Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9051) Andi45 válasza Andi45 (#9050) üzenetére


Andi45
csendes tag

itt egy kép a táprol :(IMG:/dl/upc/2012-03/06/344623_lonaroai33oy9krl_dsc00606_2.jpg)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

(#9052) LÁZ válasza Andi45 (#9050) üzenetére


LÁZ
addikt

meddig ment amikor kipróbáltátok?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9053) Andi45 válasza LÁZ (#9052) üzenetére


Andi45
csendes tag

10-15 percig kb

(#9054) pschio válasza Andi45 (#9053) üzenetére


pschio
őstag

hát az nem sok. a táp az ipari hulladék. "LC POWER" :N

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#9055) Rick4 válasza szumoo (#9039) üzenetére


Rick4
félisten

Widows alatt fagy le, nem? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#9056) pmheros válasza Andi45 (#9053) üzenetére


pmheros
senior tag

hát ha tegnapi vásárlás akkor mihamarabb visszavinni.

nem vagyok tökéletes

(#9057) Andi45 válasza Rick4 (#9055) üzenetére


Andi45
csendes tag

most Windows XP van rajta de előtte állítólag win 7 volt rajta

(#9058) pmheros válasza Andi45 (#9057) üzenetére


pmheros
senior tag

tudom hogy így utólag nem segítség, de a számítógépet kellett volna itt keresni, nem a futópadot :(

nem vagyok tökéletes

(#9059) LÁZ válasza Andi45 (#9057) üzenetére


LÁZ
addikt

XP-vel is lett elhozva? utolsó opció, ha nálad megmutatod az ex-tulajnak, aztán vissza a biznisz.

De sztem ha megkérsz vkit, egy teszt erejéig biztos ad egy másik tápot, vagy leteszteli neked, ha azzal is restart van, akkor vissza az egész....sztem.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9060) boba6 válasza pmheros (#9058) üzenetére


boba6
aktív tag

ott a pont :C
vagy legalább megkérdezni, hogy az adott darabot meg szabad-e venni annyiért amennyiért

[ Szerkesztve ]

... "Have you tried turning it off and on again?" .... "Is it definitely plugged in?" ... • • • • • • • • • • • • ha nem kapsz választ 24 órán belül, emlékeztess!

(#9061) Andi45 válasza boba6 (#9060) üzenetére


Andi45
csendes tag

Ha szóltam volna valamelyikőtök,aki ezen olyan jól szórakozik,eljött volna velem megvenni?Én általában megbízom az emberekben,mert én sem vernék át senkit.Meghirdettek egy jónak látszó gépet,és ennyi.Hogy vannak patkány emberek ,akik átvágják a másikat arról nem én tehetek.Sajna ez van.

(#9062) bitpork válasza Andi45 (#9061) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én anno felajánlottam egy ingyen telepítést is...még a aasszonkám is megengedte hogy segíjjek...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9063) LÁZ válasza Andi45 (#9061) üzenetére


LÁZ
addikt

ha még szegeden laknék, sztem elmentem volna ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9064) martonx válasza Andi45 (#9061) üzenetére


martonx
veterán

Halló ez itt egy számítógép buzi fórum.
Futópaodt nehezen találsz, de kb. 10-ből itt fórumozó emberből 5 simán elment volna megnézni a leendő gépet ha megkéred.
Másrészt jót nevettem a "jónak látszó gépen". Mitől látszik jónak egy gép? Nem volt poros? Szép a színe? :DDD
Bocs, de ezt a magas labdát nem tudtam kihagyni :B

Én kérek elnézést!

(#9065) bitpork válasza martonx (#9064) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Magas labda ide, vagy oda, ez akkor sem volt szép. Én teljesen megértem Andi aggályait.

Andi45: Máskor ne félj kérdezni, szerintem mindig akad vki aki ráér.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9066) Attix82 válasza Andi45 (#9061) üzenetére


Attix82
őstag

De most az eladónál meddig ment a gép? De szerintem szólj neki, hogy miújság.

(#9067) Andi45


Andi45
csendes tag

Most annyi van,hogy holnap állítólag eljön valakivel az eladó este felé,aki ért hozzá és megpróbálnak csinálni vele valamit,de vissza nem veszi.

(#9068) Andi45 válasza bitpork (#9065) üzenetére


Andi45
csendes tag

De aranyos vagy,köszönöm szépen. :R

(#9069) LÁZ válasza Andi45 (#9067) üzenetére


LÁZ
addikt

mondjuk egy 3nap próbagart kierőszakoltam volna - nem erőszak, ez a minimum, hogy vállal, ha tudja, hogy rendben van a masina -, természetesen a gyári állapotra, de hogy nem veszi vissza, mikor egyből parás, azért az több, mint érdekes...

ps. lehet a legjobb megoldás az lenne még tán, ha bobához bevinnétek a masinát az eladóval, igy kizárható a lehetőség, hogy mókoljon vmit a haverja rajta, de csak azért, hogy lássad, hogy nincsen baj.

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9070) Andi45 válasza martonx (#9064) üzenetére


Andi45
csendes tag

Lassan 50 éves vagyok,sajnos nem nagyon értem a számítógép nyelvet,de te is tudod,hogy a paramétereire gondoltam.

(#9071) Andi45 válasza LÁZ (#9069) üzenetére


Andi45
csendes tag

Teljesen igazad van.Annyit mondott,hogy ha probléma van vele,akkor hívjuk fel.Holnap kiderül.

(#9072) Agyasima válasza martonx (#9064) üzenetére


Agyasima
senior tag

Szokásos!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#9073) finest válasza Andi45 (#9057) üzenetére


finest
őstag

Nem lehet, h az a Ram nem jó hozzá, amit beletettél? Vedd ki, hátha anélkül jó!

15-e után lesz egy eladó AM2-es Athlon 64 dual core, garantáltan jó, teljes konfigom (Athlon X2 4800+/2GB DDR2 800MHz/160GB/Ati1550/DVD-RW) eredeti XP Home matricával a házon. ;]

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#9074) Andi45 válasza finest (#9073) üzenetére


Andi45
csendes tag

Holnap jönnek megnézni,ha minden igaz,addig már nem akarom idegesíteni vele magam :N

(#9075) Andi45


Andi45
csendes tag

Ha valakit érdekel,most hozta meg a futópadot a postás.Ha ez se lesz jó,akkor........... :W

(#9076) pilóta válasza Andi45 (#9075) üzenetére


pilóta
nagyúr

Borítékba belefért? :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9077) Ted_Beneky válasza Andi45 (#9075) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Gondolod, hogy lefagy az arcodról a mosoly az első 10 méter (km) után? :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#9078) Andi45 válasza pilóta (#9076) üzenetére


Andi45
csendes tag

Tudtam,hogy valaki beleköt abba ,hogy azt írtam,hogy a postás hozta.postakocsi,így jó?

(#9079) Andi45 válasza Ted_Beneky (#9077) üzenetére


Andi45
csendes tag

Most sem nagyon mosolygok,nincs minek lefagynia.

(#9080) pilóta válasza Andi45 (#9078) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hány ló vontatta? :D

Na jó, csak viccelek, jó futkosást :R

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9081) macilaci78 válasza Andi45 (#9051) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jájj! :N

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9082) Andi45 válasza pilóta (#9080) üzenetére


Andi45
csendes tag

Úgy látom,te nagyon vicces kedvedbe vagy ,isten tartsa meg szokásod :)

(#9083) macilaci78 válasza Andi45 (#9061) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolj bele, emlékezz vissza! Itt bármilyen kérdést is tettek fel, arra mindig volt valaki okosnak (jóindulattal) építő, előre mutató, segítő hozzászólása. Igazából aki trollkodott, az is csak poénnak szántani, ártani, megtéveszteni, félrevezetni senki nem akart itt senkinek.

Szerintem nem csak hogy elmentek volna Veled, de lehet, hogy kedvezőbb (olcsóbb, vagy azért a pénzért jobb) gépet is össze tudott volna hozni ez a szoba.

Én is nagyon segítséget kaptam innen. :R Merj kérdezni! :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9084) bitpork válasza macilaci78 (#9083) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Milyen az a "nagyon segítséget"? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9085) Andi45 válasza macilaci78 (#9083) üzenetére


Andi45
csendes tag

Igazából semmi bajom a poénokkal sem,csak mostanában nem nagyon jön össze semmi.Legközelebb,inkább kérdezek mielőtt veszünk valami olyan jellegű dolgot,amihez itt segítséget kaphatok.Köszi

(#9086) macilaci78 válasza bitpork (#9084) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Milyen lenne? Hát sok! :K

Andi45: Érdemes kérdezni, látod, IT fórum, mosógépek, bambusz növények, kutyák... Jut eszembe, megkeresem a foxis privit, van fejlemény. :)

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9087) pmheros válasza Andi45 (#9067) üzenetére


pmheros
senior tag

hát ha ez 1hónap után mondaná hogy nem veszi vissza, akkor azt megérteném, de hogy már rögtön másnap sem, azért az elgondolkodtató. Ha az egy jó gép, akkor nem okozhat gondot eladni másnak. .

(#9061) Andi45 Vannak patkány emberek, arról nem tehetsz, de hogy meg sem próbálsz védekezni ellenük.... :U

(#9069) LÁZ én 1 hét próbagari alá nem megyek, néha idő kell hogy előbújjon a gépből a kisördög. Másnak pedig ne adj munkát, várd meg míg az felajánlja a segítségét ;)
(#9070) Andi45 Nem, sajnos nem tudja. Az a helyzet, hogy az átlagos negyvenes nő tényleg szín alapján választ számítógépet, és ő nem tudhatta hogy te nem az átlag vagy.

(#9082) Andi45 Én örülök hogy a mostani 'helyzetben' legalább a humorunkat nem vesztettük még el.
Ahogy martonx is írta, ez egy alapvetően szakmai számítógépes fórum, és igen ezek a problémák (legalábbis a módja) számunkra megmosolyogtatóak. De mint látod ennek ellenére sokan mosolyogva is segítenének.

nem vagyok tökéletes

(#9088) pschio válasza Andi45 (#9082) üzenetére


pschio
őstag

mennyivel egyszerűbb lett volna bemenni bobához kérni valami jófajta maxdata gépet. és még olcsó is. mondjuk utólag hiába okoskodok itt. ez már az az "így járás" esete. a tulaj szerintem nagyon jól tudta, hogy szar a gép.

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#9089) LÁZ válasza pmheros (#9087) üzenetére


LÁZ
addikt

nem adtam...de ebből veszi a kenyeret meg a vizet...

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9090) pmheros válasza LÁZ (#9089) üzenetére


pmheros
senior tag

bocsánat, én a 9069 -ből valahogy azt olvastam ki. :B
Egyébként meg nem kenyérre kell neki. Most rendelt az e-bay -ről két 18 éves Thai (nem csak-) táncoslányt. Tegnap voltam benn nála, épp a tesztpadon "futottak". Minden hülyét akit ismerek hozzá küldök, abból telik neki a napi "szükségleteire" . :DDD

nem vagyok tökéletes

(#9091) Andi45 válasza pschio (#9088) üzenetére


Andi45
csendes tag

Bobát többen is ajánlották,lehet,hogy megint kiröhögtök,de hol lehet őt elérni?Gondolom van valahol üzlete,de hol?Lehet vele megnézetném.

(#9092) finest válasza pschio (#9088) üzenetére


finest
őstag

Boba a király, de ne felejtsük el, h Luighi is szinte minden héten hirdeti itt a konfigjait. :)

Andi45:[link]

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#9093) Rick4 válasza pschio (#9088) üzenetére


Rick4
félisten

Megmondtam előre, nem kerek, ha valaki futópadot keres egy számtech topicban. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#9094) Ted_Beneky válasza pmheros (#9090) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Bobának is van már futópadja ?! (( Mechanikus? )) :)
Azért érdekes lenne egy PC & Thai Massage Saloon

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#9095) FoxiestFox válasza Rick4 (#9093) üzenetére


FoxiestFox
félisten

;] :N
A nők már csak ilyenek

[ Szerkesztve ]

(#9096) Rick4 válasza FoxiestFox (#9095) üzenetére


Rick4
félisten

És tegyük is hozzá, ezért szeretjük őket. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#9097) LÁZ válasza Andi45 (#9091) üzenetére


LÁZ
addikt

@9069: 'bobához' ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9098) Sir Riccio válasza Ted_Beneky (#9094) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Miért? Amíg a szervizes srácok szívnak a PC-ddel, addig téged masszíroznak. Szerintem lenne rá kereslet... ;]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9099) Syl válasza Sir Riccio (#9098) üzenetére


Syl
nagyúr

Én máris jelentkezem rá :))

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9100) Ted_Beneky válasza Sir Riccio (#9098) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Jól kitaláltad!
Amíg a magyar srácok szívnak a Thai-wan-i alkatrészeiddel, addig a Thai-land-i lányok szívnak a magyar alkatrésze... ? :B kéremkapcsojjaki

Csillagkaput a Csillag térre!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.