Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#178501) szimszonos válasza Wesder (#178499) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem érted a viccet 😀.Az áthúzott árakat meg hagyjuk,azt már ismeri mindenki,még viccnek is rossz.Amúgy még mindig sz@rrá van akciózva,idestova már több mint féléve.Tavaly Black Friday óta a béka segge alatt van az S ára minden második boltban,valószínű hogy már így is marad.

[ Szerkesztve ]

(#178502) hhenry válasza szimszonos (#178501) üzenetére


hhenry
őstag

Hát eléggé furcsa...

(#178503) gduck válasza Beniii06 (#178485) üzenetére


gduck
addikt

Nekem ez a töltő vált be ( Voltcraft Charge Manager 410 ), iszonyat sokat tud! NiMh akksi mindenhez, kivéve a fényképezőgéphez, mert ahhoz a nagyobb feszültségű NiZn akksi vát be ;)

[ Szerkesztve ]

(#178504) Baltazár123 válasza szimszonos (#178501) üzenetére


Baltazár123
senior tag

2 kontrollerrel 70e. Talán ez a legjobb vétel, mert ami játékokat adnak hozzá, azok szinte mind GP-ban is megvannak és egyelőre sz.rér-h.gyér lehet GP-t venni. Nem tudom mennyiért eladhatók az aprón, de szerintem egy kontroller többet ér, mint 2-3 GP-os játék, ami nagyjából senkinek se kell most, mert inkább vesz 300 Ft-ért GP-t 3 hónapra és kijátssza.
Ahogy nézem kicsit drága a lemez nélküli, legalábbis ebben a mostani leárazásban.
78e forint a 3 progival, ráadásul készleten sincs, várni kell rá. Hát nem tudom, hogy ki lesz az a bolond, aki ezt veszi a 70e-es szuper akciós One S-hez képest.

(#178505) szupermacs válasza Baltazár123 (#178504) üzenetére


szupermacs
veterán

Már megint le akarjátok cserélni az S-t és az X-et a lemez nélküli boxra?

(#178506) Wesder


Wesder
félisten

Itt németben 300/220€ a S/Discless. Otthon meg szarrà van akciózva a beragadt àrukészlet mert 300€ sok egy àtlag magyar fizetésnek. Normàl esetben ez otthon úgy nézne ki hogy 100/78 azért az egy egész jó különbség. Ràasàsul hiàba van GP-ben bent szinte az összes MS jàték én jobb szeretem ha nekem is megvan, mintha havonta fizetnék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#178507) #53667584 válasza szupermacs (#178505) üzenetére


#53667584
törölt tag

Igen, én le akarom.

(#178508) szupermacs válasza #53667584 (#178507) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért?

(#178509) #53667584 válasza szupermacs (#178508) üzenetére


#53667584
törölt tag

Én le akarnám cserélni, de az nem ma lesz, most épp más projekt van előtérben. De az ok amiatt cserélném: Fat one-om van, soha nem volt benne egy lemez sem. Ha váltanék és a lemeznélküli olcsóbb lenne, egy pillanatig sem gondolkodnék, hogy melyiket vegyem.
Sem PC-ben, sem laptopban nincs optikai meghajtóm, én ezt elengedtem kb. 10 éve.

[ Szerkesztve ]

(#178510) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mert megjelent már a One S All Digital?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#178511) szupermacs válasza #53667584 (#178509) üzenetére


szupermacs
veterán

Vegyél sima S-t, nem eszik többet és jelenleg olcsóbb is. Mondjuk fatet inkább X-re cserélném. Nem értem a lemez nélküli kiadáshoz való ragaszkodást.

(#178512) #53667584 válasza szupermacs (#178511) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ahogy mondtam jelenleg nem veszek sem s-t, sem all digitalt. Nem játszok annyit, hogy az X megérje nekem az árát, de ha váltásra kerül a sor, ismétlem: ami nem ma lesz, akkor 99% hogy all digital lesz a befutó.

(#178513) Def26 válasza szupermacs (#178508) üzenetére


Def26
félisten

szerintem nem sok racionális érv van mellette. Aki friss belépő annak esetleg, de igazából azt sem értem miért választan valaki ilyet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#178514) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Ha jól tudom az utolsó FW upgrdae óta
kisebb lett a billentyűzet felülete,
Vissza lehet ezt állítani az eredeti méretre ?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#178515) #53667584 válasza DonThomasino (#178514) üzenetére


#53667584
törölt tag

Igen. Nincs most előttem, de talán Ease of Access menüben van.

(#178516) szupermacs válasza #53667584 (#178512) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért? Nagyon érdekel, hogy miért a drágább gép kell ha ugyan azt tudja?

(#178517) #53667584 válasza szupermacs (#178516) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ne kezdjük már előlről. Hol drágább az all-digital? Én azt látom, hogy 50$-ral olcsóbb. És most hagyjuk az akciós termékeket. Lesz majd az all-digital is akciós.

(#178518) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

This Week’s Deals With Gold And Spotlight Sale

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#178519) HunChris válasza szupermacs (#178516) üzenetére


HunChris
senior tag

Tényleg nem kéne megint ezt erőltetni. Ő a jövőre gondolt, pl: 3-6 hónap múlva.

(#178520) szupermacs válasza #53667584 (#178517) üzenetére


szupermacs
veterán

Sokan a mostani árak miatt problémáznak, nem én kezdtem ezt.

(#178521) rdt89


rdt89
addikt

A Super Street nevű játékkal valaki játszott már? Most nagyon le van akciózva, de még így is félek megvenni, mert elég siralmasan néz ki, viszont a tuning meg érdekelne. :)

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#178522) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Fat one gépet szedett már szét valaki? Mennyire bonyolult újrapasztázni? Hétvégén takarítanám ki a sógorét, gondoltam letudom ezt is. Milyen pasztát javasoltok?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#178523) Erdei88


Erdei88
veterán

Az alzás XboxX bundle-ből a két játéknak Gears Of War Ultimate Edition és Apex Legends-nek mennyi a reális aprós ára?

(#178524) szupermacs válasza Erdei88 (#178523) üzenetére


szupermacs
veterán

Gears Ultimate g2a-n kb. 3K környékén mozog, használtan KV-nál is ennyi szokott lenni.

(#178525) haris válasza HunChris (#178430) üzenetére


haris
őstag

Köszi a linket!
Tegnap éjjel berendeltem egyet én is. Tudom, hogy gamepass-ben benne van a játék, próbáltam is már, viszont más játékok jobban érdekelnek GP-ből, így Senua-ra nem lesz időm, ezt elzsákolom későbbre, ha már ingyen hozzám vágták.
Viszont én a GP-re csak addig fizetek elő, amíg ilyen nagyon olcsón kaphatom meg. Annyi időm nincs játszani, hogy megérje a GP rendes áron, a fiaimnak meg megvan a maguk kedvence, amiket viszont úgyis megvettem amikor akciósak voltak (vagy lesznek) golddal.

Ez a szürke kontroller meg már régóta nagyon tetszett, de a fiamim más színt választottak maguknak. Most megleptem vele magam. :B Úgyhogy dupla öröm.
Szóval hálás köszönetem. :R

(#178526) szimszonos válasza Def26 (#178513) üzenetére


szimszonos
őstag

Most még nem éri meg az biztos,de idővel megakciozzák ezt is,szerintem év végére már 60 ezer ft körül is lehet venni a mostani 78-80 ezer ft helyett.

(#178527) gduck válasza #53667584 (#178517) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem se kezdjünk el feleslegesen vitatkozni! Ha egyszer olcsóbb az akciós S, akkor sokkal érdemesebb MOST azt venni! A jövővel és az elméleti árakkal meg ne foglalkozzatok, a boltban sem elméletben fizettek!

Jó játékot mindenkinek ;)

[ Szerkesztve ]

(#178528) l.skywalker válasza gduck (#178527) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintm AZT érdemes venni, ami akkor lesz a legolcsóbb amikor ő venni akar. És írta is, hogy nem MOST-ra gondol.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#178529) oriic válasza Erdei88 (#178523) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Apex az ingyenes jatek, a csomagvan csak azokhoz levo extrak vannak. 2000 coin meg skinek. (Kb 6k a store-ban az ara)

Gears most 3k boltban, szoval az max 1500-ot ha er kb.

Szoval 1500+max 5000. Szoval 6500, max 7 ezer amiert elmegy a Gears meg az Apex token egyben.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#178530) tsteve


tsteve
senior tag

[link]

nagy áremelésekre készül a picipuha kedvenc országunkban (értsd: Argentínában)... akinek maradt egyenlege onnan, költse el mielőbb... a múlt szerda este vásárolt és azonnal blokkolt gift card-okat is csak ma reggeltől engedi a cég használni nálam... a szokásos 3-4 nap ezúttal 6 napra nőtt...

[ Szerkesztve ]

(#178531) #78687232 válasza Def26 (#178513) üzenetére


#78687232
törölt tag

A következő gépeknél ha lesz ugyanilyen lehetőség, én csakis ilyen gépet vennék.

(#178532) l.skywalker válasza #78687232 (#178531) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ott arról van szó, hogy az egyik csak streaming alapú lesz. Tehát minimális tárhely, butított alkatrészekkel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#178533) #78687232 válasza l.skywalker (#178532) üzenetére


#78687232
törölt tag

Kár, akkor marad a legizmosabb gép. Már elkezdtem gyűjteni a pénzt rá. Sajnos a mostani gwg elég ütős, kicsit költök az új box pénzből. :D

(#178534) szimszonos válasza #53667584 (#178517) üzenetére


szimszonos
őstag

Tényleg ne kezdjük el ezt az 50$-al olcsóbb a discless S a Microsoft által javasolt S áránál.Senki nem az Usa-ban vagy olyan országban akar venni,vagy onnan rendelni.Magyarországról beszélünk,és forintról nem dollár meg euróról.Nálunk jelenleg már több mint féléve nyomott áron van az S,kb 65ezer,jelenleg semmi értelme 15-20%-al drágábban a discless verziót venni.Persze ez még változhat,ha megkapja a discless S is a maga akciós árát.Még forgalomban sincs csak rendelni lehet,ez az ár még változhat,és változni is fog.

[ Szerkesztve ]

(#178535) l.skywalker válasza szimszonos (#178534) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért mert itthon még nem fogyott el az akciós készlet. Majd he elfogy pont ilyen lesz a felállás:

https://www.xbox.com/de-de/xbox-one/consoles#xbox-one-s

Xbox One S 299,99€
Xbox One S All Digital 229,99€

De persze mi, az amerikaiak, a németek és az egész Xbox divizió értékesítési szakemberei mind hülyék, csak te vagy helikopter. De unalmas már.

Tessék a konzolvilágnál már nem csak akciós csomagok vannak:

Xbox One S 1TB + Minecraft Creators 104.890.- HUF
Xbox One S 1TB All-Digital Edition + Minecraft + Sea of Thieves + Forza Horizon 3 77.890.- HUF

Ott van ahogy mondtam előre. A discless gép ára ugyanaz lesz, mint a mostani S-eké akciósan. És lehet, hogy ez most "skandallum", de pár hónap múlva amikor már nem lesz elfekvőben sehol sem lemezmeghajtós új S a jelenlegi akciós áron, akkor bizony ez lesz az egyetlen lehetősége annak, aki gépet akar venni.

És lehet, hogy mi akik tudjuk most mennyi volt egy S, fel leszünk háborodva, viszont aki akkor akar majd venni annak ott lesz a választás:

Lemezeset sokért
Lemezmeghajtó nélkülit kevesebbért

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#178536) szimszonos válasza l.skywalker (#178535) üzenetére


szimszonos
őstag

Hagyjuk már a felállásod,meg a jövőbe látásodat amit már jóideje mondogatsz.Lekéne már járnod.Már áprilisban azt szajkóztad hogy 100ezer lesz az S májusban ha kijön a discless verzió.Szerintem ne gerjeszd a vitát,hidd el még az idén mélyen a javasolt vagy rendelési ár alatt lesz ez is.Nem az S lesz 100ezer ha nem a discless S lesz 60-65 ezer.Az akciós készlet pedig meddig szokott lenni?Mert érdekes hogy már 1 éve tart.Szerintem majd később térjünk vissza rá,meglátjuk majd.

[ Szerkesztve ]

(#178537) HunChris válasza szimszonos (#178536) üzenetére


HunChris
senior tag

Discless S lesz 52-59 ezer Ft (lesz akciósan), lemezes meg 65-69 ezer (mint most), még vármi kell vagy 3 hónapot, központi MS akiciózásokra, BF-re meg Karácsonyra.

[ Szerkesztve ]

(#178538) Baltazár123 válasza l.skywalker (#178535) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Nade mikor fog elfogyni az akciós S?
Ezt mondjátok már mióta, hogy amikor majd elfogy, milyen más világ lesz.
Mire azok elfogynak, meg már itt lesznek az új konzolok és azért fogják kiszórni a rajtuk maradt készletet.
Ráadásul ez kicsi piac, sokan akkor vennének S-t, ha előtte eladják a Fat gépet, de a használtpiac is dugig van konzolokkal.

(#178539) #53667584 válasza szimszonos (#178534) üzenetére


#53667584
törölt tag

Én nem említettem egyetlen hozzászólásomban sem, hogy Magyarországon akarok majd vásárolni. Nem magyarországi vagyok. Esetemben beszélhetnénk €-ról, de én befejeztem most ezt a témát. Térjünk vissza rá pár hónap múlva ha elfogy az akciós készlet.

(#178540) l.skywalker válasza szimszonos (#178536) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Xbox One S ajánlatok a német media markt oldalán [link]
Xbox One S ajánlatok a magyar media markt oldalán [link]

A német régióban JOBBAN fogy ezért ott már elfogyott az utolsó adag azon az áron, ami itthon még bőven rendelkezésre áll, mert itt nem vásárolják olyan ütemben mint ott.

De akkor nézd ezt:

Amazon.com:
Microsoft Xbox One S 1TB Console - White 206,65$ [Discontinued] utolsó darabok
Xbox One S 1TB Console - Minecraft Creators Bundle 214,95$ (Discontinued)
Xbox One S 1TB Console - Fortnite Bundle 247,98$ (Discontinued)

Folyamatosan fogynak el mindenhol ezek a csomagok, és mivel még mindig a Microsoft határozza meg az árat, így igen, az a furcsa helyzet állhat elő, hogy eddig ami 75ezer volt, azt ezentúl akár 100 is lehet, persze valószínűleg lesz mindig valami akció, de 75ezerért szerintem karácsonyig csak All Digital-t lehet majd kapni, miután ELFOGYOTT A JELENLEGI AKCIÓS KÉSZLET!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#178541) amdboy


amdboy
senior tag

sziasztok! Van egy xbox one amit a minap vettem. Az itthoni upc-s routerre nem akar csatlakozni [kép]. Mobillal megosztott netre viszont igen. A modemet már többször újrainditottam, majd reseteltem az sem segített. Mi lehet a gond? Válaszokat köszi

(#178542) Chaser válasza amdboy (#178541) üzenetére


Chaser
titán

próbáld másik csatornára rakni

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#178543) amdboy válasza Chaser (#178542) üzenetére


amdboy
senior tag

Azt hogy? :U

(#178544) RicsiSuly válasza HunChris (#178480) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

köszönöm, hogy belinkelted ide. Most gazdagabb lettem egy xbox one x-el 109ezerért :D

[ Szerkesztve ]

Üdv SRicsi

(#178545) l.skywalker válasza amdboy (#178541) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudod vezetékkel csatlakoztatni? Az mindeképp jobb lenne, nem csak a hiba miatt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#178546) icemad válasza amdboy (#178541) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem a Upc-nél kellett kikapcsolni az ip6-ot?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#178547) amdboy válasza amdboy (#178543) üzenetére


amdboy
senior tag

Na csak ide kellett beírnom.. Kb 30 percnyi szenvedès után caatlakozott :D köszönöm a válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#178548) l.skywalker válasza amdboy (#178547) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

1500 lesz ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#178549) Baltazár123 válasza l.skywalker (#178540) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Aztán ahogy közeledünk az új konzolokhoz, akkor meg azért nem akar senki venni és megint kénytelenek lesznek akciózni.
Amúgy is az MS-nek fontos lenne, hogy minél több konzolt kiszórjon még ebben a generációban meg amíg tartanak a GP akciók. Aki akar fog még idén venni 60e körül sima oneS-t akcióban.
A riogatás szerintem teljesen felesleges. Honnan tudod, hogy az jár jobban, aki most vesz? Sokkal valószínűbb, hogy ugyanennyiért vagy még olcsóbban is tud venni később.

(#178550) amdboy válasza l.skywalker (#178548) üzenetére


amdboy
senior tag

:D gondoltam, hogy semmi nincs ingyen :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.