Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30751) neduddki válasza szabjan (#30748) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

na de kollega a multkor callogattma ki a 2-3kW-s joszagokat sot akedvedert meg immergast is nesztem hat elfejtetted???:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30752) szabjan válasza neduddki (#30751) üzenetére


szabjan
tag

Nem. Igazad van.
Csak a mérések alapján ezek a 2-3 kilowattok nem /igazán/ jönnek létre.
Újabb Baxinál például megég az égősor alacsonyabbra szabályozva. A mai napig igaz kéne legyen hogy a fűtőberendezést a hőigényhez igazítjuk. Ennek legfőbb akadálya a kombi rendszerű melegvízigény. Már itt meg szokott dőlni a dolog. A mai napig az üresen álló kamrákba sokszor nem tudok beimádkozni egy álló tárolót. Most a MIKA-hoz sikerült egy fürdőszobai falit nagynehezen. / Hozzáteszem itt is üresen tátong a spejz... :D / Szóval még mindig a pénz /hiány/ nyer sokszor, a legyintés az ötletekre, és a : " jó lesz a 24 kW os cirkó átfolyós melegvízzel..." című történet. Szóval vannak jó megoldások, de nehéz átvinni sokszor ezeket ma kis hazánkban...
Egyébként lenne egy nagyon jó megoldás ezekre a problémákra, a puffer tároló.. Na ezt meg még nehezebb megmagyarázni mire lenne jó.... :)

[ Szerkesztve ]

a vizesember

(#30753) Met válasza zoltan6 (#30749) üzenetére


Met
Topikgazda

Ja kérem akinek ingyen van az üzemanyag...
Pesten szerinted miért nincs verseny? Azért megnéznék egy gázszerelőt robogóval...

Ne azt nézd hogy tömegközlekedéssel mennyibe kerülne, vagy mennyi az üzemanyagköltség, az elcseszett időt kell számolni, az utazással töltött időt (és oda vissza kell számolni) azt tölthetné munkával is amiért fizetnek és ha van egy vállalkozásod amiből élsz akkor minden szart fel fogsz számolni.
Vagy hirdetheted hogy ingyenes kiszállás de akkor meg a munkadíjba építed bele.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30754) DeFranco válasza Met (#30753) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ugyan már... gondolj bele... ha nem hívná ki, akkor a szerelő otthon ülne és unatkozna, ami hosszabb távon mentális problémákhoz vezethet. így aztán tulajdonképpen annyit már igazán megtehetne, hogy legalább ingyen megy ki, meg nem számlázza ki azt a kis festéket, amit fel kell kenni. az meg, hogy kényelmes a szentem, és büdös neki busszal jönni? hát az engem hol érdekel? :U

(#30755) Gyick


Gyick
őstag

üdv!

egy kombinált sarokszelep bekötéséhez jobb vizvezetékszerelőt hivni ugye?

(#30756) DeFranco válasza Gyick (#30755) üzenetére


DeFranco
nagyúr

meg tudod te is csinálni, de abba gondolj bele, hogy ha véletlenül elszúrod és eldurran, akkor felázik az egész pecó és fizetheted a vizet is

én hívnék vizesembert

(#30757) Gyick válasza DeFranco (#30756) üzenetére


Gyick
őstag

én is ettől tartok,meg ennél szerintem forraszgatni is kell

(#30758) [HUN]Zolee válasza DeFranco (#30754) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Megnèznem hogy nèznèl ha a szerelö ugy menne hozzàd hogy van nàla 1-2 fogó meg csavarhùzó , aztàn ha kell valami akkor majd 1-2nap mulva visszaèr. Meg egy kocsit meg is kell venni /fentartani, nem csak tankolni.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#30759) maross válasza [HUN]Zolee (#30758) üzenetére


maross
veterán

Klímaszerelo ugy jott hozzam klimat tisztitani, hogy osszvissz egy flakon spray volt nala, 20perc es 10e forint lett a vege 2klimara, ugy hogy egy nedves rongyot is adtam hogy tudjon torolgetni rajta valamit. Legkozelebb en csinalom 30perc alatt 2500 forintert, es meg marad a flakonban amig le nem jar a szavatossaga (remelem garihoz nem kell hivatalos tisztitas minden evben)

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30760) DeFranco válasza [HUN]Zolee (#30758) üzenetére


DeFranco
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#30761) Nkboy válasza zoltan6 (#30749) üzenetére


Nkboy
senior tag

Lehúzás? Bocs, hogy beleugatok, de ha valaki hív mert gondja, problémája van, akkor miért is kellene ingyen kiszállni?

Aki "ingyen" megy ki, az hidd el, belekalkulálja a munkadíjba.

Én anno kihívtam a mosógépszerelő mestert, megállapította, hogy a gépnek kakukk. 3000Ft-ot kért.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#30762) biker válasza maross (#30759) üzenetére


biker
nagyúr

az ilyen NEM klímás, hanem annak tartja magát.
A kedvenc partneremnél biza nincs egy óránál rövidebb móka, de múltkor eljöttek 4-en, amíg a két főnökkel tárgyaltam, a két embere dolgozott, egy klíma + egy légtisztító, oké, a légtisztító kicsit nagyon gázos volt, de 3,5 órát itt voltak. Mostak, porszívtak, töröltek, a flakon spray az csak vakítás

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#30763) Ton-ton válasza Integra (#30744) üzenetére


Ton-ton
tag

Ha csak az al-ko a konkurens, akkor látatlanban a másik... al-ko-val mindig csak szívtam (hamar bedöglik, és annyiba kerül az alkatrész hogy nem éri meg cserélni, egyetlen pozitívum hogy van hozzá alkatrész -bár feleslegesen-).

http://qtp.hu

(#30764) Integra válasza Ton-ton (#30763) üzenetére


Integra
titán

szia,
van egy bazinagy 645 pro al-ko benyás fűnyíróm és istenkirály, egész telelés után is első rántásra indul, gyönyörűen vág, fém, minőségi anyaghasználat, mulcsoz, magasság állítható, önjáró etc, maximálisan elégedett vagyok vele, 2 szezonon vagyok túl vele. ok, mocsok nehéz és egy helyen lépcsőznöm kell vele, mert nem szabályos a telek, na de erős vagyok vagy mi.. :DDD
érdekes amúgy, mert számomra pont a másik nem bizalom gerjesztő, ráadásul alig találtam róla infot, ami persze nem jelenti azt, hogy nem lehet jó. elképzelhető, hogy valami saját márkás termék. viszont az al-ko lazítóról sok írást találtam. holnap meghozzák, majd beszámolok róla. a nagyobbikat vettem, 800m2-re ajánlva. ja és 3 év jótállást adtak rá. a másikra 1 van.
világos, lehetne makita meg gardena etc. de kérdés, hogy évente 2 gyeplazításhoz mennyire vegyek drága eszközt? ez 2x 600m2 netto fűfelületet jelent. ha kibírja 3 évet, tehát 6x2 alkalmat, akkor már megérte, mint az, hogy kijön a kertész horror áron és megcsinálja.
jah, és próbálom nem megint elnyírni az öntözőfejeket..... :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30765) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

3 db beltéri ajtót szeretnénk venni, wc-re fürdőre 75 cm széleset és 210 magasat, hálóra valamivel szélesebbet (85-90 cm).

A fürdőre és wc-re valamilyen szinten kerüljön mart üveg. Mérete nem fontos, a léyneg hogy látható legyen, hogy ég-e bent a villany, vagy sem.

Mit ajánlotok, hol érdemes venni? (inkább olcsó - max közepes árkategória)

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#30766) neduddki válasza Mosqu!to (#30765) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

praktiker-obi-baumax-etc, ;esz ve emunkad mig szep lesz:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30767) neduddki válasza szabjan (#30752) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

pedig ha tudnalk hogy a baxi-t hany epueteoesz hajpolja amugyhaveri korbenis igen nagy aenetracioja /falurol meg ne is beswzeljuk alnev allat ugye/
en mondtammultkor a gazpuffert emlexel micsoda pislogas vot?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30768) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Sziasztok!

Beszéltünk már róla,de nem emlékszek mi lett a döntő válasz. Fürdőszoba mennyezetnek mehet sima gipszkarton,vagy kell az impregnált?
Köszi.

(#30769) Sickboy25 válasza BRIKLY (#30768) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szia

Általában impregnáltat szoktak rakni nedves helyekre...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#30770) philoxenia válasza BRIKLY (#30768) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyen?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30771) Sickboy25 válasza philoxenia (#30770) üzenetére


Sickboy25
addikt

szerintem a zöldre gondolt...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#30772) Mate


Mate
nagyúr

Csak a Bp. Soroksári úti OBI-ban 5000 Forintonként 500 Ft jóváírás április 11-13. között!

+SAVOYA PARKI OBI, DUNAÚJVÁROSI OBI, GYŐRI OBI, SZOLNOKI OBI.

Aki most tervez vásárolni annak érdemes lehet megnézni az akciókat.

[ Szerkesztve ]

(#30773) Mosqu!to válasza neduddki (#30766) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ezt csak amolyan általános tájékoztatónak szántad, hogy ha onnan vásárolok készüljek fel, hogy lesz vele munkám, vagy ennek ellenére ajánlod is?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#30774) neduddki válasza Mosqu!to (#30773) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

amit leirtam ott kapod meg legolcsobban de lesz ve munkad mire szep lesz, mi a kerdes?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30775) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

próbálom értelmesen leírni mi a gondom, de talán rajzolnom kellene. mindegy, próbáljuk meg. adott egy fürdőkád, felette a szokásos fürdőkád csap. a lakással együtt jött és vele a probléma is. olyan a csap, mintha kijött volna a falból, ki lenne szakadva a vezeték. szóval a csap egy kicsit kilóg a falból, rá van kötve a vízvezetékre. ez így sajnos elég ratyi. hogyan és milyen módon lehetne az egészet visszatenni a falba? előny lenne ha nem kellene falat bontani, de tartok tőle, hogy nem úszom meg. ha falbontás, akkor milyen anyagot használjak, ami odafogja a csaptelepet? néhány fotó: 1 2 3 4

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#30776) Met válasza Agostino (#30775) üzenetére


Met
Topikgazda

Mozog is vagy csak az a baj hogy kilóg?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30777) Mate válasza Agostino (#30775) üzenetére


Mate
nagyúr

Egy nagyobb takarórózsa esetleg? (Közöm nincs a vízszereléshez, csak kérdezem :D )

Ja, hogy mozog is. Akkor kussolok :B

[ Szerkesztve ]

(#30778) Agostino válasza Met (#30776) üzenetére


Agostino
addikt

mozog. próbáltam illusztrálni a fotókon, hogy szinte vissza tudom nyomni teljesen : )) szerencsére nem ereszt meg ilyesmi, csak aggódunk mikor adja meg magát a vezeték, amin "lóg" a telep.

mate3553 - ekkora takaró nincsen : ))))))

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#30779) Gyick


Gyick
őstag

Ma az egész napomat csempeleveréssel töltöttem de végeztem vele szerencsére.Holnap falkaparás következik.Erre van vmi 21.századi megoldás hogy gyorsabban menjen?

[ Szerkesztve ]

(#30780) Morris válasza Agostino (#30778) üzenetére


Morris
veterán

Obiba kapható kartus-os csemperagasztó. Én levenném a csapot, és jól telenyomnám a lyukat a ragasztóval. Kötés után, már nem gond ha kilóg mert a takarót ha elkezded tekerni az óra járásával egyező irányban, akkor beljebb kerül és el fogja takarni.
Vagy ha nagyon kilóg, akkor flex-szel levágni a csövekből egy keveset, ügyelve, hogy legyen rajta még elég menet. :U

(#30781) Met válasza Agostino (#30778) üzenetére


Met
Topikgazda

A csap mögötti csempét le kellene kapni, ha szerencséd van akkor valami ilyesmivel van rögzítve a csap, ezt szépen vissza/oda csavarozod és mehet rá a csempe vissza.
Persze ehhez a csapot le kell venni. Ha mázlid van akkor a csempe lejön törés nélkül (fuga körben kikapar és megpróbálod megfeszegetni a csemét hátha lejön)
Ha nem a linkelthez hasonló beépített eszközzel van megoldva hanem csak lóg a cső végén akkor szépen visszanyomod a csövet és odagipszeled.

Ja, szex közben a csaptelepbe kapaszkodni tilos :DDD

Gyick dinamit?:D

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30782) Agostino


Agostino
addikt

megfogadom a két tippet, mindkettőtök javasolja a csap leszedését. szerintem holnap nekifogok, aztán meglátom mi van mögötte. a csempe leszedésén parázok azt hogyan lehetne okosba, nem tudom honnan szerzek ilyen csempét ha eltolom...

"Ja, szex közben a csaptelepbe kapaszkodni tilos"

erre esélyünk sem volt sajnos, az előző lakók leszexelték vagy én nem tudom ezt hogyan hozták össze. amatőr brigád!

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#30783) BRIKLY válasza philoxenia (#30770) üzenetére


BRIKLY
veterán

impregnált gipszkarton. Erre gondoltam.
Még egy kérdés. 320x220-ra elég lesz 4db 10x10-es gerenda? Értelemszerűen hosszába rakva.. Nem a vastagságban nem vagyok biztos,hanem hogy 55 centinként elég-e? (Szerintem igen,de hallgatok a profikra..)
Fölé csak gyapot megy,nem mászkál rajta senki max a feltévedő élőlények.

(#30784) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy furcsa kérdésem:
Volna egy elég nehéz aknafedelem a vízóra felett. Valahol ott a környéken lenne majd a kapunk, hogy be tudjunk jönni autóval az udvarba.

Vajon elbír egy autót a fedél? Hogy lehetne ezt előzőleg letesztelni? Masszívnak tűnik, de lehet egy autót már nem bírna el...

(#30785) nesa válasza BRIKLY (#30783) üzenetére


nesa
veterán

55cm lehet keves befog logni par ev alatt, 40 a tuti, en raktam mar 45 re is azzal se volt gond.

(#30786) BRIKLY válasza nesa (#30785) üzenetére


BRIKLY
veterán

Igen,azt hallottam már,hogy elvileg 40-re szokás, de van itthon egy 70 centi széles darab,felállítottam,kitámasztottam,és lábbal próbáltam hogy mennyire hajlik..Hát nem igazán..Ebből gondoltam ki,hogy elég lesz az 55 bőven.Viszont az évekkel igazad lehet,abban nincs tapasztalatom.Bár mondjuk ha 5 év múlva lógni fog egy centit hát had lógjon,még mindig jobb mint a mostani helyzet..Ez kb 10 centit lóg,és hát ez nem 50 kiló gk,hanem valami földes ,alul beton szerű valami..Mondanom sem kell,már lassan félünk bemenni oda.

Ha már itt vagyok,és eszembe jutott,bedobom ezt a kérdést is..Ami a hsz-ből kimaradt,hogy ~210 a belmagasság,tehát sajnos a fal mellett kiemelt gk peremezés kilőve,legalábbis az ilyen 10-20 centisek

(#30787) PETEE78


PETEE78
senior tag

Sziasztok!

Megbízható szakira volna szükségem, aki jól és tisztességesen dolgozik és nem utolsó sorban reális áron. Panel konyhában szeretném a vezetékezést megcsináltatni, illetve lehet a biztiket szeretném nagyobbra cseréltetni. Helyileg a XX.kerületben. Ha valaki tud ilyet, kérném akár privátban elküldeni az illető elérhetőségét.
Segítségeteket előre is köszönöm!

üdv:
Petee

You are being revived

(#30788) Morris válasza BRIKLY (#30786) üzenetére


Morris
veterán

Ha féltek bemenni oda, akkor nem el kell fedni gipszkartonnal hanem meg kell csinálni rendesen a födémet! Neme? :U

(#30789) BRIKLY válasza Morris (#30788) üzenetére


BRIKLY
veterán

Mert Te most azt vetted le az írásomból,hogy alá szögelek 4 gerendát a meglévő mennyezetnek,és befedem gipszkartonnal,vagy mi? :Y
Azt hittem egyértelmű mit akarok. Lebontom ami most van,kicserélem a gerendákat,és arra rakok gipszkartont..Arra meg kőzet vagy üveg gyapotot..Vagy ez ennyire nem jó megoldás,hogy totálisan másra gondoltál?Nem értem. :F

(#30790) Morris válasza BRIKLY (#30789) üzenetére


Morris
veterán

Azt hittem, hogy a jelenlegire szeretnél felfogatni párnafákkal gipszkartont.

de így már vili!

[ Szerkesztve ]

(#30791) BRIKLY válasza Morris (#30790) üzenetére


BRIKLY
veterán

Hülye vagyok a témához,de azért ennyire nem. ;] Teljesen egyértelmű,hogy ha azt csinálnám,azzal nem mennék semmire,max annyi,hogy amíg le nem szakad az egész,addig jobban néz ki.Hát annak nem sok értelme lenne. :DDD

(#30792) Agostino válasza PETEE78 (#30787) üzenetére


Agostino
addikt

keresd csemberlen fórumtársat, messze a legkorrektebb szaki akivel valaha találkoztam

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#30793) Met válasza Agostino (#30792) üzenetére


Met
Topikgazda

csemberlen nem ér rá mert nálam kell majd dolgoznia :N

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30794) PETEE78 válasza Agostino (#30792) üzenetére


PETEE78
senior tag

Köszi a hasznos infót! :R

You are being revived

(#30795) csemberlen válasza Met (#30793) üzenetére


csemberlen
őstag

Csak szét ne szedjetek :))

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#30796) nesa válasza BRIKLY (#30789) üzenetére


nesa
veterán

En nembiztos hogy lebontanam a regit, a gerenda rajta van a talpszelemenen (vagy esetleg sargerendan) a gerendahoz meg csatlakozik a szarufa a szarufara meg a tetolec... ha nincs jo alapotba a gerenda akkor is a legrosszabb esetben szoktak kiszedni, bavalt modszer melleraknak egy masikat esha meg nemolyan gazos osszelehet oket kotni PL csavarral...

Keped van rola hogy lassuk mivel mit szeretnel?

(#30797) neduddki válasza csemberlen (#30795) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

arra itt vagyok en, kivalo testreszhazszallito dobozaim vanna tod foglakozaskoriartalom;- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30798) BRIKLY válasza nesa (#30796) üzenetére


BRIKLY
veterán

Igazad lehet,megmondom őszintén még nem jártam körbe a terepet,hogy mit-hogyan tudok megoldani,csak addig jutottam,hogy gerendát,és gipszkartont tutira vennem kell,mert a jelenlegi menthetetlen.

Hogy a jelenlegiek hogyan-mit,merről tartanak nem tudom..Teljes egészében úgyis csak akkor derül ki,ha fentről egy határozott mozdulattal megindítom lefelé az egészet.. ;]

Egy ilyen képem van,nem tudom mit lehet kivenni belőle..Ettől jobbat nem tudtam csinálni,mert csak mobil van fényképezésre,azzal meg sötétben..

[ Szerkesztve ]

(#30799) Ton-ton válasza BRIKLY (#30783) üzenetére


Ton-ton
tag

Inkább 5*15cm-est tennék élére állítva. Azonban ez csak a tartó szerkezet, és ebből elegendő 2 darab is (tehát cca 70cm-ként). A két szélső falra fúrj fel bramac lécet. Erre kerül alulra egy drótozás. Tehát kb 20cm-ként beütsz palaszöget félig, ezek közt oda-vissza végigtekered kötöződróttal, majd amikor végeztél egy közzel akkor beütöd teljesen a szögeket. Erre teheted a (amíg lehet a mellette lévő közből) szigetelést. Erre alulról kerül egy párazáró fólia (létrázható takarófólia vagy hasonló is megfelel). Ezután erre tegyél alulról egy lécvázat (bramac lécből és csavarozva) a javasolt 40 cm-es kiosztással, s erre megy a karton.
A gipszkarton szárazon elég merev, ám ha kap egy kis vizet (az impregnált is) elég szépen tud hajlani.

Illetve ha jók a szarufák (az a ferde "gerenda" ami a cserepeket tartja), akkor vékonyabb tartókat is használhatsz ha ahhoz rögzíted pl. hilti szalaggal. Előnye hogy nem kell a falba vésegetni a gerenda végeket. Ám a drót, fólia, lécváz akkor is kell.

Bár inkább számolj, lehet hogy megéri fém profilból készíteni az egészet, ez esetben a meglévő szarufákhoz rögzíted függesztőpálcákkal a szerkezetet.

http://qtp.hu

(#30800) BRIKLY válasza Ton-ton (#30799) üzenetére


BRIKLY
veterán

Na most jól megkevertél. Most állok épp neki infót gyűjteni,hogy mi kell,mert reggel megyek az anyagokért.
Én úgy képzeltem el az egészet,hogy 5db 10x10-es gerenda (minek vastagabb,nem lesz rajta több mázsa,kb 60 kiló...) 1-1 a fal mellé, 3 közte egyenlő közökre osztva,és erre felcsavarozni a kartont. A szigetelést meg csak "feldobni" a tetejére.Fólián gondolkodtam,hogy kell-e,azt hittem nem,de akkor azt is kap a karton és a szigetelés közé.

Ez így nem jó? :F

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.