Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18051) 30z.Samu válasza MarioAna (#18047) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát akkor a 1440p-s jelet "sűríti" 1080p-re.

Sic Parvis Magna

(#18052) EmThor válasza MarioAna (#18047) üzenetére


EmThor
addikt

Lefele skálázva. 4k kijelzőn meg felfele.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#18053) hyggelig válasza Zoleee83 (#18050) üzenetére


hyggelig
senior tag

Dettó. Még a menüt is órákig fogom nézni :DDD
Ha megjelenik a CP2077 is, egy évig szinte alig fogok játékot venni.
A GP-ban van legalább 5-6 játék, ami első blikkre megy a listára, pedig még normálisan végig se néztem.

(#18054) natë


natë
nagyúr

Pfej. Sok függő. :DDD ;]

(#18055) AshaNoR


AshaNoR
tag

Valaki tud valamit Telekomról? Elsején 13.ai kezbesitessel előrendelt csomag. A Telekom oldalán a nyomkövetésnél ,, készletre vár'' azt írja...

(#18056) jox0425 válasza HUmenetke (#18041) üzenetére


jox0425
csendes tag

Szia! Én is módosítottam a szállítási címet reggel, ez volt a válaszban:

"Amennyiben a megadott cím egy másik depóhoz tartozik, a csomag átirányításra kerül, ami plusz egy munkanapot vesz igénybe, így a kiszállítás az azt követő munkanapon fog megvalósulni."

(#18057) ρσгτσ válasza AMD Power (#18026) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam is úgy lesz. Már előre beállítottam neki a deréktámaszt az anyóson, hogy kényelmesen utazzon. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#18058) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Microsoft Releases List of Known Issues For Xbox Series X

• 4K/120hz
- Known Issue: If you are using a 4K@120Hz TV that also supports VRR you might encounter no signal or corrupted image when the Xbox is configured for 4K120+VRR. This issue occurs with various TVs from LG, Samsung, or Vizio.
Workaround:
• Update to the latest firmware on your TV
- If using an LG TV – https://www.lg.com/us/support/software-firmware-drivers
- If using a Samsung TV – https://www.samsung.com/us/support/downloads/
- If using a Vizio TV – https://support.vizio.com/s/firmware-search

• If the issue still persists, also consider trying the following:
- Configure the console for 4K/60 with VRR by going to Setting> General> TV & display options> Video Modes> check the box for Allow variable refresh rate.
- Configure the console for 4k/120 with no VRR by going to Setting> General> TV & display options> Video Modes> uncheck the box for Allow variable refresh rate. The resolution and refresh rates are found under “Display” in TV & Display options.
- If you wish to experience 120hz and VRR, please configure for 1080p/120hz VRR or 1440p/120hz VRR by Setting> General> TV & display options> Video Modes> check the box for Allow variable refresh rate. The resolution and refresh rates are found under “Display” in TV & Display options.

• If you are experiencing a corrupted image, here are your workarounds to reverting back to a safe video mode:
- Restart your console and configure your video modes to one of the listed options above.
- If you’re still experiencing a corrupted image after restart, disable VRR on the TV. Please consult your TV manufactures on how to do this.
- If the issue still persist after steps 1 and 2, perform the video mode reset sequence to get back to a safe state and configure for one of the two options above. To do this, follow the steps on this page here under “Your screen is blank after you turn on the console > Reset your display settings”.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18059) Bird válasza jox0425 (#18056) üzenetére


Bird
addikt

Én pont ezért a Kvn keresztül változtattam meg a szállítási címet még a múlthéten. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18060) HUmenetke válasza jox0425 (#18056) üzenetére


HUmenetke
tag

Szia! Köszi, azóta megtaláltam ezt a részt :) Felhívtam a gls ügyfélszolgálatot, ameddig nem kapták meg ők a csomagot, addig teljesen mindegy, hogy módosítunk, vagy nem. Az 1 munkanap onnantól van, hogy az ő rendszerükbe bekerült a csomag. Szóval bizakód vagyok.

(#18061) z0d1@Ku$ válasza AshaNoR (#18055) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Nekem is Telekomtól előrendelt darabom van, pénteken szállítják le pickpackpontra. Ugyanúgy készletre vár státuszban van.

(#18062) vasi89 válasza Bird (#18020) üzenetére


vasi89
addikt

ez ugyan az mint a android vs ios, soha véget nem érő teljesen értelmetlen vita. Egyébként Xbox legalább jut mindenkinek karácsonyig aki venni akar, ps5-öt meg egyre több helyen írják, hogy jövő február március előtt nem nagyon kapni már sehol. :DDD

(#18063) HUmenetke válasza Bird (#18059) üzenetére


HUmenetke
tag

Igen, azt kellett volna, de nálam valahogy összemosódott a számlázási és kézbesítési cím :D

(#18064) Jovanny2 válasza l.skywalker (#18058) üzenetére


Jovanny2
őstag

Megörültem a Safe Mode linkednek, mindig tanul az ember valamit alapon, de "Hoppá! Ez nem működött." :N Az angol nyelvű oldalon sem.

Szerk.: sorry, a hiba az én készülékemben van. A cég tűzfala nem szereti az Xbox.com-ot. Telóról jó. :D

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#18065) HUmenetke


HUmenetke
tag

még lenne egy kérdésem, aztán nem offolok:
ha beírjátok a csomagszámot a csomagkövetésnél, nektek is az van ott, hogy a GLS IT rendszerben benne van, de még nem adták át a GLS részére?

(#18066) Bird válasza HUmenetke (#18063) üzenetére


Bird
addikt

Én meg eltörtem a lábam, így a munkahelyi cím ugrott. :)

Az előbb néztem, még nem adták át a csomagot. Gondolom délután várható, mint úgy általában.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18067) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Nocsak, reggel csak megérkezett a Gls-től a mail. ;]

Xr

(#18068) HUmenetke válasza Bird (#18066) üzenetére


HUmenetke
tag

Akkor még simán időben változtattam a címen :DD Köszi! Meddig leszel gipszben?

(#18069) Bird válasza HUmenetke (#18068) üzenetére


Bird
addikt

Nov. 27-ig. De már 3 hete tart. 1 hét fekvő, 2 hét körkörös, múlthét péntektől meg járó. De még mindig dagad a bokám. Harántbokacsont törés... A tököm kivan már vele. Legalább lesz időm az új gépre. :R

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18070) l.skywalker válasza Jovanny2 (#18064) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Giovanni per favore...
What are some famous Italian hand gestures? - Quora

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18071) Zoleee83 válasza Jovanny2 (#18064) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ejj-ejj! Munkaidőben az xbox.com-on? :( :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#18072) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

az MS japán fejlesztőket próbál megvásárolni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18073) HUmenetke válasza Bird (#18069) üzenetére


HUmenetke
tag

Hát, tényleg kitartás!Én tuti halálra unnám magam. Bár igazából meló, meg covid miatt egész nap itthon vagyok, de a tudat, hogy nyugodtan elmehetnék, ha tehetném.. :D

(#18074) Jovanny2 válasza Zoleee83 (#18071) üzenetére


Jovanny2
őstag

Áááá, azon meg sem próbálok általában, még jó, hogy a prohardveren minden olvasható, még a gamepod is (ami szintén tiltva van), ha a gamepodot átírom a címsorban prohardver.hu-ra. :D Amúgy HO-ban vagyok, ez egy fokkal kötetlenebb, és a privát laptop is elfér az asztalon. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#18075) 30z.Samu válasza Bird (#18066) üzenetére


30z.Samu
félisten

"Én meg eltörtem a lábam, így a munkahelyi cím ugrott. :) "

Nem kell ez, a minap buktál le, hogy félreléptél és az asszony bepszichult. ;]

Sic Parvis Magna

(#18076) oriic válasza l.skywalker (#18072) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konami onkent jelentkezhetne. ;]

Live-Die-Respawn

(#18077) gergobox válasza HUmenetke (#18065) üzenetére


gergobox
tag

Igen, ugyanez. Valószínűleg ma felveszi a GLS és holnap megkapjuk :)

(#18078) Zoleee83 válasza Jovanny2 (#18074) üzenetére


Zoleee83
addikt

Dettó március eleje óta HO itt is, de szerintem azóta sokkal többet dolgozom, mert kötetlenebb.. Várom is a gépet most már, hogy legalább délutánonként kiszakítson egy kicsit a napi robotból. :)

@ProtiHUN - Igen ez nekem is eszembe jutott, és ráadásul én csak wifin fogok letölteni, mert messze a router nem lesz kábelem a gépig, szóval halmozottan hátrányos a helyzet. :DDD

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#18079) ρσгτσ válasza Zoleee83 (#18078) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Már ha sikerül az első napokban normális minőségben letölteni, mert jópár ember próbál majd hozzáférni a digitális tartalmakhoz az elején.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#18080) Bird válasza 30z.Samu (#18075) üzenetére


Bird
addikt

Hehe, a félrelépés, aztán a herélőkés az asszony kezében. :DDD

Meg aztán fél tüdővel, véralvadási defektussal (genetikai) a covidot se nagyon kéne elkapni. Melóhelyen is egyre több a covid gyanús eset, szóval ezzel is nyugtatom magam. ;)

Az sx premier meg kíváló terápia, úgy ahogy mondod. :DDD

HUmenetke köszi a bíztatást. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18081) Hapcimalac


Hapcimalac
tag

Valamiert nekem is modositanom kellett a cimemet a Gls emailnel, konkretan valami Aba nevezetu varos volt megadva. :D Nem is hallottam meg rola... nem tudom hogy sikerulhetett, szerintem a kv-nal elutottek valamit.
Remelem azert holnap ugyanugy megkapom idoben a gepet.

[ Szerkesztve ]

(#18082) 30z.Samu válasza Bird (#18080) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jobb terápiát nem is találhattál volna. :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#18083) l.skywalker válasza oriic (#18076) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem gondolkodjunk valami kisebben :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18084) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

11:00-kor Új-Zéland launch event:
https://twitter.com/XboxANZ/status/1321681809013239810

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18085) oriic válasza l.skywalker (#18083) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok:

SEGA

;]

Live-Die-Respawn

(#18086) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Én az (itt talán sokak által utált) Alzától rendeltem és tegnap azt írták, hogy ma adják át a Magyar Postának és 1-3 nap míg kiszállítják, így legkésőbb remélem szerda, - csütörtök megkapom :) Remélem.. Várom én is a levelet, hogy legalább tudjam a Postánál van a szállítmány..

[ Szerkesztve ]

(#18087) l.skywalker válasza oriic (#18085) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most miért gondolod?
Microsoft-Sega deal: Why the most persistent rumor in games just won't die
Are Sega and Microsoft preparing something? - - Gamereactor
;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18088) HUmenetke válasza Hapcimalac (#18081) üzenetére


HUmenetke
tag

Akkor úgy látom, nem voltak a helyzet magaslatán ;]

(#18089) oriic válasza l.skywalker (#18087) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jajaja, erre mondta valaki h nem kell belegondolni semmit, ez csak veletlen egybeeses. :D

Live-Die-Respawn

(#18090) NyMRooD válasza Hapcimalac (#18081) üzenetére


NyMRooD
őstag

Abc sorrendben jellenek meg a listákban, általában Aba az első, szóval valószínűleg valahol homok került a gépezetbe, viszont ha nem user error-ból történt (elég sokan írják, hogy rossz a cím), akkor szerintem ne aggódj, nem lesz gond, időben megkapod.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#18091) l.skywalker válasza oriic (#18089) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Meglátjuk. Volt már itt Control a GamePass-ban meg Scalebound :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18092) Wesder válasza oriic (#18089) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, mint amikor Greenberg a friss accountra azt mondta hogy azok alvó accountok régről.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18093) hyggelig válasza HUmenetke (#18088) üzenetére


hyggelig
senior tag

Biztos, csak félrement, mert nekem még a munkahelyem nevét is tökéletesen írták be. Amit elég sokan elrontanak.

(#18094) bagyulajuve válasza Bird (#18080) üzenetére


bagyulajuve
addikt

genetikus vagyok, melyik véralvadási faktor? amúgy épp genetika feladatokat körmölök, amiket a hallgatóimnak kiküldök

kitartás és vigyázz magadra!

Resistencia eterna

(#18095) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Eddig csak péesem volt, ez lesz az első ikszbokszom.

(#18096) NyMRooD válasza l.skywalker (#18072) üzenetére


NyMRooD
őstag

[link]

Egyébként a Japánok "érdekesen" gondolkodnak, szóval nem biztos, hogy ebből lesz valami. Bár ha egy Japánban nagyon menő franchise-hoz MS szerezne pachinko jogokat, a Konami lehet oda adná cserébe a játék franchise-okat amiket birtokol :D

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#18097) Rossi válasza Rossi (#17682) üzenetére


Rossi
addikt

Na, éjszaka jött egy email a notebbok.hu kiszállítójától, hogy ma (!9 kihozzák, ha a bolt feladja ma. :))
Gondolom ez legkorábban holnap lesz, de talán azt jelenti, hogy megjött a szállítmány, és házon belül már intézik a kiszállítást.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#18098) HUmenetke válasza hyggelig (#18093) üzenetére


HUmenetke
tag

persze, semmi gond nincs ezzel :) módosítottam, telefonáltam, ha esetleg szerdán jönne meg, akkro sem történik semmi

(#18099) RudY válasza l.skywalker (#18087) üzenetére


RudY
addikt

Lola Shiraishi is most jött át a 343-hoz. :DDD
Lola Shiraishi
I should have done this sooner, but I actually feel GOOD to be on social media and post things now.
Hi I’m a new producer on Halo
(MCC)

[link]

(#18100) ρσгτσ válasza Rossi (#18097) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem téged az elsők között értesítettek. Nekem mondjuk személyes átvétel, tehát a notebook.hu-nak kellene szólnia...

Még a rendelési állapotom sem változott meg. Továbbra is "folyamatban"...nem tudom nálad hogy áll?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.