Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41639) alvaro


alvaro
senior tag

Viszont ha már így szóba kerültek az újabb SB-k és az ő DOS funkcionalitásuk... Az érdekelne nagyon, hogy hogyan lehet SB32-t vagy AWE-t szóra bírni Impulse Tracker vagy Cubic Player alatt, méghozzá nem SB16 módban, hanem az EMU wavetable résszel. Van két SIMM slotos kártyám is ilyen, de az IT nem is tud az EMU részről. Mellesleg a diagnose.exe se látja azt a darabját egyik kártyának se, márpedig ez a negyedik ilyen kártya után kezd minimum gyanús lenni.

A GUS-t elkezdtem büzmölni, de mivel a visszafejtés még nem megy, kicseréltem inkább a foglalatos GF1 chipet egy másik darabra a vitrinből. Az eredmény: semmi se változott, ugyanúgy féloldalasan szólt. Szóval nagy valószínűsággel más a probléma.

Szerencsétlen esetben rám is unt, mert most a 286-ban már nem sikerült belőle egyáltalán semmilyen hangot se kicsiholni. Pedig tudom, hogy lehet, mert van itt egy zöld ( :Y ) GUS klón kártyám, amivel viszont szólt rajta a GLXplay.

De ezek már tényleg nem alkotnak jó párost, alig van program, ami futna 286-on, miközben GUS-on szól.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.