Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8551) butapelus


butapelus
csendes tag

Hello megint :D
a normál illesztőt azt az asus oldalról töltöttem le, ahogy írtad...
és miután újra leírtad a lehetőségeket azután az extra illesztőt a laptophoz kapott cd-ről leszedtem...
de a lényeg az az, hogy végülis újra lett indítva és minden tökéletes lett :))

Nagyon szépen köszönök neked mindent kali :C :C

[ Szerkesztve ]

(#8552) kali válasza butapelus (#8551) üzenetére


kali
legenda

nincs mit! ;)

(#8553) grabber válasza kali (#8544) üzenetére


grabber
addikt

Ja csak az már gyenge.Erős gép nem működhet sokáig sajna.Vagy ez vagy az.Majd elválik,mert most még nem tudok dönteni.

(#8554) Peti567 válasza kisza25 (#8520) üzenetére


Peti567
aktív tag

Azt szeretném kérdezni hogy az észrevehető-e hogy 3 vagy 4 GB memória van a gépben?
Játéknál sokat számít?

Azt hallottam hogy az oprendszer nem is tud kezeleni 3GB nál nagyobb memóriát, ez igaz?

(#8555) kali válasza Peti567 (#8554) üzenetére


kali
legenda

amelyik játék normálisan fut például egy k50ab szériás notin, annál nem kimondottan vehető észre, hogy 3 gb vagy 4 gb memória mellett fut! mondom ezt úgy, hogy 32 bites asztali windows verziók esetében amúgy is mindegy, hogy 3 vagy 4 gb memória van a gépben, az oprendszer mind a két esetben ~ 3 gb memóriát fog megcímezni! ahogy leírtad, úgy azért nem igaz, mert a 32 bites asztali windows verziók összesen 4 gb memóriát képesek megcímezni, de ebből először lejön a vga...stb memória, és a maradék kerül csak megcímzésre a rendszer memóriájából, ami például egy 512 mb memóriával, és sok más apró megcímzendő memóriával rendelkező noti esetében 3 - 3.12 - 3.25 gb lesz (maximum 3.5 gb, de notinál ez nagyon ritka), a többi kihasználatlanul a levegőbe lóg majd!
a 4 gb memóriával rendelkező notik - és persze asztali pc...stb - esetében, ha mind a 4 gb memóriát használtatni akarod, akkor 64 bites oprendszer - asztali windows verzió - kell!
itt egy írás, nagyjából átláthatod a lényeget; link (különös tekintettel a; A memóriaméret felső határai részre!)

(#8556) Peti567 válasza kali (#8555) üzenetére


Peti567
aktív tag

Köszi

(#8557) pablotaxi69


pablotaxi69
csendes tag

ASUS F3Tc gépem van,AMD Turion 64 mk-38 procival.
Az lenne a kérdésem,hogy lehet-e processort cserélni benne nagyobbra?Vagy esetleg mit ajánlotok,amit lehet?

(#8558) banuszzs válasza Kovi0828 (#8449) üzenetére


banuszzs
csendes tag

Szia vettem én is egy ilyen laptopot... win 7 64 simán ment rá honlap driverek fel semmi gond de komolyan a laptop eszméletlen jó szerintem gyönyörü kép halk cucc szerintem 150ezret simán megért...

(#8559) banuszzs válasza kisza25 (#8424) üzenetére


banuszzs
csendes tag

Köszi Skacok amugy az előre segitést hála istennek semmi problema nem volt a bios valami ősrégi de nálam semmi gond nincs probáltam frissiteni de amit a honlapon találtam az egy sem ehez a tipushoz tartozik szóval nem értem és a progiba hiába linkeltem be a fájlt kiirta hogy nem egyező széria...
Két apro dolog van: egyik a wifit hogy lehet beállitani hogy mindig be legyen kapcsolva és ne nekem kelljen kapcsolgatni minden alkalommal ha ujra inditok...
Kettő: a webkam kicsit gyengének tünik mondjuk egy hp kamerához képest lehet hogy rossz driver ment fel mert azt nem találtam ki hogy hol találom meg a benne lévő tipust hát feltettem a legelsőt a sorban...

(#8560) banuszzs válasza kisza25 (#8464) üzenetére


banuszzs
csendes tag

Szerintem semmire se jó mit lehet állitani egyáltalán ezzel nem értem nálam viszont bekapcsolni kell mindig minden indulásnál...

(#8561) Peti567


Peti567
aktív tag

Az igaz hogy a 64 bites oprendszeren nem fut sok játék?

(#8562) kisza25 válasza Peti567 (#8561) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem win7 64 bit van fent és minden játék és program fut rajta

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8563) Peti567


Peti567
aktív tag

ez a gép jobb mint ez???

Elsősorban a procira gondolok, mert a többi szinte ugyanaz!
A rangsorban úgy láttam hogy jobb a T4200 de az csak 2Ghz, a QL65 viszont 2,1Ghz vagy az nem számít?
RM74 2,2Ghz es procinál is jobb a T4200?

Ja és a 14"os laptopban SIS chip van, azt hallottam hogy azok nem jók, ez igaz?

köszi és bocs a sok hülye kérdésért

(#8564) kisza25 válasza Peti567 (#8563) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a sis chipset-et kerüld messzire!
a T4200 egy kicsivel erősebb mindkettőnél, de 10k-val nem ér többet :N
szerintem itt találsz olcsóbbat

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8565) meglehet


meglehet
csendes tag

Helló

Gondom a következő lenne: most vettem egy ASUS notebookot, ami nem gond, csak az hogy msnben a beépített webkamera fordított képed ad. Win 7 ultimate magyar verzió van felrakva. msn: windows live messenger. Válaszotokat előre is köszönöm. :R

(#8566) kisza25 válasza meglehet (#8565) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

töltsd le a notid oldaláról a win7-es kamera drivert és azt rakd fel
nekem is fejtetőn volt a kép aztán felraktam és most jó

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8567) kisza25 válasza meglehet (#8565) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

töltsd le a notid oldaláról a win7-es kamera drivert és azt rakd fel
nekem is fejtetőn volt a kép aztán felraktam és most jó
dupla :((

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8568) Peti567 válasza meglehet (#8565) üzenetére


Peti567
aktív tag

:D érdekes problema, lehet fejjel lefelé szerelték bele a kamerát :D:D:D:D:D :D
(amugy nem tudom, én amatőr vagyok)

(#8569) meglehet


meglehet
csendes tag

hát ez a fordított beszerelés dolog vicces mert bn első gondolata ez volt:D
És köszönöm a segítséget, megnézem segít e.

[ Szerkesztve ]

(#8570) kali válasza meglehet (#8569) üzenetére


kali
legenda

garantáltan segít, csak a megfelelő illesztőt tedd fel! amit a win 7 alapban ad a kamerához, azzal ilyen gond van...

[ Szerkesztve ]

(#8571) kali válasza banuszzs (#8560) üzenetére


kali
legenda

megfelelő illesztővel párosítva, a wifi modul szoftveres kikapcsolásáért felel - ezt a wifi funkció ledes kijelzésén is lehet látni/ellenőrizni, amikor nyomkodod az fn + f2 kombinációt!

(#8572) meglehet


meglehet
csendes tag

Hello,

próbáltam megkeresni a webkamnak a driverét az asus honlapján, de nem találom, nem tudom mélyik az. http://hu.asus.com/product.aspx?P_ID=sIyltiuq3sE6NBuf eröl a laptopról lenne szó. win 7 es driverek nincsenek fent, gondolom xp vagy vistáé lennének a jók, de nem tudom mélyik a webcamé. Ha valaki tudja, annak megköszöném a segítséget. :R

(#8573) kali válasza meglehet (#8572) üzenetére


kali
legenda

itt a hivatalos gyártói leírás a webkamera beazonosítására; link
a noti letöltési részlegében pedig minden webkamera illesztőnél leírják, hogy melyik azonosítóval rendelkező kamerához jó.
win 7 alá a vista illesztő is jó - ha nem biztosított hivatalosan win 7 illesztő!

[ Szerkesztve ]

(#8574) meglehet


meglehet
csendes tag

Helló. köszönöm a segítséget. De még lenne egy kérdésem. Megnéztem, 064e ezt írja rásuyin de akkor most ennek hol is tudom letölteni a driverét. Bocsi ha lámáskodom. Választ előre is kiöszönöm :R

(#8575) meglehet


meglehet
csendes tag

helló, sikerült megoldani a gondott. Nagyon szépen köszönöm a segítséget. :R

(#8576) kali válasza meglehet (#8574) üzenetére


kali
legenda

ahhoz elvileg nem kell külön illesztő, az oprendszer ad hozzá! chipset...stb illesztők telepítve vannak?

ja, látom közben megoldódott! :C

[ Szerkesztve ]

(#8577) Nekem-8


Nekem-8
tag

Tisztelt hozzáértők,

segítséget szeretnék kérni. Ilyen problémát még nem láttam.

Adott egy vatta új ASUS K50IN laptop. Egy 320 Gb-s SATA winyóval. Eredetileg valamiféle Linux van ezen. A winyót kivettem, USB-s rack-el particionáltam. Visszatéve megvolt az fdisk /mbr is. Majd kezdődött az CD-ről való Boot-olás. Boot indul...betölti az eszközöket, majd jön a fekete "holtsáv" amiután jönne az "üdvözli az XP telepítő...stb...stb. De a "holtsáv" megjelnítése után 2s követően kidobja a következő hibaüzit:

STOP : 0x0000007B

Többféle lemezzel megpróbáltam, volt fdisk - efdisk...partition magic....gyári SP2-es lemez...semmi...hiba maradt

Viszont!

Szerencsémre épp egy másik új gép is volt nálam ami egy K50IJ. Ebbe beraktam a winyót és csont nélkül felment a winyóra az XP...
Gondoltam memória hiba, átraktam...de hiba maradt.

Akkor a működő K50IJ-re felraktam az XP-t...majd miután kész volt visszatettem a makacs K50IN-be
Az XP-t elkezdi betölteni, mikor beugrik az XP logo az látszik kb. 1s -ig aztán hibaüzi megint (vagyis kékhalál)

A gyártói weblapon nincs SATA driver XP-hez, de támogtja az XP rendszert, mert driverek mindenhez vannak...

Én mindenképp a lemezkezelőre tippelek hogy az kaki...de hogy lehet ezt javítani?

Kérnék HELP-et mi lehet, reggel 10 óta küzdök mindenféle trükkel...de lassan beledőlök a nagykésbe... :W

/ Lenry

esélyt nem adtál a másik helyen válaszolni de:

- elindul az XP ha másik gépen telepíted. Ha kicsit utánanéznél a 2 gép közt minimális konfig eltérés van. Nem full lett telepítve hanem alapra csak....

- nincs IDE mód a BIOS -ban... /

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#8578) kali válasza Nekem-8 (#8577) üzenetére


kali
legenda

próbálj ki egy win 7 vagy vista telepítőt a problémás notiban, és ha az gond nélkül települ, akkor bizony az ahci/sata illesztő hiánya lesz a gond...
azért a k50ij és a k50in között van eltérés, kezdve az intel vs nvidia chipset jellemzőkkel!

[ Szerkesztve ]

(#8579) Nekem-8 válasza kali (#8578) üzenetére


Nekem-8
tag

bocs...win7-et is próbáltam, az is ismeretlen hibával kilépett/lefagyott miután particionálta a winyót...

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#8580) Nekem-8 válasza Nekem-8 (#8579) üzenetére


Nekem-8
tag

Már azon is túlvagyok hogy a működő K50IJ winyóját raktam a trükkös gépbe és arra akartam XP-t telepíteni (amin már volt egy és simán felment a saját gépében) és a boot CD betöltés után a hiba ugyanaz. Vagyis nem winyó hiba lesz. lehet ez valami hiba a gépben? Lehet ebből szervíz?

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#8581) kali válasza Nekem-8 (#8580) üzenetére


kali
legenda

esetleg bios frissítése/újrahúzása, de ha például a chipset (sata/ide vezérlő) hibás, akkor garanciális probléma!

(#8582) Nekem-8 válasza kali (#8581) üzenetére


Nekem-8
tag

Köszi Bios is megvolt, nem az...

DE MEGVAN...eddig nagyon elégedett voltam az ASUS-al de most csuklanak Taiwanba az tuti...

ezek a m...ák betették az egészet Chipset - driverbe, ez egy több mint 20 megás file. Ezt leszedve böngésztem és benne van több mappával lejjebb hogy Sata-ide és azt a mappát kell felírni Floppy -ra és USB-s floppy-val behúzni F6 -tnál. De ez miért nem lehet odaírni valahova? Sehol sincs erre utalás...

kérnék egy villamosszéket a driver site felelősnek... :))

Nagypapa...olyan hullaszag van....nagypapa! ...NAGYPAPA!!??

(#8583) Raikkönen


Raikkönen
tag

sziasztok
vettem egy asus k50ab sx077d laptopot, elég gáz de nem tom behozni a biost.. és a könyveben sincs leírva legalább is nem találom, nem tudjátok melyik gomb hozza be?

"Milyen sivár az a kor, melyben könnyebb egy atomot szétrombolni, mint egy előítéletet!" - Albert Einstein

(#8584) kisza25 válasza Raikkönen (#8583) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

F2

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8585) kali válasza Nekem-8 (#8582) üzenetére


kali
legenda

xp alatt ok - mint írtam is korábban, hogy ahci/sata illesztő hiánya, de akkor a win 7 és a vista miért nem települt? mert azoknak az illesztő beadagolása nélkül is simán kellett volna!

(#8586) Májsztró


Májsztró
addikt

Üdv !

Van egy Asus F5V series laptop. Menet közben még töltött. Egyszer csak eldobta a töltést. Bármit húzok , dugok akárhová nem hajlandó tölteni. Próbáltam már , akksi nélkül el sem indul pl. Volt tényleg minden , töltő kihúz , bedug aztán adapterből kábel kihúz bedug. Akksi kivesz , visszatesz és ezek végtelen számú kombinációja. Mit lehet vele kezdeni ?

(#8587) Peti567


Peti567
aktív tag

Már majdnem el tudtam dönteni hogy milyen gépet vegyek, már csak 5 maradt! :D

Mindeggyik:

Asus K50AB tipusú
Grafikus kártyaATI Mobility Radeon HD4570 512MB DDR2 VRAM
ChipsetAMD RS780

És akkor a versenyzők és a külömbségek:
tipus proci memoria merevlemez Oprendszer ár
K50AB-SX073D AMD QL65 2,1Ghz 3GB 250GB - 140e Ft
K50AB-SX077D AMD QL64 2,1Ghz 4GB 320GB FreeDos 149e Ft
K50AB-SX018L AMD RM74 2,2Ghz 4GB 250GB Linux 160eFt
K50AB-SX089D AMD-QL65 2,1Ghz 4GB 500GB FreeDos 158eFt
K50AB-SX045D AMD-RM74 2,2Ghz 4GB 500GB FreeDos 161eFt

ipon.hu - n néztem az árakat, az első lenne itt helyben (Debrecen), ezen az áron, a többiért fel kéne menni Pestre mert itt vagy nincs vagy drágább!
Vagy házhozszállítással kérem, csak én jobban szeretem az ilyet személyesen intézni.
Bár lehet tök mindeggy, mert a boltban se próbálom ki ugyse, csak ha hazajövök, vagy ki lehet ott probálni?
Valaki vásárolt már az ipon.hu-tól megbízhatóak?

Szerintetek melyiket érné meg legjobban megvenni ár/érték arány szerint?
FreeDos oprendszer az micsoda? Ha én másik oprendszert teszek rá attól a gari ugye ugyanúgy érvényes?
Köszönöm a segítséget!

(#8588) Peti567


Peti567
aktív tag

Ja és amugy teljesen mindeggy hogy honnan veszem a gépem? Ha baja lenne ugyse a boltba kerül vissza ugye? És az hogy személyesen vagy postán veszem át?
Személyes átvétel esetén meg tudom nézni, esetleg kipróbálni a gépet vagy dobozba van?

(#8589) kisza25 válasza Peti567 (#8588) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én ezt venném és kérnék bele+ 2Gb ramot
így 143-144-ből meglenne 4Gb Rammal
szoktam IPON-ról rendelni elég sokat, eddig minden megjött úgy ahogy kellett és elvileg van garanciafutár, amire hála isten még nem volt szükségem :)
én kiskerben vettem a gépet és, ha valami baja lesz oda is kell visszavinnem és ők intéznek mindent

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8590) Peti567


Peti567
aktív tag

garancia szempontjából mindeggy hogy hol veszem a gépem? Ha itt helyben venném akkor is felküldik javítani gondolom....

(#8591) Peti567 válasza kisza25 (#8589) üzenetére


Peti567
aktív tag

Értem, köszi!
(nem frissítettem azért írtam mégegyszer a garival kapcsolatban, bocsi)

(#8592) Peti567


Peti567
aktív tag

Amugy az Asus-nak háztól-házig garanciája van, szóval a kiskerbe nem is kéne bevinned, nem?

(#8593) kisza25 válasza Peti567 (#8592) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

5 percen belül tudod szerkeszteni a hozzászólásod és szerkeszd is, mert modik szólnak érte!Az IPON-nak van garanciafutár szolgáltatása amit annyit jelent, hogy 2400Ft-ért hozzák ki amit rendelsz, de ha valami baja lesz garancia időn belül, felhívod őket kijönnek, elviszik, javítják visszahozzák

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8594) kali válasza Peti567 (#8592) üzenetére


kali
legenda

az asus garanciás notik esetében nem kell foglalkozni az üzlet garanciájával, azonnal az asus ügyfélszolgálatán keresztül - e-mail + telefon formájában - kell intézni a futárt!

(#8595) dannynet


dannynet
tag

Üdvözletem!

Megújítottam a ,,klubtagságimat", mert az eddig nagy megelégedéssel használt Asus A6M típusú notimat a múlt héten egy K50AB-re cseréltem.

Röviden a tapasztalataim:

-a LED háttérvilágítású LCD sokkal szebb képet ad az előző notiménál,
-a QL-64 processzor teljesítménye bőven elegendő számomra (főleg a TL-50 után),
-az ATI HD4570 értelemszerűen sokkal erőteljesebb mint az A6M-em nVidia Go6100-as videókártyája; -a natív felbontásban 8x-os anizotróp szűréssel és 4x-es élsimítással 90-100 fps-el fut kedvenc autóversenyző szimulátorom: a Live For Speed, míg korábban 40 fps-el kellett megelégednem erősen butított grafikával.
-a gép hűtése az Asushoz méltóan nagyon csendes, csak komolyabb terheléskor lesz hallható, de azonnal visszahalkul ha megszűnik a CPU erősebb igénybevétele.
-a HD filmek akadásmentesen, alacsony processzor terheléssel futnak,
-zseniális ötlet az integrált HD3200 és a HD4570 videókártya közötti váltási lehetőség,
-értelmes méretű a numerikus billentyűzet és nem ment rovására az ,,alap" bill.-nek,
-a gyári adatlapnál feltüntetett akku kapacitásánál 2x erősebbel van felszerelve a készülék,
-a gép összeszerelési minősége nem kifogásolható, ráadásul sosem gondoltam volna, hogy 140ezer forintért ilyen jó teljesítményű notihoz fogok hozzájutni. =)

A negatívumok:
-a CPU igénybevételkor szinte azonnal 80 fokra melegszik (de itt stabilizálódik is a hőmérséklete),
-olvastam itt hogy a HD4570 akár 100 fokra is felhevül, ami eléggé ijesztően hangzik, de nekem még nem sikerült ilyen hőfokig hajszolni a GPU-t.
-a billentyűzet bár kényelmes, de sajnos az enternél érezhetően behajlik,
-a burkolatot gyorsan ellepik az ujjenyomatok, nem győzöm takarítani, valamint tapintásra eléggé síkos.

Összességében meg vagyok elégedve a típussal, s bár az Acer 5536G olcsóbb és van rajta HDMI kimenet, de hangosabb a hűtése, valamint az Asusra 2 év garancia van.

(#8596) kali válasza dannynet (#8595) üzenetére


kali
legenda

a6m... a régi szép idők! :) nekem is volt anno egy a6m-q051 (tl-52, go6100 128 mb integált vga, 80 gb hdd, 2 * 512mb memóriára bővítve, mivel gyárilag csak 1 * 512 mb ram volt benne) amit nagyon szerettem, majdnem két évig örömmel és probléma nélkül használtam, de aztán eladtam. hát, nem egy k50ab szint, pedig 2006. decemberében még több, mint 200 e ft volt az ára...
gratula az új notidhoz, ezen már néhány jobb játék is menni fog! :C

(#8597) Peti567


Peti567
aktív tag

Megrendeltem a notim szerdán megyek érte! :DD
K50AB-SX045D

Köszi mindenkinek a segítséget! :D
Különösen kali-nak és kisza25-nek!

[ Szerkesztve ]

(#8598) kali válasza Peti567 (#8597) üzenetére


kali
legenda

hidd el, nem fogod megbánni, hogy amellett döntöttél! :C

(#8599) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Hali!

Nekem egy K70AB-TY006L laptopom van: http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=9D5XQ6zeSJHzZyjt

De nagyon melegszik:

Mező Érték
Érzékelő tulajdonságai
Érzékelő típusa CPU, HDD, Asus NB ACPI
GPU érzékelő típusa Diode (ATI-Diode)

Hőmérsékletek
CPU 78 °C (172 °F)
1. CPU / 1. mag 77 °C (171 °F)
1. CPU / 2. mag 77 °C (171 °F)
GPU dióda (DispIO) 54 °C (129 °F)
GPU dióda (MemIO) 52 °C (126 °F)
Hitachi HTS543225L9A300 41 °C (106 °F)

Hűtőventilátorok
CPU 3900 RPM
GPU 30%

Feszültség értékek
CPU mag 1.13 V

Ez kb játék alatt, üresjáratban kb 60-70 fok a proci.

Játéknál vagy magas procihasználatko eléggé zavar hogy a nyilaknál és a nmeriksu billnél száll fel a meleg a tenyeremre. Tudtok vmi max 5 ezres megoldást javasolni? A hűtő párnák mennyire jók?

Válaszotok előre is köszönöm!

(#8600) Darkbear


Darkbear
csendes tag

sziasztok
Na ez nem semmi!

A K50ab honlapról eltávolított biosát (216) vissza lehet flashelni a 213-ra ilyet még nem láttam.

Érdekes

[link]

Db

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.