Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) bartucz911


bartucz911
tag

Sziasztok!

Otthoni használatra szeretnék egy wifi routert venni és ehhez kérném a segítségeteket hogy milyen konkrét eszközt vagy eszközöket ajánlotok.
A házunk régi építésű (vastag falak), kb 8*15 méteres de jó lenne az udvaron is használni a wifit. Többnyire csak böngészésre, youtube, skype ilyenek céljára. Tehát a hangsúly inkább a távolságon lenne. Lehetőleg olyan eszköz kellene aminek van 5-6 LAN portja is, vagy esetleg egy mellé ajánlott switch. Tudásban csak nagyon alapdolgok kellenek WPA2 és annyi még MAC adress filter se kell vagy hasonlók.

A lényeg az lenne hogy stabilan biztosítsa az internetet a mobileszközöknek (4-5 db)

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#47502) Gubek-Einste válasza bartucz911 (#47501) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Eszköz ajánlás ITT, olvasd el az összefoglalót.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47503) ArthurShelby válasza Gubek-Einste (#47498) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Köszi. Van esetleg ajánlott, vagy vélemény valamelyikről? (pl nagyon jó tömör, vagy hosszú részletes...)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#47504) Gubek-Einste válasza ArthurShelby (#47503) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Sajnos nem tudok ilyet mondani, van néhány ajánlott irodalom a témában de nem tudom megmondani melyek azok.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47505) spe88 válasza krealon (#47496) üzenetére


spe88
senior tag

Nos beállítottam a fix routeren az UPnP-t enabledre továbbra is fennál mindkét probléma. :(

Viszont most csináltam egy screenshotot a repeater router beállításairól még mielőtt rámentem volna, hogy repeaterként működjön, azután már nem lép be a felületre, mint ahogyan azt már említette mvagy 100x. :)

repeater konfig

Tudnátok segíteni?

(többi infó, link az előző hozzászólásaimban)

Köszönöm

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#47506) MikiASD


MikiASD
tag

Sziasztok, adott egy acer e5-511g laptop es olyan problemam van hogy a wifi kb 2 percig jo aztan mintha nem lenne internet. Ilyenkor ujra kell inditani a wifit a laptopon es ujra jo 2 percig. Mi lehet a problema? Raadasul ilyenkor a tobbi eszkozon is problema adodik a wifi jellel. A router okozna a problemat? De furcsa jogy csak az adott laptop csinalja... Lehet ujra kellene raknom a rendszert?

(#47507) Gyurka6 válasza spe88 (#47505) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
Ebből kellene választanod (hozzátéve, hogy az is előfordul, hogy csatlakozás után nem lehet semmilyen címen elérni, legalább is nekem nem sikerült).
Privát címtartományok

Sok esetben szükséges az eszközöket hálózatra kötni, de Internetre nem. Ezért az RFC 1918 szabályozza azon privát IP címeket, amelyek az Interneten NEM jelenhetnek meg, mert belső használatra tartják fenn.

Az IANA által kezelt privát IP címtartományok:

Példa:
1 x A osztály 10.0.0.0 -10.255.255.255
16 x B osztály 172.16.0.0 - 172.31.255.255
256 x C osztály 192.168.0.0 -192.168.255.255
[Innen] néztem

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#47508) spe88 válasza Gyurka6 (#47507) üzenetére


spe88
senior tag

A fix routeré 192.168.0.1, mivel ennek a tartományába elvileg nem lehet benne, tehát nem lehet 192.168.0.2-n a repeater LAN ip, ezért először 192.168.1.1-re raktam a repeatert hisz az már különözik a 3. tagban, de azzal sem ment, akkor lőttem be neki a 222.222.222.1-et, azzal sem! Még azt az A és B osztályt kipróbálom holnap.

Köszönöm

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#47509) Gubek-Einste válasza MikiASD (#47506) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen router van használatban?
Milyen wifi adapter van a laptopban?
Gyártói/chipset driver-t használsz vagy az OS sajátját?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47510) Gubek-Einste válasza spe88 (#47508) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Azért nem éred el a beállítás után mert nem egy alhálózatban vannak, rakjad nyugodtan a 192.168.0.2-re a LAN IP címet a DHCP kikapcsolása mellett.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47511) MikiASD válasza Gubek-Einste (#47509) üzenetére


MikiASD
tag

Egy TP-Link wr841n. Eloszor a windows sajatjaval probaltam aztan a gyarival, de mind a 2 rosz.

(#47512) Gubek-Einste válasza MikiASD (#47511) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen wifi adapter van a laptopban?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47513) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.

Szeretnék tanácsot kérni tőletek.
Jelenleg a lakásunk internetlefedését 2 db wifi routerrel oldottuk meg.
Egy a földszinten amit a Telekomtól kaptunk IP tv-hez de botrányos a jelminősége.
És az emeleten egy TP-link routerrel.

Szeretném ha a lakáson kívül az udvaron és esetleg messzebb a kertben is lenne jel.
Mert most gyakorlatilag a 18-20 mbs-es jelből a lakástól 2 méterre szinte semmit nem lát már a telefonom.

Elősször azon gondolkoztam hogy szerzek be ebay-ról wifi repeatert:
[link]
[link]
[link]

De kutakodásom közben olyat olvastam hogy egy wifi repeater felezi a sebességet akétszeres elérési idő miatt mivel két eszközön megy keresztül az adat.

Közben olvastam róla hogy vannak nem kábeles wifi-s routerek:
[link]

Szóval kérdés hogy nekem melyikre lenne szükségem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#47514) spe88 válasza Gubek-Einste (#47510) üzenetére


spe88
senior tag

AZ volt a legelső, ami kipróbáltam és akkor sem értem el. Repeater mode-ba raktam ott automatikusan kikapcsolja a DHCP-t tudtommal, legalább is valahol azt írták.

Ha jól értelmeztem krealon leírását az egyik előző hozzászólásban, akkor pont, hogy nem rakhatom egy hálózatba. Én már tényleg nem tudom mit csináljak, hogy lássam a repeatert és a NAS-t is el lehessen érni távolról. Elég szenvedés az alapvetően elvileg PnP móka, de hát ezek ilyen dolgok... :D

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#47515) Gyurka6 válasza spe88 (#47514) üzenetére


Gyurka6
őstag

Amikor pl.192.168.1.1-es ip-t adsz neki, hogyan akarod elérni, mit állítasz be a gépeden?

Gyurka

(#47516) spe88 válasza Gyurka6 (#47515) üzenetére


spe88
senior tag

Azt amik a screenshotokon vannak:
repeater
fix router
NAS és windows

[ Szerkesztve ]

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#47517) Gyurka6 válasza spe88 (#47516) üzenetére


Gyurka6
őstag

Másik tartományban lévő eszközt úgy érhetsz el (legalább), ha a gépednek onnan is adsz címet, pl.192.168.0.2 -címed van a net-hez, adsz neki még egy címet 192.168.1.2, (a repeater-nek 192.168.1.1 a maszk mind két esetben 255.255.255.0) vagy a gépednek 255.255.0.0 maszkot adsz (ez nekem csak részben működik, előttem ismeretlen okból)

Gyurka

(#47518) spe88 válasza Gyurka6 (#47517) üzenetére


spe88
senior tag

huh ez most nem jött át nekem, túlzottan nem vagyok jártas, annyira épp elég, hogy amit mondtok azt végre tudom hajtani jobb esetben! :D

Szóvál mit adjak meg az alábbiaknak?

fix router LAN IP?
repeater LAN IP?
kliens átjáró, netmask DNS? (kliens a repeateren keresztül éri el a netet)
NAS átjáró, netmask, DNS? (NAS a repeateren keresztül éri el a netet)

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#47519) Gyurka6 válasza spe88 (#47518) üzenetére


Gyurka6
őstag

A legegyszerűbb, a repeaternek 192.168.1.1, és a gépnek fix 192.168.1.2 , így valószínű eléred a repeatert, amikor pedig már a net-kell, visszaállítod automatikusra. Gondolom nem akarod állandóan állítgatni a cuccot, amikor meg újra kell, megint átállítod a gépet.

Gyurka

(#47520) MikiASD válasza Gubek-Einste (#47512) üzenetére


MikiASD
tag

(#47521) spe88 válasza Gyurka6 (#47519) üzenetére


spe88
senior tag

az igaz hogy nem akarom állítgatni a repeatert folyamatosan, csak csodálkoztam hogy ezt így nem lehet belőni 2017-ben, vmi megoldás tuti van, de ha nincs az se baj, csak a NAS működjön rendesen, netem van a klienseken, belső hálón a NAS-t is elérem, a NAS is tud kommunikálni interneten, csak éppen a NAS-t nem éri el semmi, mert a WebDAV-hoz UPnP kell, vagy port forward. Na ezzel nem tudom mit kezdjek fix routeren engedélyezve van az UPnP, repeateren nincs ilyen opció (talán az iCloud fantázianév lehet az) és mégsem megy. Szóval nem tudom, hogy induljak neki az egésznek.

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#47522) Gubek-Einste válasza mirci18 (#47513) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Repeater-ből inkább egy normál méretű külső antennás típus lenne ajánlott. Az ilyen konnektorban dugós típusokkal főleg az a baj, hogy a konnektor a padló közelében és/vagy rejtett helyen van ami jelentős árnyékoló tényező. A másik jelentős hátrányuk, hogy beépített kicsi antennákkal rendelkeznek azáltal gyengén veszik az elődleges eszköz által üzemeltet wifi hálózatot és gyengén is tudják csak továbbítani azt, valamint a lefedett terület sem lesz olyan nagyságú mint a normál méretű külső antennás eszközöknél.
Repeater-nek a legjobb egy normál wifi router-t használni, van amelyik gyári firmware-rel is képes rá (Asus N12 D1) de a legtöbb csak CFW telepítésével tehető rá alkalmassá.
Kaphatóak multifunkciós AP-k is amelyek szintén tudják gyári firmware-rel a repeater módot is de az áruk ugyan annyi vagy több mint a sima wifi router-eké így nem éri meg a megvásárlásuk, a wifi router-ek előnye, hogy később még router-ként is lehet őket használni.
Ha megoldható akkor inkább az a javasolt, hogy kábeles kapcsolattal használjál egy második wifi router-t AP módban.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47523) mirci18 válasza Gubek-Einste (#47522) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ.
Akkor a sima wifi repeaterek kilőve.
Ugyanis nekem a jelerősség fontos.
Nem szeretnék kétszer kiadni pénzt erre a tervemre.

Majd nézek wifi routereket amik antennásak.

De mindenképp kábel nélkül kell csatlakoznom a routerrel amit venni szeretnék az alap géphez ugyanis míg a telekom wifis routeremhez kábelon van hozzákötve a második számú routerem addig ezt már nem tudom úgy vezetékelni hogy jó legyen az elhelyezkedése miatt.

Ez a CFW telepítés mit takar mennyire bonyolult?
Annó szenvedtem egy darabig míg összehangoltam a meglévő két routeremet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#47524) Gubek-Einste válasza mirci18 (#47523) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

CFW avagy custom firmware
A felrakása nem nehéz de egyénenként változhat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47525) mirci18 válasza Gubek-Einste (#47524) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
Szétnézek milyen wifis routerek vannak itthon aztán majd szeretnék tőletek tanácsot kérni hogy melyiket válasszam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#47526) Gyurka6 válasza spe88 (#47521) üzenetére


Gyurka6
őstag

Ebben leírtam 2 lehetőséget, nem bonyolult az elérés, NAS nekem nincs, így ahhoz nem tudok mit mondani.

Gyurka

(#47527) woodworm válasza spe88 (#47514) üzenetére


woodworm
veterán

Nem ellenőrizted, hogy a dhcp szerver működik-e vagy sem? Ez nem biztos, hogy automatikus!
Ha a későbbi hozzászólásodban linkelt képek egy beállítással készültek, akkor ott futott a dhcp szerver repeater üzemmódban client+AP beállítással.

(#47528) spe88 válasza woodworm (#47527) üzenetére


spe88
senior tag

csekkolom holnap, de ennek amúgy csak a repeater adminfelületéhez lenne köze, vagy a NAS távolról való elérésére is kihatna?

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#47529) Gubek-Einste válasza spe88 (#47528) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha a repeater-en is működik a DHCP akkor dupla NAT lenne vagyis két eszközben kellene állítani a port forward-ot.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47530) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Néha napján néha néha az 5Ghz-s kapcsolatom korlátozott lesz. Ez egy újracsatlakozással megoldódik, és utána megint jó egy hétig.
Más 5GHz-s wifit a laptop nem lát a környéken, a router (Site Survey menüpont, merlin) igen, de ezek gyengék (CB-s upc-s, és wi-free-s ac-s wifik). A sebesség egyébként 100 és 200 Mb/s között szokott lenni
Eszözök: azurewave aw-ce123h, asus ac87u

Ötlet?

(minden egyéb (sebesség, ping) kiváló, és tutikirály)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#47531) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#47530) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Illetve olyat is szokott, hogy alvó módból fölébresztve a 2.4GHz-s wifin ébred (mikor mindig az 5GHz-t használom. Valamikor magától aztán vált, valamikor ha ráviszem az egeret a wifi ikonra, valamikor meg meg is kell nyitnom az elérhető wifi hálózatokat (mik találhatók a környéken) és akkor magától visszavált 5GHz-ra (win 8.1).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#47532) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok! Munkahelyen beüzemeltünk egy jelismétlőt. Minden eszköz jól megy vele, de van egy régi acer zg5 xp-s netbook, ami ugyan csatlakozik, de de azt írja nincs internet. Jelismétlő nélkül ugyan azon a routeren megy. Mivel semmi fontos nincs rajta, kapott egy gyári vissza állítást is. Így sem jó. Mi lehet a gond? talán a xp nem képes lekezelni a jelet vagy az elavult wifi vevő ami a gépben van?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#47533) krealon válasza zorzy4 (#47532) üzenetére


krealon
Topikgazda

"xp-s netbook, ami ugyan csatlakozik, de de azt írja nincs internet.
[...]
Mi lehet a gond?
"

XP-s wifi problema oka lehet, ha SP2-es allapotu a rendszer es nincs telepitve a WPA-patch.

Esetelg megprobalhatnal egy USB-s adaptert telepiteni, hogy kizard a beepitett vezerlo hibajat.

(#47534) spgabor


spgabor
aktív tag

Sziasztok!

TL-MR3420-as routert szeretnék beállítani az internetemhez kötelezően használandó T-s router után Access Pointnak illetve switch-nek úgy, hogy a TP-Link router LAN csatlakozóira rádugott eszközökre a T-home router ossza a belső IP-t. Ez megoldható a gyári firmware-rel?
Sajnos azt tapasztalom, hogy a TP-Linkre rádugott NAS egy random IP-t kap. Illetve ugyanígy van bármilyen eszköz DHCP-n. Nem tudom, hogy a router ezt nem tudja, vagy rosszul állítom be. Annyit enged csak a menüje, hogy adok a másodlagos routernek fix IP-t, bekapcsolom rajta a WDS Bridge-t és a DHCP szervert pedig ki.
Tudnátok ebben segíteni?

Köszi és üdv:
spgabor

(#47535) Haffeybu


Haffeybu
csendes újonc

Sziasztok!

Albiban lecseréltem egy régebbi TP-Link routert egy Asus RT-N12 D1 routerre annak érdekében, hogy jobb jelet kapjak.
A router a tetőtérben van, én közvetlen alatta csak a födém beton és iszonyat rossz jelet fogok lent még ezzel a routerrel is.
PCI hálókártyám van, vettem rá kettő db 5dBi antennát, de az se segített sokat. Kaptam kölcsön egy TP-LINK TL-WN721N USB adaptert 5dBi antennával. Jobb lett az eddiginél, de még mindig ott tartok, hogy harmad olyan lassú lent az internet.

Tudnátok adni ötletet, hogy mit próbáljak ki? Gondolkodtam, még nagyobb antennán, de ha nem lesz jó, akkor megint feleslegesen adtam rá ki pénzt.

Előre is köszi!

(#47536) krealon válasza spgabor (#47534) üzenetére


krealon
Topikgazda

Gargoyle firmware a megoldas:

(#47537) spgabor válasza krealon (#47536) üzenetére


spgabor
aktív tag

Köszi a választ. Azért írtam mindenhova, mert nem tudtam, melyikben kapok értékelhető választ. A Gargoyle firm-et nem ismerem, de utánaolvasok.

(#47538) zorzy4 válasza krealon (#47533) üzenetére


zorzy4
őstag

Az sp3 és az utolsó elérhető frissítés fent van. Mi az a wpa-patch?

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#47539) plömplöm


plömplöm
őstag

sziasz,

ap-t kellene prezentáljak egy adott helyre, vinnék is szívesen pld egy ubiquiti lite-ot, de tizenezer a cél, nameg ac-s legyen :| . tudjuk-e azt, hogy egy tp-link archer c2 alkalmas-e a gyári firmware-rel ap-nak? eddig még mindegyik wifi el tudtam varázsolni ap-nak, de konkrétan pont ilyet még nem ettem és amúgy 11-12ezer nettós áron pont jó lenne.

kösz :R

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#47540) ArthurShelby válasza krealon (#47536) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Az n12-d1 gyári fw-vel is képes repeater módra. A kliens módot is érdemes lehet kipróbálni (az már nincs a gyáriban), amire én a sibby tomato-t ajánlanám.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#47541) spe88 válasza Gubek-Einste (#47529) üzenetére


spe88
senior tag

Azt hogy csináljam meg, hogy a repeateren leállítom a DHCP-t? Ha adok neki egy másik LAN IP-t, javaslatra 192.168.1.1-et (a fixé 192.168.0.1) és leállítom a DHCP-t utána már nem tudom repeaterré tenni, mert mivel
a DHCP le van tiltva nem oszt ki a laptopnak IP címet (kábellel van csatlakoztatva). Először be kéne lőnöm, hogy a laptop MAC címére mindig egy fix IP-t osszon ki a repeater router, aztán leállítani a DHCP-t és akkor majd újra be tudok lépni az admin felületre és repeaterre állítani? Így kellene?

Nem tudom szavakba önteni mekkora szenvedés ez a router-repeater-NAS dolog, ha ezt tudom elmegyek remetének Tibetbe, de most már harcolok a végsőkig, simán kihívtam volna egy informatikust, hogy csinálja meg itt egy tízes, már benne van kb 40 munkaórám és semmit nem haladtam előre :D

Köszi az eddigieket is meg az eztán következőket is ;)

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#47542) Gubek-Einste válasza Haffeybu (#47535) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Le kellene hozni a router-t a tetőtérből mert a beton nagyon árnyékol.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47543) Gubek-Einste válasza zorzy4 (#47538) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

SP3 már tartalmazza a WPA patch-et.
AZ XP alapból nem ismeri a WPA2-t, emiatt kell a patch vagy SP3.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47544) Gubek-Einste válasza plömplöm (#47539) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Minden wifi router használható AP-ként is, így kell beállítani.
A C2 helyett inkább D-Link 860L B1 legyen CFW-vel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47545) woodworm válasza spe88 (#47541) üzenetére


woodworm
veterán

Ha kikapcsolod a dhcp-t, akkor a repeateren nem kell foglalkoznod mac-cím foglalásokkal és nem is fog semmilyen eszköznek ip-címet adni. Ez a feladat a fő routerre hárul. Annyi a feladatod ilyenkor, hogy a fő router tartományából adj neki egy könnyen megjegyezhető címet (mondjuk 192.168.0.2). Felejtsd el kikapcsolt dhcp-nél a másik tartományt.

(#47546) Gubek-Einste válasza spe88 (#47541) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Így állítsd be a repater-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47547) spe88 válasza Gubek-Einste (#47546) üzenetére


spe88
senior tag

Ezt már végigzongoráztam nem egyszer.

- MOST kossuk ossze R1-et es R2-t egy UTP kabellel egy-egy LAN porton. R2-n a WAN port maradjon uresen!!!
- Rovidesen a szamitogep jelezni fogja, hogy a halozat rendbejott, hiszen R1-tol ezek utan mar kapni fog IP cimet a DHCP pool-bol es az R2 adminisztracios felulete is elerheto a beallitott 192.168.0.2 -es IP cimen

Tehát továbbra is a repeater wifi jelére csatlakozzak (ami még nem üzemel repeaterként) és ha az említett pontokat megcsináltam és összekötöm a 2 routert kábellel, hogy fogok tudni belépni a repeater felületére, hogy repeaterré állítsam? Szerintetek el fogom érni a 192.168.0.2-n a repeater admin felületét? Ez nem jött még össze soha, hogy ha már jelet kapott a fix routertől.

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#47548) plömplöm válasza Gubek-Einste (#47544) üzenetére


plömplöm
őstag

köszi

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#47549) Gubek-Einste válasza spe88 (#47547) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kábellel végezed a beállítást.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#47550) zorzy4 válasza Gubek-Einste (#47543) üzenetére


zorzy4
őstag

De az sp3 fent van. Akkor mi lehet még a baj? Mint írtam csak a jelismétlőt nem szereti.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.