Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9051) Narxis


Narxis
nagyúr

SSD beszerezhető már normális áron? Érdemes notebookba rakni vagy az még odébb van? Lehet-e egyáltalán?

Thanos was right.

(#9052) juice1


juice1
csendes tag

Sziasztok!

Asus A9rp B5002 -es notimba 60 gb os ide-s winyó van

mekkorát lehet max belerakni van ennek valami limitje?

válaszokat előre is köszi

rock and roll

(#9053) Reverting


Reverting
őstag

hi... az asus-nal letezeik olyan mint az ibm-nel h system update progi es minden drivert stb lefrissit... van egy k51ac es a kamera forditva jelenik meg... msn es skypon is... nem az enyem, egy holgye... gondoltam megnezem majd, de meg nem volt dolgom asusal... vadi uj ew-os akcios win7..

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#9054) kali válasza Reverting (#9053) üzenetére


kali
legenda

a webkamera elfordított képével kapcsolatban; nem a noti problémája, a win 7 ad hozzá alapban rossz illesztést! a megoldás; a noti letöltési részlegéből letölteni a megfelelő win 7 vagy vista alá adott illesztőt, azt ráhúzni a rendszerre, és így orvosolva lesz a probléma! több típusú kamerával is forgalomba kerül a noti, a webcam beazonosításához a gyártói leírás; link
a noti letöltési részlege; link

[ Szerkesztve ]

(#9055) kali válasza gy18 (#9048) üzenetére


kali
legenda

notis íróknál nem kimondottan jellemző a firmware frissítése, ezen íróhoz nem is látok sehol sem asxx szériás frissítést...

(#9056) Reverting válasza kali (#9054) üzenetére


Reverting
őstag

koszi...
mar csak az a gaz h ha le akarom szedni a drivert nem lehet mert az oldal kod beiras utan enged tolteni:) kod meg nincs:)
eleg gaz:))))))

egyebkent a kamera elvileg usb2.0 uvc1.3m es semmi mast nem talalok rola, verzioszama 6.1.7600.16385... es a supporton nem is olyan egyszeru beazonositani... vajom melyik ez a cam...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#9057) Reverting


Reverting
őstag

meg 2 problema van, az Fn bill. nel, a wlan es a fenyero mukodik, de a handero nem.. ez is win 7 gond lehet?
ill. a microfon sem megy... skype msn-nel sem...

nincs valami win7 driver pack erre a vasra? ne ugy keljen ossze vadaszni mindent, amit adtak a dobozban az meg vista driver mind, es nem is tud vele mit kezdeni a gep...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#9058) kali válasza Reverting (#9056) üzenetére


kali
legenda

ha a kód nem jelenik meg, az elég gáz! vagy a böngésződ, vagy valamilyen védelmi szoftver - annak beállítása - okozhatja a hibát!
hangerő; az összes atk illesztőt/alkalmazást húzd fel, továbbá ajánlott még a; amd high definition audio device is!
a win 7 elég sok - szinte minden - hardver esetében ad valamilyen illesztést, de a noti speciális funkcióihoz nem adhat illesztést/vezérlést, így elengedhetetlen a noti gyártója által adott speciális illesztők/alkalmazások telepítése - legalább is ha használni akarod az összes elérhető funkciót/funkciógombot...stb!

[ Szerkesztve ]

(#9059) Reverting válasza kali (#9058) üzenetére


Reverting
őstag

se a crom. se az exp. es a firefox nal sem jelenik meg... nod kilove ugy sem... es meg a lenovon sem:)
nagyon jol megvan csinalva:)
szerintem ez nem egyedi problema.... remelem talalok valahol feltoltve...

koszi...:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#9060) Reverting válasza kali (#9058) üzenetére


Reverting
őstag

siker... :) egyszer csak megjott a kod... ugy 10-edszerre.. :) koszi...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#9061) M3nyus


M3nyus
aktív tag

Sziasztok

Most vásároltam egy Asus k51ac tipusú laptopot.
Azlenne a gondom, hogy a beépitett webkamerája forditott képet jelenit meg, és nemtalálom hogy hol lehetne beálitani.
Win 7 es operációs rendszer.

Én vagyok M3nyus!

(#9062) kisza25 válasza M3nyus (#9061) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem beállítani kell, hanem felrakni hozzá a drivert és jó lesz ;)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9063) outsiders


outsiders
aktív tag

Sziasztok, nemrég bukkantam erre a gépre, már láttam élőben is és nagyon megfogott az anyaghasználata és a minőségérzet amit sugallt :[link] igazából csak egy dolog van ami zavar benne, és az a proci... Szerintetek esetleges játéknál visszafogná a radeont? Ha normálisabb proci lenne már rendelném is, a K50AB néztem még de az sokkal gagyibb mint ez, ez nagyon jól néz ki és csak 14colos. Vállalható a gép?

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#9064) M3nyus válasza kisza25 (#9062) üzenetére


M3nyus
aktív tag

Köszi, sikerült :DDD

Én vagyok M3nyus!

(#9065) Opa


Opa
tag

Sziasztok!

A következő lenne a probléma:

Van egy Asus laptop. Teljesen véletlenszerűen x ideig a kép szinte nézhetetlenné válik a kijelzőn, a lényeg, hogy vmi hardver gond.
Notebookot elvitték a hrp.hu-s szervizbe. Mondták megcsinálják.
Ahogy teltek a hetek, azt mondták, hogy 3 alkatrész kell hozzá, amiből lassacskán megjött kettő, majd végül múlt héten azt mondták, mikor öcsém személyesen bement, hogy nem tudják megcsinálni, mert nem tudják beszerezni a 3.alkatrészt. 7 hét után !!!
Azt mondták neki, hogy inteles szerviznél érdeklődjön! Ez hogy,mi?????? :F
A garancia most dec. 12.-én jár le.

Mit tudnánk csinálni? Nem szeretek vádaskodni, de lehet, hogy csak direkt húzták az időt, hogy lejárjon a gari idő?
A papírok viszont megvannak a leadásról tehát elvileg meg kellene csinálniuk, még ha ki is futnánk az időből?
+ Ha jól tudom van olyan záradék is garis javításnál, hogy ha x idő alatt nem tudják megjavítani, akkor egy hasonló laptopot kell helyette adniuk.

A segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#9066) kali válasza outsiders (#9063) üzenetére


kali
legenda

az a proci nem kimondottan játékra való! 1 mag, 512 kb l2 cache, 15 watt tdp - szóval arra van, hogy sokáig bírja vele a noti akkumulátorról, de közel sem tudja kihajtani a hozzá párosított videókarit!

(#9067) kali válasza Opa (#9065) üzenetére


kali
legenda

csak annyit kellett volna tenni, hogy az asus oldaláról a hibát bejelentő nyomtatvány letölt, abban probléma leír, az adott címre e-mail elküld, futár ment volna házhoz a notiért, kivitték volna a cseh szervizbe, és ott történt volna a javítás - normális raktárral rendelkeznek alkatrészek tekintetében, és a hozzáállás is elég korrekt! még egy komplett alaplap cseréjével is általában 2 hét alatt visszakerül a noti a tulajdonoshoz - futár útján!
a szervizben töltött idővel hosszabbodik a garancia, te időben leadtad, tehát a gari végét ugyan várhatják - csak emiatt javítatlanul már vissza ne vegyétek a notit!
ne legyen igazam, de esetedben így már a noti esetleges cseréje másikra, egy elég hosszú vágta lesz, esetlegesen pereskedés...

(#9068) Opa válasza kali (#9067) üzenetére


Opa
tag

Köszönöm a gyors válaszod!

Megkérdeztem, és sajnos átvetette már a notit :(
Azt írták a papírra, hogy nem asus termék és nem javítható...
Akkor gondolom vége a dalnak, ugye?

Fene se gondolta, hogy ingyen elviszik csehországba gariztatni.

A cseh garis helynél mennyi idő alatt működik a dolog, ha még most megpróbálnánk, az késő lenne? Gondolom a magyar szervíz tud a csehről, miért nem küldik el oda, ehelyett 7 hétig rajta ültek? :((

(#9069) kali válasza Opa (#9068) üzenetére


kali
legenda

milyen asus notiról van szó? nem asus termék? hát...
olvasd el; link és ezt is; link (hrp; jótálláson belül kizárólag: akkumulátor, adapter, billentyűzet, hdd, odd, ram!) inkább nem is minősítem őket...
veszteni való nincs, gyorsan kitölteni és elküldeni, hátha; link

[ Szerkesztve ]

(#9070) Opa válasza kali (#9069) üzenetére


Opa
tag

Asus S96S a noti típusa. Ezért is érdekes miket mondtak öcsémnek.
Nem értek hozzá, de gondolom alaplapcsere kelett volna, mivel integrált a viedkártya(nekem legalábbis azt mondták miután elküldtem egy fényképet leszedett hátburkolattal).
Ilyen szemcsés, elmosódott lesz a kép indőnként meg mintha 16színűvé válna.
Persze nem csak winben már bootnál is, szal tuti hardver hiba.

Azt írják, hogy beérkezés után megvizsgálják, és: "Amennyiben jótálláson kívüli javításra (is) sor kerül, az szervizközpont vagy a szerviz-ügyfélszolgálat felveszi önnel a kapcsolatot a javításhoz tartozó árajánlat közvetítése céljából."

Ez azt jelenti, hogy ha már nem javítják gariba, akkor rádkérdeznek, hogy x összegért csinálnánk meg, jó-e ez neked?
+1 kérdés: Ha azt mondják, sry, no gari, akkor is érdemes velük megcsináltatni, vagy nagyon drágák?

...a cseh szervízre gondoltam...

[ Szerkesztve ]

(#9071) kali válasza Opa (#9070) üzenetére


kali
legenda

ha nem garis javításról van/lesz szó (például tört alkatrész), akkor mondanak egy összeget, ha kéred javítják, ha nem kéred, akkor pedig nem.
hogy érdemes esetlegesen garin kívül javíttatni vagy sem, az majd az ár ismeretében lesz kérdéses, mivel te tudod, hogy neked mennyit ér majd meg a noti megjavítása...

(#9072) kelly7


kelly7
aktív tag

Hello

Egy Asus F3M ben lévő matshita uj-850s dvd.n szeretnék firmware-t frisíteni de sehol nem találok.Valaki frissített már ezen?

(#9073) zoleee24


zoleee24
tag

Próbált már valaki K50AB-n mondjuk Dirt2-t, vagy Shift-et, vagy hasonló újabb játékot, vagy felejtős?

(#9074) outsiders válasza zoleee24 (#9073) üzenetére


outsiders
aktív tag

sztem csekkold youtubeon, tele van k50ab-s játékvideókkal. Shift asszem megy, arról mintha láttam is volna egyet :F

Kali: kár érte mert amúgy tényleg egy szép kis gép :O Az inteles verzió meg alapból felejtös a sis chipkészlettel sajna....

[ Szerkesztve ]

Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

(#9075) kali válasza kelly7 (#9072) üzenetére


kali
legenda

notis írókhoz nem nagyon adnak ki firmware frissítést - legalább is elég ritka -, a matshita esetében meg pláne nem jellemző...
ha esetleg valahol találsz is az íróhoz újabb firmware verziót mint a tiéd, akkor is ellenőrizd, hogy verzióra azonos legyen - betűjel szerint -, külöben problémád adódhat!

(#9076) csiga_ válasza Opa (#9070) üzenetére


csiga_
csendes tag

az asus s96s egy barabone noti, amit aszem az asus az intelnek gyártott - gondolom ezért mondták neked, hogy az intelhez kell fordulnod. azt meg pláne nem hinném, hogy egy komoly cég (asus) arra gyúr, hogy kifuss a gariból.
illetve, ha a csehekhez küldöd ki - amit már úgy tudom nem is lehet - és adott esetben nem garis akkor még a szállítás díját is rádszámlázzák...

(#9077) kali válasza csiga_ (#9076) üzenetére


kali
legenda

- rosszul todod, mint korábban is linkeltem (link), a hazai "szerviz" garis notik esetében csak apróbb javításokat végez, az igaz szerviz a cseheknél van, és oda futár szállít!
- még garis a noti néhány napig
- a hrp nem komplett szakszerviz - és mivel csak garin kívül javíthat húzósabb dolgokat, ezért akár még érdekében is állhatna az idő húzása... 7 hétig ültek rajta, ami azért elég húzós!

[ Szerkesztve ]

(#9078) kovsol


kovsol
titán

most néztem épp rendszeridőket everestben szegény gépet kinzom rendesen:
Összes üzemidő 4575513 mp (52 nap, 22 óra, 58 perc, 33 mp)
Összes üzemszünet 705230 mp (8 nap, 3 óra, 53 perc, 50 mp)
Leghosszabb üzemidő 1320448 mp (15 nap, 6 óra, 47 perc, 28 mp)
Összes kékképernyő 0
Rendszer elérhetőség 86.65%

azt kell mondanom eddig jól hasít ez a win7 megvagyok elégedve vele, még két hét használat után se lassul be, a gépet ha cipelem akkor is csak altatom, így igen ritkán van újraindítva

May the Force be with you!

(#9079) csiga_ válasza kali (#9077) üzenetére


csiga_
csendes tag

- akkor fussunk neki még1x: a link már annyira nem aktuális, elég sok asus notit vittem már hozzájuk és kb 3-4 hónapja full szerviz lettek - ha a neten kitöltöd az rma igényt és futárt rendelsz hozzá az is hozzájuk megy.
- ha az intelnek gyárt barabone notit egy cég (asus, msi, foxconn, stb) akkor az a cég felel a gariért aki forgalomba hozza - jelen esetben az intel
- és mivel komplett szerviz már nem is érdekük, hogy üljenek rajta.

(#9080) kali válasza csiga_ (#9079) üzenetére


kali
legenda

3 hete intéztem asus notis garit utoljára, és még a cseheknél cserélték az alaplapot... :U
bár igazad lenne, és eljutnánk végre oda, hogy egy asus notit sem kellene a csehekhez küldözgetni! csütörtökön megbeszélésem van néhány szervizzel, majd rákérdezek konrétan erre a komplett szerviz dologra.
s96s notit is szervizeltettem a cseheknél - igaz még 2008 végén, de simán javították, nem inteleztek. ja, és asus garjegye volt!

[ Szerkesztve ]

(#9081) kisza25 válasza zoleee24 (#9073) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

próbált

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9082) Opa válasza kali (#9080) üzenetére


Opa
tag

Sziasztok!

Most töltöm a pickup nyomtatványt, és rögtön egy probléma:
A serial number alatt, ki kellene jelölnöm a modellszámot, de nincs S96S !!! :F
Mondjuk nincs csillaggal jelölve, tehát elvileg nem kötelező kitölteni.
Beírom a probléma leírásába a típusszámot is...
Még egy kérdés: Érdemes leírnom, hogy a cseh szervízbe szeretném javíttatni, mert itthon nem tudták?
Egyébként 14.-ig van gari, szal talán még belecsusszannánk.

Üdv.: Opa

(#9083) Opa válasza csiga_ (#9079) üzenetére


Opa
tag

Tehát azt mondod, hogy mindenképpen a magyarokhoz küldenék a notit?
Még ha leírném, hogy ők nem jártak sikerrel és szeretném a csehekhez küldeni?
Egyáltalán ki dönti ezt el, van egy helpdeskes aki az asus magyarországnál nézi a bejövő doksikban a leírást, és az alapján?

(#9084) Opa


Opa
tag

Egyébként ezt láttam az egyik külföldi oldalon a laptopról szóló cikkben:

This review is of a S96S branded as a “PowerPro A 9:6” (from Powernotebooks.com) covered under the PowerPro warranty.

"The notebook (because it is technically branded as a PowerPro A 9:6) comes with a 3-year, both ways shipping paid, PowerPro warranty."

Bár, amikor felhívtam az asust, akkor nekem két évet mondtak, szal valszleg ez vmi +kps +gari lehet.

(#9085) csiga_ válasza Opa (#9083) üzenetére


csiga_
csendes tag

Elvileg igen, csak magyar szervibe küldenek gépet.
Szerintem hívd fel az asus ügyfélszolgálatát (505-4561), hogy miért nem javították meg a szervizben, illetve a gép gyáriszáma alapján minden infót megtudnak neked mondani a notiról.

(#9086) gy18


gy18
csendes tag

Hy
Most néztem énis hogy a HDMI kimenet csak 2 csatornás, miért? úgy tudtam hogy 5.1-es, gondolom nem lehet megoldani hogy 5.1 legyen, de miért?

(#9087) gy18


gy18
csendes tag

Most néztem hogy megjelent 1 új menüpont az asus oldalán a letöltéseknél:
EMI and Safety:
FCC Declaration of Conformity
CE Declaration of Conformity
CB Certification
CCC Certification
BSMI Certification
Ezek mik pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#9088) adam_


adam_
senior tag

Most úgy, ha valaki összegezné, érdemes venni Asus notebookot? Nézegettem a notebook.hu-n és elég jó az ár/érték aránya szerintem... Vagy inkább MSI-t nézegessek?

[ Szerkesztve ]

(#9089) Opa


Opa
tag

:( :W :((
Nem javítják. Nem is tudnák javítani. Nem küldik ki a csehekhez már egy ideje.
Egyáltalán, hogy a fenébe forgalmazhat vki olyan laptopot, aminek ha az alaplapján elromlik valami, akkor kuka?!
A srác azt mondta, hogy már nem is kellett volna átvenniük, mert a serailból láthatták, hogy nem fog menni.
Szép, nagyon szép...

Viszont Kali azt mondta, hogy 3 hete még a cseheknél cseréltek neki alaplapot?
Akkor most mi van?
A helpdeskes azt mondja, hogy nyár óta nem küldenek ki, mert nagyon költséges.
Vagy ha a haver haverja vagyok akkor mehet? Áhhhh...

[ Szerkesztve ]

(#9090) kisza25 válasza adam_ (#9088) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ennyire nem lehet általánosítani. Mire szeretnél notit?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9091) akipatox


akipatox
csendes tag

Sziasztok Guruk :R
Lenne egy ostoba kérdésem, naponta ha 2-3 alkalommal "elaltatom" a- Suskát :),
ez jó, vagy inkább kapcs ki? :F

(#9092) kisza25 válasza akipatox (#9091) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha jól tévedek, alvó állapotban memóriák kapnak áramot és azért tud visszatöltődni a win ahol volt, ha teljesen kikapcsolod az azért jobb egy notinak szerintem, vagy hibernált állapot, akkor a merevlemezre ment a noti, ha jól tévedek és akkor teljesen leáll

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9093) master bud


master bud
tag

Sziasztok!

Lett egy Asus K50IJ SX003L notim, amire a cég egy ótvar Vistát telepített, amit én nem kívánok használni. Ezért elővettem a jó öreg XP install lemezemet, hogy felrakok egy párhuzamos XP-t a Vista mellé. Sajnos pár driver beolvasása után kékhalállal végződik az install, valami memóriagondokra hivatkozik.

Utánaolvastam, írják páran, hogy a BIOS-ban állítsam át a SATA módot 'compatible'-re az 'enhanced' helyett. Megtettem, de továbbra is ugyanott hal meg az install :(

Valaki tudna segíteni?

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#9094) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az asus k50ab oldalán kijöttek új prg-k EMI und safety néven, de mik ezek?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9095) kisza25 válasza kisza25 (#9094) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak pdf-ek :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9096) akipatox válasza kisza25 (#9092) üzenetére


akipatox
csendes tag

Köszönöm!! :R

(#9097) Robert75


Robert75
csendes tag

Hi all!
( Talán kicsit off) :B
Egy más megközelítésből nézném a teljesítményt. Szeretném "mozigépnek" használni egy laptopot.
Adott egy SONY 40" LCD tv(hdmi). Erre szeretnék beküldeni egy laptopot.
A következő érdekelne:
-Mi az a proci, videokártya, chipset kombináció ami a BLU-RAY ripeket vagy az a szokásosnál nagyobb felbontású videókat (.mkv .tp) csont nélkül hdmi-n át küldi a TV-re. És nem döccen, csúszik a hang és... ;)
A 3D teljesítmény(játék) nemlényeg :P
- És legyen rajta S/PDIF (digitális audió) kimenet.
Vagy esetleg valaki használ hasonló célra masinát az megoszthatná a pontos tipusát,árát.
Előre is kösz aki informál!

RoB

(#9098) yerg


yerg
csendes tag

Sziasztok!

van egy ilyen notebook-om: ASUS K70AB-TY006L

az alábbi dolgokban nem vagyok biztos:

1. BIOS 203-as van fent. maradhat vagy mindenképpen újabb kell nekem?

2. csak netezésre használom a gépem, és néha megnézek egy-két videót. ha újratelepítem a win7-et, mik azok a driverek amiket fel kell tennem, és kb. milyen sorrendben tegyem ezt?

3. a szükséges driverekből mehetnek fel a win7-esek, vagy van amelyikből a vistásat kell feltennem?

4. pontosan mik is ezek a utility driverek? ha nekem semmi extrára nincs szükségem, csak a 2. pontban leírtakra használom a gépet, akkor kell nekem ezekkel foglalkoznom?

5. hogy tudom kikapcsolni a touch padot? :B

a válaszokat előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#9099) Csabee. válasza master bud (#9093) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hol halálozik el a telepítés és milyen hiba üzenettel? A hdd mekkora? Hogy partícionáltad?

Üdv: Csabee.

(#9100) Csabee. válasza yerg (#9098) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ha nincs gond a géppel akkor bioshoz ne nyúlj. Amikor újratelepíted a gépedet win7 az update-ről lefogja szedni a drivereket! Amiket érdemes feltenned majd a gyártó honlapjáról az a VGA driver, esetleg memóriakártyaolvasó driver, illetve az a driver ami az eszközkezelőben esetleg kérdőjellel szerepel!
Van hogy az utility-k közt van olyan program ami szükséges pl a gyorsbillentyűk használatához, (fényerő szabályzás, hang szabályzása, egyéb dolgok)

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.