Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92901) pilóta válasza SirRasor (#92881) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ez most készült :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#92902) SirRasor válasza pilóta (#92901) üzenetére


SirRasor
őstag

Marhajó :D

Nekem még kell egy kis idő, mert nincs időm megcsinálni a tervet.

Ez az alap, de Inkscape-vel meg kell dolgozni, mert világos színű pólóra szeretném, tehát nem csak háttéreltávolítás, hanem a szövegek feketére varázslása is kell, de arra nincs eszközöm. Maszkoláshoz meg túl pici a felirat/kép :-/ Vagy keresek ilyen betűtípust, és ráírom...

Make Love not war!

(#92903) pilóta válasza SirRasor (#92902) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ilyenre gondoltál?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#92904) pilóta válasza pilóta (#92903) üzenetére


pilóta
nagyúr

Pólón kb. így nézne ki:

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#92905) SirRasor válasza pilóta (#92903) üzenetére


SirRasor
őstag

Majdnem. Megint ezzel szórakozok 10 perce, de nem megy, ezért is hagytam a fenébe.
Invertálom, majd eltávolítom csak a fehéret (Photoshop, color select), erre a feketét is kiszedi WTF?
Inkscape: bitkép vektozirálása: vagy kifagy, vagy képtelen színre lebontva mit kezdeni a szürkével mind1 hogy állítom. Érdekes módon más képnél nem okoz neki gondot :W

Amúgy jól néz ki ez is :D

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#92906) pilóta válasza SirRasor (#92905) üzenetére


pilóta
nagyúr

Egy kis kontrasztot tegyél rá előbb, azután próbáld vektorizálni.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#92907) DarkByte válasza martonx (#92900) üzenetére


DarkByte
addikt

Köszi a tippeket mindenkinek. Egyelőre megoldottam haxolva hogy ne jöljön be hideg (ragasztó szalag), de meg akarom csináltatni mindenképp.

[ Szerkesztve ]

(#92908) norbi2010


norbi2010
őstag

Sziasztok!
Szegeden ismertek olyan céget, akik vállalják, hogy nagy háztartási gépeket felvisznek emeletre? Hűtő, mosógép, stb.-t kellene a harmadikra feljuttatni, ha nagyon nem lenne kedvem magam megoldani legyen B terv.

Köszi. :R

(#92909) macilaci78 válasza norbi2010 (#92908) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Költöztető cég, tehertaxi biztosan van. Egy hetet szánj rá, általában be vannak táblázva.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#92910) Kékes525


Kékes525
félisten

Volt már valaki a Vasas Szent Péter oltóponton a 4. oltásért? Ha igen, beadták?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#92911) _Petya_ válasza norbi2010 (#92908) üzenetére


_Petya_
őstag

Nekem velük van nagyon jó tapasztalatom.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#92912) DarkByte válasza Kékes525 (#92910) üzenetére


DarkByte
addikt

Megszületett már a rendelet módosítás erről amit ígértek? Mert ha igen, akkor nem hiszem nagyon van más választásuk. Esetleg telefonon megpróbálni megérdeklődni.

(#92913) Rawulf válasza DarkByte (#92912) üzenetére


Rawulf
őstag

Nem hivatalosan, de úgy tálalták a hírekben, hogy amennyiben a házi orvosod támogatja és már eltelt legalább 4 hónap a 3. oltás óta, akkor felveheted a 4. oltást.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#92914) DarkByte válasza martonx (#92900) üzenetére


DarkByte
addikt

RolloMR-nél azt mondták kijönnek meglesik mit lehet vele kezdeni, de nem ígérték hogy meg tudják javítani, mert nem ők szerelték be. Szóval ahogy Petya írta. De azért már ez is több mint a semmi, mégha van is kiszállási díja.

Egyébként olyan ritka állatfaj ez a műanyag nyílászáró javító mesterség. Mintha mindenkinek büdös lenne a dolog, csak addig érdekes még beépítik plusz max. a garancia tart. De még ebben a fázisokban is olyan mellényúlások tudnak lenni, legközelebb én is jól meggondolom kikkel csináltatok ilyet.

Vagy ennyire egyedi lenne minden beépített ajtó-ablak és nem nagyon lehet bennük cserélni semmit? Azt gondolnám kb. standard elemekből építkezik mind és max. a hosszúságok változnak egy-egy komponensnél.

(#92915) 4ron válasza Kékes525 (#92910) üzenetére


4ron
senior tag

Ott speciel nem voltam, de a háziorvosom például jövő héten olt Pfizert és mondta, hogy mehetek a 4. oltást felvenni. Nekem az utolsó áprilisi, így mondta hogy lehet.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#92916) tlac


tlac
nagyúr

Xiaomi Mi Air Purifier Pro H Filter eladó

[ Szerkesztve ]

(#92917) _Petya_ válasza DarkByte (#92914) üzenetére


_Petya_
őstag

"Vagy ennyire egyedi lenne minden beépített ajtó-ablak és nem nagyon lehet bennük cserélni semmit? Azt gondolnám kb. standard elemekből építkezik mind és max. a hosszúságok változnak egy-egy komponensnél."

Ha jól tudom akkor az ablakok kialakítása szabványos, tehát bármilyen ablakra bármilyen vasalatot rakhatsz. Viszont ezek a vasalatok nem kompatibilisek egymással, tehát ha valamelyik kis alkatrész elromlik benne, akkor csak ugyanattól a gyártótól tudod beszerezni, ha még létezik, vagy a komplett vasalatot, tehát az egész ablakon mindent cserélni kell. Ezt meg nyilván nem akarja az ügyfél kifizetni, szóval valószínű nem éri meg nekik...

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#92918) Kékes525 válasza DarkByte (#92912) üzenetére


Kékes525
félisten

Azért kérdezem, mert nem, még nincs rendelet.

4ron

Az én háziorvosom az oltópontra küldött, de csak szóban.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#92919) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!
Jó háztartási gépszerelőt keresek.
16 éves Electrolux mosogatógépen aktivizálódott az árasztás védelem, sajnos víz is van az alsó tálcában.
Tudtuk ajánlani szakembert?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#92920) tisn válasza Digital (#92919) üzenetére


tisn
addikt

nem sima dugulas a csoben?
szuro tiszta?

nekem a beko szorakozott 4 ev utan mert valami hulye (en) abba ontotte ki a mangoturmix maradekot, amit azert dobtam ki mert a tulerett mango tele volt hajszalszeru szalakkal. el is tomott mindent is, eleg nehezen pucevaltam ki.

(#92921) Digital válasza tisn (#92920) üzenetére


Digital
addikt

Az üstben lévő szűrőben vannak cuccok de nincs eldugulva.
Felszívja a vizet de mikor indulna akkor az alsó tálcában megjelenik a víz. Az egyik tartályból jön egy kis cső (valami túlfolyó szerű :F ) , az gyanús, mintha onnan jönne...

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#92922) lorcsi


lorcsi
veterán

terveztek rendelni a GymBeam oldalról mostanában ?

(#92923) tisn válasza Digital (#92921) üzenetére


tisn
addikt

hat passz, en nem vagyok szerelo, de a lefolyocsovet megneznem rendben van e.

(#92924) tisn válasza lorcsi (#92922) üzenetére


tisn
addikt

ma hozta a gls
de ha rendelsz meg valami akcios kollagen kellene a terdemre, azt elfelejtettem venni :)

(#92925) lorcsi válasza lorcsi (#92922) üzenetére


lorcsi
veterán

Még egy:

shell pontokat gyűjti valaki?
(a 4et, a kisautóhoz)

(#92926) proper válasza lorcsi (#92925) üzenetére


proper
őstag

Nem kell az üzemanyaggal szórakozni
1 kávé = 1 pont :U
És nem drága a kávé, meghívod a pénztárost is egyre

(#92927) lorcsi válasza proper (#92926) üzenetére


lorcsi
veterán

mennyiért mérik ott a kávét?

amúgy ahogy elnéztem ezt fogom...elmegyünk a párommal...2x
már meg is van a gyerkőcnek a játék :)

(#92928) proper válasza lorcsi (#92927) üzenetére


proper
őstag

Nem tudom pontosan de nem egy ökör ára
Én is agyaltam hogy fog összejönni és akkor láttam meg, hogy a kavéért is jár pont
éppen tankoltam vpowert hétvégén dupla pontért ment mellé 2 kávé és hoztam is az F1 kicsi kocsit
amúgy kb pár 100 forint
kb ha nyűgös, kérsz 4 kávét kapásból

(#92929) Gergello válasza proper (#92928) üzenetére


Gergello
addikt

Mire megiszod a mentő ki is ér kb. :DDD

(#92930) Stylewars_kp válasza lorcsi (#92925) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Meddig lehet gyűjteni?

(#92931) lorcsi válasza Stylewars_kp (#92930) üzenetére


lorcsi
veterán

2022.12.13-ig
beváltani pedig 02.27-ig

(#92932) fradi81


fradi81
veterán


Az ilyen típusú vízpermetezőkben van valami olajszerű anyag vagy semmi ilyesmi? Olyan növényhez kellene amit megeszünk :) [link]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#92933) vizslakutya válasza _Petya_ (#92911) üzenetére


vizslakutya
senior tag

+ 1 pont nekik

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#92934) pilóta válasza fradi81 (#92932) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ha teszel bele, akkor lesz :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#92935) macilaci78 válasza fradi81 (#92932) üzenetére


macilaci78
nagyúr

El kell mosogatni, mint mondjuk a habszifont.
Bár valószínűleg a levegőpumpa tömítéséhez használhattak olyan tömítőzsírt, ami nem étkezésre való. Szedd szét, pucold el és helyettesítsd olajjal, vagy sertészsírral.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#92936) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Szájzuhanyt használ valaki?
Tapasztalatok?
Konkrétan [ezt] néztem ki.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#92937) 4ron válasza vizslakutya (#92936) üzenetére


4ron
senior tag

Fogszabályzóm van lassan 1 éve. Akartam venni ilyet, de nagyobb kárt tud okozni, mint amennyit segít (pl. lepedék fogíny és fog közé szorulása).

Minőségi fogkrém, szájvíz, fogselyem, illetve egy jó fogkefe (Philips Sonicare), valamint megfelelő technika bőven elég. Oral B fogkefét cseréltem Sonicare-re, ég és föld a tisztaságérzet és a fogmosás is kellemesebb. Egyedül a pótfej drága, abból próbáltam kínait, de nem vált be.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#92938) Stylewars_kp válasza 4ron (#92937) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nekem a fogorvosom ajánlotta a szájzuhanyt. Véleménye szerint többet ér mint egy szájvíz pl.

(#92939) ShadowX válasza 4ron (#92937) üzenetére


ShadowX
őstag

Akármennyire is mondják, hogy nem, a genetika is számít. Én is a fentebb leírt kombót használom, mégis időről időre kell valamit csinálni a fogaimon....

Sonicare-hez meg alkalmanként van -20% akció a philips.hu-n, akkor szoktam rendelni én is 1 évre előre. :K

(#92940) martonx válasza 4ron (#92937) üzenetére


martonx
veterán

Kihagytad a számomra legfontosabbat: a fogköz tisztítót. Én bárhogy, bármivel mosok fogat, fogselymeztem is rengeteget, sehol nem voltak a fogköz tisztítóhoz. Jelenleg elektromos fogkefe + fogköz tisztítóra esküszök.

Én kérek elnézést!

(#92941) macilaci78 válasza Stylewars_kp (#92938) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Annak hiszel, akinek épp az az érdeke, hogy tönkremenjenek a fogaid? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#92942) SirRasor válasza martonx (#92940) üzenetére


SirRasor
őstag

És akkor ott vagyok én, akinek annyira összetorlódtak régen a fogai, hogy se fogselyem, se fogköztisztító nem fér be közéjük.
Szinte minden évben kell fúrni valamit a fogaimon.
Lassan éve álltam rá, hogy dupla fogmosás van este: Oral-b+fogkefe (SoniCare nekem szinte semmit se csinált, csak a kiálló felületeken, amik amúgy se lyukadtak eddig..). Kíváncsi vagyok mit mond majd a fogorvos tavasszal :U
Meg reggel is fogat mosok. A délit már elhagytam, mert elvileg több kárt okoz, mint amennyit használ.

Make Love not war!

(#92943) Stylewars_kp válasza macilaci78 (#92941) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nem tudom már h kinek higgyek. :DDD

(#92944) veze válasza ShadowX (#92939) üzenetére


veze
őstag

sokat számit a genetika. szerintem többet mint a bármilyen fogmosás ( persze ezzel nem azt mondom hogy nem kell) Nálunk volt olyan csaladtagot aki ugyszólván sosem mosott fogat (!) és mégis kb 55 éves volt amikor az első foga lyukas lett, addig egyse és nem is volt hiányos. Az én fogaim dettó... igaz nekem egy tömött van,
de a többinek semmi baja és mind megvan. A bölcsesség fogak nincsenek meg, mert ahogy nöttek, sorba ki is lettek huzva mert nem igazan fértek el hátul, belenöttek a husba meg mittudomén hova.. Az is tuti hogy nem a fogmosás miatt van meg mind egészségesen.. ezt hoztam örökségként.. A gyerekem szintén, fogköeltávolitásra el szokott menni évente, de különben semmi dolga a fogorvosnak vele :D

[ Szerkesztve ]

(#92945) SirRasor válasza veze (#92944) üzenetére


SirRasor
őstag

És táplálkozási szokásoknál nincs összefüggés? Mondjuk sokkal kevesebb cukros szemetet esztek, mint a többiek, akiknek lyukadnak?

Egyre többször látom, hogy az áll az "genetika" mögött, hogy az adott családnak több generációra visszamenően kb. ugyanaz a főzési, evési és mozgási szokásai, mert ezt látták a szülőktől, nagyszülőktől, miközben nőttek fel. Ennek megfelelően jönnek hasonló betegségek és egyéb egészségügyi anomáliák. No sh*t Sherlock :D

Make Love not war!

(#92946) macilaci78 válasza SirRasor (#92945) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Agráriumban dolgozott kb minden felmenőm, ott a mozgással kb nem is volt gond. Gyerekkoromban mi is be voltunk fogva iskolaszünetekben. Mindenféle testalkatú ember volt mégis a családban, öcsémmel mi vagyunk az elsők, akik íróasztal mellett keressük a napi betevőt.

Szerintem a mozgási szokás öröklése majdnem teljesen bullshit, 1-2 generációval ezelőtt nem volt fitneszterem, közterületen divatos futás, kerékpáros sportok...
Helyette lehetett kapálni, kaszálni, kertet ásni, kerékpárt fő közlekedési eszközként használni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#92947) SirRasor válasza macilaci78 (#92946) üzenetére


SirRasor
őstag

Hehe miután mondtad, hogy bullshit, utána szépen leírtad, hogy régen is mozogtak meg most is, csak máshogy :U

Make Love not war!

(#92948) pilóta


pilóta
nagyúr

Marosleléről van-e itt fórumtárs?
Lenne pár kérdésem (internet, közlekedés stb.)

Aki él és nem boldog, az téved!

(#92949) vizslakutya válasza pilóta (#92948) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Ugyan nem ott lakom,de rendszeresen járok oda (ott születtem).
Felsővárosról 15 perc alatt a faluban vagyok és ebből a legtöbb időt Tarján és Baktó viszi el, vissza dettó. Van már közvetlen pályabusz is naponta többször. Netet nem tudom,de gondolom a T bent van és szolgáltat, legegyszerűbb ha a honlapjukon beadsz 1 lelei címet,az kidobja, hogy mit lehetne használni.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#92950) pilóta válasza vizslakutya (#92949) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszi!
Amúgy élhető hely?

Aki él és nem boldog, az téved!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.