Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47651) And válasza Gyb001 (#47650) üzenetére


And
veterán

"Ez az antenna alkalmas wifi vételre?"
Hát ha vételre alkalmas (lenne), akkor adásra is :U. Amúgy több okból sem javaslom a beszerzését wifi-hez:
- Nem tisztázottak a linkelt antenna által támogatott rádiósávok, márpedig abból van jó néhány LTE-n: [link], és a konkrét 2,4 vagy 5 GHz-es ISM-sávok - amelyeken a wifi működik - amúgy sem tartoznak az LTE-hez. Lehet persze kellően széles sávú is, de az ilyenek nem szoktak túl nagy nyereségűek lenni.
- A specifikált nyeresége egészen biztosan egy humbug (bármely szóba jöhető sávon), és a cérnavékony, hosszú koaxkábelei sem kecsegtetnek semmi jóval.
- A csatlakozói SMA-k, wifi-hez pedig ilyet nem szoktak használni, rendszerint csak RP-SMA-t. Átmenet persze létezik, de ehhez tényleg felesleges lenne.

(#47652) ripo05


ripo05
tag

Huawei E5577 mobil routeren ki lehet valahogy kapcsolni, hogy a kijelzőn ne mutassa az SSID-t és a passwordöt? (Ha offtopic, melyik a megfelelő fórum?)

(#47654) Zolom89


Zolom89
senior tag

Sziasztok egy kis utbaigazaitas kellene..
Cégnél van egy kodolatlan hálózat, amire iPhonnal tudok csatlakozni, VPN fiókot aktiválom és tudok is netezni. Más telefon ami itt van körülöttem, par éves Samsungok nem is látják a hálózatot. Egy Microsoft 950 látja de nem tud csatlakozni sehogy. IPhonnal amiket próbáltunk lehet gond nélkül.

Ez miért van? Mi kell egy androidos telefonnak h ez működjön?

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#47655) Gubek-Einste válasza ZephX (#47648) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Miért jó, ha csak fixen 1 és 11 között van?
Sok kliens eszköz/adapter nem kezeli jól a 12-13-as csatornát, illetve a csatorna változásokat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47656) Gubek-Einste válasza bajtokarpi (#47649) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A szolgáltatói eszköz router vagy bridged módban van? Ha router módban akkor nézd meg, hogy át tudod-e állítani bridged módba. Ha nem akkor IPv6-os módban van és ez lehet a gond forrása.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47657) Gubek-Einste válasza ripo05 (#47652) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem teljesen de inkább itt kérdezzél rá erre.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47658) Gubek-Einste válasza Zolom89 (#47654) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen VPN kell a használathoz?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47659) Zolom89 válasza Gubek-Einste (#47658) üzenetére


Zolom89
senior tag

Van egy kapcsoló a beallitasokba h VPN azt aktivalom meg le van töltve egy Onavo Protect nevű alkalmazás és ennyi

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#47660) zveli


zveli
csendes tag

Sziasztok!

Most kötöttek be a telekomtól egy HUAWEI Home Gateway HA35 routert, a gyorsító opció miatt.
A kérdésem az lenne, hogy valaki tudja-e hogy lehet a wifi sebességet korlátozni. Vagy egyáltalán lehet-e.
Köszönöm.

(#47661) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Hali! A segítségeteket kérném, mert közel járok hozzá, hogy kib@ssz@m az egész gépet routerestől az ablakon...
szóval, győri vidanetem van, már fél éve egy tenda routerrel, gépre vezetékkel összekötve. Mostanába elkezdett szarakodni, be-be lassul valamikor szinte megáll, azaz nem tölti be egy idő után a honlapokat, jó... akkor újra rakom a lassan egy éves windows-t, probléma megmaradt, cseszegettem a routert, ha direktbe kötöttem a modemet a géphez akkor mint a villám megy, gondoltam akkor a router szar, firmware frisítés egy darabig jó aztán megint lassul, szinte nem tölt, jó... akkor veszek egy másik routert tp-link tl-wr841n. Hohó és egyből töltenek az oldalak, de két nap múlva megint elkezdi, mint régen, a gép bekapcsolása után 10 perccel pici szarakodás, kicsi lassulás, a végére már szinte semmi, persze ha töltök le valamit, az stabilan maxon jön... néztem laptoppal, wifin keresztül ugyan ez a probléma. Havernak mesélem mi van, ő azt javasolta, hogy írjam át a dns címeket a google szerver címére 8.8.8.8, meg 8.8.4.4. -re ez is meg volt, hiba megmaradt. Most is direktbe router nélkül írok, mert amúgy kibírhatatlan. Még a vírusirtóra tippelek (eset internet security) de úgy emlékszem, hogy csak újratelepítés után raktam fel, előtte csak sima eset smart secu volt...
summa: miért nem megy a router??? :Y

Megvenni és megszerelni...

(#47662) Gyb001 válasza And (#47651) üzenetére


Gyb001
senior tag

Rendben akkor azt hanyagolom. :R
Tudtok javasolni valami erősebb antennát? Sajnos vasbeton falak vannak a házban, ami nagyon megfogja a wifi-t. pl ez? [link] vagy ez? [link]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#47663) Gubek-Einste válasza Gyb001 (#47662) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mind kamu típus, egy valós 15 dBi-s egy kültéri használatra szánt 1,5 méter rúd.
Az antenna csere csak kevés esetben jelent megoldást, inkább másodlagos eszköznek a beüzemelése lenne a jobb.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47664) Csabi1984


Csabi1984
addikt

Sziasztok. Van egy Tp-link 1043ND (v2) tipusú Routerem és ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem,hogy mennyi a tényleges Mbit/s átvitel? Mert én nekem olyan szűkös 35 Mbit/s ami átjön. A másik gondom,hogy elég karcsúnak érzem a hatótávolságot. A V1-es valamivel erősebb volt.
240Mb/s internetünk van és azért váltottam tavaly erre a készülékre,hogy kitudjam használni.

(#47666) Tim82


Tim82
nagyúr

Sziasztok!

Ilyesfajta kínai adapterekkel milyen tapasztalatok vannak eddig?

Működhetnek ezek rendben, stabilan, szintén kínai antennákkal? ([1] és [2], nem tudom, hogy nem túl nagy lakáson belülre az első opció amúgy nem kissé felesleges.) Alapvetően - költséghatékonysági okokból - ilyen mini PCI-e wifi kártyákkal lennének használva, amik később igény szerint persze le lennének cserélve. Egyelőre N-es routerek mellé, de nem elképzelhetetlen router upgrade is, tehát ez a modulárisan, a mindössze mini PCI-e wifi modul cseréjével megoldható wifi fejlesztés nem volna rossz.

Saját asztali gépben én egy Gigabyte adapterrel és kivezetett antennákkal használok egy Broadcom BCM94352HMB kártyát, ezzel a kivitelezéssel meg vagyok elégedve. Kérdés, hogy mennyivel rosszabbak a kínai "noname" megoldások.

(Azzal tisztában vagyok, hogy a linkelt antennák a helyhez kötöttség/ház esetleg árnyékolása miatt nem feltétlenül ideálisak, valamint jobban ajánlottak az USB-s megoldások, de USB 3.0/AC-s adapter a célgép(ek)nél nem jön szóba egyelőre.)

Köszönöm előre is. :R

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47667) Gubek-Einste válasza Csabi1984 (#47664) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok) van használva az eszközök?
Ezek közül kellene az egyikkel csinálni egy mérést a helyi viszonyokról és képernyőmentés berakni a 2,4 GHz-s csatorna képről.
Az SSID/jelszó csak angol abc betűi és/vagy számok?
A használt wifi csatorna fixen 1 és 11 közötti?
Milyen kliens eszközzel/adapterrel használod?
Gyárói/chipset driver-t használsz vagy az OS sajátját?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47668) Gubek-Einste válasza Tim82 (#47666) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Próbálj utána érdeklődni, hogy másnak milyen tapasztalata van velük de elvi szinte nem kellene, hogy legyen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47669) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok!

1x PCIe-es wifi kártyát szeretnék venni, 240mbps-es nethez. Kb 5 méter és egyetlen fal választ el a Routertől amin ajtó is van (üveg). Egy ~50 éves téglaház falairól beszélünk. Tudtok segíteni a választásban ?

This is the way

(#47670) Tim82 válasza Gubek-Einste (#47668) üzenetére


Tim82
nagyúr

Köszönöm, rákérdezek eBay-es topikban. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#47671) Gubek-Einste válasza RaZroX (#47669) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen kellene?
Most milyen van?
Milyen router-rel lenne használva?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47672) RaZroX válasza Gubek-Einste (#47671) üzenetére


RaZroX
addikt

Most kábelen megy. UPC-s router

This is the way

(#47673) Csabi1984 válasza Gubek-Einste (#47667) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia a lefedettség egy lakásra értendő! Van a szobám ahol helyezkedik a Router és velem szembe egy viszonylag közepes vastagságú fal van ami mögött van egy másik számítógép Wifi kapcsolattal kiváló erősséggel. A szobámból jobbra haladva van az előszoba amiből nyílik egy szoba ott van édesanyám szobája és ott már a Wifi 4 vonásból már csak 3 vonás látszik és ezért lett oda helyezve a frissítő amivel a jel már kiváló csak a sebesség kicsi.

(#47674) Gubek-Einste válasza Csabi1984 (#47673) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Jó volna látni egy mérését az egyik linkelt programmal mert ez a 3/4 nem egy mérőszám.
A repeater üzemmód alapból felezi az elérhető link sebességet, olyan helyre kell tenni ahol az eredeti jel még jól vehető.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47675) Csabi1984 válasza Gubek-Einste (#47674) üzenetére


Csabi1984
addikt

Amúgy ez a rossz,hogy a jel erősítő eszköz felez. Ezért kérdeztem, hogy esetleg van e más router aminek erősebb-e a hatótávolsága? Azért vettem tavaly új routert mert akkor ugye V1-es változatom volt aztán kedvezőbb csomagváltás eredményeként 120Mbitről 240Mbit lett amit már a régi nem bírt. Mellesleg adott a szolgáltató egy új kábelmodem - Router eszközt de annak a belső wifi antennája nagyon gyenge lett és így jött képbe a Tp-link1043ND v2 mivel megszoktam a Tplink gyártmányt.

(#47676) Gubek-Einste válasza Csabi1984 (#47675) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A wifi kommunikáció nem csak a router-en múlik, "vissza is kell kiabálni" elv miatt, hanem a környezeti tényezők (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok), beállítások, használt kliens eszközök/adapterek, egyéb zavaró/befolyásoló tényezők (vezeték nélküli billentyűzet/egér/telefon, fém tárgyak, nagyobb bútorok, stb) függvénye is. Emiatt semmit sem lehet garantálni, csak helyszíni teszt során fog kiderülni, hogy mi is lesz a helyzet mivel minden környezet más és más.
Hatótávot/sebességet nem lehet megmondani előre, csak a helyszíni teszt során fog kiderülni, hogy mekkora is lesz, minden környezet más és más, rengeteg dolog befolyásolja az elérhető eredményt, többek között a használt kliens eszközök is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47677) Csabi1984 válasza Gubek-Einste (#47667) üzenetére


Csabi1984
addikt

Felraktam a Wifi analysert milyen infók kellenének?

(#47678) Gubek-Einste válasza Csabi1984 (#47677) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Képernyő mentés a Channels oldalról.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47679) Csabi1984 válasza Gubek-Einste (#47678) üzenetére


Csabi1984
addikt

Akkor csak jól sejtettem,hogy függetlenül hogy a Tp-Link 850RE a másik szobában van de ugyan úgy a Routert is visszafelé felezi Wifi sebesség teljesítménybe.

Itt a csatolt kép :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#47680) SLYM


SLYM
veterán

Sziasztok! 1043nd wifis routert tudok úgy hasznáni, hogy adapterként funkcionáljon? Adott egy PC, ami 2 szoba távolságra van a UCP wifis modemjétől. Van itthon egy adapterem, de nem tudom működésre bírni, viszont van még egy ilyen routerem, esetleg ezt használhatnám erre a célra? Gyakorlatilag semmit sem értek ezekhez hogy ha valaki le tudná írni nagyon részletesen, hogy mit kellene csináljak, milyen driverek kellenének, azt megköszönném. ASRock H61M/U3S3 az alaplapom és Windows 10 64 bites az oprendszer. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#47681) krealon válasza SLYM (#47680) üzenetére


krealon
Topikgazda

"1043nd wifis routert tudok úgy hasznáni, hogy adapterként funkcionáljon?"

Ezt az uzemmodot kliens- (client) vagy kliens hidnak (client bridge) hivjak.
A gyari firmware nem kepes ra.
Suste kollega firmware vagy a Gargoyle firmware tudja egyszeru, grafikus feluleten megvalositani.

[ Szerkesztve ]

(#47682) nyimsolt válasza spe88 (#47609) üzenetére


nyimsolt
tag

Sziasztok,

Megy szépen a DDWRT-s Client bridge az öreg 1043 ND és az ASUS között. A megoldás a Wireless -> Basic fülön a Deafult GW mode-ot NE DHCP-re tegyétek, hanem manulra és ott adjátok meg annak a routernek az IP-jét amihez a Client Bridge router kapcsolódik.

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#47683) Gubek-Einste válasza Csabi1984 (#47679) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csak a repater-en keresztüli kapcsolatnál lesz a feleződés, az eredeti jelre nincsen hatása, max az esetleges interferencia által.

Nagyon szennyezett a környezet így sok jóra nem érdemes számítani.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47684) Elemental


Elemental
addikt

Szevasztok!

Tp link routereim vannak, archer c7, és 1043, van wifi mac address filter. Ilyenkor, ha bekapcsolom a vendég wifit, azon is aktív a wifi mac filter? Ugyanis a problémám, hogy ha olyan eszközzel szertnék a vendég wifire csatlakozni, ami nincs hozzáadva a mac címe , akkor nem csatlakozik (hitelesítési probléma).

(#47685) nyimsolt válasza nyimsolt (#47682) üzenetére


nyimsolt
tag

Már csak egy baj van: a Tp-linkre a notebook fel tud menni wifire és így internetje is van viszont egyetlen egy telefonunk sem hajlando a Tplinkre csatlakozni. Mi lehet a bibi?

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#47686) Gyurka6 válasza nyimsolt (#47685) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!

Csatorna 12 alatti?

Gyurka

(#47687) SLYM válasza krealon (#47681) üzenetére


SLYM
veterán

Sikerült! Wow! Ez mennyivel jobb, mint a gyári, el se hiszem komolyan. Köszönöm, illetve annak is, aki írta ezt a szuper firmware-t!

[ Szerkesztve ]

(#47688) nyimsolt válasza krealon (#47681) üzenetére


nyimsolt
tag

Hol lehet letölteni ezeket? Megnézném én is. Köszönöm!

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#47689) nyimsolt válasza Gyurka6 (#47686) üzenetére


nyimsolt
tag

Egyenlőre ugyanaz a 6-os csatorna, mint ahová csatlakozik a TP-Link.

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#47690) nyimsolt válasza SLYM (#47687) üzenetére


nyimsolt
tag

Szia!
Melyiket tetted fel? mennyire macerás? Nekem Client Bridge funkcióra kellene, tud ilyet?
Köszi!

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#47691) Gubek-Einste válasza nyimsolt (#47688) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Hol lehet letölteni ezeket? Megnézném én is. Köszönöm!
Gargoyle
Suste OpenWRT

Egyenlőre ugyanaz a 6-os csatorna, mint ahová csatlakozik a TP-Link.
SSID/jelszó csak angol abc betűi és/vagy számok?

Melyiket tetted fel? mennyire macerás? Nekem Client Bridge funkcióra kellene, tud ilyet?
Tudni tud, ki kell próbálni, hogy melyik fekszik neked jobban, inkább itt érdeklődjél ez ügyben.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47692) nyimsolt válasza Gubek-Einste (#47691) üzenetére


nyimsolt
tag

Igen, csak az angol ABC karakterei kis es nagy betűk és számok. A fura az hogy csak a telefonok nem kapnak IP-t, a notebookok simán

Asus RT-AX58U, RT-AX55 & RT-AC57U V3

(#47693) Gubek-Einste válasza nyimsolt (#47692) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Máshol nincsen gond a telefonokkal?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47694) gyuribácsi88

Sziasztok, laptophoz szeretnék wifi jel erősítő antennát, melyek az ajánlott verziók mostanság? Volt anno egy tp link mini valami (nem emlékszem a típusára) de attól lefagyott a laptop. Ha berak az ember egy ilyen erősítőt, akkor a beépített wifi vevőt le kell tiltani egyébként? Válaszokat előre is köszönöm :R

Szerk; nem ragaszkodok ilyen usb-s cucchoz, esetleg ez is jó megoldás lehet?

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#47695) Gubek-Einste válasza gyuribácsi88 (#47694) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Amit keresel az egy USB-s wifi adapter.

Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok) van használva az eszközök?
Ezek közül kellene az egyikkel csinálni egy mérést a helyi viszonyokról és képernyőmentés berakni a 2,4/5 GHz-s csatorna képről.
Milyen router-ekkel van használva?

Ajánlottak: TP-Link 822N/8200ND, Asus USB-N13/N14.
Ezek mind csak 2,4 GHz képesek így lehet is rajtuk antennát szabadon cserélni (már amelyik cserélhető antennás), antennából a TP-Link TL-ANT2405C vagy TL-ANT2408C lenne az ajánlott.

Dual band képességgel: Asus USB-N53/N66/AC53/AC54/AC55/AC56/AC68, TP-Link TL-WDN3200/4200/Archer T4U/T4UH/T4UHP/T9UH

Szerk; nem ragaszkodok ilyen usb-s cucchoz, esetleg ez is jó megoldás lehet?
Nem rossz megoldás de inkább a külső antennás, normál méretű típust lenne érdemes használni.
Gyári firmware-rel TP-Link 843ND, CFW-vel Asus N12 D1 vagy TP-Link 841ND jöhetne szóba.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47696) Jim75


Jim75
újonc

Sziasztok! Volna egy olyan eset, hogy Pesten UPC előfizető/ügyfél vagyok.Van egy telek,oda nincs bekötve az UPC szolgáltatás a nyaralómba.Viszont az utcában ott van a net.A szomszédomnál van UPC Wi-Free ami azt jelenti hogy tőlem kb.10-20 méterre van a ház,és az én házam előteréből (sőt az udvarról is) tudok netezni róluk okostelefonnal vagy akár laptoppal is.Szerintetek egy cantenna készítésénél szükséges a wifi sticknek is támogatnia a WPA2-Enterprise titkosítást; vagy elegendő ha a laptop tudja? Ezzel azt szeretném elérni hogy a házon belül is tudjam osztani a netet; ne csak az előtérben ill. az udvaromon legyen.A Wi-Free-t szeretném osztani,de ez Radius szerveren keresztül megy,ami azt is azonosítja állítólag hogy mennyi eszköz csatlakozik a netre,nincs kizárva hogy a MAC címeket is szűri, de a UPC gyári routereiben álítólag bele van konfigurálva a Radius szerver adata.Vettem korábban egy multifunkciós ASUS RT-N12+ routert,Pesten kipróbáltam azzal nem engedte hogy repeaterként tovább osszam a Wi-Free-t.Az jelent meg: "Ehhez a hálózathoz csatlakozni nem lehetséges" Tud valaki segíteni vagy feladjam...? Előre is köszi a segítséget!

(#47697) ovics


ovics
aktív tag

Üdv!

USB wifi adaptert keresek 5000ft környékén. igazából minél jobbat szeretnék, tehát mondjuk elmehetünk 7-8k-ig. win10 kompatibilitás szükséges.

Nézegettem az előző hozzászólásból hogy mik az ajánlottak, de aminél láttam a win10-et az túl drága, ezért teszem fel a kérdést. Sajnos ami most nálam van egy nagyon alsó kategóriás az mindig eldobja a netet.
Lehetőleg fekete legyen.

Előre is köszönöm!

(#47698) ArthurShelby válasza Jim75 (#47696) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Openwrt képes router tudja az mschapv2 titkosítást.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#47699) Csabi1984 válasza ovics (#47697) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szia nekem ilyen van TP-Link 822N és nekem bevált de azért mások tapasztalatát is hallgasd meg :)

(#47700) mezis válasza Jim75 (#47696) üzenetére


mezis
nagyúr

"....cantenna készítésénél szükséges a wifi sticknek is támogatnia a WPA2-Enterprise titkosítást; vagy elegendő ha a laptop tudja...."

Az antennák minden fajta titkosítást tudnak. Ugyanis nem foglalkoznak vele. Nem az ő dolguk.

[ Szerkesztve ]

mezis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.