Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-09-04 17:21:16

LOGOUT.hu

Élet az Egyesült Királyságban…

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17732) fojtviki


fojtviki
senior tag

Egyedul biztosan nehezebb, de parban azert valamivel konnyebb itt is. Nem mindenkinek van egyetemi-foiskolai vegzettsege. Otthon viszont legutoljara a Nokia-ban dolgoztam. Napi 12 ora, szinte egy helyben. Emlekeim szerint 110 netto kornyeken kerestem. Fizettem egy lakas hitelt, rezsi stb stb. Hat nagyon nagyon nehez volt. De a kerdesre a valasz, 6.31-bol jobban lehet e itt elni: Igen. Szamomra az otthoni elet nyomor volt. Pedig iskola utan 1 evvel mar dolgoztam eleg kemenyen, de vegulis a mostani parom kicsalt ide. Nem bantam meg, meg igy sem, hogy en az alja munkat vegzem. Viszont normalis etelt eszunk, tudok magamra is kolteni, van autonk, es ezmellett meg felre is tudunk rakni. Otthon neha az is problema volt ho vege fele, hogy mit egyek! Ha szegyen ha nem! Nem erzem, hogy kevesebb lennek az miatt, mert nincs diplomam. Tudom magamrol, hogy ugy sem tudtam volna elvegezni. Ettol fuggetlenul szerintem mindenki megerdemel egy normalis eletet, vegzettsegtol fuggetlenul, aki dolgozik.

Szerk: Raadasul itt egy igen jo elethez nem feltetlen kell diploma. Sogornomek 2-en igen jo eletet elnek. A 2 fizetes £5000 felett van. Abbol ahogy nezem, igen jo szinvonalon lehet elni. Ha most minden osszejon akkor kettonknek lesz kb 2500 havonta. Abbol 500 alberlet, 126-rol 60 lett a car insurance, 2x35 a telszamla, 150 a havi etel. Nagyjabol 800-900 fontbol kijovunk, Tehat legrosszabb esetben is 1400-1500 fontot felre lehet tenni. Otthon ezt egy nem diplomas par nem tudja megtenni sajnos :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.