Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85651) Beni2360 válasza totron (#85647) üzenetére


Beni2360
félisten

Jólvan na már álmos voltam
Érdekes mert nálam 2 eszköz csak kb 40 Mbps tudnak.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85652) kokokka válasza ®abstract® (#85650) üzenetére


kokokka
őstag

És attól függetlenül hogy te nem házimozi erősítőt használsz, hangsáv váltásoknál nincs problémád? A Miracast nekem fel sem tűnt, ha használok tükrözést azt a TVm tudja.

(#85653) dethroner válasza Beni2360 (#85651) üzenetére


dethroner
veterán

Gondolom routertől is sok függ.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#85654) Imi1981 válasza dethroner (#85653) üzenetére


Imi1981
veterán

Routertől és eszköztől is. Egy routerről kettő különböző mobillal általában mást mérsz. Főleg ha az egyik felső kategóriás a másik közép vagy alsó kategóriás.

(#85655) FerNandor


FerNandor
őstag

Még mindig az új x96 max plus berendezésével szenvedek.
Valamiért a belakott microSD kártyával bootol a CE az új eszközön.
Arra gondoltam, hogy az összefoglaló alapján a belakott CE-t feltelepítem a box belső memóriájára. A leírás alapján ssh-val szeretném megcsinálni, de most bemegyek a menübe, hogy rákapcsoljam a boxot a wifire és a connections rész üres, nem ad be semmit.
Mi a baja van ennek?
Android alatt működött már...

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#85656) FerNandor válasza FerNandor (#85655) üzenetére


FerNandor
őstag

Ezt raktam fel most tisztán egy pendrive-ra: CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.5-Generic.img.gz
aztán a 905x3 4gb 1gbit ment dtb.img-nek. szépen feltelepült, újraindult a ce és továbbra sincs wifi.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#85657) cof válasza FerNandor (#85656) üzenetére


cof
veterán

Ez nagyon régi, tegyél fel egy újabbat, vagy Nightly. Még ebbe nem volt integrálva a WiFi driver.

Most ez a legújabb stabil:

CoreELEC-Amlogic-ng.arm-19.2-Matrix_rc3-Generic.img.gz [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#85658) FerNandor válasza cof (#85657) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszi megpróbálom ezzel, egyszer SD-ről és, ha nem megy, akkor USB-ről.
Amúgy azért szerettem volna a 9.2.5-öt, mert azzal megy a belakott másik box és semmi baja. És valahogyan át szerettem volna menteni a rendszert az újra.
Ezt a wifis dolgot meg nem értem. még régebbi, talán 9.2.2-vel telepítettem anno először és semmi baja nem volt a wifinek a régi boxon, most meg már a 9.2.5-ből hiányzik alapból a driver? wtf :F

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#85659) dethroner válasza Imi1981 (#85654) üzenetére


dethroner
veterán

Amiről az említett mérést csináltam, az 7 éves masina, és új korában is az alsó polcról árulták :D

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#85660) cof válasza FerNandor (#85658) üzenetére


cof
veterán

Az új BOX-ban másik WiFi chip van.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#85661) FerNandor válasza cof (#85660) üzenetére


FerNandor
őstag

Ezt nem hiszem el, komolyan... Felraktam, amit linkeltél. microSD továbbra sem megy. USB-vel felment a CE, újraindult magától stb és már az elején a varázslónál üres a wifi rész.
bemegyek a connections alá és nem jelenít meg semmilyen hálózatot.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#85662) SunMount3r válasza kemperlama (#85649) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az írtad telóra játszanád át a videókat. Akkor a PC micsoda, az a Router?

abstract: Nekem anno ezt, meg ezt ajánlották. De ez olyan, hogy ha a rendszerbe magába nincs integrálva a Cast képesség, akkor úgy sem fognak működni. Lehet nem véletlenül nincs előre telepítve egy sem. Ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#85663) cof válasza FerNandor (#85661) üzenetére


cof
veterán

Még a Nightly-t is kipróbálhatod. Erre nem tudok mit mondani, szét kell szedni és megnézni milyen chip van benne, lehet jött ki még egy verzió. Van ebből már rengeteg... Ezért sem ilyet vettem hanem Tanix TX3-at, sok szívást lehetett olvasni itt az X96 MAX-ról az utóbbi hónapokban.

Ha nincs LAN sem akkor nem rávaló .dtb-t használsz. Pl. lehet, hogy csak 100M a LAN benne.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#85664) vargalex válasza Beni2360 (#85651) üzenetére


vargalex
Topikgazda

72 Mbps linksebesség esetén (1 antennás Lite-N wifi képes eszköz) tökéletes ez a sebesség...

Alex

(#85665) Beni2360 válasza Imi1981 (#85654) üzenetére


Beni2360
félisten

Reuter egy Xiaomi 3g, Tab: Lonovo TB 8703F,
Mobil: Xiaomi Reedmi N 8 pro. 5ghz-n 200 Mbps körüliek.
Szégyen gyalázat de nem tudom, hogy mit jelentenek ezek a Link sebességek.:U
Ja, hogy a 2.4 MHz a 72-s, es az eszközeim egy antennásak. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85666) interstate76 válasza Beni2360 (#85646) üzenetére


interstate76
addikt

A jópár éves Redmi Note 5-öm kimaxolja 2,4 GHz-es wifin a 300 Mb/s-os letöltési sebességet. Nem tudom, meddig menne. Mindezt egy szolgáltatótól kapott routerrel, aminél már sokkal jobbal is találkoztam korábban.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#85667) ®abstract® válasza kokokka (#85652) üzenetére


®abstract®
őstag

Én úgy hallom hogy minden rendben :K
A kijelző tükrözés közben neked szokott pixeles lenni a kép?

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#85668) vargalex válasza interstate76 (#85666) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A Redmi Note 5 (és igazából az összes gyári ROM-al telepített Xiaomi, illetve általában a Qualcomm wifi-vel szerelt eszközök) esetén 2,4 GHz-en nem engedélyezett a channel bonding (2x20MHz, vagyis 40 MHz csatorna szélesség használata) azaz a maximális kapcsolati sebesség 72 Mbps. Ekkor a gyakorlatilag elérhető maximális sebesség kb. 40 Mbps. Alternatív ROM esetén (ide tartozik a Xiaomi.eu is) engedélyezve van a channel bonding, azaz a linksebesség 150 Mbps. Ekkor a gyakorlati sebesség kb. 100-120 Mbps. Úgyhogy kizárt a 300 Mbps. 5 GHz-en elképzelhető, hiszen ott 433 Mbps az elérhető linksebesség.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#85669) ®abstract® válasza SunMount3r (#85662) üzenetére


®abstract®
őstag

Rendben köszönöm ki fogom próbálni :K
És ha beilleszt ma rendszer alkalmazások közé akkor szerinted jó lesz?

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#85670) SunMount3r válasza ®abstract® (#85669) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem tudom mi értesz ez alatt, vagy hogyan csinálnád? De pl. Bellink Gt1-Mini alatt volt olyan, hogy amíg a FW-ben nem volt a rendszer része a Cast funkció, addig az app-okkal sem ment, aztán egy FW frissítésnél már beletették és akkor jó lett, de volt is (talán saját?) gyárilag telepített app hozzá, azzal ment is. De pl. a fent linkelt "AriScreen"-el már megint nem ment. Szóval bár a Slimbox elvileg egy teljesen más FW, de ha az eredeti FW-jében a Box-nak volt rá valami app, akkor azzal is lehet próbálkozni, vagy kiszedni valahogy az FW-ből, de ennyire mélyen már nem vagyok Android-os...

Szrek.: ha ez volt a te Box-odon is gyárilag, akkor u.e. volt szerintem a Beelink-en is nekem. Ez a kis zöld droidfej és csak simán Miracast volt a neve. Én mondjuk pont ilyet, vagy ezt nem találtam a PlayStore-ban anno.

[ Szerkesztve ]

(#85671) ®abstract® válasza SunMount3r (#85670) üzenetére


®abstract®
őstag

Persze ugyanez volt az enyém is mert így nézett ki a menürendszer :K
Ja értelek. Mivel van a készüléken van root elérhetőség így megpróbálkozok vele.
Egy kis mélyvíz ;]
Megnéztem úgy lehet hogy a system-app könyvtárban létrehozok egy újat, bemásolom az alkalmazást megkapja a jogosultságokat, ez után újraindítás kíváncsi leszek majd mi történik :)
De megnéztem a system-vendor-build.prop.
Itt látom a processzor beállításait is, arm v7a ha átírom v8a ra, vajon ezután 64 bites processzor tényleg 64 biten fog működni? Vagyis ki tudom kapcsolni a 32 bites korlátot? :U

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#85672) interstate76 válasza vargalex (#85668) üzenetére


interstate76
addikt

Most csináltam, amúgy el szokott menni 300-ig. Ja, és 2,4 GHz-en vagyok.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#85673) interstate76 válasza interstate76 (#85672) üzenetére


interstate76
addikt

Nem szóltam! Aktív volt az 5 GHz-es hálózat és ahhoz csatlakoztam. :B

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#85674) FerNandor válasza cof (#85663) üzenetére


FerNandor
őstag

Nightlyval sem megy. Vettem ma USB A-A kábelt. Találtam neten valakit, aki ugyanilyennel szenvedett és egy bizonyos android felrakása után jó lett a CE microsd-ről és WiFi is lett.
Amit itt korábban linkeltetek, nem tudtam a megadott programmal kiírni a USB-re, folyamatosan hibát írt a végén. Vasárnap megpróbálom még, de kezd elegem lenni.

A slimbox micsoda amúgy vagy mire jó? Nem igazán jöttem rá, hiába kerestem a fórumon. Igaziból anyukámnak szeretném a boxot berendezni ugyanúgy, mint ahogy az enyém is fut. Filmekre kellene, sorozatokra és nekem nagyon tetszik a telefonról YouTube videó lejátszás reklám nélkül yatseval, azt szeretném még neki, mert sokat használná. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#85675) Beni2360 válasza FerNandor (#85674) üzenetére


Beni2360
félisten

Válasszal egy régebbit es majd frissül. Lehet, hogy hibás a letöltés. Volt már ilyen.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85676) ORCA58 válasza ®abstract® (#85550) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez nem újdonság, már többünk feltette, mert a Q2-es gyári android mellé nem megy fel a CE

(#85677) ®abstract® válasza FerNandor (#85674) üzenetére


®abstract®
őstag

A SLIMBOX orosz fejlesztésű egyedi Android rendszer kimondottan TV boxok ra fejlesztve. Jó pár modell re lehet telepíteni ! 45 fajta ! Készülékre elérhető!
ha jól láttam akkor kétfajta droid verzió van.
A rendszer multi nyelves tehát van benne angol és magyar is.

Én már több napja lecseréltem a gyári rendszert erre és biztos hogy :N fogok visszatérni arra ami volt mert ez több szempontból is jobb számomra :K hiányosságok vannak benne pótolva és hasznos menüpontok is megtalálhatóak.

Az fejlesztő oldal orosz nyelvű, én javaslok egy böngészőt ami le tudja fordítani. [link] javasolt fórum ahol hasznos infókat lehet találni: XDA fórum [link]
Ja most nézem hogy le lehet fordítani A fejlesztő oldalt több nyelvre is magyarul is tud :C [link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#85678) kokokka válasza ®abstract® (#85667) üzenetére


kokokka
őstag

Nálam hibátlan a kép is és a hang is tükrözés közben. Samsung teló és Samsung TV. Amíg nem Samsung telefonom volt, szinte nézhetetlen volt a kép annyira szétesett mindig. Egyébként rájöttem, hogy ha kétszer- háromszor váltók a hangsávok között egymás után, akkor szinte mindig megcsinálja mégis.

(#85679) da. válasza ®abstract® (#85640) üzenetére


da.
tag

köszi, jó ötlet, próbálkozom.
egyelőre ezt találtam, nem telepíti fel zipből a 19es Kodi. :(
hát nem gondoltam hogy ilyen macerás lesz egy Eurosport Player alkalmazás beüzemelése androidos tv boxon.

(#85680) Suineg válasza Suineg (#85547) üzenetére


Suineg
senior tag

Hogy válaszoljak magamnak, de talán más fórumtársaknak is segítség lehet a problémámra.
CE SD kártyát kivettem, vásárolt légegér usb vevőjét kihúztam, USB rákötött vinyót kihúztam.
Tehát ahogy vettem, gyári távval elkezdtem tesztelni az android betöltést.
Szépen bootolt, újraindítás és kikapcs/bekapcs után is. Ja: Androidos Slimbox van rajta.
Ezután bedugtam a légegér usb vevőjét usb2-be, majd bekapcsoltam, és elsőre befagyott az indításnál, system ui alkalmazás nem válaszol hibával és a WiFi-t kikapcsolva töltődött be nagy sokára a rendszer.
Tehát ettől, hogy bedugtam egy usb távirányító vevőt, előjött a probléma. Ezután kihúztam a tápcsatlakozót, visszadugtam egy idő múlva, újraindítottam, és szépen bootolt. Azóta is. Itt tartok, ezután majd az SD-n lévő CE-t akarom betenni, az eddig is szépen elindult, s a CE-ből akarom majd újraindítani az androidot. Meglátjuk mi lesz ha így bootol androiddal.

[ Szerkesztve ]

(#85681) Beni2360 válasza Suineg (#85680) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem, ha első alkalommal dugsz ilyen eszközt bekapcsolt állapotba legyen, hogy az esetleges hozzávalókat telepíteni tudja. Induláskor kereste a stick meghajtóját de nem találta. Én erre tudok gondolni. Ugye induláskor kereste a boot a CE-t de nem találta, majd talált mást de nem ismerte fel a boot rendszer.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85682) Compika


Compika
aktív tag

Sziasztok! Aki slimboxot használ hogyan kell a színmélységet állítani. :R

Compika felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#85683) da. válasza Compika (#85682) üzenetére


da.
tag

Android settings -> Display settings -> Screen resolution alatt van a szinmelyseg. legalábbis azt hiszem, nincs most előttem. :)

(#85684) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Valaki hozzáértő megpróbálná kitalálni mi lehet a gond?

A helyzet a következő. Yatse appot használok, kodi 19 fut CE boxon. Próbaként feltettem egy androidos boxra is a kodi 19-et, és ott is ugyanez a helyzet, a CE hibája elvileg kizárva. Lejátszás közben a yatse widget mutatja az aktuálisan lejátszott film poszterét. Kodi 19 óta pedig csak egy képkockát a filmből. Tehát kodi 18-nál a widget a posztert mutatta, kodi 19 óta csak egy screenshot. A furcsa, hogy minden máshol a poszter jelenik meg a yatsén belül. A médiatárban, a távirányítón, mindenhol, egyedül a widgeten nem. Mi lehet az oka? Hol keressem? Mi változhatott a kodiban, ami ezt befolyásolhatja?


(#85685) blakey válasza Elemental (#85684) üzenetére


blakey
titán

Töröld a yatse beállításait, azaz állítsd gyári állapotba és próbáld meg újból. Nálam jól mutatja CE 19 alatt. Más ötletem egyelőre nincs.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#85686) Elemental válasza blakey (#85685) üzenetére


Elemental
addikt

CE nightly van fent neked?

(#85687) Elemental válasza blakey (#85685) üzenetére


Elemental
addikt

Feltettem a nightly-t, ugyanaz, visszaállítottam a yatsét, ugyanaz.
Mindemellett az a fura, hogy kodi 18-on tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#85688) SunMount3r válasza Elemental (#85687) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Reklamálj a Yatse-nak, max. azt mondják, hogy ja CE, az nem is vanilla Kodi, úgyhogy semmi felelősségük sincs a dologban.

(#85689) Elemental válasza SunMount3r (#85688) üzenetére


Elemental
addikt

Androidos boxon is ugyanez van.
Mellesleg írtam ma a supportjukra.

[ Szerkesztve ]

(#85690) cocka


cocka
veterán

Csudaklassz ez a Beelink fórum. Megpróbáltam beregisztrálni, hogy ott is kifejtsem a korábban itt tárgyalt problémát és érvényes email címre nem jön visszaigazoló email. Következésképp: a regisztráció egyelőre lehetetlen.

Annyit akartam kérdezni, hogy ennél van-e újabb fw és érdemes-e feltenni:

[kép]

A build verzió meg valami: 918P0_wol_bt

Nyilván nem akarom elcseszni, ezért akartam előre megkérdezni, hogy mizujs, csak így nem lehet.

Ja a szériaszám eleje: 6B9H (GT-King Pro) Soros port helyett csudaszép SPDIF optikai audio porttal.

(#85691) SunMount3r válasza cocka (#85690) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ma reggel nézem és az én reg-em még mindig jól működik. Csak próbálj bejelentkezni, nem biztos hogy kell a visszaigazolás. Amúgy itt eléggé látszik azért, hogy annál nincs újabb.

(#85692) cocka válasza SunMount3r (#85691) üzenetére


cocka
veterán

És hogy jelentkezzek be, ha nincs se usernevem, se jelszavam? Egy email cím kevés a regisztrációhoz. És mivel nem jön meg az email másodjára sem, (most hogy újrapróbáltam), nem tudok bejelentkezni. Jelszó emlékeztető pedig közli, hogy ilyen email cím nincs az adatbázisban.

A hivatkozott 918P0-ás topic nekem meg azért nem egyértelmű, mert mint látható a képen az az fw még áprilisi, itt meg májusi van. És elképzelhető, hogy később töltötték fel az áprilisit, de biztosan nem tudhatom.

Ezt találtam az .img-ben:

# begin build properties
# autogenerated by buildinfo.sh
ro.build.id=PPR1.180610.011
ro.build.display.id=galilei-userdebug 9 PPR1.180610.011 20210428 test-keys
ro.build.version.incremental=20210428
ro.build.version.sdk=28
ro.build.version.preview_sdk=0
ro.build.version.codename=REL
ro.build.version.all_codenames=REL
ro.build.version.release=9
ro.build.version.security_patch=2018-08-05
ro.build.version.base_os=
ro.build.version.min_supported_target_sdk=17
ro.build.date=Wed Apr 28 09:46:16 CST 2021
ro.build.date.utc=1619574376
ro.build.type=userdebug
ro.build.user=xk
ro.build.host=AZW
ro.build.tags=test-keys
ro.build.flavor=galilei-userdebug
ro.build.system_root_image=true
ro.product.model=GTKing PRO
ro.product.brand=Amlogic
ro.product.name=galilei
ro.product.device=galilei
# ro.product.cpu.abi and ro.product.cpu.abi2 are obsolete,
# use ro.product.cpu.abilist instead.
ro.product.cpu.abi=armeabi-v7a
ro.product.cpu.abi2=armeabi
ro.product.cpu.abilist=armeabi-v7a,armeabi
ro.product.cpu.abilist32=armeabi-v7a,armeabi
ro.product.cpu.abilist64=
ro.product.manufacturer=AZW
ro.product.locale=en-US
ro.wifi.channels=
# ro.build.product is obsolete; use ro.product.device
ro.build.product=galilei
# Do not try to parse description, fingerprint, or thumbprint
ro.build.description=galilei-userdebug 9 PPR1.180610.011 20210428 test-keys
ro.build.fingerprint=Amlogic/galilei/galilei:9/PPR1.180610.011/20210428:userdebug/test-keys
ro.build.characteristics=mbx,nosdcard,device
# end build properties

#
# ADDITIONAL_BUILD_PROPERTIES
#
ro.bionic.ld.warning=1
ro.art.hiddenapi.warning=1
ro.treble.enabled=true
persist.sys.dalvik.vm.lib.2=libart.so
dalvik.vm.isa.arm.variant=cortex-a9
dalvik.vm.isa.arm.features=default
dalvik.vm.lockprof.threshold=500
net.bt.name=Android
dalvik.vm.stack-trace-dir=/data/anr
ro.build.expect.bootloader=01.01.180822.152145

# begin fota properties
ro.fota.platform=AmlogicS922X_9.0
ro.fota.type=box
ro.fota.app=5
ro.fota.battery=1
ro.fota.screen=1
ro.fota.display=1
ro.fota.id=mac
ro.fota.no_touch=1
ro.fota.oem=AZWS922X_9.0
ro.fota.device=GTKing PRO
ro.fota.version=galilei-userdebug 9 PPR1.180610.011 20210428 test-keys_20210428-0956
# end fota properties
ro.expect.recovery_id=0x72f294304113800d1e0ef90734323d91f5690d75000000000000000000000000

[ Szerkesztve ]

(#85693) blakey válasza Elemental (#85686) üzenetére


blakey
titán

Nem, rc3.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#85694) Beni2360 válasza cocka (#85690) üzenetére


Beni2360
félisten

Pedig megvan mindennek a helye.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#85695) cocka válasza Beni2360 (#85694) üzenetére


cocka
veterán

Roppant érdekes.

Szerintem inkább ezt kéne megnézned:

[link]

De azért megmutatom, hogy néz ki, hogy elhidd:

[kép]

(#85696) ®abstract®


®abstract®
őstag

X96M+ van.
Erre a forrófejű qrva készülékre rátettem egy processzor hűtőt ( h 80*sz 67* m 18 mm)
érintkezik a hűtő párnával megtettem a legumi tappancs sokat és így ki van támasztva :)
ami elég nagy darab :D a készüléket megfordítottam így a hő felfelé száll :K
az anyja hét szentségit egyből 20-25 fokkal hűvösebb lett :Y :C

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

(#85697) vargalex válasza cocka (#85695) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Mobilon (vagy mobil nézetben) a Beni2360 által linkelt form jelenik meg az általad linkelt oldalon is. Mondjuk regisztráció után akkor sem enged be a megadott felhasználó név/jelszó párossal.

Alex

(#85698) ERPY válasza ®abstract® (#85696) üzenetére


ERPY
őstag

Nekem minden boxomon hűtő borda van, és egyik sem megy 50 fok fölé soha. X96 plus-on meg meg lett fordítva a kijelző kiírás, így a hő már felfelé tud távozni a bordáról. Az első x96-omon meg sztem nem volt már tökéletes az érintkezés, mert alapon volt 68 fok. Ment rá borda, azóta terhelten sem több 50 foknál. A munkahelyemen van rengeteg régi nem használt pc, szóval borda van xarásig. Paksot is tudnám vele hűteni.

[ Szerkesztve ]

(#85699) cocka válasza vargalex (#85697) üzenetére


cocka
veterán

hehe lol

(#85700) ®abstract® válasza ERPY (#85698) üzenetére


®abstract®
őstag

Az hogy egyik sem megy 50 fok fölé soha azért én ezt nem hiszem el :N ez így ebben a formában nettó hülyeség,vagy ami számot vagy értéket kiír A készülék az nem pontos.
Én evvel nézem a számokat TV boxon is meg más droid os készüléken: [link]

[ Szerkesztve ]

Szavahihetőség manapság ritka kincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.