Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81151) Alien83 válasza IntelKiller7 (#81134) üzenetére


Alien83
senior tag

Bocs.

Én a Play a. játékok megosztása miatt mondtam hogy olcsóságosság van! :)
Store pofátlanul olcsó tud lenni...a legjobb felület ami pc-n lehet. :)
Reméljük minnél több játék kapcsolódik majd ide.

(#81152) oriic válasza zsolti72837 (#81150) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, olyan lesz.

Live-Die-Respawn

(#81153) Alien83 válasza Rathrol (#81137) üzenetére


Alien83
senior tag

Tudom, csak elmélkedtem, hogy akkor most kell-e neki plusz.
Én mondjuk nem vettem észre változást. :)

(#81154) Mankó válasza eL Geri (#81117) üzenetére


Mankó
veterán

Megoldódott a dolog, csak el kellett telnie 1-2 órának, amíg észreveszi a rendszer.
Mondjuk azért furcsa, hogy a support azt mondta, hogy 1, azonnal látszódni fog az eredmény, 2, ezt csak az utolsó esetben szokták meglépni.
Elvárták volna, hogy akár újra töltsünk 5 mbites nettel 300 Gb játékot. :U

(#81155) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Call of Duty 3 now backwards compatible on Xbox One "

Live-Die-Respawn

(#81156) wolf88


wolf88
tag

Megjött az én boxom is.Most üzemelem be.Van egy felesleges 14 napos live-om,aki kapja marja.Priviben keressetek, és az első fogja kapni.

(#81157) oriic válasza wolf88 (#81156) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Üdv a csapatban, köszönjük a felajánlást. :)

Live-Die-Respawn

(#81159) zsolti72837 válasza Sicilian (#81158) üzenetére


zsolti72837
őstag

Hát nagyon jól néz ki a steelbook-ja, de +10k-t nem adok érte.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#81160) Csapoati válasza zsolti72837 (#81159) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De az ugye megvan, hogy az Ultimate változathoz jár, amiben benne van a Car Pass meg a VIP tagság is?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81161) wolf88


wolf88
tag

A live elkelt!

(#81162) sch_a válasza Csapoati (#81160) üzenetére


sch_a
addikt

Miután már vagy nyolcszor megkérdezte, feltehetőleg tudja. Esetleg még azt elmondhatnád neki, milyen pendrive jár hozzá.

(#81163) Hunt3r22 válasza sch_a (#81162) üzenetére


Hunt3r22
őstag

:DDD

Xr

(#81164) Csapoati válasza sch_a (#81162) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A kérdésből nem igazán látszik, hogy tudná.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#81165) gduck válasza gduck (#81045) üzenetére


gduck
addikt

Na, csomag sehol, mert mint kiderült az SMS nem az én csomagom azonosítóját tartalmazta. MPL...

(#81166) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Titanfall 2 Pilot trailer

Live-Die-Respawn

(#81167) Dexar007 válasza zsolti72837 (#81150) üzenetére


Dexar007
veterán

Akarmilyen jo is,30 ezret akkor sem adok erte.De sajnos igy is megveszik..amibol majd az lesz,hogy felmegy 40-re,50-re, es lassan ket jatek arabol kapunk egy konzolt..ahelyett,hogy lefele mennenek az arak. :U

Give me your cum,bull!

(#81168) s7evcsenko válasza Dexar007 (#81167) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én ezért se értem a mai napig, hogy embereknek miért jó a digitális vásárlás... :F
Hisz az full bukó... talán home-ban nem annyira, de azért az is sok szerintem.
A lemezt eladom, ha meguntam a játékot, vagy kijátszottam.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#81169) IntelKiller7 válasza oriic (#81166) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Kíváncsi leszek rá.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#81170) LiteCross91 válasza LiteCross91 (#80923) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Üdv! Köszi a válaszokat! Akkor jó lesz a fehér. Van itt olyan, aki esetleg tud tanácsot adni (akár használ is éppen), hogy milyen bluetooth dongle kéne (3.0, 4.0 stb.., gyártó)? Van itthon egy jó pár adapterem, de azok 2.0-sak. Erre senki nem tud tanácsot adni? :(

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#81171) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#81172) JamesHun válasza s7evcsenko (#81168) üzenetére


JamesHun
addikt

mert nem veszek meg minden szart csak ami meg is érdemli
nem veszek 6 óra alatt kijátszható single játékot
nem kell a lemezeket betenni, vacakolni ha karcos lesz
kávét szürcsölve megveszem ami kell és már töltöm is le xboxra
persze a kényelemnek ára van

SeriesX: JamesSHun

(#81173) HKorn válasza sugarforce (#81139) üzenetére


HKorn
addikt

Ms-é kb 15 órát bír, nem tudom másé mennyit, én ilyen dolgokban mindig a gyártóét szoktam venni, az a tuti.

Run&Ride

(#81174) Hunt3r22 válasza s7evcsenko (#81168) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Az alábbi érvek miatt homeolok, s nem pedig lemezeket veszek:

- Nem egyszer előfordult, hogy a premier napjára előrendeltem a játékot, nyitásra felbuszoztam Pestre (vidékről), "bocsi, még nem érkezett meg, gyere vissza pár óra múlva".
- Ha-n akarod eladni a játékot, 90%-ba személyes átvétel és Budapest. Mire én felutaznék, a költséggel lassan ott vagyok, mintha digitálisba venném, plusz elmegy jó pár órád.
- ha konzolboltba cseréled be, olyan pofátlan áron számítják be neked, hogy jobban jársz ha digitálisan veszed meg. (utazás + másik játékra ráfizetés = digitális játék ára, amit nem tudsz eladni.)

Xr

(#81175) Croft-21 válasza HKorn (#81173) üzenetére


Croft-21
őstag

Mi lett végül a tiéddel? Visszavitted a boltba?

(#81176) Mankó


Mankó
veterán

Megjött a slim. Összeraktam, megy, szép.
Olyan problémám van vele, hogy mindent beállítottam amit kell, de valami észveszejtően lassan tölt. NAT open, fix IP-n van, minden beállítás rendben. Net sebességet is mértem, az 400 Mbit felett jön gépen. Divisiont töltöm lefele és az eddigi 160-180 Mbit helyett, ilyen 6-7 Mbit/s-el tölt.

Mi lehet a gond? Ötlet?

Szerk.: Kikapcs, bekapcs megoldotta. De előtte is volt több újraindítás és ott meg semmi. Franc se érti, a lényeg, hogy most megint 100 és 180 mbit között ugrál.

[ Szerkesztve ]

(#81177) Sicilian válasza s7evcsenko (#81168) üzenetére


Sicilian
addikt

Ua csinálom én is. Általában 2 opció van, vagy annyiért eladom amennyiért vettem, vagy adom egy ezressel olcsóbban. Ha már végigjátszok valamit, én még1szer elő nem veszem, van pár kivétel, azok csücsülnek a gyűjteményben, de a játékok nagyon nagy részét egy ezresért szoktam végigjátszani, aztán eladom. Ez még a home-nál is kedvezőbb. :K
Amúgy én se értem, hogy miért vesznek digitálisan játékot. Soha nem volt értéktartó a digitális termék.
Totál pénzkidobás az ablakon, főleg generáció váltáskor, ugyan ott vagy, mint az eladott lemezes változattal, nem fogsz játszani vele..
Csak a lemez esetén az árának 80-90% visszakapod, ha eladod, nem :F

nothing is true everything is permitted..

(#81178) Croft-21 válasza Mankó (#81176) üzenetére


Croft-21
őstag

Nekem is slim van és nálam is kb annyival tölt, néha felmegy 9-10 MBit/s
De sztem inkább a nettel lehet gond, mint a géppel.

(#81179) Gabesz84


Gabesz84
őstag

FH3 ultimate beszerezve.
Remélem holnap már tényleg lehet játszani vele. :)

Érdekes, PC-re gyorsabban töltődik le (50Mbps), xboxra akkor is csak max 2-5 megabittel jön ha minden más letöltést szüneteltetek a hálózatomon.

[ Szerkesztve ]

(#81180) oriic válasza Gabesz84 (#81179) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes, nekem XO-ra simán jön minden játék kb 70-90Mbittel.

Live-Die-Respawn

(#81181) s7evcsenko válasza Hunt3r22 (#81174) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én nem akarok senkit megtéríteni, valamiből az ms-nek is meg kell élnie... ;)

Én pécsi vagyok, a legritkább esetben tudok helyben megvenni bármit is, így szinte mindig posta a megoldás.
Hozzátartozik a dologhoz, hogy nem veszek meg semmit első naposan, nem vagyok ennyire türelmetlen... szépen kivárom míg valaki első napos kijátssza... :B
Ez alól egy kivétel volt, a QB, mert az annyira megfogott, hogy nem bírtam ki, de aztán ment is a piacra, mondjuk ez is volt így a legdrágább játékom, kb 4k-ba volt.

Van nekem is digitálisan játékom, hisz a gold csak így ad, és ha valami nagyon-nagyon olcsó, még az is el tud csábítani (ma, konzolvilág, pc, mad max ;) )... de első naposan digitálisan megvenni valamit 20-30k-ért, az a legnagyobb pénzkidobás szerintem, bármennyire is legyen fanatikus bárki is.

Vannak játékok persze, ahol kötelező az első napos vétel, mint pl PC-n a WoW, de ezek egyedi esetek.
Mondjuk szerencsére már ezt is meg tudom oldani gold-ból, így ez se kerül pénzembe. :B

(#81177) Sicilian:
kb ugyan így vagyok én is.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#81182) Phobion


Phobion
őstag

valaki majd kérlek csináljon egy kis videót a '95-ös M5-ös bömbiről

hálás köszönet :R (Forza Horizon 3)

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#81183) IntelKiller7 válasza Phobion (#81182) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mit megadnék egy E60-ért egyszer. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#81184) Silεncε


Silεncε
őstag

Sziasztok! Megint probléma adódott a konzollal. A kontroller d padján a lefele gomb nem működik. Mivel kedden vettem a konzolt, holnap megpróbálom visszavinni a boltba 3 munkanapon belül, viszont ha véletlenül nem cserélik, akkor a szerviz hogy működik ilyenkor? Küldeni kell konzolostól vagy csak a kontrollert, illetve kb mennyi időbe telik az egész?

(#81185) Mankó válasza Croft-21 (#81178) üzenetére


Mankó
veterán

Nálam egy újra indítás megoldotta, most a Dirt pl. 60-70 Mbittel jön. (AZ a 6-7 Mbit azért nagyon kemény volt.) A Sunsetnél majdnem zsinór 190 Mbittel jött végig. Biztos függ szerver oldali sebességtől is.

(#81186) hackeeeee válasza Silεncε (#81184) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak a controller-t kell elküldeni. 1,5-2 hét.

Véleményem szubjektív...

(#81187) strcpy válasza Silεncε (#81184) üzenetére


strcpy
tag

Kötelességük 3 munkanapon belül helyben kicserélni, ha nem így tennének kérd a vásárlók könyvét.
Írd bele mi történt, és azt, hogy a hiba a rendeltetésszerű használatot akadályozza.

(#81188) Alien83 válasza s7evcsenko (#81168) üzenetére


Alien83
senior tag

Ez érdekes kérdés, egyértelmű hogy embere válogatja neki mi a fontos.

- A lemezes játék egy bérlés ha jól akarsz kijönni, ha végigviszed, eladod, kevés pénzért végigjátszottad a játékokat

ezzel szemben a digitális:

- sokszor töredéke a lemeznek, van hogy amit a lemezen buksz, annyiból megveszem digibe és MEGMARAD a játék, te ha mindig eladod, semilyen játékod nem marad mert váltogatod a lemezt és ugyanúgy % lóvét beleölted. :)

Digiben ha rosszat fogsz ki valóban nem tudod eladni, csakhogy nem számít, mert olyan olcsón kijössz, legrosszabb esetben is 30 dollár társakkal, ami nem egetverően nehéz összeszedni. Más meg a lemezt veszi 70 dollárért....mert boltban ilyen árak vannak sokszor.

30 dollár most 8200 ft.
Ennyiért a legújabb pre-ordereket US régióban megkapod, nincs e fölött, max az extra kiadás.

Lemezen ezt figyeld pl a Gedars of War 4, amit most a kuponos akciótól eltekintve dollárban 8200ft lett volna ez helyett: Gears of War 4 lemez

8200 megmarad, vs 18000 eladod helyett (a 20k helyett! értitek 20k lenne alapon! WTF! :D)
elmegy 8200ft vs 3-4000 tuti elmegy mire eladod.

Szóval 4000ft-ért tarthatnád meg végleg, ha érted mire gondolok, ez másoknak alap dolog.
Ésd akkor a lehető legdurvább digis pre-order árat mondtam ami létezik.
30 dollár felett 2 személynél nem jöhetsz ki drágábban.

Szóval az a lemezes téma már ezért nem téma sok embernek.
Ha vársz vele akkor valóban kicsit alakul a dolog, akkor nem esik ennyit a vételi-eladási ár, de az megint más tészta, mert digiben is akkora akciók vannak sokszor, azt a lemezt vagy elviszik tőled vagy nem, postázgatni stb...

(#81189) strcpy válasza Silεncε (#81184) üzenetére


strcpy
tag

Hogy tudj holnap mit lebegtetni:
151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet 7. paragrafus:
Ha a fogyasztó a fogyasztási cikk meghibásodása miatt a vásárlástól (üzembe helyezéstől) számított három munkanapon belül érvényesít csereigényt, a vállalkozás nem hivatkozhat a Polgári Törvénykönyvről szóló 2013. évi V. törvény 6:159. § (2) bekezdés a) pontja értelmében aránytalan többletköltségre, hanem köteles a fogyasztási cikket kicserélni, feltéve, hogy a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza.

Annyit kérnék, ha visszakoznak és nem akarnak szó nélkül cserélni (és van 5 perced) , kérlek azt is tüntesd fel a vásárlók könyvében.

(#81190) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Lehet tolni a forzát. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#81191) strcpy válasza Alien83 (#81188) üzenetére


strcpy
tag

Tehát, ha jól értem, te most azt mondod, hogy home partnerrel milyen jól lehet járni, ha digitális verziót veszel? Mert ugye nem ketten veszitek.
Ha úgy nézed, azt a $30-t kifizeted a társadnak, de te sosem fogod (jogilag) birtokolni a digitális verziót. Akkor ez miben jobb, mint az általad leírt "bérlés"?
És bízz abban, hogy mindig lesz neted és lojális partnered.

Lemezen igazán nagyot csak a korai vevők buknak; használtan, mikor már elült a hype és van elég játék a piacon egy "kölcsönzést" legrosszabb esetben is 2eFt mínuszból megúszol.
(Ráadásul egy jó lemezes játék olyan, mint egy rossz barátnő. A fél baráti társaságon végigmegy, mire megválsz tőle. Így az a -2ezer nem is olyan egetverő összeg.)

(#81192) Alien83 válasza strcpy (#81191) üzenetére


Alien83
senior tag

Hát ez a kákán is a csomót :)

1. A rendszer 2013 óta változatlan, sanszos hogy ezután is az lesz.
2. Jogilag nem az enyim, ahogy a megvett lemez sem, ellenben én gyakorlatban is játszhatok a játékkal bármikor. :)
3. A partner valóban lehet getzi, de mivel kölcsönös a dolog nem látom értelmét egymást átverni, azt is max 1 játéknál tudnád.
De erre is van ám megoldás.
A Home felől tökmindegy, a profil jogai maradnak a gépen, a nem home fl meg max birtokolja a jelszavakat-email-t.
Ki van ez találva. :)

"Lemezen igazán nagyot csak a korai vevők buknak"

Ez meg mondtam más kérdés, mire ide jutsz hogy olcsósodik minden a digi fingé-hugyé lesz ugyanúgy. :)
Ritkán látok lemezesen játékot olcsóbban mint olcsó digit ha felezem. :)

///persze mindenkinek más a véleménye, van mikor lemezzel tudsz jól okoskodni, van mikor a digivel, de a digitől főleg hosszabbtávon, pláne pre-ordernél ez igaz amit írtam....egész egyszerűen dönteni kell...minimális feles lovéért fixen maradjon a játék, és nincs gond a szar lemezekkel, vagy lemez és akkor kénytelen vagy eladogatni, miután végigvitted, azt ha ugy van időd és sokáig halogatod többet buksz.

Én 50 olyan játékot vettem ami nekem fontosabb, mert válogatok, mindent nem veszek azért meg, ezeket mind digiben és megosztva.

Nekem ebben a generációban az egyedüli vásárlás, meg lemez mintha nem létezne, más másképp csinélja nem kell mindenkinek ezt, csak mondom hogy régen halomra vettem a lemezeket x360-ps3-ra most meg 1 lemezem van mert 2k-ért meg tudtam venni, a Killzone, de nem értem minek 1500-ért vettem dollárban egy akció során....szóval digiben is megvan eladhatnám.

Nem tudom, ha valaki engem kérdezne én lemezest biztos nem vennék.
Max ilyen Order 1886 félét.

(#81193) strcpy válasza Alien83 (#81192) üzenetére


strcpy
tag

I'm out.

(#81194) Dexar007


Dexar007
veterán

Hat en a FH3 eseteben nem tudom mi lenne a jo dontes..FH2-t elorendeltem,gyorsan kijatszottam,buktam kb 4 ezret.
Ha most kivarok,hasznaltan megveszem a leggyorsabbtol,majd utana adom el,akkor lehet kisebb a buko,viszont nem kapok polot es/vagy kulcstartot. ;]

Give me your cum,bull!

(#81195) parandroid válasza Alien83 (#81192) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt a home-olást árösszehasonlításnál felejtsétek már el. Ezen az alapon megveheted lemezen is, aztán egy hétig az egyik játszik, másik héten a másik (ha más műszakban dolgoztok, még egyszerűbb), és le van home-olva.

X360-ra nekem is rengeteg lemezem volt, most One-on jóval kevesebb van, de mindet agyonakciózva vettem, kivétel a Trackmania, ami óriási kedvenc volt pc-n, de az meg alapból 40 eur-n indult.

Vannak egyébként játékok, amik lemezen régóta és trendszerűen olcsóbbak, mint pl a Dio3, a GTA5, vagy a Rise of the Tomb Raider (utóbbi kettő még így is otrombán drága a korához képest), de nagyon sokáig Forzák is olcsóbbak voltak így (gondolom ez az FH3-mal is így lesz egy ideig majd).

Digitális day1 vásárlás meg mindenképpen pofátlanul drága, dehát mindenkinek lelke rajta, hova teszi a pénzét.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#81196) s7evcsenko válasza Alien83 (#81192) üzenetére


s7evcsenko
addikt

"Ez meg mondtam más kérdés, mire ide jutsz hogy olcsósodik minden a digi fingé-hugyé lesz ugyanúgy"

Ezzel erősen vitatkoznék, ugyanis lemezest már gyakorlatilag 2 hét elteltével jóval olcsóbban meg lehet venni használtan, míg a digitális akciók jóval később jönnek.

A matekod se biztos, hogy jó, mert mint mondtam a legdrágább játékom a QB volt, ami 4k lett végül, mert első naposan vettem a lemezt, neked meg 4k a legolcsóbb vételed home-olva, ha jól értelek.
Ez is csak azért volt ennyi, mert nincs sok időm játszani, és 2 hét kellett mire kijátszottam...
Ebből is kiderül, hogy a lemez kb 2 hét alatt 4k-val ér kevesebbet.

Mindegy, hagyjuk, mert az meddő vita, kinek ez, kinek az.
Nekem nem esik nehezemre be-ki rakosgatni a lemezeket... :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#81197) drmosza válasza strcpy (#81189) üzenetére


drmosza
csendes tag

Ezekben az esetekben célszerű a fogyasztóvédelemhez fordulni.

drmosza

(#81198) joocek


joocek
aktív tag

Skacok!
Rendelt már valaki a sógóroktól a mediabol Boxot?

A második Joyt hogy kapjuk meg mert a csomagban nem volt benne!!!

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#81199) Buster17


Buster17
addikt

Ha megveszem lemezesen a horizon hármat akkor is letudom tölteni pc-re? Csak windows 10el működik?

(#81200) oriic válasza Buster17 (#81199) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, csak a digitális verziókkal műküdik ez.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.