Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35775) kw3v865


kw3v865
senior tag

Friss tapasztalat 3. oltással kapcsolatban: szegedi oltópont (Vasas Szent Péter u.). 7:05-re volt időpontom (7-kor nyitnak), de állítólag "lefagyott a rendszer", ezért több mint fél órás késéssel lehetett bejutni az épületbe (jó nagy tömeg lett addigra az oltópont előtt). Ezt követően már gördülékenyen ment minden. Két Pfizerre (3090 BAU/ml antitest szeptember közepén, május 21-én kaptam a második Pfizeremet) szerettem volna Modernával oltakozni. Alapból Pfizert adtak volna azon az oltóhelyen, de jeleztem az oltóorvosnak, hogy Modernát szeretnék, ha lehetséges. Nagyon korrektek voltak, 10 perc várakozást követően hozták is a modernás fecskendőt, így azt kaptam.
Remélem jól döntöttem, és tényleg van olyan jó a Moderna, mint a Pfizer a delta ellen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.