Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20801) Amadako


Amadako
tag

t100 és f430 kompatibilisek ps4-gyel?

(#20802) arty válasza Amadako (#20801) üzenetére


arty
veterán

#20798 ?

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20803) Amadako válasza arty (#20802) üzenetére


Amadako
tag

pont azért kérdem
mert a webshopokban csak ps3/pc kompatibilitást írnak

(#20804) arty válasza Amadako (#20803) üzenetére


arty
veterán

vagy hiszel a webshopok "nagy odafigyeléssel elkészített" speckóleírásainak vagy rákeresel youtuben, ahogy játszanak ezen kormányokkal ps4-en ;)

(a t100 és az f430 usb-s vid/pid azonosítója azonos, s bár hivatalosan a th sem írja a weblapján (vegyél csak drágább 150/300at, nekik az a biznisz), a gyakorlatban minden játékban perfekt működnek - lásd említett videók)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20805) Amadako válasza arty (#20804) üzenetére


Amadako
tag

elhiszem
és akkor ezek mindenféle átalakító nélkül mennek?

(#20806) arty válasza Amadako (#20805) üzenetére


arty
veterán

igen, nativ ps4 kormányok

az átalakitok sima kontrollert szimulálnak és csak rezegtetik a kormányt. nem jók.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20807) stairmaster


stairmaster
tag

Sziasztok!

Egy ideje nem követem a dolgokat.. Még mindig nem létezik "olcsó" és megbízható G25+PS4 átalakító? :R

(#20808) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Leo kábelt tervez valaki venni mostanság? Egyedül horririsztikus a postaköltség, szívesen betársulnék valakihez. :R

(#20809) arty válasza stairmaster (#20807) üzenetére


arty
veterán

soha nem is létezett :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20810) shteer válasza Chosen (#20808) üzenetére


shteer
titán

PTR-hez ez mennyire ajánlott pluszba?

..szerintem jónak tűnik

(#20811) Met


Met
nagyúr

Ki tud franciául? :)
Thrustmaster T150 Ferrari Edition

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#20812) Enton válasza Chosen (#20808) üzenetére


Enton
addikt

Én társulnék ilyenbe, nekem egy g25/g27 váltóhoz való kellene egy. De ha összerakható lenne kapcsolási rajz hozzá plusz az alkatrészei is rendelhetőek mo-n, akkor szívesen összetákolok pár darabot belőle.
Bármi ötlet jó lenne ez ügyben.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#20813) stairmaster válasza arty (#20809) üzenetére


stairmaster
tag

Most olvasgattam kicsit, és azt írják már van megbízható.. csak 30 ezer :Y :( Nyilván az a tuti, amikor gyárilag támogatva van :)

(#20814) Chosen válasza shteer (#20810) üzenetére


Chosen
addikt

PTR profitál belőle a legtöbbet elvileg a hosszabb pedálút miatt. Input lagot is csökkenti, pontosabb, eltárolja a kalibrációt. (Szintén PTR-hez veszem majd)

Enton: Köszi a visszajelzést. :R Kapcsolási rajz nem tudom, hogy elérhető-e hozzá, nem találkoztam még saját készítésű verzióval belőle.

Egy szerkeszthető Google Docsot összedobok hamarosan, hogy lássuk hányan lennénk és mennyire jönne ki, aztán eldönthetjük a továbbiakat. :)

(#20815) Enton válasza Chosen (#20814) üzenetére


Enton
addikt

Ok, várom akkor a további fejleményeket, majd ha nem is itt akár privátban is jöhet infó ezen dolgok állásáról/helyzetéről/alakulásáról.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#20816) Chosen válasza Enton (#20815) üzenetére


Chosen
addikt

Megcsináltam a táblázatot, megjegyzésként hozzáadva lehet jelentkezni is akár. A szállítási költség látszik jobb oldalt, hogy hogyan oszlana meg. Ez még nem kötelez senkit semmire, szemléltetésként írtam össze. :)

Leobodnar igényfelmérés

[ Szerkesztve ]

(#20817) arty válasza stairmaster (#20813) üzenetére


arty
veterán

linket :)

de eddigi tapasztalat alapján, akik ilyeneket írnak, fingfogalmuk suncs az ffbről, ne dőlj be nekik :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20818) mumtaz


mumtaz
senior tag

DFGT-hez melyik driver a leg jobb Win7 X64-re?

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#20819) Joshi válasza mumtaz (#20818) üzenetére


Joshi
titán

(#20820) mumtaz válasza Joshi (#20819) üzenetére


mumtaz
senior tag

Ok. Köszönöm. :R
Akkor nincs semmi újabb.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#20821) tobias88888


tobias88888
őstag

DFGT nekem néha túl érzékenyre állítja be magát indulás után. Miután kihúzom és újra bedugom, akkor általában megjavul. Nem tudjátok mi okozhat ilyent?

(#20822) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

Két kérdésem lenne hozzátok:
1. Csak nekem fájdul meg a hátam mikor kormánnyal játszok? Változó, hogy mennyi idő múlva és, hogy milyen mértékben, de mindig jelentkezik. Azt gondoltam, hogy majd elmúlik, de nem.
Tegnap mentünk három kört a Nordon, de utána kiléptem, mert annyira fájt, hogy már nem is a játékra figyeltem.
Utcai autó vezetése közben nem érzek semmi hasonlót másfél óra városi közlekedés után sem.
Nem tudom mitől lehet. Rossz üléspozícióra gyanakszom. Másnál nincs ilyen gond?

2. kérdésem pedig:
Nixim modhoz hasonló dolgot csinált már valaki otthon?
Nem tűnik túl bonyolultnak, de nem tudom, hogy milyen rugót és gumit érdemes hozzá venni.
A nixim.com-on szereplő ~18 fontot azért nem akarom rákölteni.

#KeepFightingMichael

(#20823) kozmy válasza guftabi96 (#20822) üzenetére


kozmy
őstag

Mindenképp az ülés pozíciódon változtass, vagy is a székedet, cseréld le.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#20824) shteer válasza guftabi96 (#20822) üzenetére


shteer
titán

Támaszd ki egy párnával a derekad!

..szerintem jónak tűnik

(#20825) VincentVG válasza guftabi96 (#20822) üzenetére


VincentVG
aktív tag

derék/hátfájásra ez egy nagyon jó kis cucc: (sim. üléshez használom, alapból nekem is fájt, ezzel nem + mondjuk normál vezetéshez is - ha valami extrém pl 5+ óra - be szoktam dobni)

http://www.ebolt.hu/product382583_category12627-Alvital_gyogy_hattamasz.html

(#20826) tome0001


tome0001
Topikgazda

Sziasztok,

Rendeltem a g27-hez egy ilyet

A tervem a következő lenne: A gyári fékrugót kicserélem a vásárolt gteye fékrugóra, és a gyári kuplungrugót beletenném a gázpedálba (hogy egy kicsit keményebb legyen), a gyári fékrugót pedig a gázpedálba (hogy egy kicsit ez is keményebb legyen). A gyári gázrugó pedig menne a fiókba.

Azt tudom hogy a gyári gázrugó hosszabbb mint a kuplung illetve a fékrugó, emiatt merült fel bennem a kérdés, hogy szerintetek ez a terv így működőképest lehet? Jól be fogom tudni kalibrálni újra a pedálokat a rugócsere után?

Köszi előre is, T.

(#20827) RECSKA válasza tome0001 (#20826) üzenetére


RECSKA
veterán

En igy hasznaltam, teljesen jo...
( nixim a fekbe, fek a kuplungba, kuplung a gazba... )

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20828) Trialbiker


Trialbiker
tag

Sziasztok van itt valakinek saitek r440-es kormánya? Most próbálkozok a Dirt Rally-val de nem tudom beállítani a force feedbacket. Amikor elindítom a játékot akkor "elejt" (kikapcsolja a motort) Semmi visszajelzés se középrehúzás. Aprogramozó szoftverét pedig nem találom sehol amióta újraraktam a gépet, szóval ha valaki tudja hol találom akkor szóljon.

Samsung Galaxy A72

(#20829) tobias88888


tobias88888
őstag

T150 és a G29 ára is lejjebb ment most. Aki akar váltani most tegye :)

(#20830) KüLÖNc válasza tobias88888 (#20829) üzenetére


KüLÖNc
tag

Valamiért Iponnál csak 1 év garanciát írnak a T150-re, G29 100 000 forintos ára is még mindig drága, szerintem.

(#20831) Joshi válasza KüLÖNc (#20830) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem a T150-ért az 55k se valami vevő csalogató. :D

(#20832) tobias88888 válasza Joshi (#20831) üzenetére


tobias88888
őstag

Nem az, de én nem hiszem hogy lejjebb fog nagyon menni és a G29 sem fog. DFGT-mmel én tökéletesen elégedett vagyok, de aki nem tudott venni annak most talán érdemes vásárolnia az említett kettőből, várni nem érdemes szerintem.

Én nem tudok róla, hogy a Logitech kidobna újra egy alsó kategóriás FFB-s kormányt, bár ki tudja...

[ Szerkesztve ]

(#20833) RaGi91 válasza tobias88888 (#20832) üzenetére


RaGi91
senior tag

Az a baj, hogy konkurencia híján és a kategória fokozatos népszerűbbé válásával annyit kérnek érte, amennyit akarnak, mert el tudják adni. :U Főleg a 20-70 ezres árkategórián belül.

[ Szerkesztve ]

(#20834) arty válasza RaGi91 (#20833) üzenetére


arty
veterán

szerintem nem véletlen csökkent az áruk, valszeg nem fogyhatnak olyan jól ... (nyugaton van ahol már 150 eur a t150)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20835) speederiii


speederiii
tag

OFF
Sziasztok,
Eladóvá vált egy fanatec CSR kormány Clubsport pedállal, ld. hardveraprón...
ON

(#20836) Lacee04


Lacee04
tag

Sziasztok!
Az imént szépen játszogattam rFactorral amikor hirtelen a g27-em elkalibrálódott. Mondom ok semmi baj kihúzom az USB-t majd vissza, de ugyanúgy rossz, sőt... Mostmár magát a kormányt nem is érzékeli, ellenben a pedálok és a váltó tökéletesen működnek. A váltón a kis LED folyamatosan villog. A tápegységet is próbáltam már ki-be húzni, nem segített. Ehhez hasonló a hiba nálam is, talán ugyanez: [link]

Ha valakivel történt már hasonló, vagy valaki tudja a megoldást kérem segítsen!!

Köszi!

(#20837) kozmy válasza speederiii (#20835) üzenetére


kozmy
őstag

Hirdetni topikban szigorúan TILOS !!!

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#20838) kozmy válasza Lacee04 (#20836) üzenetére


kozmy
őstag

Drivert szedd le rakd újra dugd át másik usb-be

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#20839) Lacee04 válasza kozmy (#20838) üzenetére


Lacee04
tag

Megtettem és semmi sem változik :( Más valami?

(#20840) djrobaa válasza Lacee04 (#20836) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Ez nagyon encoder gyanús. Eltörthetett benne a müanyag tárcsa a motor hátulján. Vagy csak szimplán bekoszolódott a szenzor.

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#20841) Lacee04 válasza djrobaa (#20840) üzenetére


Lacee04
tag

Az nagyon fasza :( egyébként is nemrég volt szervízben erre megint rossz :(

(#20842) kozmy válasza Lacee04 (#20839) üzenetére


kozmy
őstag

Akkor szerviz,de ha te magad is konyítasz az elektronikához akkor szedd szét.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#20843) djrobaa válasza Lacee04 (#20841) üzenetére


djrobaa
aktív tag

Szedd szét és nézd meg milehet vele. Lehet az is, hogy csak a két kis csavar lazult fel a müanyag tartón ami fogja magát az érzékelős panelt. Vagy azok amik magát a tartót rögzítik a motorhoz. Utána kell húzni ha ez a baj és kész. Ha már úgy is szétkaptad akkor tisztitsd meg az érzékelőket is de óvatosan. Nem nagy dolog, de azért figyelj oda. ;)

.:: iPhone 13 Pro 128GB ::. Fanatec CSR Elite Wheel - CSR Elite Pedals

(#20844) arty válasza Lacee04 (#20841) üzenetére


arty
veterán

egyáltalán, garis szervíz volt? akkor asszem nem kérdés, mit kell tenned :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20845) Lacee04 válasza arty (#20844) üzenetére


Lacee04
tag

Nincs már rá garancia, Brain75- nél volt. Szétszedhetem,de ha eltört valami akkor nem tudok mit tenni. :(

(#20846) This_is_Ice


This_is_Ice
tag

Tisztelt fórumtársak!

Nemrég megváltam szeretett Fanatec-emtől, és hamarosan új szettet tervezek venni. Érdekelne a véleményetek, hogy az alábbiak közül ki melyiket választaná, illetve esetleg az, hogy miért. A kiszemeltek:

-Thrustmaster T300RS Ferrari 599xx Alcantara
-Thrustmaster TX TM28 Leather
(-esetleg Thrustmaster T500 Ferrari F1)

Az én világom leginkább a GT, Prototype és az utcai szupersportok. A TM28 bőrről ódákat zengnek, de az alcantara is állítólag elég jó minőségű. Volt már 28-as bőr perecem és 30-as alcantarám is másik gyártóktól, mindkettőt szerettem, nehezen tudok dönteni. Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#20847) Agyzuzo válasza This_is_Ice (#20846) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Alcantara. :) Mondjuk függ attól is mekkora a kezed, én 30 centis kormány alattit nem vennék, a 28-asra ráteszem a tenyerem és nagyjából ki is takartam. :) Ráadásul az Alcantara hihetetlen egy minőségi cucc.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#20848) RECSKA válasza This_is_Ice (#20846) üzenetére


RECSKA
veterán

+1 alcantra!

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20849) This_is_Ice válasza Agyzuzo (#20847) üzenetére


This_is_Ice
tag

Eléggé lapát kezeim vannak, de a kisebb is kényelmes volt. Igaz, a kisebb volt korábban, később a 30-as. Ha nem nézne ki ilyen baromi jól a bőr a TM28-on, lehet el sem gondolkodnék rajta :) Mindenesetre a másik is nagyon tetszik, gyönyörű, igényes kidolgozás, minőségi cuccnak tűnik.
Eddig két szavazat az alcantarára, köszönöm a kedves fórumtársaknak!

(#20850) izsams válasza This_is_Ice (#20849) üzenetére


izsams
csendes tag

Szia.

Nekem is alcantara van és nagyon elégedett vagyok. Ps4 és Pc-is egyaránt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.