Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20301) Gtaati válasza pCarsHungary (#20300) üzenetére


Gtaati
őstag

Köszi és a képet is :R

(#20302) VegyesTamás válasza Bakitm (#20298) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

én a szék kereke alá 2es lemezből hajtogattam kis dombocskákat, és nem megy hátra, de szerintem az ék alak sem rossz..de ha belegondolsz, hogy mindig a kábelekben akadsz el guruláskor egy kis hosszabbító vastagságú kábel is elég :D

Egy kis on off mindenkinek: Már markológép szimmel bővült a szoba :D

Bagger Simulator 2011 a legjobb egy kis trükkel, hogy tudja kezelni a 2joyt :D a képen még csak a Demolition Company teszt ment :D

[ Szerkesztve ]

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#20303) Shodan válasza VegyesTamás (#20302) üzenetére


Shodan
addikt

A dombocskákról van kép :D lehet én is hajtogatok valamit...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#20304) To_Pet


To_Pet
tag

Sziasztok!
Nem igazán tudom kideríteni, hogy ez: "Thrustmaster Ferrari 458" force feedback-es vagy nem. Ez jó arra, hogy kipróbáljam magam autós játékokban? Nem feltétlen szimulátorra kellene, sokkal inkább ilyen NFS szerű játékokra.

(#20305) VegyesTamás válasza Shodan (#20303) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

már feltettem ide? :D vagy hogy? :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#20306) arty


arty
veterán

bár nem szimulátor, de kormánnyal biztos van akinek így is jó szórakozást ígér: Codemasters Bundle

(#20304) To_Pet - ez az xbox360at is támogató kormány? nem, ez csak "gumis"

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20307) creedszl


creedszl
aktív tag

Sziasztok

Ha ezt:[link] egy MOMO mellé állítjuk mit gondoltok mennyi a különbség vezetési élményben?

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#20308) shteer válasza creedszl (#20307) üzenetére


shteer
titán

Vibration feedback :F

Ha nem tud FFB-t akkor kb 0

..szerintem jónak tűnik

(#20309) -Solt-


-Solt-
veterán

A két M betűs weblapon -25% van jópár Logitech cuccra.

www.smart-bus.hu

(#20310) Meghivott


Meghivott
addikt

Üdv, Playstation 4-hez milyen kormányt tudtok ajánlani (kormány + pedál, külön váltó nem feltétel)?
Keret kb 40.000.
Lehet új vagy garos használt is.
A hivatalos kormány, a T80 milyen?
Köszönöm

(#20311) Jim74 válasza -Solt- (#20309) üzenetére


Jim74
nagyúr

Óóó, bakker remeg a kezem, hogy lecseréljem a DFGT-t....

(#20312) -Solt- válasza Jim74 (#20311) üzenetére


-Solt-
veterán

Én a helyedben lecserélném! ;]

www.smart-bus.hu

(#20313) shteer válasza Jim74 (#20311) üzenetére


shteer
titán

Nyomd a gombot! ;]

..szerintem jónak tűnik

(#20314) This_is_Ice válasza Meghivott (#20310) üzenetére


This_is_Ice
tag

Újonnan DFGT megvan ennyiből. T80-at felejtsd el. Én félretennék még egy huszast (25 inkább) és Thrustmaster T150-et vennék.

(#20315) neilszab válasza Meghivott (#20310) üzenetére


neilszab
őstag

A T80-ban nincs force feedback és csak 270 fokot fordul, mindent összevetve komoly élményt és komoly precizitást nem fog nyújtani... ugyanakkor ennél olcsóbb alternatíva nem nagyon van PS4-re, könnyed szórakozásra jó lehet, komoly szimulátorozásra már kevésébe.

A T80 szerintem tök ugyan az mint a Ferrari Racing Red Legend kormányuk, csak rácsapták a PS4-es logót, meg a "Share" gombot. T100 meg ennél annyival több, hogy abban van Force Feedback, de persze hogy az milyen, az már más kérdés.

A T150-ről meg lesz hamarosan teszt a AC Hungary-n, azt szerintem érdemes megvárni, mert ez egy új modell és egyelőre elég zsákbamacska.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#20316) This_is_Ice válasza neilszab (#20315) üzenetére


This_is_Ice
tag

Volt már róla tesz ISR-en rég.

(#20317) Meghivott válasza This_is_Ice (#20314) üzenetére


Meghivott
addikt

A DFGT és a Ps4 jelenleg nem megy együtt, ha jól tudom.
Bár már lehet orvosolták ezt a korai hibát...
DFGTém volt egy ideig, szerettem. Akkor ennyi pénzért az a legjobb választás?

[ Szerkesztve ]

(#20318) neilszab válasza This_is_Ice (#20316) üzenetére


neilszab
őstag

Azt azért ne nevezzük "tesztnek", az ég világon semmi konkrét nem derült ki belőle... :U

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#20319) Jim74 válasza shteer (#20313) üzenetére


Jim74
nagyúr

Feleségemnek megpendítettem az ötletet, de nem rajongott érte... :DDD
Egyelőre marad a DFGT-t, aztán talán egy Thrustmaster T150, bár kicsit félek tőle, mert nem nagyon tudni még róla semmit.

(#20320) VegyesTamás


VegyesTamás
senior tag

mit érdemes megvenni ETS2 ből most? 80-60 % leárazás :P

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#20321) arty válasza Meghivott (#20310) üzenetére


arty
veterán

40k alatt Thrustmaster T100 ill. F430 létezik, ami működik PS4-el és FFB-s legalább.

T80 felejtős, hiszen gumis, nem ffb-s. És ahoz képest iszonyat drága.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20322) wolf033 válasza VegyesTamás (#20320) üzenetére


wolf033
senior tag

mindent :DDD

(#20323) -Solt- válasza Jim74 (#20319) üzenetére


-Solt-
veterán

Csalódtam benned! :D

Egyébként ilyet nem szabad megemlíteni otthon, csak be kell jelenteni. Gondolom a párod sem jelenti be a 128. pár cipő érkezését... :)

www.smart-bus.hu

(#20324) Jim74 válasza -Solt- (#20323) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ááá, Ő nem az pénz szorós fajta :R

(#20325) -Solt- válasza Jim74 (#20324) üzenetére


-Solt-
veterán

Olyan nő nincs amelyik nem pénz szórós fajta... vagy nagyon jól csinálja és nem veszed észre, vagy ufó! Más lehetőség nincs! :D

www.smart-bus.hu

(#20326) This_is_Ice válasza arty (#20321) üzenetére


This_is_Ice
tag

Bocsánat, elnéztem hogy 4-eshez kell

(#20327) VegyesTamás válasza wolf033 (#20322) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

majdnem mindent meg is veszek igazából :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#20328) neilszab válasza VegyesTamás (#20320) üzenetére


neilszab
őstag

Sztem meg csak az alap programot, másra nincs szükség, mert a gyári map-pek mind bűnunalom kategória, 90% autópálya, minimális kihívás. Ez a magyar map viszont igazi csemege, én már csak ezen megyek, ha megyek! :K

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#20329) Enton válasza neilszab (#20328) üzenetére


Enton
addikt

Ez menőnek tűnik eleddig nem is hallottam ilyen magyar map kiegészítőről. Kösz az infót. :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#20330) 007zolee007


007zolee007
újonc

Üdv az Uraknak!

Segítségeteket szeretném kérni: van két darab Logitech Driving Force GT kormányom, mind kettőben eltört/elrepedt a csapágyház. Kerestem helyeket ahol foglalkoznak CNC esztergálással. Alumíniumból szerettem volna kimaratni egy újat, de nagyon magas árat mondtak rá nekem (30ezer forint), persze erre számítottam is.

Logitech sajnos már nem gyárt alkatrészeket ehhez a kormányhoz, és a műanyag amúgy sem játszana, mert valószínűleg megint eltörne huzamosabb használat után...

Volt már valakinek hasonló problémája amit meg tudott oldani? Vagy van valakinek ismerőse, aki le tudná nekem gyártani az alkatrészt valami erősebb anyagból?

Válaszokat köszönöm!

(#20331) Jim74 válasza 007zolee007 (#20330) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Vele vedd fel a kapcsolatot: Brain75

Logitech kormányok javításával (is) foglalkozik, szerintem nagy eséllyel tud segíteni.

(#20332) -Solt-


-Solt-
veterán

No, mivel a Fanatec black friday egy kalap kaki volt, így egyelőre más alternatíva után nézek! :)

Első kérdésem a PTR moddal kapcsolatban, hogy a Leo Bodnar féle kábel mennyire fontos hozzá?

A második kérdésem, hogy ezzel van valakinek tapasztalata? [link]

www.smart-bus.hu

(#20333) neilszab válasza -Solt- (#20332) üzenetére


neilszab
őstag

A PTR pedálban 3 fontos módosítás is van, amit fontos külön kezelni.

Az első és legfontosabb, hogy reális méretű pedálokat kapsz és ezzel nő a pedál út is. Ehhez mérten jóval keményebb rugók is kerülnek a pedálokba, hogy komolyabb legyen az ellenállás és valóban autószerű érzés legyen taposni a pedálokat. Utána ehhez már csak egy adalék a load cell, ami viszont szerintem nem sokat érne az előbbi kettő hiányában a gyári mini pedálokkal.

Ez így load cell-el együtt és a nélkül is működik, a Leo Bodnar kábel nem feltétlenül szükséges hozzá, csak ajánlott, mert megnöveli a pedál felbontását és a kalibrációban is több lehetőséget enged. További infók itt: Load cellás pedál G25/G27-hez

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#20334) -Solt- válasza neilszab (#20333) üzenetére


-Solt-
veterán

És a fékhez ilyen progresszív rugó kerül, mint például a GTEYE? Illetve a gázpedálon kívül, a többi pedálra is lehet tenni másik "taposó lemezt"?

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#20335) 007zolee007 válasza Jim74 (#20331) üzenetére


007zolee007
újonc

Köszi a választ, igen ő volt az első akit megtaláltam ezügyben kb egy fél éve, sajnos nem gyárt már csapágyházat DFGT-hez. Én meg már azon gondolkodom hogy kifaragok egyet magamnak valahogy :DDD

(#20336) ImigoMontoya


ImigoMontoya
újonc

Sziasztok

Szeretnek egy kis segítséget kérni.Vettem egy Dfp kormányt felraktam a drivert is.Leteszteltem es minden tökéletesen működik.Euro Truck Simulator 2-vel viszont nem akar működni a pedál rendesen.Beakad a fékpedál és folyamatossan tolatni akar plussz a menübe is leesik a kurzor amíg nem lépek a gázra finoman.

Ps3-ra rádugva is hibátlan volt több játékal.Driverbe is hibátlanul érzékeli a pedált.

Találkozott valaki ilyesmivel?

Elére is köszi a válaszokat

(#20337) zsiz válasza ImigoMontoya (#20336) üzenetére


zsiz
őstag

a játékon belül kell beállítani, hogy fordítva érzékelje a féket (inverted), mert most felengedve érzékeli 100%-nak, és ha lenyomod akkor érzékeli úgy mintha fel lenne engedve a fék. emlékeim szerint ott valahol kell, ahol a gombkiosztást is tudod állítani, de most pontosan nem tudom megmondani

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#20338) zolee5016 válasza ImigoMontoya (#20336) üzenetére


zolee5016
őstag

lefogadom warezolt a gémed...abban hiba ez is meg a beragadó gázpedál is......
Ha tiszta a gémed akkor modok nélkül állíts irányítást,majd moddolj egyesével..nagy ritkán mod is okozhat problémát.......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#20339) ImigoMontoya válasza zolee5016 (#20338) üzenetére


ImigoMontoya
újonc

Igen torrentről van Euro Truck Simulator 2 v1.21.1.2s-ez a verzió és mód nélkül egyenlőre..

Probálgattam beállítgatni de nem akar működni sajnos.Lehet keresek egy másik verziót.

Dirt3-at felraktam tegnap azzal hibátlanul működik.Azért köszönöm a válaszokat.

(#20340) Bakitm válasza ImigoMontoya (#20339) üzenetére


Bakitm
tag

Ajánlom figyelmedbe a Steam leárazását, amely december 1-ig tart és 4 euró a ETS 2 és 3.40 euró a Going East kieg hozzá. Személyes véleményem, hogy ennyinek nem kéne senkit sem a földhöz vernie.

(#20341) zolee5016 válasza ImigoMontoya (#20339) üzenetére


zolee5016
őstag

tudtam
pffffffffffff

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#20342) VegyesTamás válasza neilszab (#20328) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

ismerem :) megvettem végülés az extra bundlet, mert fullba minden 20eurért megérte, és Dánia miatt mert meg akarom ismerni a környéket, me a közeli városokat, remélem faszán benne van :D :D

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#20343) neilszab válasza VegyesTamás (#20342) üzenetére


neilszab
őstag

Nem igazán van meg benne faszán semmi. A tájegységre jellemző hangulat az átjön, meg egy egy híresebb épület benne van, de kb ennyi.

Ezzel szemben a Magyaroszág map az nagyon beadja ilyen szempontból, minden egyes pont felismerhető és méretarányosan pont úgy van elkészítve, ahogy a valóságban is. Közel sincs minden megcsinálva, de ami megvan, az nagyon megvan. :K

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#20344) VegyesTamás válasza neilszab (#20343) üzenetére


VegyesTamás
senior tag

hát az biztos fenn lesz, hamarosan, csak most igazából tényleg a környékbeli városokat fedezem fel, aztán magyar map...egyenlőre szenvedek a konfiggal..minden ultrán de felbontást nem engedi 1024nél följebb és kifolyik a szemem a betűktől..43"as TV és windows nvidia custommal viszi 1280x720at, config.cfg meg nem segít nem is értem..

Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

(#20345) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Ez a Logi DFGT ugye?

Log Driving Force GT 941-000101 - termékadatok
Funkció kormánykerék, gáz és fékpedál, váltó
Platform PC, PLAYSTATION 2, PLAYSTATION 3
Technológia Műterheléses
Vezérlés 33 cm-es gumiborítású kormánykerék, asszív gáz- és fékpedál csúszásgátló rendszerrel, 24 állású váltótárcsa
Visszahatás Van
Csatlakozás USB
Szin Fekete
Tartozék tápegység

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#20346) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

Kis segítséget kérnék.
F1 2010-es játékban nem működik a Trust kormányom, illetve nem látja maga a játék. Régebben volt már hasonló gondom másik játéknál, de nem emlékszem már hogyan kell feléleszteni. :)
Tudna esetleg segíteni nekem valaki?

(#20347) Shodan válasza Met (#20345) üzenetére


Shodan
addikt

A kormánykerék 28cm, a gáz fék nem annyira masszív a többihez képest, a 24 állású váltótárcsa meg nem tudom mit akar jelenteni. Azt lehet hogy valami bicikli adatlapjáról szedték :d szóval minden stimmel.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#20348) shteer válasza Shodan (#20347) üzenetére


shteer
titán

Az a piros tekerő lesz

..szerintem jónak tűnik

(#20349) Met válasza Shodan (#20347) üzenetére


Met
nagyúr

Akkor nincs ebből több fajta, ez az a DFGT amit szoktatok javasolni :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#20350) Shodan válasza Met (#20349) üzenetére


Shodan
addikt

Így van , csak baromság amit írtak...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.