Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92101) tisn válasza Narxis (#92098) üzenetére


tisn
addikt

exfonokommel beszelgettem este 6 korul ment uszni, azt mondta nincsenek sokan. sportusziban lehet mar toklengetes mentesen oltozni (van oltozofulke, vagy barmi?)

(#92102) tucsok. válasza Narxis (#92098) üzenetére


tucsok.
senior tag

Az Etelka sori Tiszavirág uszodát javasolom! Párom volt a munkatársnőjével hétköznap délután kb. 8 fő volt az egész uszodában! Vadi új és kulturált.

"So say we all"

(#92103) lorcsi válasza tucsok. (#92102) üzenetére


lorcsi
veterán

azért érdemes a pályabeosztást is megnézni, hetente változik
a most heti:
[link]

(#92104) Narxis válasza tucsok. (#92102) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én szívesen mennék oda mert jóval közelebb van hozzám mint a Sportuszoda de ott nem versenysportolók edzenek nagyrészt?

Thanos was right.

(#92105) tucsok. válasza Narxis (#92104) üzenetére


tucsok.
senior tag

Igen, a beharangozóban arról volt szó, hogy csak versenysportolok mehetnek, de mára már megváltozott!

"So say we all"

(#92106) Narxis válasza tucsok. (#92105) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ilyen úszó nadrágban lehet ott úszni? [link] Házirend szerint az ilyen "beach" jellegű nadrág tilos, de szerintem az a nagyobbakra vonatkozik, ami térd alá ér és zsebei vannak.

Thanos was right.

(#92107) tisn válasza Narxis (#92106) üzenetére


tisn
addikt

jó lenne, nekem is ilyenek vannak.

(#92108) lorcsi


lorcsi
veterán

a szegedi emag easybox működik már ?
van erről infó, h mikor fog ?

(#92109) totya694 válasza lorcsi (#92108) üzenetére


totya694
őstag

Dorozsmán van egy a kijelzője megvan világítva de reggel fél 6-kor még nem láttam embert csomagot kivenni vagy berakni :N

Üdv:Attila

(#92110) r0by válasza lorcsi (#92108) üzenetére


r0by
addikt

Elvileg ezek működnek: [link]
Auchanban is láttam, hogy telepítették, de még ott sem műxóködik.

(#92111) lorcsi válasza r0by (#92110) üzenetére


lorcsi
veterán

a nagyáruháznál láttam egyet, de az ott van már kb. 2 hónapja

achuan is jó lesz :)

(#92112) veze válasza Narxis (#92106) üzenetére


veze
őstag

fecskében [link] biztos lehet :D

(#92113) macilaci78 válasza veze (#92112) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hát nem tudom, melyik a jobb? Ha nem látszik a prém, vagy ha...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#92114) Narxis válasza veze (#92112) üzenetére


Narxis
nagyúr

:Y inkább a nadrág :D

Thanos was right.

(#92115) tucsok. válasza Narxis (#92106) üzenetére


tucsok.
senior tag

Fogalmam sincs, a párom úszódresszben volt.

"So say we all"

(#92116) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Biztosítékot lecsapó mikró esetleg valakinek, alkatrésznek? Freeee, csak a helyet foglalja. :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#92117) ShadowX


ShadowX
őstag

Valakinek router?

(#92118) martonx válasza ShadowX (#92117) üzenetére


martonx
veterán

Mi lett az utódja?

Én kérek elnézést!

(#92119) ShadowX válasza martonx (#92118) üzenetére


ShadowX
őstag

Semmi. :) Használom a Digi ONT-ját.

(#92120) pulutodurumo válasza ShadowX (#92119) üzenetére


pulutodurumo
őstag

És nem szégyelled magad? :D
Nekünk is Digi van, de ez nem tud 5 GHz-es WiFit. Ezért van utána egy kis MikroTik. Csak wlanra.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#92121) ShadowX válasza pulutodurumo (#92120) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem annyira. Igazából rájöttem, hogy az én szokásaimnak oly mindegy, hogy 5 vagy 2.4 Ghz...Amúgy ez az új 6-os wifis router amit reklámoznak ez csak egy szimpla router vagy ONT is egyben?

(#92122) martonx válasza pulutodurumo (#92120) üzenetére


martonx
veterán

Én meg nagyon gondolkozok egy ilyenen: RT-AX82U|WiFi Routers|ASUS Global
Bár így, hogy a lakást a nyáron ethernet kábeleztük a TPLINK Archer C9 kicsit fellélegzett :D

Én kérek elnézést!

(#92123) johnny82 válasza martonx (#92122) üzenetére


johnny82
őstag

Nekem ilyen van és nagyon ajánlom. Mióta ez van sokkal-sokkal stabilabb a jel, nem dobál le folyton a digis eszköz. Hatótáv is nagyobb. Van vendég hálózat, ami most tűnik csak fel, hogy mennyire hasznos. Tv végre akadozás nélkül játssza le a tartalmat pc-ről wifin. Most emag-on elég jó áron van.

(#92124) veze válasza martonx (#92122) üzenetére


veze
őstag

alternatív fw-t erre is lehet húzni?
a mostani asusmra lehet és régebbi legendas Linksys wrt54gl is azzal ment anno :)

(#92125) martonx válasza veze (#92124) üzenetére


martonx
veterán

Mármint ezt a Tplinkre kérdezed, vagy az Asusra. Elvileg szerintem mindkettőre, bár én a mostani Tp-Linket már a gyári fw-vel használom, idő közben elég sokat fejlődtek a gyári fw-k is, ahogy látom.

Én kérek elnézést!

(#92126) veze válasza martonx (#92125) üzenetére


veze
őstag

asusra gondoltam , tp linkem csak switchből van
lehet hogy reszeltek már az újakon az igényeknek megfelelően, csak én már megszoktam amit használok, ha frissitek is, csak a fent lévő fejlesztéséből. asusokra felment, legalábbis olyat vettem meg csak. vásárlás után még aznap csere, nem nagyon nézegettem a gyári fw-t. talán majd legközelebb :K

(#92127) kymera


kymera
senior tag

Üdv mindenkinek.
Nem utazik valaki vasárnap Szegedről Budapestre ? :)
Egy videokártyát kellene elhozni , természetesen nem ingyen !
Ha akad valaki , privátban vagy telefonon (70-2340239) keressen.
Köszönöm előre is.
:R

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#92128) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Sziasztok

Érdekel esetleg valakit két filmes fényképező?
Zenit 12S váz + Helios-44M-4 2/85 obi
Altix-N váz + CarlZeiss Tessar 2,8/50 obi

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#92129) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Hol tudok Lenből készült ingeket vásárolni Szegeden. SZIN-re szeretnék minden nap elegánsan menni.

BTW slim fit érdekel csak

We are only Stardust...

(#92130) lorcsi válasza Jinxb1rd (#92129) üzenetére


lorcsi
veterán

én a c&a-ban nézném meg, időnként szoktak lenni
vagy a lidl, nőit láttam ma..talán ffi is van

(#92131) fradi81


fradi81
veterán

Kellene 2 plexi lap hűtőbe mert polc nincs benne, hol tudnék méretre vágatni bele? neten 8ezer/db egy polc amit találtam de azt sokallom.

moto g72, Ninebot d28e

(#92132) martonx válasza Jinxb1rd (#92129) üzenetére


martonx
veterán

Ez egy len ing rád? :D

Én kérek elnézést!

(#92133) totya694 válasza martonx (#92132) üzenetére


totya694
őstag

:P

Üdv:Attila

(#92134) csoszogi válasza Jinxb1rd (#92129) üzenetére


csoszogi
tag

Udv en a Tescoban vettem ( a Napfenyparki es nagy Tescot is nezd meg) van len illetve kevert len. Az Auchanban is van. Eleg jol neznek ki.

[ Szerkesztve ]

(#92135) veze válasza fradi81 (#92131) üzenetére


veze
őstag

vágass 5mm vastag üveglapbol méretre.
régen a lehel hűtők legalsó lapja eleve abból volt.
ha vigyáznak rá, sokáig megteszi, nem karcolodik könnyen tisztitható.( ha szükséges könnyen pótolható)
A vágás széleit érdmes picit megcsiszoltatni, de ha emiatt az üveges tul nagyra értékelné a saját munkáját... akkor azt is megteheted hogy nem kéred a csiszolást, ezt otthon egy fenőkővel is tökéletesen megteheted [link]
mellesleg még ez utána késélezéshez is megfelel. Vagy ha kaszád is van, akkor ugyebár oda is :D

(#92136) macilaci78 válasza fradi81 (#92131) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Plexi rugalmas, meghajlik a súly alatt.
Edzett üveg szokott lenni gyárilag.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#92137) 4ron


4ron
senior tag

Szegeden melyik autókozmetikát ajánlanátok külső-belső tisztításra? A korábban proper által javasolt cégben nagyot csalódtam, így oda többet nem viszem a kocsit.

Más: eladás előtt fel kéne polírozni anyámék fehér Puntoját. Olcsó polírozót tudtok ajánlani? Akár olyat, aki most kezdte maszekban és még nincs meg a kiépített vevői köre. Mivel az autó értéke kb. 1000 euró, sok pénzt nem ér meg a projekt.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#92138) macilaci78 válasza 4ron (#92137) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egyiket sem. A takarítás tipikusan olyan műfaj, ami sosem lehet tökéletes.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#92139) martonx válasza 4ron (#92137) üzenetére


martonx
veterán

Pláza alatti parkolóban lévőknél volt párszor az autóm, én személy szerint mindig elégedett voltam velük, noha nekem az autó csak egy eszköz, eléggé leszarós, hogy találok-e utólag valami apró pontatlanságot a takarításban :D

Én kérek elnézést!

(#92140) 4ron válasza macilaci78 (#92138) üzenetére


4ron
senior tag

Ezzel abszolút egyetértek, de ha nekem kellene beszerezni a tisztítószereket és még gépet is kellene bérelni hozzá, akkor drágább lenne a leves, mint a hús.

Nyilván ha lenne kertes házam garázzsal, akkor szívesen mókolnék ilyesmivel, de most csak eladás miatt nem szívesen foglalkozok ennyire mélyrehatóan a történettel.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#92141) macilaci78 válasza 4ron (#92140) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az is kérdés, mennyit szánsz rá. Budapest XVII. kerületben főnököm S350 (W221) Mercijét kb 80k-ból glancolták ki, ez csak a beltér.
Srác írta facebook-on, hogy 3,5 órája csinálja és kész. A csomagtartó. Fele.
10+ éves autó, az utóbbi 6-7 évben legfeljebb a szemét lett belőle kidobva, de takarítva nem volt.
Viszont ezért az árért az utastérből kivették az üléseket, azok alját, helyét is kipucolták, csomagtartó kárpitot is kivették, stb. Ami ehhez kellett számítógépes segítség, azt is megoldották önerőből, hogy például ne légzsákhibával adják vissza a kocsit.
Az utastér valóban újszerűen tiszta lett, a csomagtérszőnyeg bolyhos maradt, de legalább nem volt benne az a néhány tucat elmorzsolt croissant. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#92142) fecus


fecus
őstag

Sziasztok!

Elkészült a konyha és az előszoba padlólap lerakása. Még nincs fugázva. Elég nagy eltérések vannak a lapok között. Néhol egy mm. Érzed mezítláb.
Van arra valami szabvány, elvárás, hogy menyire kell egy síkban lenni a lapoknak?
Valamelyik nap találkozom a Mesterrel. Kéne a szellemi muníció a vitához!

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92143) macilaci78 válasza fecus (#92142) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Rövid vonalzó, vagy nagy konzerv mit mutat? Lehet, becsapós, ahogy érzed.

Nálam nemrég rakák le (még be se költöztem), már az első doboz kibontásakor szidta a mester, hogy szar, görbe, nem méretpontos, de sikerült síkban lerakni. Igaz, tele volt a padló szintező klipszekkel.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#92144) fecus válasza macilaci78 (#92143) üzenetére


fecus
őstag

1m-es alu vízmértékem van. Ahol lábbal érzem, ott billeg a mérce van olyan sor ahol az egyik irányban minden lap oldalában akad a kezed a másik irányban meg simának érzed. Nehéz ezt elmagyarázni, de tegyük fel, hogy igazam van.
Mit lehet tenni, mivel tudok érvelni, mit kérhetek tőle?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92145) Gergello válasza fecus (#92144) üzenetére


Gergello
addikt

Egyet tehetsz, nem fizetsz.
Aki elsőre ilyet munkát végzett az másodikra meg se próbálja.
Ahol élt vagy csúcsos sarkot érzel, ott sokkal hamarabb kopni fog a mintázata /ha van/.

(#92146) ShadowX válasza Gergello (#92145) üzenetére


ShadowX
őstag

Arról nem is beszélve, hogy míg ott laksz baxni fog az ideg miatta minden egyes alkalommal. :)

Egyébként egyetértek. Ha nem fizettél előre, akkor ne is fizess.

(#92147) martonx válasza fecus (#92142) üzenetére


martonx
veterán

Nálunk most lett felújítva a lakás, benne burkolás is. Minden tökéletesen síkban van, ennek így kell lennie.
Mestert hajtsd el a francba, nem hogy ne fizess, de ezt még mással fel is kell veretned, újat venned, és valakivel újra megcsináltatnod...

Én kérek elnézést!

(#92148) Ted_Beneky válasza fecus (#92142) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

El se kell jutnotok odáig, hogy mennyi lehet az eltérés, mert ha te lábbal érzed és zavar, akkor az már nem jó. Te nem azért fizetsz, hogy rossz munkát kapj, ami neked nem felel meg.
A rosszul álló lapokat szedje fel, ha pótolni kell a járólapot, annak a költségét vond le a munkadíjból, csinálja meg garanciába. Különben tényleg az lesz, hogy rágod a kefét a kiemelkedés miatt ahányszor csak arra jársz...

Csillagkaput a Csillag térre!

(#92149) fecus


fecus
őstag

Mindenkinek köszi. A gond, hogy szerinte még 3 hét a felverés + újrarakás. A konyhabútor szeptember közepén jön. Mi már 3 hete kempingezünk a saját nagyszobánkban.
De ami a valóság, hogy most nem találok másik mestert aki a következő 3 hétben megcsinálja mindezt. Be vagyok szorítva.
Ma együtt megnéztük. Majd visszajelez milyen javítást javasol.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#92150) Gergello válasza fecus (#92149) üzenetére


Gergello
addikt

Mit mondott mi okozza ezeket az eltéréséket ?
(Szakszerűtlen munkavégzés ? )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.