Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25996) Rolly válasza radi8tor (#25964) üzenetére


Rolly
veterán

én máshova járok (mint a linkeltek) de 10-ből 9-szer használtak és most is használnak ilyen izolálást (legutóbb front fog újra építésnél nem használták eddig minden 4-5-ös fogtól hátrébb lévő fognál így csinálták a töméseimet (gyökérkezeléseimet) már korona előtt is.

Ahova én járok ott két beteg között 15 perc szünet van. A 15 percben a levegő 1-1,5x cserélődik (óránként ha jól emlékszem 6 légcsere van náluk most). Két beteg között a széket, pultokat fertőtlenítik...

Így azért minimális az esélye annak, hogy páciens másik pácienst fertőzzön meg. Persze a dokit még így is meg tudja fertőzni az ffp2-3 és plexi ellenére is... (de itt elvileg mindenki be volt oltva mikor legutóbb voltam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.