Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26602) balojazz válasza kolopele (#26598) üzenetére


balojazz
aktív tag

Neked nem csökkentette a komfortérzetedet a lezárás, nekem igen. Téged nem dühített, hogy nem hintázhat a gyerek, engem igen. Én letépkedtem a qrva zárószalagokat a focipálya körül minden egyes napon, mert nincs az a qrvaisten, hogy ne focizzak a gyerekeimmel, azt nem tilthatja senki. Csupán szabadságérzetből akkor is letéptem, ha aznap csak arra jártam, és nem fociztunk. És bementünk hintázni is a játszira. Ha neked mondjuk nagylányaid vannak, akkor jó, de nekem kisfiaim, azokkal focizni kell. És ez csak az első hullám volt, teljesen idióta lezárások voltak. Fél négykor bezárt a biciklibolt is. Egy rohadt gumibelsőt nem tudtam venni, mert a vírus csak fél négy után terjedt... Hányinger.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.