Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57751) Bazsi1987 válasza .LnB (#57750) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Az új nba-t veszed majd?

(#57752) AuraSync válasza .LnB (#57750) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Nekem volt RTX 3080-as PC-m azon sem ment sokkkal jobban, sőt rengeteget stutteringelt a game és a grafika sem volt sokkkal jobb 1440p-ben.
A konzol árához és teljesítményéhez képest korrekt lett a game.
Sőt ezt talán később még jobbá is tehetik optimalizáló pecsekkel.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#57753) .LnB válasza Bazsi1987 (#57751) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tutinem. :D Most nekem a 21 elég volt egy időre. Hülye voltam (megint) és mivel hónapokig CSAK azzal játszottam, besokalltam tőle mire megnyertem a bajnokságot. Ez, hogy minden meccset lenyomtam valós (4x12perces) játékidőn, ez sok volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57754) ProEvoFan válasza AuraSync (#57744) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hála isten.Kell az erős konkurencia, mert abból csak mi játékosok húzzuk a hasznot.
PS5 már 10 milliónál tart.

(#57755) .LnB válasza AuraSync (#57752) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, és tegnap stabilabb is volt minden. A megjelenés napi "káosz" lecsengett, szépen ment tegnap minden. Bár még mindig baromi lassan "boot-ol" be a játék. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57756) ProEvoFan válasza .LnB (#57755) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tegnap mi is megnéztük Pécs és környékét.
Hááát...a város 70%a nem úgy nézett ki, mint valójában.
Kár hogy nem a Google térképet/műholdat használja a játék, lehet az pontosabban visszaadná a valóságot.

(#57757) AuraSync válasza .LnB (#57755) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

A lassú betöltésen annyira nem lepődök meg, ha belegondolol az ember mit kell betöltenie a játéknak. 100GB a game tele nagyfelbontású textúrakkal és millió kis apró részletes tereptárgyal.

PC-n előbb betöltött de utána meg masszív stuttering volt jó pár percig mire összeállt a game.
Itt jobb a helyzet, hosszabb a betöltés de csak pár pillanat a stuttering.

Így hogy ingyen volt a játék én aszondom megérte letölteni. :K

Ma fogok nekiállni a Diszkoveri repüléseknek. :Y

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#57758) .LnB válasza ProEvoFan (#57756) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem hiszem, hogy elvárható még, hogy az egész bolygó stimmeljen. Írtam én is, hogy az Esztergomi bazilika sincs kidolgozva, sőt, épület sincs ott, csak a műhold kép a földön. Igen, van ilyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57759) Döglött Róka válasza Elderath (#57740) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Van akinek a sz*r is ízetlen.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#57760) ProEvoFan válasza .LnB (#57758) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, olvastam. Gondolom a nagyobb világvárosok részletesebbek. Megnéztünk pár amcsi metropoliszt, eléggé szép volt a látvány, de nyilván nem tudom mennyire hiteles, mert még egyikben sem jártam. :D A "világ teteje" felett is repültünk, na az brutál gyönyörű volt.

(#57761) Döglött Róka válasza ProEvoFan (#57754) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nagyon nem a konzoleladás a lényeg már az XBoxnál. Felesleges is ebben összevetni a Sonyval.

Most olvastam a linkelt IGN fordítást.

"Nagyon nehéz egy 120 millió dolláros játékot egy havi 9.99 dollárért kínált előfizetői szolgáltatáson belül megjelentetni" - mondta Layden. "Ha kiszámolod, akkor kiderül, hogy 500 millió előfizetőt kell szerezned ahhoz, hogy elkezdjenek megtérülni a befektetéseid" - Szóval havi 5 milliárd bevétel kéne szerinte gamepassból, hogy megtérüljön egy 120 millás játék

"Layden azt is elmondta, hogy bár 500 millió előfizető lenne az optimális felhasználói szám egy előfizetői szolgáltatáshoz, jelenleg azonban csak 250 millió konzol van világszerte használatban, így a matek sehogy nem jön ki. " - nem csodálkozom hogy 2019 óta nem dolgozik a Sonynál. :D

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#57762) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Microsoft Flight Simulator

sQr kollega másik fórumról:

"Nem láttam, hogy bárki írta volna, így a biztonság kedvéért megemlítem. A játékon belül kezdjetek a Marketplace “Free” vagy “World update” szekciójában, ugyanis eddig öt csomag érkezett. Ez feljavítja egy-egy adott terület látványát, a repterektől kezdve a fontosabb helyszínekig, rengeteg egyedi modellel és textúrával. A letöltést a Profile / Content Manager résznél lehet nyomon követni a játékon belül - olyan 30GB plusz összesen."

Live-Die-Respawn

(#57763) consono válasza Döglött Róka (#57761) üzenetére


consono
nagyúr

Mondod ezt akkor, mikor ezzel a generációval megdöntötték minden korábbi rekordjukat? Érdekes :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#57764) Döglött Róka válasza consono (#57763) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Természetes evolúciója a piacnak, szépen eladva. Mondom ezt úgy, hogy 13 éve Xbox-ot használok :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#57765) AuraSync válasza oriic (#57762) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Ez volt az első amit megtettem az első repülés előtt. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#57766) .LnB válasza oriic (#57762) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megtaláltam az első nap. Igaz nem értem, hogy miért nem ezekkel együtt települ alapból.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57767) ρσгτσ válasza oriic (#57762) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én írtam itt már kétszer is. :D Egyébként jelzi is a játékban, hogy van elérhető tartalom a játékhoz. Szerintem egész feltűnően.

Én első nap este leszedtem őket, de azóta megint jött egy vagy kettő. Pontosan nem tudom, mert másnap reggel vagy délelőtt néztem újra.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57768) lmno válasza dani0113 (#57743) üzenetére


lmno
őstag

Ha a bal kart megnyomod, bejön a kurzor, és a fenti menüből ki tudod választani a térképet. Illetve van olyan gép, ahol alapból a műszerfalon is van, pl. Cessna 172 asszem.

(#57769) hadam98 válasza lmno (#57768) üzenetére


hadam98
senior tag

Én nem találom a térképet.

(#57770) .LnB válasza lmno (#57768) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, de az olyan kis miniatűr térkép, hogy nem sokra mész vele. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#57771) NoMagix


NoMagix
addikt

Felszálltam Ferihegyről és elröppentem a parlamenthez, gondoltam jól becsapódok, erre simán átsuhantam az épületen...ezt is megúszták! ;] ;] ;] :DDD

(#57772) Hunt3r22 válasza ProEvoFan (#57754) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Fb-n olvastam pont erről egy hírt Playstation hivatalos oldalán, kommentek sokkal érdekesebbek voltak. Szinte mindenki a botokat és a haszonlesőket írta.

Persze ez nem változtat azon, hogy a Ps sokkal kelendőbb, mint az xbox. Hozzáteszem én személy szerint nem bántam meg az Sx-t, azt kaptam a pénzemért amit vártam. (Kivéve a 3-4 hetes szervízt ;] )

Xr

(#57773) lmno válasza .LnB (#57770) üzenetére


lmno
őstag

De sok bajotok van :)
Lehet zoomolni benne, a triggerekkel, meg scrollozni is.

(#57774) JenciHUN


JenciHUN
aktív tag

Ha más is nagyon várja a The Ascent-et: Magyar idő szerint este 7-től lesz elérhető.

(#57775) Moby válasza consono (#57763) üzenetére


Moby
addikt

Ez annyira azért nem volt nehéz, volt eddig 1 sikeresnek mondható, meg két buktavári generációjuk :D

(#57776) Wesder válasza Moby (#57775) üzenetére


Wesder
félisten

Az első generàciójukat felesleges buktànak szàmolni szerintem.
Volt nekem Classic (egy), meg PS2 vagy 5 abban a generàcióban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57777) krokk válasza JenciHUN (#57774) üzenetére


krokk
senior tag

Jelen. reggel azért biztos ami biztos alapon ránéztem, de sajna tényleg megvárják az este 7et :D

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#57778) homerhamm


homerhamm
addikt

Free Play Days

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#57779) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

The Ascent itthon mikor élesedik? A store 7pm-et ír, az az én időzónámhoz igazodik, vagy valamelyik amcsi és váltogatni kell?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57780) Zoleee83 válasza Bad Pritt (#57779) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ahogy írod, 19:00 helyi idő szerint. :K

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#57781) Bad Pritt válasza Zoleee83 (#57780) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Good, good, köszi. :)
Letöltve (17GB), addig a Death's Door is kész lesz, úgyhogy minden adott egy jó kis henteléshez. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57782) ProEvoFan válasza Bad Pritt (#57781) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Death's Door mennyire nehéz?
Tudnád valamihez hasonlítani? :R

(#57783) 3L1T3 válasza JenciHUN (#57774) üzenetére


3L1T3
addikt

:R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#57784) pzstm válasza JenciHUN (#57774) üzenetére


pzstm
titán

konkrétean az év legjobban várt játéka, (de minium top3-as) nálam :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#57785) hitvanyalak válasza JenciHUN (#57774) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Csak azért nem megyek el előbb a munkahelyről, mert akkor sem tudnám hamarabb kezdeni :( Tűkön ülök.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#57786) Bazsi1987 válasza hitvanyalak (#57785) üzenetére


Bazsi1987
őstag

9-ig melózok így azért ki bírom majd valahogy ha 7kor kezdődik 🙂

(#57787) Bad Pritt válasza ProEvoFan (#57782) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sokan a Hades-hoz meg a Curse of the Dead Gods-hoz hasonlítják, az elsőnél nehezebb, a második jóval durvább. Én mostanában az Orival meg a Narita Boi-jal játszottam, amik oldalnézetesek ugyan, de hasonlóak, azoknál könnyebb.
Őszintén szólva én nem éreztem nehéznek egyáltalán, ha rendes fegyverrel mész, használod a képességeket, fejleszted magad és van egy kis türelmed, akkor nincs gond. A legtöbb ellenfélnek max háromféle támadása van (abból egy távolsági), ezeket kitapasztalod gyorsan, merre kell dodge-olni, mekkora a bombák hatósugara, stb. és utána aprítasz. A bossok közül csak az utolsónál szenvedtem kicsit, de ott is csak azért, mert endurance, elejétől a végéig vagy 15 perc az egész, sokféle játékelemmel, nagyon kell figyelni. Illetve volt egy opcionális, ami horrorisztikusan nehéznek tűnt, míg rá nem jöttem egy játékmechanikára, amit természetesen nem mesélt el a játék magától. :D
Tipikusan az olyan részek szívatósak, amikor a pálya is egy ellenfél, szűk a hely, víz vagy mélység van melletted és nem eshetsz le, cserébe sok a mob is, lövöldöznek, ugrálnak, minden bajuk van, na azoknál figyelni kell.
Az ilyen cuki Dark Souls dumák félrevezetőek szerintem, vett át elemeket belőle, de a nehézséget nem, pl. a lelkeket sem veszíted el, ha meghalsz.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#57788) Moby válasza Bad Pritt (#57787) üzenetére


Moby
addikt

Így van, egyáltalán nem nehéz.

(#57789) Peat76


Peat76
őstag

Most nézegetem, bár feltűnt használat közben is, pedig nekem "csak" 55" tv-m van, bár nyilván szembetűnőbb lehet 65" vagy felette hogy a dashboard csak 1080p-ben fut, vajon miért?
A konkurens 4K-ban jeleníti meg...

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#57790) AuraSync válasza Hunt3r22 (#57772) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

(#57791) Wesder válasza Peat76 (#57789) üzenetére


Wesder
félisten

Mert még a One Dashboardot hasznàlja. Ha lesz Series specifikus Dash, az lehet majd 4K, bàr szerintem felesleges.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57792) 30z.Samu válasza NoMagix (#57771) üzenetére


30z.Samu
félisten

:C :C

Sic Parvis Magna

(#57793) Luck Dragon

Olvasom itt a topicot és látom , hogy Auchan üzletekből is vásároltatok . Kérdésem az , hogy az itt vásárolt gépek garancia ügyintézés is ugyan olyan jó mint mondjuk az MM vagy Konzolvilág esetében ?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#57794) Wesder válasza Luck Dragon (#57793) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenhol ugyan az. MS-nél lejelented, futàr viszi és hozza.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57795) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

Volt aki vett már ilyet?

Mennyire van vele megelégedve?
Strapabíró?
Úgy láttam elég sok a rossz belőle.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#57796) IntelKiller7 válasza AuraSync (#57795) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha kihasznalod az extra gombokat, megeri.

az elso rosszabb volt mont ez.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#57797) hitvanyalak válasza Luck Dragon (#57793) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Én ott vettem és online regisztráltam a garanciára az MS oldalán.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#57798) dani0113 válasza lmno (#57773) üzenetére


dani0113
senior tag

Persze ez megvan,de olyan fajta térképre gondoltam ami a world módban van reptér választáskor. Mégis el tudjam helyezni magam, hogy helyileg merre vagyok, de úgy látszik ennyire nem akarja kinyalni a seggét az amatőröknek a játék, hadd tudják csak meg milyen a pilóták élete! :P

iPhone 13 Pro 128GB

(#57799) bulikavagyok válasza AuraSync (#57795) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Sokunknak van itt a topikban. Kézbe véve prémium minőségű, én nagyon szeretem. FPS multihoz nagyon hasznos a két hátsó fül, illetve a ravasz-zár is. A tartóssága tényleg nem az igazi, én egyet már cseréltettem gariban (pedig nagyon keveset használom). Ennek ellenére újra megvenném... Lehet, h meg is fogom ;]

[ Szerkesztve ]

(#57800) craftsman01 válasza AuraSync (#57790) üzenetére


craftsman01
senior tag

Böngésznék ha nem csak gy fehér oldall várna.Bármit csinállok nem tölt be a store. :W

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.