Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-02 19:05:38

LOGOUT.hu

Fórumtársak szimulátor komponenseinek/hardvereinek/játék preferenciájának táblázata és annak konklúziója GalaHU tollából.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) pointer4 válasza Enton (#20149) üzenetére


pointer4
tag

Azt már elvitték. :K

(#20152) kinghaxor válasza winfier (#20141) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Én ezt is megnézném a helyedben: Thrustmaster T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition

Hivatalos oldal: [link]

Ehhez szintén csak egy váltó kell a későbbiekben mivel a T3PA pedál szett már benne van.

[ Szerkesztve ]

(#20153) winfier


winfier
senior tag

Sziasztok!

(#20150) ozoli78:Hát igen, dilemmának sem kicsi, hogy melyik legyen. Várom nagyon a tesztet. :)

(#20152) kinghaxor: Néztem én is ezt a variációt, viszont nem tudom mennyivel jobb vagy rosszabb mint a T500RS-hez adott pedál szett. Plusz a szállítási idő sem tisztázott. Nem sürgős a vásárlás, ha eddig kibírtam, de szeretném most mát élvezni valamelyiket. :B

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#20154) barcalaci84 válasza winfier (#20153) üzenetére


barcalaci84
őstag

szerintem nem nagy a dilemma:)
egyértelműen t300 ALCANTARA INTEGRAL edition...
továbbfejlesztett szénkefementes motor (gondolom ez jó mert fanatec is ilyet használ Clubsportban:) )
30 cm-es Ferraris Alcantaras bevonatos kormány ( 60 ezer Ft felett árulják amúgy csak ezt a perecet)

pedál : potméteres 3 pedálos ahogy a t500 pedálja is...érzésre ugyanolyan jó vagy rossz :)

és még olcsobóbb is mint a t500 :) (T500-nak miért nem kezd esni az ára amúgy?)

sőt itt elvileg 142-ért rendelhető
[link]

(#20155) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Na, elfüstölt az elnyűhetetlen, 50-60%-on használt G25-öm. :D

Sent from my keyBoard

(#20156) wolf033 válasza N€T0X|N (#20155) üzenetére


wolf033
senior tag

A Dirt Rally kinyírta? :DDD

(#20157) Joshi válasza N€T0X|N (#20155) üzenetére


Joshi
titán

A G25 soha nem volt elnyűhetetlen. :(

(#20158) Tsebacsi válasza Joshi (#20157) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Semmi sem az.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20159) N€T0X|N válasza wolf033 (#20156) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Eléggé úgy néz ki. :D

Sent from my keyBoard

(#20160) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Szeretek vigyázni az elektronikai eszközökre, és felmerült bennem egy kérdés. Ti elpakoljátok a kormányt minden használat után? Akkor is, ha ez napi használatot jelent? Vagy elöl hagyjátok? Érdemes ilyenkor letakarni valamivel? Vagy időnként áttörölgetni, és kész? Pedálokkal mi a helyzet? Az egy fokkal előnytelenebb helyzetben van...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#20161) RECSKA válasza pocokxx (#20160) üzenetére


RECSKA
veterán

Nekem fel van csavarozva a fanatec a cockpitre, nem igazan tudom elrakni :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20162) Tsebacsi válasza pocokxx (#20160) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én néha elrakom, de utána pont egy nappal fog el a késztetés hogy tekergessem. Én csak úgy pakolnám el, ha könnyen tudnám előkapni/elrakni, de sajnos nem. :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20163) N€T0X|N válasza pocokxx (#20160) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én mindig elteszem, de nem húzom szét, csak a tápot hogy ne legyen áram alatt.

Sent from my keyBoard

(#20164) wolf033 válasza pocokxx (#20160) üzenetére


wolf033
senior tag

Én sosem csomagolom el csak a tápból húzom ki.

(#20165) fagy53 válasza pocokxx (#20160) üzenetére


fagy53
nagyúr

Üdv!
DFGT gyári rögzítéssel az asztallaphoz, használat után leveszem és az asztal alá, hátulra felakasztom. A tápom a géppel együtt kapcsol ki-be, az USB csatit viszont kihúzom.
A pedál egy padlószőnyeg darabon terpeszkedik amit az asztal lába rögzít.
Nem igényel különösebb törődést egyik sem, évente megzsírozom a kormányt, de a pedált békén hagyom ha lehet.. Több éve megy ez így és ma is olyan mindkettő mint újkorában.

(#20166) RECSKA válasza wolf033 (#20164) üzenetére


RECSKA
veterán

En a tapbol sem huzom ki, a tapot sem huzom ki a konnektorbol, es soha nem kapcsolom ki a kormanyt ( pedig van kapcsoloja a tapcsati alatt ). Usb kabelt sem huzom ki.

Pedalokat szoktam takaritani neha a macskaszortol, de ennyi :)

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20167) guftabi96 válasza RECSKA (#20166) üzenetére


guftabi96
addikt

Indíts el egy BF4-et, garantáltan ki fogod húzni az usb-t :P

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#20168) wolf033 válasza RECSKA (#20166) üzenetére


wolf033
senior tag

Nekem mivel a szoba közepén kell keresztül húzni az USB-t a kormányig mert a TV előtt szoktam tekergetni a kormányt így ha nem tekerem akkor ki van húzva, a tápból meg megszokásból szoktam kihúzni.

A pedált Én is szoktam takarítani de nem a macska szőrtől hanem a portól kb. évente 1x. :DDD

(#20169) RECSKA válasza guftabi96 (#20167) üzenetére


RECSKA
veterán

Azt olyan kenyelmes a cockpitbol jaccani xD

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#20170) guftabi96 válasza RECSKA (#20169) üzenetére


guftabi96
addikt

jahogycockpit :DDD Gondolkoztam én is egyen, de a szobám elrendezése nem igazán teszi lehetővé. Meg hát akarja a fene a monitort pakolgatni. TV-t meg azért nem veszek.

#KeepFightingMichael

(#20171) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Huh. Köszi mindenkinek. :R

Egy DFP-m van gyári rögzítéssel. Pedál viszonylag fedett helyen, de azért a por odaszáll. A vezetékeit szépen elfűztem asztal mögött, így a rendszeres elpakolása nagyon macerás lenne. Megfordítani sem tudom, mert túl kicsi a hely az asztal alatt a következő polcig/fiókig, így be sem férne. Kb. hetente egyszer azért áttörlöm, pedált kicsit ritkábban. Talán akkor azért nem kell aggódnom. Kormányt mennyire kell szétkapni ahhoz, hogy zsírozni lehessen?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#20172) wolf033 válasza pocokxx (#20171) üzenetére


wolf033
senior tag

Fúúú és oda befér a lábad? :D

(#20173) Shodan válasza fagy53 (#20165) üzenetére


Shodan
addikt

A kormányon pontosan hova kensz zsírt és milyet?
Én is elpakolom ha nem használom. Az adapter folyamatosan be van dugva és a pedált is hagyom az asztal alatt, mert elfér.
A kormány megy dobozba szék alá. A tv visszatol falra. Kb 3 perc

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#20174) pocokxx válasza wolf033 (#20172) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Csalóka a kép :) Igen.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#20175) arty válasza barcalaci84 (#20154) üzenetére


arty
veterán

tuti az a 30 cm?
azt nem csak az 599xx rim tudja?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20176) arty válasza Joshi (#20157) üzenetére


arty
veterán

megnezem hol lesznek ennyi idosen a thk, fanák...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20177) tommy6961


tommy6961
csendes tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogy a DFGT kormányt, hogy lehet működésre bírni a Race07 játékban? Felismeri, de sehogy nem tudom beállítani, a profilhoz nem tudom hozzá rendelni, mert nincs a listában.
Köszönöm előre is.

(#20178) barcalaci84 válasza arty (#20175) üzenetére


barcalaci84
őstag

tuti mivel az 599x rim van az Alcantara editionben...azért ez a neve :) ps4-re ez a csomag jár

xone-hoz meg csak a 28 centis bőrbevonatos kormány amit mmár régebb óta lehet kapni...

[ Szerkesztve ]

(#20179) laci_8519 válasza tommy6961 (#20177) üzenetére


laci_8519
tag

A Controls-nál manuálisan állítsd be. Amikor a jobb oldali panelnél a gáz tengelyt állítod, létre fog hozni egy custom profilt és utána be tudod állítani mindet.

(#20180) arty válasza barcalaci84 (#20178) üzenetére


arty
veterán

basszus, akkor azzal kevertem :D thx!

pées tulajok mindenből jobbat/olcsóbban kapnak ... (lásd: t300on korábban a gte rim vs. fos gyári rim a tx-en, g29 vs. g920)

---

amugy nincs valakinek 599xx rimje és fogadna be egy hómlessz gte rimest egy tizen öt percre? ;)))
kipróbálnám és ha egy picit közelebb kerülne az élmény a fanákhoz, vennék magamnak is egyet... iponnál most 54k 2 év garival

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#20181) tommy6961 válasza laci_8519 (#20179) üzenetére


tommy6961
csendes tag

sikerült, köszönöm

(#20182) ozoli78 válasza winfier (#20153) üzenetére


ozoli78
tag

pont ezt rendeltem meg :D
nekem 6-10 között igérték a kiszállítást

OSW SimuCUBE & Alcantara & Dtm style Rim & Heusinkveld pro pedal

(#20183) Amadako


Amadako
tag

Sziasztok

Elkezdett mostanában motoszkálni bennem a gondolat,hogy milyen jó lenne az autós játékokat kormánnyal játszani és nem joyyal.Átolvastam a cikket ami a leírásban van és utána néztem egy kicsit máshol is,de kép még nem állt össze.:)
Alapvetően kuplungos,váltós kormányt szeretnék.Azokból melyik az (ps3/ps4 kompatibilis) ami ezeket tudja és az árkategória alján van és megéri a pénzét?

Segítséget előre is köszönöm. :R

Üdv

(#20184) kinghaxor válasza Amadako (#20183) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Ilyen kormány nincsen az árkategória alján. Az új Logitech G29 az ami PS4 kompatibilis de ahhoz is csak a kuplungos pedálszett jár alapból, a H váltót külön kell hozzá megvenni. Árban kb. 120 a kormány plusz 20 a váltó. Egy Thrustmaster szettet meg még ennél is többől lehetne kihozni. Az olcsóbb PS4 kompatibilis kormányokhoz pedig nincs H váltó meg kuplung pedál. Ha olcsót szeretnél akkor ezekről le kell mondanod.

(#20185) wolf033 válasza Amadako (#20183) üzenetére


wolf033
senior tag

A legolcsóbb az a G29 ami tudja a PS3/PS4-et és kuplungoos H váltós. Az MM-ben volt akcióban 120-ért váltóval együtt de szerintem lesz ez még akciós a közeljövőben. Jön a black friday is nemsokára..

(#20186) brobi76hun


brobi76hun
tag

Sziasztok!
Szeretném lecserélni a régi Logitech Momo-m (PC-re) valami jobbra, ehez kellene egy kis segítség, mert elég nagy a választék és nem tudok dönteni. Az erre szánt összeg 50.000huf lenne. Nem kell kuplungos mert annyira fanatikus azért nem vagyok és annyira sokat sem játszok autós játékkokal sem, hogy erre szánjak többet, persze az áruk is több. Ezt néztem ki (Logitech Driving Force GT) vagy tudtok jobbat??? vagy valami hasonló jót???

(#20187) wolf033 válasza brobi76hun (#20186) üzenetére


wolf033
senior tag

A DFGT az jó csak a pedálja nem az igazi, de ennyiért akár használt G27-et is kifoghatsz bár mostanában nem nagyon szoktam látni eladót. Lehet fel is rakom az enyémet mert mostanában nem sokat használom. :)

(#20188) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló Mindenki!

Érdeklődni szeretnék, hogy valakinek van-e tapasztalata vagy ismeri-e a MAD CATZ Pro Racing kormányt és pedált? Gondolok itt arra hogy pl Forza 5-6, illetve Project Cars alatt mennyire jól adja vissza a kormány az effekteket? Illetve h mennyire tartós, milyen minőségű a belseje, milyen belsővel szerelt, pl.:garanci lejárta után javítható-e esetleges probléma meghibásodás esetén?

Köszönöm! :R

(#20189) Amadako válasza kinghaxor (#20184) üzenetére


Amadako
tag

köszönöm a segítséget,igen ezek már húzósak azért,ha lemondanék a kuplungról és a váltóról akkor mit tudnál ajánlani? :R

(#20190) Tsebacsi válasza Amadako (#20189) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

DFGT vagy pedig használtan veszel kormányt, G25/G27. Más nincs ajánlott igazából.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20191) Amadako válasza Tsebacsi (#20190) üzenetére


Amadako
tag

Dfgt az ez ugye Logitech Driving Force GT?

(#20192) Amadako válasza Tsebacsi (#20190) üzenetére


Amadako
tag

g27 az kompatiblis ps3/ps4 gyel is?

(#20193) shteer válasza Amadako (#20192) üzenetére


shteer
titán

Csak ps3

..szerintem jónak tűnik

(#20194) Amadako válasza shteer (#20193) üzenetére


Amadako
tag

akkor ps4 -re van egyáltalán olcsóbb árkategóriájú kormány ami megéri a pénzét?

(#20195) Tsebacsi válasza Amadako (#20194) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Még nincs.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#20196) Amadako válasza Tsebacsi (#20195) üzenetére


Amadako
tag

Thrustmaster T80 -ról mit gondolsz?

(#20197) kozmy válasza Amadako (#20196) üzenetére


kozmy
őstag

A t80 az egy rupotlan vacak, ha 270fokosra vágysz akkor f430 vegyél annak vagány a ffb-je itt a hp 2-is láttam eladót.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#20198) barcalaci84 válasza Amadako (#20194) üzenetére


barcalaci84
őstag

Ps4 - re a legolcsobb mar hasznalhato kormany
A Thrustmaster t150...

(#20199) #48967168 válasza Gtaati (#20188) üzenetére


#48967168
törölt tag

A crazyman.hu-n a kormányos topikban kérdezz rá, többen is nyúzzák a Macskát...

(#20200) arty válasza Amadako (#20189) üzenetére


arty
veterán

thrustmaster t100, f430, t150

ennel olcsobban nincs ffbs ps4re

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.