanezt a hibát kapták.

Telepítésnél azt írja a a installing Bluetooth driver... résznél, hogy please plug in the bluetooth device and click OK button.
Innentől kezdve akármit csinálok, az Ok megnyomása után 1perc semmi, majd újra ugyanezt a i -t kapom.
A progiban az új kapcsolatra azt írja, "not running".

[link]

Lehet, hogy nincs is benne :F
Pedig a LED is világít, be is lehet kapcsolni, stb...

(#8871) Cs.Orsolya válasza kisza25 (#8869) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A második Toshi az nem is annyira rossz. :) A harmadik túl fényes. Az elsőben nem tudom, milyen lehet az integrált VGA... :U

Fura, hogy árban nincs sok különbség.

Anyám megsértődött, mert revideáltam az elképzeléseit... :U Amit kinézett magának az 139e-s asus a media marktban. Ti vennétek multitól?

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#8872) kisza25 válasza Cs.Orsolya (#8871) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem vennék :N
intel GMA 4500
az filmnézésre bőven ok
azért nincs árban sok különbség, mert a HD3470 se sokkal erősebb, mint a GMA4500
most nézem azért van különbség

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8873) Cs.Orsolya válasza kisza25 (#8872) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

ehhe... nem beszélni kínai :N

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#8874) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

Erről a notebook-ról mi a véleményetek?

Köszi előre is!

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#8875) gy18 válasza eversman (#8867) üzenetére


gy18
csendes tag

Hy Sztem nem ér kb 30e többet a ty009l-nél, 2 dologba jobb: proci és vinyó.

(#8876) Cs.Orsolya válasza kisza25 (#8872) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nekem tetszik mindkettő.
Az ipon-nál olcsóbbak kicsit.
Szerintem be fogok menni a típusnevekkel egy-két boltba, és megnézem őket élőben. Most van már legalább 5 olyan gép, amivel már el lehet indulni. Csak kellene egy remek ajánlat, aminek nem tudok ellenállni. :D Ja, és össze kell rá guberálnom a pénzt, ha nem tudom megvenni részletre. (Nem nekem lesz amúgy.)

Ami fontos, hogy külföldi szervízben is fogadják a gépet, ha baja van!

Személyes megjegyzés: a tesztek alapján én nem vennék Asus-t, ami miatt elnézést a rajongóktól!

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#8877) tildy válasza Cs.Orsolya (#8854) üzenetére


tildy
nagyúr

EEE pcben gondolkodtatok-e? 249₤.
Ok külön kell dvd írót venni, de bkicsi, az akksija sokáig bírja (8 óra) , a billentyűzete netbookoknál a legjobb , stb....

Szívesen segítünk itt keresni neki megfelelő gépet. Ha kell a segítségünk...
Bár amit én szívesen ajánlok még mindig, akkor is ha fujjol a nagyérdemű, az ez:
[link]
Nekünk bevált, csendes, jó.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8878) tildy válasza tildy (#8877) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja és az EEE 1,2 kg, ha már cipelés.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8879) kisza25 válasza tildy (#8877) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

igen csak kolléga írta, hogy strapabíró legyen ez általában Fusira nem igaz,
szervize nem tudom milyen lehet Angliában, 320Gb vinyót szeretne+HD filmeket nézni,10"os moncsin, ha a gép képes is rá nem túl nagy élmény amúgy is írta, hogy közepes méretű legyen, meg 3Gb ramot is szeretne, bár ezekre a dolgokra 2Gb is untig elég
és ha jól tévedek ebben sis chipset van :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8880) tildy válasza kisza25 (#8879) üzenetére


tildy
nagyúr

Az EEE-ben ? Dehogyis, Intel.
Nem egészen értem, miért kell a nagy vinyó, viszont Orsi leírása alapján igazándiból arra lenne szükség, hogy hosszú akkuidő, könnyű súly. MErthogy gondolom haza is lenne hordva. Nomeg angliai support /szervíz.
Kérdés mi mennyire fontos. Az anyagi ahogy látom nagyon.
A hosszú akkuidő, könnyű hordozhatóság : szintén. Filmet az EEE-n is lehet nézni , bár tény és való normál gép más érzés.
Fusival meg nekünk eddig még nem volt gond , vagy ha volt is ( kijelző subpixelhiba) világgaris volt, cserélték. Most is FUSIról írok amúgy.
Egyébként nem értem a 3 giga ram kell bele dolgot, két giga is elég.

Orsi:Mediamarktban épp nem.De office depotban már vettünk.
Azt meg végképp nem értem, miért otthon nézelődnek gép után, mikor itt kinn azért általában olcsóbb. HAcsak a magyar billentyűzet nem létszükséglet.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8881) falzer válasza [CS]Blade2 (#8870) üzenetére


falzer
csendes tag

Nekem egy F3M ap-113 laptopom van, abban nincs bluetooth.A driverek települnek de attól még nincs benne (legalábbis ebben nincs sajna, hiába van visszajelző led :-( )

Más: wifi érdekes dolgokat mutat.Bekapcsolom felismeri a hálózatokat (fizikailag müxik pl.: reagál a kapcsológombra ill. a Fn+F2 re is) jelerősség jó, de se a net se skype se más nem müködik. Aztán gondol egyet és minden ok, müködik. Ujratelepítettem a drivert semmi változás, oprendszert is: semmi. Ugyanezek a tünetek win xp és Ubuntu 9.04 illetve ubuntu live alatt is. Utóbbival MINDIG müködött ezidáig.
Van valakinek valami ötlete?

Inkább kérdezek és fél percig vagyok hülye mint egész életemben....

(#8882) banuszzs


banuszzs
csendes tag

Skacok van egy kis zavaró cucc a laptopimban... bedugom a fülhallgatót vagy a hangfalat és van háttérzaj kicsit idegesitő lehet ezzel valamit csinálni valami csunyán bele zavar az éterbe...

(#8883) bnorci71


bnorci71
addikt

Szasztok!

PDA segítség kellene.
P750-ben hogy/hol találom meg a Wifi Mac címét? :F
A bluetooth-ét megtaláltam,de a Wifiét nem lelem :(

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8884) kali válasza bnorci71 (#8883) üzenetére


kali
legenda

nincs elérhető közelségben egy olyan wifi router, aminek hozzáférsz az admin felületéhez? mert akkor elég lenne egy csatlakozás a router által szórt hálózathoz, és a router megfelelő szekciójában csak leolvasnád a pda mac adress azonosítóját!

(#8885) ClioRS


ClioRS
őstag

Sziasztok!
Komoly problémám van! A laptop (M50Kr) felső részét tartó bal fül eltörött... Nincs még egy éves se.... Ez garanciális javítás? Vagy mit tudok vele kezdeni.
Nem esett, semmilyen külső behatás nem érte, egyszerűen mikor le akartam hajtani a tetejét, hogy berakjam a táskába, akkor tört el. Illetve a másik oldal is furcsán néz ki, az el nem törött, csak a fekete takaró műanyag csúszott el, de azt vissza lehet pattintani.

Ide kattintva tudjátok letölteni a képeket a törésről :U

(#8886) bnorci71 válasza kali (#8884) üzenetére


bnorci71
addikt

Sajna nincs, legalább is annyira nem akarok pofátlan lenni, hogy a szomszéd routerének még az adminjába is belépjekgondolom ha nem zárta le a akkor belépési jelszót se nagyon piszkálta
ha másként nem akkor kiveszem a routerből a mac szűrést csatlakozok kiolvasok majd vissza minden :Y

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#8887) katt777 válasza kali (#8865) üzenetére


katt777
félisten

Csűkony kamerát kézzel a W7 pofájába tömve végre normális lett a kép, kösz a tippet! :R Persze auto felismerésre a könyvtár megadásával is csak azt írta ki, hogy már telepítve van.

XP asszem megy fel IDE módba, ha más megoldás nem lesz, mert az Inteles gépemen teljesen OK W7 elképesztő baromságokat produkál az AMD-s notin. Még egy ok, hogy többé ne is gondoljak AMD-s gép vásárlására, semmilyen szinten.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#8888) kali válasza katt777 (#8887) üzenetére


kali
legenda

a legtöbb amd platformos notinál nincs ilyen probléma, illetve nagyon ritka!
itt az utolsó hozzászólás több, mint érdekes; link

(#8889) Spidee


Spidee
senior tag

Sziasztok!

Asus K50 szériás notebookot szeretnék vásárolni, csak még azt nem döntöttem el, hogy AMD vagy INTEL.
Azt szeretném kérni, hogy aki tudja írja le nekem külön AMD-re és INTEL-re, hogy alap terhelés közben(netezés) mekkora hőfokon működik a proci, illetve, hogy ilyenkor mennyire hangos a venti.

Köszönöm előre is!

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#8890) kisza25 válasza Spidee (#8889) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

AMD K50AB nulla hang 65fok

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8891) Spidee válasza kisza25 (#8890) üzenetére


Spidee
senior tag

Köszi!

Még azt megtudnád nekem mondani, hogy Xp, Vista vagy Win7 kb mennyi idő alatt áll fel rajta?

[ Szerkesztve ]

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#8892) kisza25 válasza Spidee (#8891) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Win7 1perc alatt tölt be további egy perc amedigre használható lesz, de nekem minden fent van+játékok

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8893) Spidee válasza kisza25 (#8892) üzenetére


Spidee
senior tag

Oksa, nagyon szépen köszönöm a segítséget!

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#8894) Lajkó


Lajkó
őstag

Nekem Win7 alatt az a7k 42 sec alatt áll fel hálózattal együtt! :B first boot : hdd

Szerintetek elbírna a HD 2600 / 256-om egy fullhd képernyőt? 1920x1200 Legyen az WLED, vagy akár RGBLED!

(#8895) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

meghibásodási statisztika: [link]
Elég jól állunk....

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#8896) kali válasza Turbobacsi (#8895) üzenetére


kali
legenda

kár, hogy általánosságban nézve, nem tükrözi a valóságot a kimutatás!
a statisztika készítésének a hátterét is érdemes elolvasni!
meg akkor már helyben; link

[ Szerkesztve ]

(#8897) Lajkó


Lajkó
őstag

"Szerintetek elbírna a HD 2600 / 256-om egy fullhd képernyőt? 1920x1200 Legyen az WLED, vagy akár RGBLED!"
Azért kérdezem ezt, mert ugye voltak olyan notik (pl.dell ins. 9400) amiket többfajta kijelzővel is szereltek és úgy kompenzálták az eltérést, hogy emelték a 7900 vga egyébként is GS órajelet GTX-re. De ugye a hűtés megmaradt a régi!
Eszerint tudja kezelni ezeket a felbontásokat. Órajelet itt ugye nem kell emelni, de ettől függetlenül nem lesz hosszútávon gondom a hűtéssel? :F
Tudtok esetleg olyan notiról, amiben ez a HD2600 / FullDH LCD páros megtalálható?
Ha igen, akkor megpróbálnám lecsekkolni a hűtését, és annak teljesítményét.

[ Szerkesztve ]

(#8898) Lajkó válasza Lajkó (#8897) üzenetére


Lajkó
őstag

Találtam egyet a notebookchek segítségével, mégpedig pont egy Asus-t! :)
A W2W tipust! Megegyezik a vga tipusa, a kijelző mérete is (17.1")! Elméletben az A7K is tudja az WUXGA-t, de szvsz egyet sem adtak ki ilyen lcd-vel. Vajon miért? :F
Ha ti nem tudtok erről semmit, akkor szerintetek honnét tudnék beszerezni valamilyen információt, vagy segítséget?
Bazira nem lenne mindegy a pixel-ek méretkülönbsége!

[ Szerkesztve ]

(#8899) Peti567


Peti567
aktív tag

Hogy lehet kikapcsolni az ASUS bekapcsolási hangját? (tudjátok azt a hülye dallamot a legelején)
Köszi

(#8900) Csabee. válasza Peti567 (#8899) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Biosban?

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.