Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86301) ritkaság válasza solena (#86300) üzenetére


ritkaság
tag

Ezt még nem. :R

(#86302) Gergello válasza solena (#86294) üzenetére


Gergello
addikt

Csak kerestem róla egy képet.
Nálam a szoba sarkaiban vannak a hangfalak most, nem tudtam volna ilyen szépet csinálni.

(#86303) fradi81


fradi81
veterán

4t 50-es robogót használ valaki?

moto g72, Ninebot d28e

(#86304) macilaci78 válasza fradi81 (#86303) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#86305) totya694 válasza fradi81 (#86303) üzenetére


totya694
őstag

2T 50-es én nyertem? ;]

Üdv:Attila

(#86306) fradi81 válasza macilaci78 (#86304) üzenetére


fradi81
veterán

Melyik típus? Emelkedőkön nehezen megy fel, pl a vizitelep vagy etelka sor?

moto g72, Ninebot d28e

(#86307) macilaci78 válasza fradi81 (#86306) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ja, én 2T-t hajtok, de biztos van olyan mazochista, aki 4T 50 ccm-t használ.
A 4T azonos lökettérfogat mellett erőtlenebb, a végsebessége is kisebb, cserébe nem is tud fogyasztani. Azért az Etelka sor nem egy hegy... Ha ott gyenge, akkor a hidakon felmenni se egy nagy élmény vele, vagy monjuk a Hajós utcáról.

Ha motorikusan rendben van, akkor a variátor hangolásával tudsz javítani rajta, de a végsebességből lehet, áldozni kell.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#86308) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak, jó estét lenne egy fotel, ami tulajdonképpen egy sarokülő garnitúra egy része, amitől valaki meg tudna e szabadítani a napokban egész véletlenül?
sajnos a műtétem miatt nem tudok cipelni, de nem nehéz, műtét előtt is egyedül tudtam mozgatni.
ingyé vihető, de ha valaki csak az elszállításban tudna segíteni, akár a szemét telepre, fizetném minden költségét, észerű keretek között ;]
előre is köszönöm ha volna valaki aki segítene rajtam, nekem :R

a napokban hozzák vissza a eliptikus tréner gépet, amit ennek a helyére szeretnék tenni.

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#86309) csoszogi


csoszogi
tag

üdv
Lenne egy kérdésem. Csináltattunk személyit a gyerkőcnek. December végén. Lakcímre kértük postázni. Elvileg már régóta postánál van (ügyfélkapun néztük). Ismerős január közepén csináltatott személyit és már megkapta.
Értesítő nem jött ajánlott küldeményről.
Kérdésem, mit lehet ilyenkor tenni? Postán utána tudnak nézni, hol a küldemény, csak cím alapján? Saját tapasztalat esetleg?

(#86310) sarkanyolo2 válasza csoszogi (#86309) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Tuti, hogy nem csak ügyfélkapuba/kormányhivatalba lehet átvenni?

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#86311) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Jóbarátom bútorasztalos, a január most lazább, úgyhogy ha emberi határidővel szeretnétek valamit, akár nagyobb munkát is, lecsaphattok rá. 😁

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#86312) ritkaság válasza sarkanyolo2 (#86311) üzenetére


ritkaság
tag

Hali!

Bezzeg, amikor asztalost kerestünk nem szóltál. :O Hetek óta várom az asztalos, de sajna leszerződtem vele. :W

(#86313) nap válasza sarkanyolo2 (#86311) üzenetére


nap
addikt

Fával, vagy bútorlappal dolgozik?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#86314) csoszogi válasza sarkanyolo2 (#86310) üzenetére


csoszogi
tag

nem, a papíron is amit kaptunk a kormányablakban, a lakcím szerepel, mint kézbesítési pont. Ez volt amit legelőször megnéztünk, nem e elbaltáztunk valamit.

(#86315) pilóta válasza csoszogi (#86314) üzenetére


pilóta
nagyúr

Be kell menni a postára és megkérdezni. Simán lehet, hogy a kézbesítő nem is írt értesítést...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#86316) macilaci78 válasza pilóta (#86315) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vagy már áruhitele is van a gyereknek. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#86317) macilaci78 válasza sarkanyolo2 (#86311) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lenne egy önhordó falépcső tölgyből, alatta bútorozva tölgy furnérral, felül a korlát helyett komódsor szintén tölgy furnérral. Mind színre pácolva, lakkozva, Budapest XI. ker-ben.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#86318) ent


ent
őstag

Ahoj Kedves szegedi nép!
Ha véletlen érdekel egy pöpec mobil!

Eladó: iPhone XS gyári független mobil

Üdv :DDD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#86319) csoszogi válasza macilaci78 (#86316) üzenetére


csoszogi
tag

kiskorú még... :)

pilóta : köszi akkor rákérdezünk, ott kell rákérdezni, ahol az ajánlott küldeményt lehet átvenni? Gondolom igen.

(#86320) pilóta válasza csoszogi (#86319) üzenetére


pilóta
nagyúr

Igen.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#86321) sarkanyolo2 válasza ritkaság (#86312) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Pedig kiírtam decemberben. :DDD

(#86313) nap Mindkettő terítéken van, amit szeretnél.

(#86314) csoszogi Kutya fáját, akkor nem is tudom.

(#86317) macilaci78 Dobtam telószámot, mondta, hogy csörgesd meg nyugodtan. :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#86322) ritkaság válasza sarkanyolo2 (#86321) üzenetére


ritkaság
tag

:R bocs, akkor én voltam figyelmetlen.

Win10-hez keresek hozzáértő emberkét. :Y

[ Szerkesztve ]

(#86323) totya694


totya694
őstag

"Kép átjátszás" ;]

Üdv:Attila

(#86324) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Eladó sorba kerül egy ágykeret+matrac kombó. (Krogoth, sorry :O :D )
-IKEA
-7 hónapos kombó
-160x200 a méret
-frissen Bubbles-ben mosott a mosható huzata

Keret: Askvoll + Lönset ágyrács + Skorva középgerenda (új ár 60 000 Ft)
Matrac: MÖRGEDAL (új ár 85 000 Ft)

Árfelbecslést is szívesen fogadok. :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#86325) martonx válasza totya694 (#86323) üzenetére


martonx
veterán

És milyen a végeredmény képminőség?

Én kérek elnézést!

(#86326) sarkanyolo2 válasza martonx (#86325) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

+1 amúgy :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#86327) totya694 válasza martonx (#86325) üzenetére


totya694
őstag

A lehető leges legjobb :P

Üdv:Attila

(#86328) Krogoth válasza totya694 (#86323) üzenetére


Krogoth
senior tag

Mi az, hogy nem tudom összekötni, fogd meg a söröm :D

(#86329) SirRasor


SirRasor
őstag

Sör/csoki/500 ft-ért egy zalman ventiszabályzó valakinek:

3 pines, de előzőleg 4-pineset toltam rá, úgyhogy az oldalsó műanyagot letörtem, hogy elférjen :D

Make Love not war!

(#86330) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Dolce Gusto picolo kávéfőző valakinek? 6000 Ft-ra gondoltam. Tök patent, nem volt széthasználva.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#86331) Gergello


Gergello
addikt

2 db szigetelt üvegű fa ajtó INGYEN ELVIHETŐ, 80x230 cm


[ Szerkesztve ]

(#86332) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok!

Valakinek nincs véletlen egy mikis rossz fejhallgatója, aminek a mikije jó? :F
Tesztre kellene, de lehet egy csokit is megérne. :)) :R

(#86333) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Sziasztok!

Bárki este 10 körül jön Hódmezőn keresztül Szegedre, ne tartsa magába. :D (Tudom, van busz is :)) )

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#86334) macilaci78 válasza sarkanyolo2 (#86333) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Sőt, lassan elkészül a tram train is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#86335) sarkanyolo2 válasza macilaci78 (#86334) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Jaja, már várom. :D Esetleg nem vagy Pesten véletlen Macilaci? :B

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#86336) macilaci78 válasza sarkanyolo2 (#86335) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ritkán vagyok Pesten. A munkahelyem és a lakhelyem is Budán van. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#86337) martonx válasza macilaci78 (#86334) üzenetére


martonx
veterán

"lassan elkészül a tram train is" - hát elég lassan :D tényleg erről van híre valakinek, hogy hol tart?

Én kérek elnézést!

(#86338) nap válasza martonx (#86337) üzenetére


nap
addikt

Vásárhelyen. Legalábbis, ott fel van túrva a fél város.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#86339) Krogoth válasza martonx (#86337) üzenetére


Krogoth
senior tag

"Az első két (prototípus) tram-train jármű leszállításéra és a hatósági próbák megkezdésére várhatóan 2020 év. III. negyedévében kerül sor"

Még nincsenek elkésve vele, MÉG :)

(#86340) martonx válasza Krogoth (#86339) üzenetére


martonx
veterán

Mármint nincsenek késésben a többször újraírt ütemterv legutolsó verziójához képest? Mert ezt a szerencsétlen 20km-t, lassan 4 éve újítják fel, ami nekem laikusnak azért késésnek tűnik.

Én kérek elnézést!

(#86341) csoszogi


csoszogi
tag

Üdv

Okulásként leírom: a múltkor kérdeztem mi a teendő, ha ajánlott levél nem érkezik meg, amiben mondjuk személyi van.
A postán az első emeletre kell menni, ahol azt mondták: általánosan ajánlott/tértivevény küldeményt küldeményazonosító nélkül lehetetlen megtalálni, név cím alapján nem keresik. Ekkor jön a kérvény, panasz stb. hivatalos nyomtatvány, oszt vagy meglesz vagy nem.

Személyi, útlevél stb: ebben az esetben a központilag illetékes kormányablakhoz (Szegeden a Rákóczi tér) küldik és ott lehet átvenni. Az iratot fél évig őrzik meg, utána küldik vissza a BM-be. Mi a mai nap át is vettük.

[ Szerkesztve ]

(#86342) Krogoth válasza martonx (#86340) üzenetére


Krogoth
senior tag

Úgy-úgy, hisz így minden hivatalos és időben elkészül... :U

(#86343) Cyrin válasza martonx (#86340) üzenetére


Cyrin
addikt

bizony jó nagy késést hoztak össze, főleg politikai okokból, mivel a választásokat úgy kellett elérni, hogy minél nagyobb legyen a káosz a városban, bontsanak fel mindent, de nehogy visszaadjanak valamit is, gyakorlatilag alig történt munkavégzés.
a MÁV vonalon is már tavaly közlekednie kellett volna a vonatoknak, most épp kitolták azt is idén év közepére.

(#86344) SirRasor válasza martonx (#86337) üzenetére


SirRasor
őstag

És gyanítom csak utána csinálják meg a bicikliutat az ELI-be...mert minden nap életveszély átvágni az úton a töltés után, hogy rá tudjak menni a bicikliútra :W

Make Love not war!

(#86345) nap válasza SirRasor (#86344) üzenetére


nap
addikt

A járdára gondolsz? A vasúti átjáró része már majdnem készen van. Hiába, a jó munkához idő kell, a válsztások meg még messze...

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#86346) fecus


fecus
őstag

2000 Ft-ért eladó egy ilyen mobil telefontartó wireless töltős.
A műszerfalra tapaszthatót vettem helyette, mert azzal jobb pozícióba kerül a telefonom.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#86347) fecus


fecus
őstag

2,4GHz-es, USB, access point képes WiFi adaptert keresek linuxhoz. A mostani még a szervert is kifekteti újabban.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#86348) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok! Arról ki mit tud h románoknál olcsóbb az építőanyag? Szigeteléshez, vagy térkövezéshez kellene anyag.... esetleg ajánlott bolt is van?

(#86349) totya694 válasza Vesztor87 (#86348) üzenetére


totya694
őstag

Ezt már én is hallottam több helyről.

Üdv:Attila

(#86350) macilaci78 válasza Vesztor87 (#86348) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha csak az alacsonyabb áfa miatt, de olcsóbb. Viszont a szállítás nincs ingyen.

Temesvár, Arad Obi, Praktiker árai legalábbis csak ennyiben térnek el. Hogy beljebb, a határtól távolabb, vagy tüzépen milyen árak vannak, nem tudom.

Ha az itthoni viszonylatban jó minőséget keresed, az ott is hasonló áron van.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.