Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97724) joydrv


joydrv
tag

Én a héten vettem egy Nokia 8010-es boxot. Pár napja próbálgatom a gyári androidos felülettel. Minden flottul megy rajta. YouTobe, Netflix, Disney+ (minden más szolgáltató is ott az appok között). Bluetooth fejhalgató csatlakoztatva, RII usb-s vezeték nélküli billenytű szintén. CEC a tv-vel oda-vissza működik, mindkét táv kapcsolja a másik kütyüt is. Egyébként a Nokia távja háttérvilágítással és mikrofonnal - hangvezérléssel is működik, ami pl. YT esetén igazán jól jön. Felraktam az androidos Kodit (Nexus). Megnéztem rajta mindenféle felbontásban pár filmet, sorozatot, felirattal, az nélkül, az elérhető összes hangsávval. Semmi akadás, vagy röccenés. Nem tudom a CE ehhez mit tudna még hozzá tenni. Nem érzem semminek hiányát. Marad így, egyelőre ez tökéletes nekem. Talán, ha frissül a kernel és elérhető lesz az Alpha 2, teszek egy próbát vele, de nem tervezek visszaállni a CE-re. Melegedésre egy észrevétel, ma szinte egész nap megy és nem különösebben melegszik, kézzel tapogatva langyosnak mondanám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.