Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9701) KonzolKartel

Megoldottam. Aki ilyen problémával küzd, annak itt a driver.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#9702) revolver válasza COLORBAR (#9699) üzenetére


revolver
aktív tag

Szia!

Én sem vagyok egy nagy guru,ezeket szerintem te is simán megtudod nézni,ill. utána tudsz járni.
Az biztos ,hogy videó vágáshoz/szerkesztéshez nem árt az erős processzor.Amit szeretnél ,hogy a 4 magos procival szerelt pc-t, lecserélni egy 4 magos laptopra lehetséges ,csak ezen az áron (150k-160k) nem igazán tudod.A jelenlegi 4 magos procival szerelt laptopok a legtöbb gyártónál csak a gamer laptopjaiban található meg.Ami úgy 340k-350k-nál kezdődnek.

Szerintem nézegesd át a következőket:

Természetesen laptopra:
-Intel Core processor family .Itt láthatod az intel processzorait táblázatban,a core jelzi,hogy hány magos.
-Itt össze is tudod őket hasonlítani.

En ezt a kettőt ajánlom(persze a pénzt figyelembe véve):

-Intel Core 2 Duo T6600 (2,2 GHz, 800 MHz, 2 MB)
-Intel Core i3-330M (2.13, 1066MHz, 3MB)

üdv.

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#9703) Zanik válasza COLORBAR (#9699) üzenetére


Zanik
addikt

Ha hosszú távra tervezel, akkor tényleg felejtsd el a Core 2 Duo procikat. Amit belinkeltél Asus, az egy nagyon jól felszerelt notinak tűnik. Az i5-430M pedig egy baromi erős notiproci: link
A sok memória szintén jól jön a videóvágásnál, a firewire-t meg legegyszerűbb PCMCIA vagy Express Card foglalatba való bővítőkártyával megoldani (bár nem olcsó dolog, kb. 12e Ft).

Sajnos valódi 4magos notebookproci össz-vissz 3db van: Core i7-720QM, Core i7-820QM és Core i7-920XM. Ezekben van valóban fizikailag 4 mag. Viszont Intel prociknál létezik egy un. Hyper-Threading, amivel a fizikailag csak 2 magot tartalmazó procik is képesek 4 szálon dolgozni.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9704) Zanik válasza COLORBAR (#9699) üzenetére


Zanik
addikt

Na, közben találtam neked i3-as procival szerelt Asus-t 159ezerért: Asus K52F-SX63D! Az i3-330M is elég erős proci. Bár ebben csak 2Gb memória van, de azt később is ki tudod bővíteni (egy 2Gb 1066MHz DDR3 SO-DIMM modul most kb. 12ezer Ft).

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9705) Zanik válasza Zanik (#9704) üzenetére


Zanik
addikt

Ugyanaz 151ezerért!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9706) COLORBAR válasza Zanik (#9705) üzenetére


COLORBAR
tag

Nagy :R !

(#9707) Zanik válasza COLORBAR (#9706) üzenetére


Zanik
addikt

Szívesen. (Az Ipon-os adatlap ne tévesszen meg, van rajta HDMI!) :K

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9708) eversman


eversman
tag

Üdv!
Arról nem tud valaki valamit, hogy ASUS-nál miféle pixel-hiba-garancia van notebookra? Nem áll fenn probléma, csak egy ismerősöm Dell gépén volt kettő hiba, és ott rögtön cserélték az egész "felső" részt. Szóval ha valaki tud valamit, hogy ez "nálunk" hogy működik, és megosztaná, megköszönném! :)

(#9709) Zanik válasza eversman (#9708) üzenetére


Zanik
addikt

Van erre ISO szabvány, különböző osztályú panelekkel (Class I, II, III, IV), amitől a gyártók adott esetben eltérhetnek (a vásárló javára). Az Asus notiknál jelenleg a következő van érvényben:

(a) 3 világító pixel vagy 5 halott pixel, vagy 8 világító/halott pixel egyszerre
(b) 2 szomszédos világító vagy 2 szomszédos halott pixel,
(c) 3 világító és/vagy halott pixel egy 15mm átmérőjű területen belül

forrás: [link]

Ezen felül létezik az Asus-nak ZBD garanciája is, de csak bizonyos típusokra. Sajnos a hazai gyakorlat általában az, hogy a notebook-ot nem kapcsolhatod be a megvásárlás előtt. Így a nem Class I-es panelekkel szerelt notiknál mindig ott a rizikó, hogy nem garanciális számú pixelhiba lesz a kijelzőn!

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9710) povetkin válasza povetkin (#9531) üzenetére


povetkin
csendes tag

Disable PowerMizer
Ha valakinek ugyan ilyen problémája lenne...

(#9711) IveyBaby válasza kali (#9383) üzenetére


IveyBaby
tag

Üdv.

Nekem is a webcammal lenne problémám. Win 7-et toltunk a K50AB-SX073D notimra, de a webcam fejjel lefelé képet mutat. Amit belinkeltél, aszerint Chicony webcam van benne, letöltöttem a megfelelő drivert az Asus honlapról, felraktam és még mindig nem jó a kép.

Másik problémám, hogy nem működnek a hot key-ek. Ehhez tudnátok konkrét linket adni, hogy melyiket kellene feltenni?

Harmadik: Win 7 Start menüjében nem enged jobb egérgombos kattintást az egyes ikonokra (progikra) a Minden program fül alatt. Azért kellene, mert némelyik progit a Start menüre szeretném rögzíteni. Lehetséges, hogy ez a tapipad drivere miatt van?

Igazából semmilyen drivert nem raktam fel rá a webcamon kívül (bár az se működik), mert nem játékra használnám a notit és a Win 7 simán belőtte a beállításokat.

[ Szerkesztve ]

(#9712) kali válasza IveyBaby (#9711) üzenetére


kali
legenda

a win 7 az 32 vagy 64 bit?
amúgy mind a két oprendszer alá két kamerához van illesztő, valamelyiknek jól kell működni; link
az atk részlegből az összes atk illesztő és alkalmazás kell, továbbá a wifi gyorsgombhoz az utilities részlegből az asus wireless switch (wireless console3) utility, valamint kell még az others részlegből a keyboard device filter utility is!
attól még kell(het) az illesztők nagyobb hányada, hogy a win 7 néhány - vagy látszólag minden - hardver esetében adott illesztést, mert a gyártó-specifikus alkalmazásokkal nem tud mit kezdeni az oprendszer, azokat nem tudja pótolni! a fent linkelt letöltési részlegben minden szükséges illesztőt és alkalmazást megtalálsz, miután kiválasztottad a használt oprendszert!

[ Szerkesztve ]

(#9713) IveyBaby válasza kali (#9712) üzenetére


IveyBaby
tag

Erről a linkről szedtem a webcam illesztőjét, és nem müxik sajna. :F

A többiben pedig nem voltam biztos, köszi, hogy leírtad, miket kellene feltenni! :B

64 bites a win 7.

[ Szerkesztve ]

(#9714) kali válasza IveyBaby (#9713) üzenetére


kali
legenda

mind a két webkamera illesztővel próbáltad?

(#9715) IveyBaby válasza kali (#9714) üzenetére


IveyBaby
tag

Nem, csak a Chicony-val.
Mert a "száma" 04F2 volt.

(#9716) kali válasza IveyBaby (#9715) üzenetére


kali
legenda

próbáld ki a másikkal is!

(#9717) laci.k


laci.k
csendes tag

Sziasztok!
Végül K50AB-t vettem :) . viszont van egy kis bibi. Felraktam 64 bites Win 7et, és nem megy a net. se wifin, se "madzagon". gyönyörüan kiirja mindkét esetben, hogy connected, de azt is kiírja, hogy no internet access. nem tudok rájönni, hogy mi nem tetszik neki. próbáltam win 7 driverekkel is és a wlan/lan saját drivereivel is de ugyanugy semmi. És az idegesít a legjobban, hogy kábelen sincs net, ergo nem a router beállításainál van a hiba(a két asztali gépnél amúgy is szuperál). Gondoltam megnézem, XP alatt hátha van net, de azt meg telepiteni se tudom, azután se miután win7 teleiptőjével törlöm a régi particiot. kiírja h a winyoval van vmi.
Van vkinek tippje? :DDD

(#9718) laci.k válasza laci.k (#9717) üzenetére


laci.k
csendes tag

Winyo téma megoldva, én voltam a hülye. nem állítottam át bios-ba... úgyhogy most próbálkozok Xp-vel majd linux-szal. De azért örülnék pár jótanácsnak :)

(#9719) odrif válasza IveyBaby (#9715) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Lehet,hogy biost is kell frissíteni asszem egy 200 sz-el előbb mintha irták volna itt.
Nézz utána....

laci.k: Érdekesnek tartom senkinél nem halottam ilyen problémáról.
Én kicsit még bütykölgetném, mert nem gondolom hogy erre a jó gépre az Xp jó megoldás lenne.

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#9720) laci.k válasza odrif (#9719) üzenetére


laci.k
csendes tag

Xp-t azért gondoltam felrakni, hogy hátha valami kompatibilitási gondok vannak. De ugyanaz van Xp alatt is, mint a 7-esnél. Kiirja szépen h csatlakozott a hálozatra, de net az nincs(se wlan-nál, se lan-nál). a router konfig Cd-jét berakom, aztán kiírja, hogy nincs csatlakoztatva a kábel, holott az asztali gépemből húztam ki(és dugtam be a notiba). Még talán azt nézem meg, hogy direktbe bedugom a kábelnetet, a routert kihagyva.

(#9721) odrif válasza laci.k (#9720) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Sok minden gond lehet.
Én láttam már olyan biost is ahol a hálozati kártyát le lehet tiltani. Érdemes megnézni.
A router beállitásai között is lehet gond, mac cim szűrés, mac cim clone...stb.
Minden lehetőséget érdemes végignézni.

Egyébként én is ilyen gépet akarok venni, ami nagy hátránya szvsz hogy nincs rajta HDMI csatoló, márpedig az ember nem 2 hétre vesz notit hanem és ahogy magamat ismerem legalább 5 évre (pl. mostani Asus laptopom).

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#9722) laci.k válasza odrif (#9721) üzenetére


laci.k
csendes tag

Hát, nem tudom mi volt a gond, de a router resetelése után az alapoktól kezdtem a konfigot, felraktam a legujabb bios-t is és hál isten most megy :DD
Igen, a hdmi -t én is hiányolom, de ebben az árkategóriában muszáj áldozatokat hozni. Inkább a jobb grafikus kártyát választottam, és a hdmi-t áldoztam be.

(#9723) havefun


havefun
csendes tag

Sziasztok!

Mostani laptopom ASUS, nagyon meg voltam vele elégedve eddig (anno játékos laptopnak minősült). Le szeretném cserélni, viszont nem találok a következő két géphez felszereltségben hasonlót. Azok közül, amiket eddig láttam egyikben sincs hasonló proci és videókártya, netto 230-250 (max. 300) körüli áron. Tudnátok ajánlani párat, amik felveszik a versenyt a következőkkel?

MSI GT628X-486HU gép, teszt

ACER Aspire 7740G-434G64MN gép, tesztet nem találtam, csak hasonló gépről: teszt

- Nem szeretném, ha zavaróan melegedne a kezem alatt nagy teljesítménynél (játék közben).
- Kijelzője melyiknek jobb?
- Melyik készül jobb anyagokból? MSI-t a tesztben eléggé leszólják a felső részének hajlékonysága miatt. ACER-ről ilyet nem olvastam, de még sosem volt ilyen laptopom.

ACER-ektől kicsit tartok, több rossz dolgot is hallottam róluk, ráadásul csak 1 év garancia van a gépre, szemben az ASUS-al, ahol 2 év a garancia!

[ Szerkesztve ]

(#9724) odrif válasza laci.k (#9722) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Lényeg hogy sikerült! :C

20 éve a Prohardveren

(#9725) Zanik válasza IveyBaby (#9715) üzenetére


Zanik
addikt

Én a helyedben nem raknám fel a másik drivert, az ugyanis más gyártó webkamerájához van, és gond lehet belőle. Mi a kamera pontos hardverazonosítója?

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9726) IveyBaby válasza Zanik (#9725) üzenetére


IveyBaby
tag

Üdv
Csak most látom, hogy ide is írtál. Privi ment válasszal!

(#9727) pelota1956


pelota1956
csendes tag

Urak és Hölgyek segítsenek!
Kérem!

Eddig Fujisu Siemens -em volt, de elromlott a fénycsöve a monitornak,a gép jó,de venni akarok egy újat!

NEM VAGYOK MÁRKA ELKÖTELEZETT.
IGÉNYEIM:
-gyors
-üzembiztos
-magyar billentyűzet
-XP
-főleg internetre
-egyszerű szöveg és táblázat kezelés
-a fejlődést figyelembe véve újdonságok

Ezt ajánlja valaki:

NOTEBOOK ASUS K52JR-SX116D i5-430M/4GB/320GB

Képernyő méret: 15,6"-os

Felbontás: WXGA HD LED (1366 x 768)

CPU: Intel Core i5-430M (2,26-2,53 GHz, 2 x 256 KB + 3 MB)

HDD: 320 GB, 5400 RPM, SATA

RAM: 2 x 2 GB DDR3-1066

ODD: DVD Super Multi

VGA: ATI Radeon HD5470 1024 MB

Operációs rendszer: FreeDOS

WLAN: b/g/n

Webkamera: 0,3 megapixel

Bluetooth: 2.1 + EDR

Kártyaolvasó: Igen

USB: 3 x USB 2.0

VGA: 1 x VGA

HDMI: 1 x HDMI

LAN (RJ45): 10/100/1000

Akkumulátor: 6 cellás

Adapter: 90 W

Nettó súly: 2,62 kg

Méret: 380 x 255 x 34,5-35,7 mm

Köszönöm:
pelota

[ Szerkesztve ]

(#9728) COLORBAR válasza havefun (#9723) üzenetére


COLORBAR
tag

Esetleg ez? [link]

(#9729) csoszka14


csoszka14
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném eladni a notebookomat és érdeklődnék, hogy tudnátok e mondani egy árat, hogy reálisan mennyiért adhatnám el:
asus F6A-3p063:
[asus honlap]

-Intel Core 2 Duo P8400 (2.26 GHz)
-4 GB DDR2-800
-Intel GMA X4500HD
-13,3” (1280x800)
-250GB,5400rpm
-DVD RW
-Gigabit Ethernet
-WiFi Link 5100 ABGN
-1.3 MP kamera
-Bluetooth
-Kártyaolvasó
-Ujjlenyomat olvasó
-6 cellás, 4800 mAh
-Express card, audio bemenet/kimenet, Mini D-sub, USB 2.0 3 db, E-SATA, HDMI
-Mikrofon
-Táska, egér
-több mint egy év garancia(tehát egy éves sincs a gép)
-a gépnek semmi baja nincs
-brutto 230e-ért vettem

Jó lenne ha tényleg tudnátok pár árat mondani, hogy mit is kérhetnék érte!

[ Szerkesztve ]

(#9730) Zanik válasza pelota1956 (#9727) üzenetére


Zanik
addikt

Jó kis gép, főleg a proci miatt. Az egyetlen gond, hogy szerintem erre vétek XP-t telepíteni, de te tudod. A paraméterei kiválóak, hosszútávon is meg fogja állni a helyét. Az üzembiztosság viszont nehezen megállapítható, mivel vadiúj széria, de én bízom az Asusokban (hibás példányt bárki kifoghat bármilyen márkából, az ellen nincs mit tenni).

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9731) kali válasza Zanik (#9725) üzenetére


kali
legenda

én közben - a helyében - a gyakorlatban is kipróbáltam egy olyan notin a másik illesztővel, és az kell(ett) hozzá! mellesleg mind a két webkamera illesztőjének a hardveres felsorolásában szerepel adott azonosító! többször is találkoni ilyennel, ezen részlegben is volt már róla szó...

(#9732) Zanik válasza kali (#9731) üzenetére


Zanik
addikt

Hát én meg láttam kéket dobálgató notit rossz kamera driver felrakása miatt, szóval kétesélyes a dolog, de legyen igazad...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9733) kali válasza Zanik (#9732) üzenetére


kali
legenda

érdekes dolgok ezek - a gyártó szempontjából is -, mert például ha - vista alatt, és vista - illesztős lemezről automatikusan történik az illesztők telepítése, ott ugye alapból felismeri, hogy a lemezen lévő több illesztőből melyikre van szükség, de az sem mindig stimmel hardveres azonosító szerint...

(#9734) Zanik válasza kali (#9733) üzenetére


Zanik
addikt

Hát jah, de ez a Windows baromsága. Én is szívtam már meg hardverillesztővel, amit úgy kellett ráerőszakolnom a Winre, mert teljesen másnak ismerte fel a hardverelemet, mint ami volt.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#9735) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Hali

Olyan kérdésem van, hogy van két gép, az egyik az enyém: Asus laptop, Intel T3200-as proci, 2 giga ram.
A másik egy ősrégi, 2,4es Celeron (asztali gép), 512 mb memóriával.
Mégis a 2. gép tölti be kb. fél perccel hamarabb a BFME lord of the ring játékot. Ezt lanban próbáltuk.
Hogyan lehetséges ez?
ÜDv

(#9736) eversman


eversman
tag

Lehet suta kérdés lesz, de hátha tudtok valami okosat.
Van ugye nekem az F50SF, igen csak asztali használatra, és akksi nélkül nagyrészt. Na ugye itt az akku jobb elől van, és magán az akkun van rajta az a kis gumi akármi, amin a laptop ezen része támaszkodik. Így ha az akksi nincs benn, akkor a laptop jobb alsó sarka "lóg a levegőbe" ami szerintem annyira nem egészséges. Ugye?
Én azt találtam ki, hogy két ötforintos érmét összefogtam, és azt tettem az ominózus sarok alá, így nincs az a furcsa billegés sem, sőt a lelkem is nyugodtabb.
Esetleg valaki tud valami okosabbat az ügyben? Vagy ez így jó lesz?
Danke-Bitte!

(#9737) kali válasza eversman (#9736) üzenetére


kali
legenda

a li-xx akkumulátoroknak nem tesz annyira jót, ha sokáig nem kapnak töltést, felesleges kivenni az akkumulátort, bármennyire is asztali módban használod a notit! esetlegesen többet árt a dolog, mint használ, nem a ni-cd és ni-mh korszakban élünk már...

(#9738) mrbego


mrbego
aktív tag

Hali!

Barátnőm laptopja (K50IJ) egy ideje vacakol, és ma már ugy indult (XP Pro) hogy konzisztenciát ellenőrzött, több szektort olvashatatlannak minősített. Miután ez lefutott nehez indult, de csak csak, megy valahogy. Sikerült feltenni egy HD sentinelt, ami 31 %osnak mondta a kondíciót, meg hogy ötven valahány hibás szektor van.
Na most kérdésem, hogy cserélik e garanciában ilyenkor a merevlemezt, vagy tovább kell még romlania? Asus honlapja elég ködös, egy konkrét linket tudna valaki adni szervízről, teelfonszám bármi?
Köszi

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#9739) bajzi7


bajzi7
csendes tag

Egy Asus K50AD Notebookom van amiben nincs hdmi és csak egy vga csati. A kérdés hogy kössem össze az Lcd tvel amiben csak hdmi van. Gondolom sok mindenkinek van hasonló gépe és akinek már sikerült szivesen venném a tanácsait.

(#9740) S*Tom* válasza mrbego (#9738) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

A boltba kéne visszavinni ahol vettétek. Gondolom kaptatok számlát azon valószínű rajta van a bolt telefonszáma is. Nyitvatartási időben megcsörgeted őket és elmondod a problémát és megkérdezed mi a további vele. Ha él a gari valószínű be kell majd vinned és majd ők rendezik. Szervizbe saját szakálladra semmiképpen ne vidd, mert ha belenyúlnak a gari ugrik, és úgy sem csinálnák meg, max kicserélik neked a HDD-t jó pénzért.

(#9741) eversman válasza S*Tom* (#9740) üzenetére


eversman
tag

Pont ez az, a boltban ahol vette a garancia miatt nem fognak belenyúlni, mert nem nyúlhatnak. Ők kb. azt fogják mondani, hogy menny el a hivatalos garanciális szervizbe, majd megoldják.

(#9742) S*Tom* válasza eversman (#9736) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Kali jól mondja, nem kell kivenni az aksit. Idővel mindenképen tönkremegy, még ha nem is használod és nincs is a gépben.

(#9743) eversman válasza S*Tom* (#9742) üzenetére


eversman
tag

vissza van rakva :)

(#9744) S*Tom* válasza eversman (#9741) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

Nekem volt a kisebb asusom alaplap hibás, bevittem a boltba ahol vettem, ott megnézték a szervizükbe, persze fizikailag nem nyúltak bele, hanem elküldték márkaszervizbe. Ők szépen rendeztek mindent és nekem nem került semmibe, pedig az új lap 100k-ba lett volna. A boltban nem fognak belenyúlni nem is tehetik, viszont nekik kell rendezni a garit a márkaszervizzel és nem neked vagy másnak. Ha mást mondanak akkor minimum, hogy adjanak egy telefonszámot a gariztatáshoz és többet nem vennék ott semmit.
Egyébként ezért is szeretem az ipon-t, a K70IO-t is ott vettem pontosan ezért, jó volna venni +még 1évet a 2év garhoz, de náluk marha drága.

[ Szerkesztve ]

(#9745) eversman válasza S*Tom* (#9744) üzenetére


eversman
tag

lehet igazad van, de nálunk mikor legutóbb hiba volt, írtam emilt a megfelelő helyre, jött a futár a megbeszélt időpontba, elvitte, megcsinálták, visszahozta. Kényelmes volt, plusz egy felesleges láncszemet (kiskereskedő) ki lehetett hagyni.

(#9746) kali válasza eversman (#9745) üzenetére


kali
legenda

így van, érdemes kihagyni a felesleges lassító/bonyolító tényezőket!
akinek közel van a szerviz, annak irány oda személyesen a notival; link
egyéb esetben futár házhoz, majd vissza is!

(#9747) mrbego


mrbego
aktív tag

Köszi a válaszokat.
Igazából én valami futárra gondoltam, mert tavaly az enyémet (HP) vitték-hozták egy héten belül. Csak tegnap nem találtam garanciális szervizelésel kacspolatban magyar írást (telefonszámmal) az asus oldalán, de azóta már van valami. Majd jövő héten intézkedünk.
Valamint elég e nekik ez a hibajelenség a merevlemez cseréjéhez, vagy várnak vele míg kipurcan.

[ Szerkesztve ]

Üdv, P

(#9748) legiaap


legiaap
nagyúr

Halihó!
Asus X50z-m van, rajta 32 bites Windows 7-el.
Olyan kérdésem lenne, hogy feltettem egy bunyós emulátoros játékot: Samurai Shodown, de nem tudok a játékban egyszerre 3 gombot használni. Lenne olyan ütés amihez három gombot egyszerre kéne lenyomnom, de nem veszi be. Csak kettőt.
Lehet valahol esetleg ezen állítani, mondjuk a windowsban valahol, vagy nem kezeli a noti a 3 gomb lenyomását?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9749) nemzavarsz válasza mrbego (#9747) üzenetére


nemzavarsz
csendes tag

Ha budapesti vagy, egyszerűbb és gyorsabb bevinni a márkaszervizbe (HRP Szerviz Kft.XIII. Véső utca 7). A gyártók általában csak a winchester gyártójának a saját tesztjét fogadják el (pl. ha seagate van benne, akkor seagate gyártói teszt). A Hiren's boot CD-n megtalálod ezeket a teszteket. Ha a gyártói teszt hibát jelez, akkor biztosan kicserélik, de ha csak a Hard Disk Sentinel jelzi a hibát, akkor nem biztos.

[ Szerkesztve ]

(#9750) Jonatán


Jonatán
tag

Sziasztok!

Asus G71Gx laptophoz szeretnek driver lemezt...tudnatok segiteni esetleg, tudom hogy kulon le lehet tolteni a drivereket de nekem a gyari recovery driver lemez kellene, hogy
ne keljen egyesevel telepitgetnem a progikat ujratelepites utan.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.