Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56801) blckhm válasza tboy93 (#56793) üzenetére


blckhm
tag

Ne halogasd a Doom-ot, nagyon jo erzes amikor sikerul egy nagyobb arenaharc. Sokat fejlodtem kontrolleres celzas teren miota megvan az XSX, ezek utan minden mas piskota lesz.:D Amikor elkap a flow meglepoen jol kinezo dolgokat lehet alakitani, bar ezeket a Super Mario-s platformer reszeket neha picit tultoltak szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#56802) 30z.Samu válasza tboy93 (#56800) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez a "gond" nálam is, elkap az ékszíj, nyomom egy darabig, aztán belekezdek másba és félrerakom. Utána megint beleteszek jó pár órát, majd megint félrerakom. Egyszer majd a végére érek, de így félek a Witcher-től. :D

Sic Parvis Magna

(#56803) tisztelturam válasza Peat76 (#56785) üzenetére


tisztelturam
tag

És ez csak egy UE5 féle bemutató lesz vagy egy már készűlő játékból egy kiragadott részlet?

(#56804) Phoen|x válasza 30z.Samu (#56802) üzenetére


Phoen|x
őstag

A Witcher szvsz vagy beszippant és nem enged, vagy egyáltalán nem érdekel. Én az első csoportba tartozom.

Go Gunners!

(#56805) Wesder válasza tisztelturam (#56803) üzenetére


Wesder
félisten

UE5 demo

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56806) tboy93 válasza 30z.Samu (#56802) üzenetére


tboy93
nagyúr

Witcher 3 nekem is terítéken van, végig kéne vinni újra, de majd csak a nextgen patch után.

(#56807) ρσгτσ válasza Phoen|x (#56804) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem az AC legutóbbi részei is ilyenek. Én egyikkel sem játszottam túl sokat...bár tetszett mindegyik, ahogy a Witcher 3. is, de nincs túl nagy lelkesedés bennem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56808) pzstm


pzstm
titán

Psychonauts 2 supports HDR, VRR and 120 FPS rendering exclusively on Xbox Series X|S consoles.
Xbox Series X: 4K/60 FPS or 1440p/120FPS
Xbox Series S: 1620p/60FPS or 1080p/120 FPS

Ezek szerintem nagyon szép, optimalizálst számok, pláne a kistesó oldalán

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#56809) craftsman01 válasza Phoen|x (#56804) üzenetére


craftsman01
senior tag

Én is elkezdtem,de nem igazán értem a hájpot körülette.Másodikba tartozok. :DD

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#56810) pzstm válasza pzstm (#56808) üzenetére


pzstm
titán

New Psychonauts 2 info:
- narrative-heavy platformer
- lots of exploration and collectibles
- collectibles help you to upgrade abilities
- character development and world-building with relentless density
- every NPC has something unique to say, often with deeper dialogue trees

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#56811) l.skywalker válasza pzstm (#56808) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ray Tracing?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#56812) oriic válasza pzstm (#56808) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vótmán :DDD ;]

Live-Die-Respawn

(#56813) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#56780) üzenetére


ρσгτσ
őstag

TiMi Studio Group "beindulása".

Tencent’s TiMi opens third North American triple-A game studio in Montreal

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56814) tisztelturam válasza pzstm (#56808) üzenetére


tisztelturam
tag

Olyan grafika mellett? Az lenne a csúnya ha nem így futna

(#56815) 3L1T3 válasza tisztelturam (#56814) üzenetére


3L1T3
addikt

Még mindig téveszmében éltek. Grafikai engine (nem egyenlő) art dizájn!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#56816) Wesder válasza 3L1T3 (#56815) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt az Ori-nàl is ugyanúgy le kellett írni. (sajnos)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56817) NemMo


NemMo
őstag

Letöltöttem a flight simulatort ma boldogan indítottam volna, erre majd csak júli végétől lehet csak játszani :))

(#56818) Redneck


Redneck
veterán

Csak hogy ne csak mindig rosszat írjak:
A héten az esős időre tekintettel, elvittem a nyaralásra az XSX-et. 1-2 alkalommal, használtuk is, és nagyon jól muzsikált. Egy régi, 720p plazma volt a nyaralóban, de baromi jól néztek ki rajta a játékok. Olyan smooth mozgásmegjelenítése, és színkezelése volt, hogy komolyan meglepődtem, nem volt hiányérzetem. Egy ritkán használt horgászházban, amiben a netet is csak telefonról kapta, hát le a kalappal előtte, beton stabilan ment minden szolgáltatás.

FH4, FM7, UFC4, Jedi: Fallen Order, és Gang Beasts futottak rajta, de mindegyik cím, kifogástalan volt. :R

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#56819) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

The Riftbreaker - Official Developer Commentary Campaign Trailer

Ez is ugye jön majd Game Pass -ba ősszel, ha valaki nem emlékezne rá.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56820) Wesder válasza Redneck (#56818) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nem online jàtszol, hanem csak azért kell a net hogy elinduljon a jàték, az nem fogyaszt sokat, és a jàték futàsi teljesítményébe sem szól bele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56821) zsozsa74


zsozsa74
senior tag

Kíváncsi vagyok ez a Flight Sim mennyire fog bejönni úgy általában a játékosoknak. Én most pc-n mentem vele egy karikát. Természetesen lebutítottam alapra az irányítást, hogy könnyed árkádos repülés legyen és azért még így sem az. Na most aki nem egy hc repülő szim fan, szerintem hamar beleun. Szerintem a nagy átlagnak nem túl izgi a repülés. Azt gondoltam, hogy majd csapatok az elefántok közt, stb., de nem egyszerű ám földközelben sem repülni. Igazság szerint elefántot sem láttam, bár leginkább Pécelen akartam leszállni és hát arra nincsenek is.. :D Persze azért poén szemberepülni a Szfinxel, szlalomozni egyet a piramisok közt. Remélem, hogy konzolra csinálnak rá valami teljesen butított irányítást, hogy ne kelljen szenvedni vele. És kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz szép. Már úgy értem valójában. A videókat én is láttam. De pc-n egy 3080-as kártyával sem találom olyan lehengerlően szépnek, mint amit az xboxos promó videókon láttam. Amúgy már meg is untam és töröltem... :U

[ Szerkesztve ]

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#56822) AMD Power


AMD Power
titán

Hazaértem a nyaralásból. Toltam is egy 5 órás Yakuzat gyorsan. Viszont ezzel a Majima küldetéssel megszenvedek. Aki már megcsinálta, hányas szintű emberrel tette? Kiket vitt magával a csapatban? :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#56823) Redneck válasza Wesder (#56820) üzenetére


Redneck
veterán

FH4-et nyomtam online is, és nem volt laggos, nem késett. Persze ehhez kellet a stabil térerő is, és az 5Ghz-es hotspot (Samsung A71). Inkább az lepett meg, hogy a 720p plazmán, nem éreztem azt, hogy kilóg a lóláb. Távolabb ültem az ideálisnál, de a képminőség, totál rendben volt. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#56824) bulikavagyok válasza zsozsa74 (#56821) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem a legtöbben hozzád hasonlóan hamar rá fognak unni. Én is így voltam vele. :BLetörölni mondjuk soha nem fogom, mert néhanapján még jól esik repülni 20-30 percet. Továbbá nemrég jelentették be, h lesz lehetőség helikopteres repülésre is - ez nekem elég nagy plusz lesz...
Egyébként én sem látom olyan szépnek mint a promó videókon! Ráadásul szinte lehetetlen úgy beállítani, h a képfrissítést folyamatosan 60 fps közelében maradjon. Pedig a mostani videokártyámtól nem sok erősebb érhető el jelenleg a piacon. Nagyon kíváncsi vagyok rá, h boxon mit tudnak kihozni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#56825) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Még volt időm egy kicsit FH4-ezni, most már több kis apróságot vettem észre, amit az előző kockulásnál nem. Durva milyen jól néz ki X-en. :DD Viszont egyszer-egyszer bereccen, nem fontos szituációban, minden esetre érdekes. Meg még azt vettem észre, hogy dinamikus árnyék nincs verseny közben. Gondolom kissé megviselné a gépet, ha annyi kocsinál kellene ezt megoldani.

Sic Parvis Magna

(#56826) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

We're Working On It | skate. Trailer

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56827) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#56828) balazs025 válasza oriic (#56827) üzenetére


balazs025
senior tag

Hát nem tudom. Ez nekem elég gagyinak tűnik, még ha f2p is.

(#56829) NemMo válasza oriic (#56827) üzenetére


NemMo
őstag

Ráférne egy engine váltás/upgrade az ubira, mert kezdenek nem jól kinézni a promózott játékaik. A far cry 6 sem volt túl szép a gameplay videóban, pedig a védjegye az ubinak a parádés grafika és az 1 kaptafa gameplay 🙂

(#56830) pzstm válasza tisztelturam (#56814) üzenetére


pzstm
titán

Inkabb nem kommentelem. Latom masok megtettek :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#56831) hombre[EU] válasza oriic (#56827) üzenetére


hombre[EU]
veterán

fast paced arena shooter? akkor ez nem a siege gunplay...hanem?
az ötlet tetszik

Life, Uh, Finds A Way

(#56832) tisztelturam válasza pzstm (#56830) üzenetére


tisztelturam
tag

Az hogy milyen az engine egy dolog. Ránézek egy God of Warra vagy egy Last Of US 2-re pl csak hogy 2 jól kinéző játékot említsek, akkor látom hogy a poligonok lemásznak a képernyőről. Erre meg ránézek és kb low poly minden így még szép hogy lehet sebességet csinálni..

(#56833) NJanika válasza tisztelturam (#56832) üzenetére


NJanika
aktív tag

Szia Uram, ;]

Most mondtál 2 cső játékot. Nem is írom , hogy psfanmen mert az egyértelmű. Már az első rész is óriási nyitott "világokban" játszódott. És míg egy GOW-ot végig sem tudtam játszani annyiszor be aludtam rajta úgy ez a játék hatással volt rám és több mint 10 év elteltével is emlékszem minden jó pillanatára.

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#56834) Wesder válasza tisztelturam (#56832) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem nézz el egy szemészetre.
Az én szemem sz@r, de hogy a Psy2 nem low poly, az is biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56835) tisztelturam válasza NJanika (#56833) üzenetére


tisztelturam
tag

Nem vagyok ps fan mivel életemben nem volt ps-em és egyelőre nem is tervezem hogy legyen. Csak mondtam onnan két játékot mert azok szépek ha ott látod is ha esetleg szarul mennének ps-en az oka megvan, brutál amit létrehoztak.. Pshycho-nál meg süt róla ,hogy persze hogy gyors lesz ilyen kinézet mellett.. Ennyi. Ettől még lehet jó én nem tudom ,nekem az egyből is elég volt egy gamplay video ,hogy messze kerüljem

[ Szerkesztve ]

(#56836) Wesder válasza tisztelturam (#56835) üzenetére


Wesder
félisten

Màr csak azért is értelmetlen az összehasonlítàsod, mert a DF-nàl vannak 50-70-en, míg a ND-nàl kb 300-500 ember dolgozik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56837) Bad Pritt válasza Wesder (#56836) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hagyjátok rá, ha szerinte csúnya, akkor csúnya. :D Az ilyeneket mindig el kell engedni.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#56838) tisztelturam válasza Wesder (#56836) üzenetére


tisztelturam
tag

Ez a mondat pedig már csak azért is értelmetlen mert 1-2 emberes projektek is szebbek tudnak lenni mint amiről szó van. De téma lezárva. Vannak akiknek tetszik és ez a lényeg ugyanis nekik kell hogy tetszen nem nekem akit nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#56839) Elderath válasza oriic (#56827) üzenetére


Elderath
őstag

Mi ez a förmedvény már megint te atyaég... Ubi lehúzhatja magát már az utóbbi évek termése alapján. Régen E3on még azért mindig lehetett tőlük számítani 1-1 meglepetésre, de évek óta már olyan szinten ötlettelenek, hogy nemigaz.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#56840) zsozsa74 válasza tisztelturam (#56835) üzenetére


zsozsa74
senior tag

Az megvan, hogy vannak játékok, amik nem a ray tracingről meg poligonszámról szólnak? Hanem a sztoriról, humorról, sokféle játékmechanikáról. Na most ez pont ilyen lesz szép stílusos graffal , amely stílust már vagy 15 éve megálmodták. Szerinted amúgy ezeket a mesefigurákat realisztikus grafikával kéne megjeleníteni?

Automobilista 2 - www.justrace.net/ Steam: zsozsa74

(#56841) axlfsi


axlfsi
veterán

Srácok!

Akinek Arctis 9X headsetje van; nálatok is időnként valami "összeakad" , zavar keletkezik az erőben és ilyenkor szaggat, akadozik a hang, néha le is akad pár másodpercre a headset, aztán magától ismét csatlakozik?! :F

Örület mennyire fel tud idegesíteni, hogy heti pár órán lenne játszani és pont akkor csinálja persze... Mi a rák lehet a baja? Headset firmware a legújabb
...

Mintha már olvastam volna máshol, mástól is ezt a problémát (?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#56842) FollowTheORI válasza oriic (#56753) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért az attól még bukta, csak máshogy, nem jön vissza a belefeccölt pénz, ha nem veszik majd a season passokat meg a cicómicókat... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56843) bulikavagyok válasza axlfsi (#56841) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem Xbox-szal hibátlanul megy, PC-n vannak anomáliák.

(#56844) GalaHU válasza axlfsi (#56841) üzenetére


GalaHU
őstag

Nálam sem volt még ilyen fél év használat alatt…

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#56845) .LnB válasza ρσгτσ (#56826) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez után ciki lesz, ha szarul fog kinézni. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56846) .LnB válasza Wesder (#56724) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én tegnap elő akartam tölteni, de még mindig a pár száz megás "foglaló" van csak. Te, hogy csinálod, hogy már a 97Gb letölthető? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56847) .LnB válasza zsozsa74 (#56840) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az tiszta sor, hogy a Psychonauts nem a kinézete miatt lett az a cím, ami. Ettől függetlenül 2021-ben, a második részre már lehetne szebb ez a játék. Azok mellett, hogy az art dizájnt megtartanák. Mosott, kis felbontású textúrák. Kevés poligonos modellek, és puritán bevilágítás.
Nem a grafika dönti el, hogy jó játék lesz e. De ez nem számít szépnek ma már.
Főleg, hogy ott egy Ratchet & Clank: Rift Apart. Ami jó sztori, jó humor, jó mechanika. És ezek mellett úgy néz ki, mint ha egy animációs filmet játszanál.
Vicces is, hogy májusban, itt a topikban volt egy diskurzus a két játék összehasonlításáról. Kép is lett linkelve. Még is az lett a konklúzió, hogy "ahhoz képest" nem is néz ki rosszul a Psychonauts. Pedig de, főleg "ahhoz" képest néz ki rosszabbul. És nem számít, hogy mekkora stúdió, mire jelent meg. Egyszerűen gyengébb a grafika, sajnos évekkel. Nem azt kell magyarázni, hogy Raz karaktere fejnehéz... stb stb.. amikor kilométerekről látszik, hogy hány poligonból áll az a fej.

Igen is lehetne bőven szebb, úgy, hogy nem "sértené" az art dizájnt. Ugyanakkor mint írtam, a Psychonauts esetében van fontosabb dolog mint a grafika. Nem az alapján fogjuk megítélni azt a játékot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#56848) Moby válasza .LnB (#56847) üzenetére


Moby
addikt

Az R&C esetén is jobb lett volna, ha inkább a játék fontos, nem a grafika. Sajnos nem így lett.

[ Szerkesztve ]

(#56849) hombre[EU] válasza .LnB (#56847) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az mindig jó elōjel,ha egy kisebb stúdió játéka nem olyan jól néz ki,mint egy AAA, mert általában azt jelenti,hogy nagyobb hangsúlyt fektettek a gameplayre :)

Life, Uh, Finds A Way

(#56850) Wesder válasza .LnB (#56846) üzenetére


Wesder
félisten

Nem sajàt kép volt, csak azért raktam be, hogy làssuk mekkora lesz a jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.