Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100901) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

B.U.É.K!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#100902) cactuar válasza homerhamm (#100871) üzenetére


cactuar
aktív tag

Starfield - Hogwarts Legacy - Tears of the Kingdom trió, amiket most legjobban várok.

+ Hades 2 és Baldur's Gate 3, de ezeknél még kérdés, hogy konzolra mikor jönnek.

(#100903) Wesder


Wesder
félisten

REPORT: Xbox exclusive REDFALL is targeting an early May 2023 launch date.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#100904) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Én a Monster Hunter Rise-ot várom nagyon, csak ezért (még amúgy sem) nem vettem volna Switch-et, külön öröm, hogy rögtön benne lesz GP-ban is.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#100905) JiMN válasza homerhamm (#100871) üzenetére


JiMN
tag

The Day Before

(#100906) lkksioskdl3 válasza Norb79 (#100817) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hogy lehet valtoztatni a gombo fenyesseget a kontrolleren? meg a gepen? :o

(#100907) Steve1207 válasza lkksioskdl3 (#100906) üzenetére


Steve1207
veterán

Beállítások - Akadálymentesség - Éjszakai mód

[ Szerkesztve ]

.

(#100908) IntelKiller7 válasza lkksioskdl3 (#100906) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#100909) lkksioskdl3 válasza Steve1207 (#100907) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Koszi! es neked is IntelKiller7 :R

Meg egy kerdes, van valami hasonlo oldal xbox jatekokhoz mint a gg.deals ? Akar regios arakkal?

(#100910) homerhamm válasza cactuar (#100902) üzenetére


homerhamm
addikt

Még egy cím amit várok: ARC Raiders, és titkos vágyam, hogy jöjjön Xboxra a Stray.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#100911) Steve1207 válasza lkksioskdl3 (#100909) üzenetére


Steve1207
veterán

Xbox store checker vagy Xbox-Now.com, bár értelmetlen külföld árait nézegetni javarészt. Xbdeals-en hetente át kell futni az akciókat és kész, bőven elég lekövetni az akciókat.

(#100910) homerhamm: esélyes, hisz csak timed volt úgy emlékszem. Amúgy meg kell egy igazi és kész :D

.

(#100912) homerhamm válasza Steve1207 (#100911) üzenetére


homerhamm
addikt

Van két igazi, de akkor is kell! :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#100913) darkstreet89 válasza homerhamm (#100898) üzenetére


darkstreet89
tag

Pontosan, mondjuk azt hittem, hogy a filmmel egyidőbe ki is jön. Bár most elővettem az adaptációt és még mindig van egy hangulata a játéknak. :)

(#100914) homerhamm válasza darkstreet89 (#100913) üzenetére


homerhamm
addikt

Bár a film nem érdekel, de kiváncsi leszek mit hoz össze a Ubifos a saját tudásával.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#100915) Wesder válasza homerhamm (#100914) üzenetére


Wesder
félisten

Ubisoft® The Game™: Theme Avatar

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#100916) homerhamm válasza Wesder (#100915) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen. :K :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#100917) Angelus(hun) válasza Wesder (#100915) üzenetére


Angelus(hun)
tag

Az első 2009-es Avatar játék sem volt rossz. Főleg más filmes játékokhoz képest. Ha a hangulat elkap, akkor megbocsájthatóak a hibái.

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#100918) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

(#100919) BeastMode válasza homerhamm (#100871) üzenetére


BeastMode
őstag

Star Wars: Jedi Survivor, Resident Evil 4 Remake, S.T.A.L.K.E.R. 2 a három fő, amit nagyon várok.
A GTA 6-ot nem merem írni, nagyon csekély esélyt látok rá… :(

[ Szerkesztve ]

(#100920) IntelKiller7 válasza Wesder (#100915) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lesz uj Avatar jatek?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#100921) vendingo válasza homerhamm (#100871) üzenetére


vendingo
veterán

Diablo 4! Gondoltam előrendelem a komplett kiadást, de inkább várok vele. 40k. 1-2 évet halasztom a vásárlást.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#100922) raziel01 válasza homerhamm (#100871) üzenetére


raziel01
veterán

Dead Space remake. Nem mondom, hogy 0day veszem de ahogy lesz rá valami akció tuti behuzom ha nem rontják el.

(#100923) Angelus(hun) válasza IntelKiller7 (#100920) üzenetére


Angelus(hun)
tag

Frontiers of Pandora. Tavaly jött először gameplay belőle. Elvileg jövőre jön, ha a Ubi is úgy akarja.

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#100924) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Próbálok a Dying Light 2-vel megbarátkozni de a 1-hez képest annyira gyenge szegénykém.Nem tud úgy lekötni, lapos az egész, a hangulat sincs sehol sem az elődhöz képest. :(

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#100925) Csigavair válasza Gaboman (#100924) üzenetére


Csigavair
tag

Annyira? Pedig gondoltam a mostani árát megéri... No mindegy így is bevásároltam párat akcijóósan. Fc6, RE village, Cyberpunk. Ezekkel elleszek egy darabig de nagyon szemeztem a dying light 2-vel. De akkor witcher 3 lesz helyette, mivel nekem az a játék teljesen kimaradt.

[ Szerkesztve ]

(#100926) Wesder válasza Csigavair (#100925) üzenetére


Wesder
félisten

Emberfüggő. Szerintem jobb, mint az 1, pedig azt is imádom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#100927) S e t h válasza Gaboman (#100924) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha önmagában nézem, akkor nem rossz játék, de mint folytatás nagyon meh.

Az első hangulatát nem tudja felülmúlni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#100928) IntelKiller7 válasza Angelus(hun) (#100923) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Wow. Ezt nem is lattam. A regi avatar jatek is tetszett anno. Hogy irigykedtem anno akinek maxon ment. :DDD Nekem meg kb el se indult.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#100929) Gaboman válasza S e t h (#100927) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Csak az a baj hogy nem tudom önálló gamnek tekinteni, egyszerűen azt keresem amit az 1-ben. Azt a hangulatot, sajnos sehol nem találom benne.Nagy csalódás, az első részt 4xvittem végig, a másodikat egyszer sem fogom.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#100930) Angelus(hun) válasza IntelKiller7 (#100928) üzenetére


Angelus(hun)
tag

Én annak idején PSP-n játszottam vele. Pár eve akadt a kezdembe az Xbox verzió. Ég, és föld volt a kettő. 🤣

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#100931) Bad Pritt válasza Angelus(hun) (#100930) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Teljesen más volt. Vagy négy hivatalos Avatar játék készült a film mellett mobilra, kis konzolokra meg nagygépre is, nem igazán volt közük egymáshoz a néven kívül.
Amúgy nagyon sajnálom, hogy már nem elérhető a konzolos változat, szerintem tök jó kis őslakos irtó szimulátor volt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#100932) JiMN


JiMN
tag

BUEK

(#100933) Mcrazy


Mcrazy
őstag

BÚÉK!
Már létezik Xbox játék konzol nélkül Tv-n.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#100934) homerhamm válasza Mcrazy (#100933) üzenetére


homerhamm
addikt

BÚÉK!

Ez fordítva is igaz! ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#100935) pourri


pourri
aktív tag

Sok játékban gazdag Boldog Újévet kívánok! :C

(#100936) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Búék!

Go Gunners!

(#100937) Gaboman válasza Csigavair (#100925) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Számomra az, persze ez nem azt jelenti hogy neked is az lesz.FC6 sem tetszett igazán, valahogy a 3 után már kezdett unalmassá válni a dolog, még a 4 és a Primal ami tetszett, az 5 és 6 nem.....A RE Village viszont fantasztikusan jó, odaragaszt a gép elé.Kellemes meglepetés a Blacktail, egy hibája van eddig, hogy a megölt ellenfelek mindig visszatérnek, de a környezet, a látvány, hangulat igazán kellemes csalódás.Igaz nem ez lesz az év játéka, de el lehet vele tölteni jó pár kellemes órát.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#100938) Bogyi007 válasza Roland861010 (#100789) üzenetére


Bogyi007
veterán

A decemberi Xboxos játékidőmet csak ezzel a játékkal töltöttem és még nincs vége. :)) :D

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#100939) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Boldog Új Évet mindenkinek!🍸🎉

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#100940) Angelus(hun) válasza Bad Pritt (#100931) üzenetére


Angelus(hun)
tag

Jól mondod! A PSP, és a wii valtozat voltak tesók. Nálam itt van a polcon, megérte rászánni azt a 900ft-ot 🤭

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#100941) Bad Pritt válasza Angelus(hun) (#100940) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Wii-s nagyon jó volt tényleg, azt is szerettem. :K

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#100942) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Boldog új évet mindenkinek!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#100943) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Pixelekben Gazdag Boldog Újévet Mindenkinek! :C

Sic Parvis Magna

(#100944) .LnB válasza homerhamm (#100871) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy játék van, amit valószínűleg megveszek első nap, az a Hogwarts Legacy. Az a durva, hogy belegondolva, 2022-ben én egyetlen játékot sem vettem meg, a megjelenése napján. Sőt, játékot is alig vettem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#100945) Csigavair válasza .LnB (#100944) üzenetére


Csigavair
tag

Nekem utoljára day one vásárlásom a Days Gone volt. A tesztekkel ellentétben én élveztem minden percét. 486 óta gamerkedek. És az elmúlt 10 évben ez a játék volt képes előidézni a "még ezt megcsinálom meg még ezt" és hopp reggel van. :D Szerencsésnek érzem magam, hogy megélhettem a játékok fejlődését. Frissen megjelent half-life, midnight madness l, CS 1.0, quake 3, fear, warcraft 3 és még sorolhatnám napestig. Valahogy manapság már nem nsgyon csinálnak ilyeneket. Vagy...már nem nagyon van egyedi ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#100946) 30z.Samu válasza .LnB (#100944) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is nagyon kevés játékot vettem, idén is jelenleg csak az új Resident Evil, ami várós. Meg amíg nincs PS-em, addig a Ragnarök PC megjelenés, de azt nem fogják elkapkodni. :D

Sic Parvis Magna

(#100947) .LnB válasza 30z.Samu (#100946) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a Ragnarök annyira hidegen hagy, hogy már így néha unszolom magamat, hogy bakker az egy nagy PS ex cím, csak meg kellene venni..
De valahogy engem Kratos vergődése taszít. Én ugye nem játszottam a régi részekkel, nincs az az érzelmi(?) kapocs a szériához. Amitől elájulnék. Vannak benne baromi látványos jelenetek, de arra majd ott lesznek a Final Fantasy játékok. Szóval a Ragnarök, tervben sincs nálam.

Viszont ezt a Hogwarts Legacy-t lehet előrendelem Deluxe-ban. Na nem mint ha nem tartanék tőle, hogy rossz lesz. :D Azért van bennem félsz. De születésnapomra jó lesz.

Eszembe jutott, hogy a fiam megvette day1 a Lego Star Wars: The Skywalker Saga-t. Én arra is szavaztam az év játéka szavazáson. Mert kis túlzással az volt az egyetlen 2022-es játék, amivel játszottam, és szórakoztatónak találtam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#100948) oriic válasza .LnB (#100944) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

FF16?

Live-Die-Respawn

(#100949) .LnB válasza oriic (#100948) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen. Más Final Fantasy is jön 2023-ban?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#100950) lkksioskdl3 válasza Steve1207 (#100911) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Köszi :R nekem releváns,mert élek Magyarországon és nem magyar a storeom se 🙂

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.