Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9401) Rick4 válasza Zoli1222 (#9400) üzenetére


Rick4
félisten

Érdekes, nálunk is úgy van, hogy a párom a férfiakat szereti, én meg a nőket, és annak ellenére, hogy ennyire eltérő az ízlésünk, megvagyunk jól. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#9402) csabám


csabám
addikt

Van egy eladó LG Flatron F700B monitorom, ami eladó. Hol tudnám gyorsan értékesíteni Szegeden? Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9403) madstunt válasza Zoli1222 (#9400) üzenetére


madstunt
addikt

en csak gondoltam megmutatom hogy mindegyik rendszer szar a maga modjan, akar wp akar android akar ios. kerdes hogy kinek melyik jelenti a legkevesebbet :-)

(#9404) macilaci78 válasza csabám (#9402) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Aligha ér ez manapság pénzt.
PC-bontóban is inkább bizományiba veszik be.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9405) csabám válasza macilaci78 (#9404) üzenetére


csabám
addikt

Tudom, nem is akarok nagy pénzt belőle. Nézelődtem hardveraprón és vaterán is, ott 4000 - 5000 ft között mozog a használt ára. Nekem elég ha beveszik a bontóba és adnak egy kis fagyi pénzt érte (vagy bilibe lóg a kezem? :DDD ), vagy ha nem az sem baj. Hol próbálkozzak szerinted?

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9406) Zoli1222 válasza Rick4 (#9401) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ennyi! :R :D

(#9403) madstunt: Tiszta sor! :K

[ Szerkesztve ]

(#9407) Rick4 válasza csabám (#9405) üzenetére


Rick4
félisten

daily apró?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#9408) SirRasor válasza bolcsodal (#9383) üzenetére


SirRasor
őstag

Ezt biztos, hogy nekem akartad írni? :D

Make Love not war!

(#9409) csabám válasza Rick4 (#9407) üzenetére


csabám
addikt

Most akarok megszabadulni tőle:)
Ma/holnap begurulok néhány bontóba megérdeklődni, hogy kell - e nekik.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#9410) kispéé


kispéé
aktív tag

sziasztok!
tudtok egy jó helyet ahol lehet olcsón,gyorsan tükröt vágatni? 120x50 es méret kéne, asszony sikeresen betörte :P

(#9411) LÁZ válasza kispéé (#9410) üzenetére


LÁZ
addikt

talán elhajoltál a lábas elől :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9412) macilaci78 válasza kispéé (#9410) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bem utca, villamosmegálló melletti udvar.

Monitorhoz: Bécsi krt-on az Árkád felőli végén van egy bontó, ott érdemes, illetve a Szentmihály utcában a Török Kulcsszerzívvel szemben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9413) pilóta


pilóta
nagyúr

Autófényezőt tudtok olyat, aki gyorsan olcsón dolgozik?

Igazából csak előkészíteni kellene (gittelni), mert fóliázva lesz nem festve, csak előtte el kell tüntetni a karcokat, sérüléseket...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9414) kispéé válasza macilaci78 (#9412) üzenetére


kispéé
aktív tag

Király, köszi!

Láz: Nem én voltam a hunyó, a gyerök akasztotta ki, aztán véletlenül beleszaladt a tükörbe a kismotor :D

(#9415) bolcsodal válasza SirRasor (#9408) üzenetére


bolcsodal
addikt

Lehet hogy nem... :DDD Vagy félreértettem. Azt hittem költöztető céget keresel...

They drew first blood....

(#9416) Attix82


Attix82
őstag

Aki király SSDt szeretne jó áron: [link]

(#9417) pschio válasza Attix82 (#9416) üzenetére


pschio
őstag

tényleg jó áron van. :C

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#9418) pilóta válasza Attix82 (#9416) üzenetére


pilóta
nagyúr

Meddig lesz ez? Vagy csak ez az egy van?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9419) Attix82 válasza pilóta (#9418) üzenetére


Attix82
őstag

Van persze több is....de sajna nem tudom megjósolni meddig, hisz sok mindentől függ.

(#9420) tajcsi


tajcsi
senior tag

Enibádi? Mesh vájör-t valamerre?? :U

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#9421) LÁZ válasza tajcsi (#9420) üzenetére


LÁZ
addikt

tán ebay?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9422) tajcsi válasza LÁZ (#9421) üzenetére


tajcsi
senior tag

Azé kicsit közelebb gondoltam, nem tudom mennyire fizetődne ki még ezt is netről rendelni :DDD sztem fél négyzetméternyi elég is lenne...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#9423) szumoo válasza tajcsi (#9422) üzenetére


szumoo
senior tag

Esetleg náluk? LINK

A nyúlon túl?

(#9424) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Operációs rendszer, telefon mizéria(már nem tudom ki kérdezte):

Olyan mint a fényképezőgép vásárlás. Adott két vagy több nagyon jó rendszer, és ebből kell választani. Ugyanazt tudom tanácsolni mint az előző esetben. El kell slattyogni egy MediaMarktba vagy egyéb helyre ahol meg lehet taperászni az adott rendszer tagjait, nyomkodni, kipróbálni és amelyik érzésre jobban bejön azt választani. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#9425) ShadowX


ShadowX
őstag

Éljen a magenta szolgáltató. Ezek után ha sárga csekken fizetem be a számlát, akkor + 142,24 Ft-ot kell fizetnem. :( Ennyire nem viselhette meg őket a válságadó, hogy még mindig szívatják a népet.

(#9426) Rolly válasza madstunt (#9395) üzenetére


Rolly
veterán

Örülök, hogy a kijelentésemen szórakozól :). Tény volt az omnia 7-es első frissítésével voltak gondok, de hamar megoldották és azóta jött már vagy 4-5 frissítés (persze a mango minor mellett). Nem tudom még milyen androidos csodát kellene kipróbálnom :), hogy rájöjjek mennyivel jobb mint a wp7.

Mint wp7-es user párszor találkozok olyannal, hogy ha hív egy androidos telefonról valaki kinyomom és azonnal visszahívom akkor 5ből 2x-3x nem tudom visszahívni,mert foglaltat jelez :),más csak androidnál jön elő ... ez is biztos wp7 bug :)

(#9427) gabesz82 válasza Rolly (#9426) üzenetére


gabesz82
senior tag

Próbáld ki a Samsung Galaxy S2-t, vagy mondjuk a HTC Sensation XE-t és látni fogod, hogy bizony az android jobb mint a wp7, a wp7 egy nagyon jó elgondolás, nagyon jó a kezelőfelülete (tényleg egyszerű és egy kezdő okostelefonos számára tényleg jóval barátságosabb mint az android), de az androidban sokkal több a potenciál szerintem, pl. ugye a wp7 egyáltalán nem támogatja a flash-t (tudom html5 a jövő, de jelenleg még elterjedtebb a flash), jelenleg 1 magos processzorokat támogatja csak, illetve a túlzásba vitt menügrafika lassítja sokszor a rendszert. Ezektől függetlenül tényleg van fantázia a rendszerben, de jelenleg még le van maradva az android és ios mögött is, szerintem.

PSN: Morfologus82

(#9428) FoxiestFox válasza gabesz82 (#9427) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vagy ha nem akar játszani sokat, akkor én egy N9-et javasolnék.
Számomra az N900 mellett az egyetlen egyedi és korrekt telefon.

(#9429) Rolly válasza gabesz82 (#9427) üzenetére


Rolly
veterán

- flashre nincs szükségem
- 1 mag mire nem elég? :)
- lassítja a wp7et??? hol mikor miért hogyan?

komolyan kérdem az itt lévő droid fanokat: használtatok már pár napig wp7-es telefont? Én androidot igen - tudom nem a csúcstelefonok közül 2-4 mag ... ...

(#9430) gabesz82 válasza FoxiestFox (#9428) üzenetére


gabesz82
senior tag

igen az n9 egy tényleg jó kis telefon, szép kivitel,jó kijelző, plusz a meego baromi jó kis rendszer,kár hogy a Nokia nem viszi tovább.

PSN: Morfologus82

(#9431) tajcsi válasza szumoo (#9423) üzenetére


tajcsi
senior tag

Apró lyukú kellene, olyan mint pl ennek a ramhűtőnek...nem baj ha picit kisebb/nagyobb, csak ne olyan ami már a kerítésdrót kategóriába esik :D

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#9432) Zoli1222 válasza gabesz82 (#9427) üzenetére


Zoli1222
őstag

Sztem teljesen felesleges, és hasztalan bizonygatnod, h mennyire überfasza az android...
Egyébként neked volt már wp7-es telefonod?

(#9433) gabesz82 válasza Rolly (#9429) üzenetére


gabesz82
senior tag

végülis a jó öreg Bill is megmondta hogy márpedig 640 Kb memória mindenkinek elég... ;-)

PSN: Morfologus82

(#9434) gabesz82 válasza Zoli1222 (#9432) üzenetére


gabesz82
senior tag

sőt még iphoneom is volt... nem fényeztem az androidot, sőt még azt sem írtam hogy űberfasza, de jelenleg SZERINTEM ez a helyzet.és mint már írtam a wp7 jó rendszer,de még kiforratlan.

PSN: Morfologus82

(#9435) ShadowX válasza Rolly (#9429) üzenetére


ShadowX
őstag

Én használtam, igaz nem annyira tartósan, mint a droidot, de használtam. A gyorsasága és az akadásmentessége lenyűgöz a mai napig, de mint írtam, nem kell még csak háttérképet sem megjelenítenie a WP7-nek. Az ikonok, illetve csempék sem olyan bonyolultak grafikailag. Akinek ez megfelel, annak jó választás a rendszer. Illetve bosszantó lehet az, hogy a 180K-s telefonon is ugyanaz a rendszer fut, mint az 50K-son. A dizájn pedig nem kerülhet annyiba, mint az árkülönbözet.

(#9436) Zoli1222 válasza gabesz82 (#9434) üzenetére


Zoli1222
őstag

illetve a túlzásba vitt menügrafika lassítja sokszor a rendszert - ebből nekem az jött le, h még csak nem is volt a kezedben...
Azt meg különösen imádom, amikor jönnek, h nézzél meg 1 sgs2-t meg htc sensation xe-t...
Mennyibe is kerül? :U
Okés én pl 90K-ért vettem a telefonomat, de ne egy 130-140K-s telót hozzál már fel példának...

[ Szerkesztve ]

(#9437) Rolly válasza ShadowX (#9435) üzenetére


Rolly
veterán

tény, hogy egy 60 ezres annyit tud mint egy 120 ezres de pl ez se teljesen igaz ... nokia navigáció... Meg majd a tango - nem tango is olcsóbb / normál kategóriáa osztja majd a telefonokat wp7 fronton. plusz mostmár a 2 éves telefonok nem fogják megkapni a frissítéseket akkor már majd cserélődnek a telefonok mint iphone-nál ...

(#9438) Rolly válasza Zoli1222 (#9436) üzenetére


Rolly
veterán

amúgy attól, hogy egyszerű "böszme" csempék vannak erőforrást esznek a változó tartalmak miatt, de szerintem sem érezhető a telefon sebességén ez ...

(#9439) veze


veze
őstag

Nekem csak samsung L700 van. Tiszta fém, van súlya, lehet vele szögelni is.. :)

(#9440) FoxiestFox válasza veze (#9439) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem az N91 volt olyan ^.^

(#9441) Zoli1222 válasza Rolly (#9438) üzenetére


Zoli1222
őstag

Azért is írtam, mert én semmilyen lassulást nem véltem felfedezni...

(#9442) ShadowX válasza Rolly (#9437) üzenetére


ShadowX
őstag

Itt egyedül a nokia navigáció ér valamit. De az is csak a nokiánál van, a többi készülékgyártó magasról tesz az extrákra. (ergo ez egy későbbi nokia-wp7 összekötődést erősít) A többi az mind majd, majd, majd....jövő idő. A mostani mobilpiacon a jövő pedig azt kell mondjam elég képlékeny, a legtöbb esetben irreális és pofátlan. Kíváncsi leszek tényleg annyira meg fog -e oszlani a tango-nem tango vonal, mint amennyire a felhasználók (leendő felhasználók) várják. Van egy olyan érzésem, hogy Magyarisztánban nem nagyon, mert a szolgáltatók mind pofátlanok a nyugati társaikhoz képest.

(#9443) ebegab92


ebegab92
senior tag

Havernak keresek egy használt AM3-as Sempron 145-öt (150-et). 2.magja feloldva stabil (legyen),lehetőleg alapfeszen :))

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#9444) fecus


fecus
őstag

T-home-os kérdésem van: Egyik kolleginánál T-s IPTV és Internet van. A router állítólag WiFi-s mert a szobában vehető a Net, de nincs rajta antenna. Így a másik két szobában még dróton lógó, külön antennával se jön a Net rendesen.
Létezik, hogy nincs antennája egy wifi-s routernek? Lehet ezt cseréltetni? Ha nem akkor egy AP-t kell feltennem, hogy legyen kapcsolat?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#9445) gabesz82 válasza Zoli1222 (#9436) üzenetére


gabesz82
senior tag

akkor legyen galaxy r, ez 90 K körül van. lehet hogy én fogtam ki rossz példányt ezzel a menü témával...

PSN: Morfologus82

(#9446) Rick4 válasza Rolly (#9438) üzenetére


Rick4
félisten

Mondjuk úgy könnyű optimalizálni, hogy a felhasználónak annyi beleszólása van, hogy két szín közül választhat. Olyan is lett.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#9447) Rick4 válasza Zoli1222 (#9436) üzenetére


Rick4
félisten

Ott van 80-ért újonnan a SE Xperia ray. találj rajta fogást. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#9448) macilaci78 válasza fecus (#9444) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehet annak belső antennája, de ha barangolsz a menüjében, lehet megtalálod, hogy le van véve az adóteljesítmény.
Ha nagyon nem akartok vaktában lőni, hibabejelentőt egyből hívni MT azonosítóval, a HD-nak van leírása a típusokhoz, típusszám alapján tudni fogja a lehetőségeket.
Vagy ugyanez alapján google. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9449) Zoli1222 válasza gabesz82 (#9445) üzenetére


Zoli1222
őstag

Jó. És? Mit csináljak vele? 100K-ért kapsz egy 2 magos telót. Mivel van benne több "potenciál"? Ja bocsánat ez (persze nem a 2 magnak köszönhetően) megbirkózik a flash-sel. Komoly érv...
Nem a wp7-et védem, csak nem értem, h miért kellene hasra esnem az android előtt. De akkor már 60K körül is mutass 1 jó androidos telót kérlek, mert 65K-ért független lumia-t is kapni 2 év gyártói garival... :R

(#9447) Rick4: hidd el, h találnék, csak semmi értelme nem lenne. 3,3"? :U :D
Tudom szubjektív a szépség, de nekem nem jön be külsőre...

Győzködhetnénk egymást napestig, h melyik a szebb-jobb-gyorsabb, de értelmetlen. És nem is akarok senkit győzködni.

[ Szerkesztve ]

(#9450) csabám válasza macilaci78 (#9412) üzenetére


csabám
addikt

Köszönöm, de már elpasszoltam.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.