Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:42:15

LOGOUT.hu

WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48051) krealon válasza BaginZe (#48048) üzenetére


krealon
Topikgazda

"Ha AC-s usb-s hálózati adaptert használok a beépített b/g/n-s helyett, akkor nem kellene látványos különbségnek lennie?"

Csak ha az Access Point-tal egy legterben vagy.
Az AC szabvany csak 5 GHz-en uzemel, aminek sokkal kisebb a hatotavolsaga, tekintve hogy nagyobb frekvencian nagyobb az egysegnyi tavolsagra eso csillapitas.

(#48052) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

két router zavarhatja egymás jeleit? egy szoba 2 végén van 1-1 router.
köszönöm

(#48053) BaginZe válasza krealon (#48051) üzenetére


BaginZe
tag

Egy légtérben van, viszont a router beállításaiban azt látom, hogy 2.4G-n csatlakozik csak. Ezt valahol át kell állítani?

Aha. Le kellett venni auto beállításról.

[ Szerkesztve ]

(#48054) BaginZe válasza BaginZe (#48053) üzenetére


BaginZe
tag

Így meg nem lát semmilyen hálózatot, csak a connect box-ot :W

szerk: visszaállítottam auto-ra, és újraindítás után már így is 5G-n ment fel...

Más. Ha a xiaomi repeater 300mbps elméleti tudású, akkor miért látom a beállításokban azt, hogy a sebesség 144mbps?

[ Szerkesztve ]

(#48055) krealon válasza BaginZe (#48054) üzenetére


krealon
Topikgazda

"Ha a xiaomi repeater 300mbps elméleti tudású, akkor miért látom a beállításokban azt, hogy a sebesség 144mbps?"

Mert a 300 Mbps kapcsolat csak 40 MHz-es csatornaszelesseg mellett elerheto.

Ha sok a kornyekbeli Wifi, akkor a zavarok csokkentese erdekeben az Access Point visszaall 20 MHz-es uzemmodba, ahol a 2 antennas, 2 szalas (2x2:2 MIMO) atvitel eseten 144 Mbps kapcsolati sebesseg erheto el. A Marketingesek a 144-et nagyvonaluan 150-re szoktak kerkiteni....

(#48056) And válasza alienpapa (#48050) üzenetére


And
veterán

Első körben próbált mindkét eszközt gyári alapértékre visszaállítani és újrakonfigurálni. Végső esetben a WRT54G is kaphat egy 3rd-party firmware-t, azokra nem csak a dd-wrt megy fel (bár speciel a v7.0-ra egyik sem, az az egyetlen kivétel a hardververziók között). Ha ezek után sem megy, akkor nincs több ötletem.. :U

(#48057) alienpapa válasza And (#48056) üzenetére


alienpapa
senior tag

Megtorent a visszaállítás, de nem hozott eredményt. Elengedtem a dolgot.... Köszönöm a segítséget! :R

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#48058) mezis válasza smallmer (#48052) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Igen, ha közeli csatornán (frekvencián) nyomulnak. ([link])

mezis

(#48059) brian1987


brian1987
tag

Sziasztok.
Nem igazán vagyok otthon ebben a témában, kis segítséget szeretnék kérni.
Ahhoz hogy megnöveljem a ható távot, elég ha nagyobb teljesítményű antennát veszek?

Pl: 5 dB helyet 15dB az antenna.

Lehet hogy hülyeséget kérdeztem, nem értek ehhez :(

Válaszotokat köszönöm.

Üdv: Brian1987

Régi értékeléseim :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=brian1987

(#48060) And válasza brian1987 (#48059) üzenetére


And
veterán

Nem kérdeztél hülyeséget. A hatótáv növeléséhez elvileg elegendő az antennanyereség növelése. Csakhogy a gyakorlatban a nyereség növekedéséből adódó előnyt két tényező szokta csökkenteni vagy semmissé tenni. Az első az, hogy beltéri használatnál a kliensen és visszafelé az AP-n vehető hasznos jel szintje erősen ingadozhat a visszaverődések és az eszközök / emberek mozgása okán, így nem egy az egyben érvényesül a nyereség hatása. Ehhez kapcsolódik még az is, hogy az erős árnyékolások - vastag falak, födémek - átlövéséhez a szóba jöhető valós nyereségnövekedés nem elegendő. A másik tényező pedig az, hogy a nem hivatalos helyről beszerezhető, noname antennák megadott nyeresége általában ordas kamu, különös tekintettel a beltéri körsugárzókra. Ez a jelenség sajnos itt a hardveraprón is jelen van, lehetetlen nyereségadatokkal árulják a 30..40 centis vacakokat, amelyek valós nyeresége meg sem közelíti a specifikált értéket.
Kültéri alkalmazásnál, ahol nem jellemző a visszaverődés, se a mozgás, ebből következően a jelentős szintingadozás sem, és az antenna (főleg az irányított kivitelűek) megadott nyeresége valós, természetesen nagyon is számít a nyereségnövekedés, és viszonylag egyszerűen számítható az ebből fakadó jelszint- és / vagy hatótáv emelkedés.

(#48061) BaginZe


BaginZe
tag

A frissen beüzemelt ac-s usb-s adapter mitől produkálhatja azt, hogy 2-3 újraindítás után visszaáll 2,4g-re auto üzemmódban? Ha visszaállítom csak "ac"-sre, akkor visszamegy 5g-re... :W

köszi

[ Szerkesztve ]

(#48062) Gubek-Einste válasza BaginZe (#48061) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok) van használva az eszközök?
Ezek közül kellene az egyikkel csinálni egy mérést a helyi viszonyokról és képernyőmentés berakni a 2,4/5 GHz-s csatorna képről.
Milyen adapterről van szó?
Milyen router-rel van használva?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48063) brian1987 válasza And (#48060) üzenetére


brian1987
tag

Köszönöm szépen a segítséged.
:R

Régi értékeléseim :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=brian1987

(#48064) BaginZe válasza Gubek-Einste (#48062) üzenetére


BaginZe
tag

UPC connect box. Laptop saját adapterét letiltottam és egy usb-s AC-s adapterrel csatlakozik. Kb négy méter légvonalban, semmilyen tárgy vagy fal nincs a router és az adapter között.

[kép]

Az normális, hogy ha elindítom az Acrylic wi-fi home-ot, akkor onnantól kezdve nem ad be egy weboldalt se?

(#48065) hitman77 válasza And (#47284) üzenetére


hitman77
senior tag

Ha így használnám, akkor simán repeater módba kell kapcsolnom? A Wifi-n elvileg csak a kábelt kellene kiváltani a repeater funkciót nem kellene bekapcsolni.

(#48066) Gubek-Einste válasza BaginZe (#48064) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Jobb felső sarokban a három vízszintes vonal alatti menüből válaszd ki a 2,4 GHz-t és arról mutass egy képet.
Pontosan milyen típusú az adapter?

Az normális, hogy ha elindítom az Acrylic wi-fi home-ot, akkor onnantól kezdve nem ad be egy weboldalt se
Nem

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48067) Gubek-Einste válasza hitman77 (#48065) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem, ebben az esetben kliens módot kell beállítani.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48068) And válasza hitman77 (#48065) üzenetére


And
veterán

Ha jól látom, alapjában kétféle módban tud működni: AP és Range extender. Utóbbi takarja a jelismétlést, és valószínűleg ugyanebben a módban ad vezetékes hozzáférést is (mivel AP-ként az lenne a dolga, hogy rá csatlakozzanak a kliensek). Vagyis repeaterként beállítva megy vezetékes kliens eszközként. Alap működési módként nem tudod szétválasztani a repeater-működést a klienstől, esetleg a jelismétlést megvalósító virtuális AP-t tudod lekapcsolni a Wireless / Extended network menüben az Extended 2,4 GHz 'enable' checkbox-ból kivett pipával.

(#48069) BaginZe válasza Gubek-Einste (#48066) üzenetére


BaginZe
tag

Reggel már megint 2,4g-n csatlakozott, és továbbra se tölt be semmit, ha elindítom a progit :W

Másképp van a menüje, beállításokból nem tudtam átállítani, de talán erre gondolsz:

[kép]

Párom céges laptopja egy helyiséggel arrébbról is felmegy 5GHz-re. Lehet, hogy az ebay-es adapter csinálja nálam a felfordulást?

[ Szerkesztve ]

(#48070) Gubek-Einste válasza BaginZe (#48069) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Igen, ezt kértem, tedd a 11-re a csatornát.
A 2,4 és az 5 GHz-n más-más az SSID?
Próbáld ki egy másik adapterrel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48071) BaginZe válasza Gubek-Einste (#48070) üzenetére


BaginZe
tag

Ugyanaz, a 725 végű. Másik adapterrel nem tudom kipróbálni, mert direkt azért vettem, hogy jobban kihasználjam a connect boxot :(

Ha az 5GHz-es net bizonytalankodik, akkor mit segíthet, hogy a 2,4-est fix csatornára rakom? Hozzáteszem átállítottam a 11-esre, és azóta már négy újraindítást is csináltam, és még mindig jó.

(#48072) Gubek-Einste válasza BaginZe (#48071) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csak a 2,4 GHz-n jobb helyen legyen.
Nem legyen ugyan az a két sávon az SSID, 5 GHz-t tedd meg elsődlegesnek.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48073) Wayne


Wayne
aktív tag

Sziasztok, van egy ASUS RT-N66U routerem. Sajnos a lakás egyes részein gyenge a wifi jel.Ezt szeretném egy repeaterrel kábelen tovább erősíteni. Tudnátok konkrét típust ajánlani?

(#48074) Gubek-Einste válasza Wayne (#48073) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha nem kell dual band wifi és/vagy gigabites portok akkor Asus N12 D1, gigabites portokkal N18U, dual band wifi-vel N56U.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48075) net91


net91
senior tag

Sziasztok,

Az Asus RT-N18U router frissítést ajánlott fel.
Frissítettem.
A frissítés után nem enged be a kezelő felületre.
Korábban a belépési jelszó el volt mentve, így annak manuális megadása nélkül, automatikusan be tudtam lépni a kezelő felületre.
Most meg kéri:
"Jelentkezzen be ASUS router-fiókjával"
A jelszó továbbra is ki van töltve a mezőbe, de nem enged belépni.
Invalid username or password

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#48076) net91 válasza Gubek-Einste (#48074) üzenetére


net91
senior tag

Sikerült belépni, probléma megoldva.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#48077) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Egy elméleti kérdésem lenne:

Melyik a jobb Wi-Fi kártya? Qualcomm Atheros AR9485WB-EG vagy Intel Centrino Wireless-N 135

Ha minden igaz mindkettőben van BT 4.0 is.

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#48078) DAVID0000 válasza Gubek-Einste (#47992) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Szia!
A routert előre felkonfigurálva kaptam az internet szolgáltatómtól. Erre csatlakozik egy Cisco amin keresztül a "vezetékes" telefon működik. Ezen kívül egy lenovo és egy caterpillar telefonnal szoktam rá csatlakozni meg egy asztali géppel.

Reset + manuális újra beállítás volt már? Nem reseteltem mert így távolról a szolgáltatóm nem tud belenyúlni a beállításokba.
SSID/jelszó csak angol abc betűi és/vagy számok? A wifi jelszó pontosan: Hálózatnév: H1_Network
Jelszó: AbraKa9dabra%

A wifi csatorna 1 és 11 közötti? Igen
Milyen kliens eszközzel/adapterrel használod? Ezt annyira nem értem, bocsi nem vagyok nagy szakértő.

(#48079) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Sziasztok!

adott egy asus rp-n12 wifi repeater, de valamiért nem tudom elérni a konfigurációs felületét se wifin, se kábelen keresztül, így nem tudom összekonfigurálni a routerrel (d-link). Egyik metódus se működik, amit leírtak a kézikönyvben.

nem tudjátok kell ezekehez valami speciális beállítás vagy miért lehet ez?

(#48080) GeneraL_XTX válasza GeneraL_XTX (#48079) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

már nem aktuális :)

(#48081) krealon válasza GeneraL_XTX (#48079) üzenetére


krealon
Topikgazda

Az RP-N12 manual szerint 2 masodpercig kell a reset gombot nyomni, utana a Wifi led pirosra valt, majd ha ujraindult a keszulek, akkor lehet elorol kezdeni a beallitast.

Avagy hasznalhato az ASUS Device Discovery alkalmazas Windows-os PC-n:
Discovery_1474.zip

Szerk:
Lassu voltam.

[ Szerkesztve ]

(#48082) GeneraL_XTX válasza krealon (#48081) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

azért köszönöm :R :R

(#48083) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Xiaomi Mi wifi amplifier 2 kérdés:

Hogy lehet másik hálózatot is hozzáadni vajon?
Jelenleg egy Huawei mifire csatlakozik, de ha mondjuk elviszem magammal a mifit, jó lenne ha a szomszéd routerére átállna.
(Természetesen meg van beszélve oda-vissza alapon :) )
Első csatlakozás simán ment a mifimre, de nem jövök rá - vagy csak simán vak vagyok -, hol/hogyan keressek másik hálózatot is.

#?*@&!

(#48084) Wayne válasza Gubek-Einste (#48074) üzenetére


Wayne
aktív tag

Köszönöm a segítséget! :) Egy N56U lett 13 euroert :P. Ez [link] alapján beállítottam működik is szépen. Annyi kérdésem lenne, hogy itt melyiket válasszam? [link] Látom, hogy ott van magyarul is, de jó lenne, ha valaki elmagyarázná úgy, hogy egy egyszerű halandó is megértse :D

[ Szerkesztve ]

(#48085) woodworm válasza Wayne (#48084) üzenetére


woodworm
veterán

Ha az ap üzemmódot választod, akkor nem kell a leírás és a wan port is lan módba vált.

(#48086) Wayne


Wayne
aktív tag

Vannak egyéb hátrányok is ebben a módban? Vagy a leírás csak azért van, ha nem lenne lehetőség az AP módot ki-be kapcsolni?

(#48087) Gubek-Einste válasza Wayne (#48086) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Bizonyos router szolgáltatások ilyenkor nem mennek de ezek többségére amúgy sincsen szükség másodlagos eszközkénti üzemelés során.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48088) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok!

Van két Tp-link cpe210 eszköz hadba állítva az egyik AP másik Client módba, s 300métert kötnek össze, működik is már egy pár hónapja a hálózat, egy bajom van csak, és nem tudom mi lehet a gond.

Az átviteli sebesség 20-25 megabit között van mind a letöltés mind a feltöltési sebességre nézve client oldalon, ez nekem bőven elég is, de eltelik pár nap és azt veszem észre, hogy a ping nagyon megemelkedik, a letöltési sebesség igaz marad 20-25 mega között, de a feltöltési sebesség 0,1-0,5 mega közé esik vissza.. Ekkor ha az AP -be állított cpe210 -et áramtalanítom, vagy rebootolom, akkor egyből visszaáll minden a régibe, alacsony ping és a le és feltöltés is 20 megabit körüli a két cpe között. Aztán eltelik pár nap és megint azt veszem észre, hogy ping magas, feltöltés pedig szinte alig, így nem teljesen jó a hálózat, így megint újra kell indítani, s újra jó..

Ilyenkor mikor jelentkezik ez a hibajelenség, az eszközök elérési oldala is vagy 5-10perc mire betölt a böngészőben, de legalább betölt,szóval megy a hálózat, de nyögvenyelősen, szóval valami nem stimmel.. Ha a clientet indítom újra akkor marad a jelenség, így tuti az AP oldalival van gond, de nem értem mi okozza ezt hogy pár napig tökéletes a rendszer, aztán meg a feltöltés eltűnik a ping meg vagy 1000ms lesz a 10 -ről.. (Az AP és a Client is úgy működik, hogy csak egy utp kábel van hozzákötve ami adja neki a poe-n az áramot és a lan-t is, ha ez számít).

Találkozott már valaki ilyen a fent leírt hibajelenséggel, mit csináljak? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#48089) ArthurShelby válasza Ferenc. (#48088) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Próbálj meg firmware-t frissíteni. (Esetleg ha új van fönt downgradelni, és kipróbálni, hogy úgy esetleg jó-e.)
Nem találtam az emulátorban ilyet (de hátha te találsz), de szokott olyan lenni routereknél (pl asus), hogy automatikusan újraindíthatod (pl naponta hajnali 5-kor).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#48090) mezis válasza Ferenc. (#48088) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Szimatold körbe az éterdet első sorban az AP környékén előfordulhatnak közeli frekvencián működő "idegenek".

Válassz fix csatornát, csökkentsd a sávszélességet, esetleg engedélyezd a QoS-t.

A "Wireless Signal Quality"-t sasolva azAP-n próbáld meg a Client-et jobb antenna pozicióba állítani (vízszintes, függőleges szög, vagy 5 - 10cm-el arrébb).

mezis

(#48091) Ferenc. válasza ArthurShelby (#48089) üzenetére


Ferenc.
tag

Köszi, igen van frissebb firmware, megnézem majd vele, mikor következőre jelentkezik a hiba.

Tegnap óta ugye megint jó, de pár nap szokott eltelni, amúgy észre sem veszem nagyon a jelenséget, mert a letöltés ugyan úgy jön ahogy addig, a feltöltés tűnik el valamiért, meg a válaszidő emelkedik meg, az eszközök belépési oldala böngészőben pedig vagy 5-10 perc mire betölt(amúgy 2-3s), de betölt és elérhető az eszköz azért és a hálózat is működik mint mondtam. Sima böngészéssel nem is lehet észrevenni hogy van valami. De egy reboot megold mindent.. de az automatikusan nincs rajta sajnos.

(#48092) Ferenc. válasza mezis (#48090) üzenetére


Ferenc.
tag

Szia!

Pár hónappal ezelőtt ezeket már megcsináltam, minden beállítást, finomhangolást elvégeztem, hogy a lehető legjobb és legstabilabb legyen a jelátvitel. Tehát már azóta fix csatornán vagyok(9), illetve a sávszélesség is a 10Mhz-en bizonyult a legjobbnak, nagyon stabil a jel és 20-25megabit közötti a le és feltöltés, amíg meg nem makacsolja magát az AP és a fent leírt jelenség jelentkezik. Az antennák is sokat lettek állitgatva akkor, s rögzítve vannak, így azt nem bántanám, nem hiszem, hogy itt van a gond. A QoS-t viszont eddig még nem próbáltam, megnézem majd mi lesz ha bekapcsolom.

(#48093) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Van egy RT-N18 routerem, és gondolkodom hogy veszek rá három erősebb antennát, hogy növeljem a hatósugarat

Mit ajánlotok?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#48094) tobias88888


tobias88888
őstag

Megjött az új 3 antennás WR1043ND V4-es router. Eddig ősrégi 1 antennás WR542G volt. A OnePlus 5-ommal kb valamivel erősebb lett a jel, mint eddig, viszont a régebbi telókkal semmit sem változott, talán még csökkent is. Sebesség ugye nőtt, de direkt azért vettem a routert, hogy a hatótáv nőjön. Mindegyik telefon tudja az n-es szabványú wifit is, szóval növekednie kellett volna a hatótávnak a g-hez képest. Ötlet valakinek esetleg? :)

(#48095) woodworm válasza tobias88888 (#48094) üzenetére


woodworm
veterán

Csak azért, mert több antennája van és újabb szabványt használ nem növekszik a hatótáv.

(#48096) Gubek-Einste válasza enginev3.0 (#48093) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

TP-Link TL-ANT2408CL de inkább egy másodlagos, AP módú eszköz beüzemelését ha nem mindenhol megfelelő a sebesség/lefedettség.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48097) Gubek-Einste válasza tobias88888 (#48094) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok, szomszédok) van használva az eszközök?
Ezek közül kellene az egyikkel csinálni egy mérést a helyi viszonyokról és képernyőmentés berakni a 2,4/5 GHz-s csatorna képről.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48098) tobias88888 válasza Gubek-Einste (#48097) üzenetére


tobias88888
őstag

Gyakorlatilag üres a legtöbb csatorna. Wifi Analyzerrel néztem én is. Ez N-es szóval csak 2.4 Ghz játszik. Családi ház első felében van, hátrafelé 1 falon kellene átmennie meg utána több ablakokon (~12m) és ezek után van még 10 méter kert. Jelenleg A 12 métert még úgy ahogy viszi, de a régebbi telefonokkal úgy 12 méternél már szét szét kapcsol. Az új OnePlus5 a kert végében is simán látja mindkét routert.

Én úgy olvastam mindenhol, hogy a g szabványhoz képest az n hozott előrelépést hatótávban, az ősrégi tesztek alapján persze kevesebbet, de az is elég lenne...

Vettem egy 9db-s külső antennát is, de azzal sem lett sokkal jobb a jel. Gondoltam megoldom fúrás és áthelyezés nélkül a problémát egy új wifivel, de ahogy nézem ez nem fog összejönni

(#48099) Gubek-Einste válasza tobias88888 (#48098) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Minden antennának azonosnak kell lennie és azonos helyen is kell lenniük vagyis mindegyiket cserélni kellene megfelelőre vagy mindegyiken marad az eredeti antenna.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48100) enginev3.0 válasza Gubek-Einste (#48096) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ezt néztem

Van egy ap eszközön, szintén egy Asus router, de nem hozza az elvárt szintet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.