Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79687) Rick4 válasza fecus (#79672) üzenetére


Rick4
félisten

A 91 a terhelési index, szerintem az a rávaló, bár az egy gumira írt számok megtévesztőek, de kalkuláld bele azt is, hogy a terhelés egy telerakott, kanyarban zúzó autónál sokkal nagyobb, mint 50-nel gurulva, ez is bele van számolva., a T a sebességindex, 190km/h, as gumi felépítésében a rá ható centrifugális erőnek is ellenálló szerkezet egy alacsonyabb sebességindexű guminál egyszerűbb, a nagyobb sebességindexnél erősebb.
Az üzemanyagtakarékos gumikeverék jellemzően rosszabb fékhatást eredményez, de ha nincs raccsing, ezeknek sok jelentősége amúgy sincs, ez nem egy rossz választás, bár tegnap még azt írtad, négyévszakost keresel a kevés km miatt. Amúgy én a good yeart nem érzem különösebben prémium guminak, a te méretedben a 17500-as árral számolva 70 rugóról beszélünk, a régebbiekkel nem is volt feltétlen jó tapasztalatom, legalábbis a conti- michelin kettőstől távolabb áll, és akkor inkább már egy barum brillantis 2-t vennék, a fő indok az, hogy ezeknek 13500/db az ára, tehát 54-ből megáll, viszont guminként 3 ezresért, azaz össz 12 ezerért kapsz mellé egy kátyúgarit is, ha tönkreteszed, cserélik, pl egy 6mm-esre kopott gumi esetén 50%-ot kell csak az új gumira kipengetni. Ha ezzel nem élsz, akkor meg is van az említett 15K (+1K :D ) és biztos vagyok benne, hogy nem fogod érezni a különbséget.

De minderről proper kollégát kérdezném meg én is, ha épp vennék valamit.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.