Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72851) azbest válasza ShadowX (#72845) üzenetére


azbest
félisten

Mivel szeretnél foglalkozni? Csak mert általában jobb a feladathoz választani az eszközt, mint ha mindent kalapáccsal akarsz beverni.

(#72852) Rhino666 válasza Rick4 (#72849) üzenetére


Rhino666
őstag

:C

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#72853) ShadowX válasza martonx (#72847) üzenetére


ShadowX
őstag

Köszi. Ilyesmire gondoltam. Ilyesmi sorrendet olvastam több helyen is.

Többieknek: csak nem akarok hülye maradni a mai világban, mert bizony azt tapasztalom, hogy egyre nagyobb szükség lesz az ilyen irányú tájékozottságra is. El szeretném kezdeni valahol, valami alap nyelvvel, aztán pedig ha még jobban bele szeretném ásni magam, akkor legyen erre is lehetőségem.

(#72854) r0by válasza ShadowX (#72853) üzenetére


r0by
addikt

Érdemes lehetne a másik irányból is megközelíteni. Mármint, hogy ne a gyakorlattal, hanem az elmélettel kezdj. Gondolok például arra címszavakban, hogy: oop, tervezési minták, architekturális minták, stb.
Ezek lesznek azok, amelyeknél nagyjából mindegy, hogy a későbbiekben melyik nyelvet használod, szinte biztos, hogy tudni fogod őket használni. Na persze ehhez az is kell, hogy van-e benned elhivatottság aziránt, hogy jól csináld amit csinálsz.

(#72855) Vesztor87 válasza tisn (#72822) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Korrekt srácnak tűnt, ismerős ajánlotta, egyedül azt furcsálltam, hogy kérdésemre azt mondta hogy 4 liter olaj ment a motorba... direkt visszakérdeztem, hogy tuti 4l? Igen.... az jó, a gépkönyv szerint (amit másik szaki is megerősített) 2,9 liter megy bele ha a szűrőt is cserélet (nyilván cseréled) :D

(#72856) Rick4 válasza Vesztor87 (#72855) üzenetére


Rick4
félisten

Tegnap beszéltem egy sráccal Vw automatája van neki is, most jön az olajcsere, ahol csinálták volna, ott azt mondták, 7 liter olaj kell, és 7 ezer literje. A gyári minőségű olajat veszem bele 3 ezerért, és épp egy hete cseréltem magam, 3.8 ment bele. :D

Ennél már csak az a jobb, amikor a Ford Explorer magyar szervizfüzete azt mondja, a váltóolaj cserénél 9 liter olaj kell, holott a valóságban 5.7 liter megy bele. Nyilván az élelmes kereskedők így kérték nyomtatni, ha rákérdeznek, miért ennyi, hát de még a szervizfüzetben is ott van, mennyi kell..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#72857) tomama


tomama
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani normális klímaszerelőt Szegeden?
Valaki találkozott már közületek olyan problémával,hogy amikor bekapcsolom a klímát (fűtésre) a pc-nek a tápja elkezd nagyfrekfrenciás hangokat kiadni.Gondolom, hogy csak a klímából jöhet valami zavar a villamos hálózatba :F

(#72858) attilav2


attilav2
őstag

Sziasztok!
Nem tudjátok ki az a mobilarénás újságíró aki jár vagy járt rendszeresen Szegedre? Voltak olyan telefontesztek amiknél Szegedi képekkel tesztelték a telefonok kameráját.
Megpróbálnám felvenni vele a kapcsolatot hátha tud nekem segíteni.

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#72859) Rimuru válasza attilav2 (#72858) üzenetére


Rimuru
veterán

Szerintem Legendd volt az.

Vigyázat, csalok!

(#72860) Attix82


Attix82
őstag

Hali.

Megvételre lenne valakinek 1 db 2GB DDR3 1333 MHz /1600 MHz modul?

(#72861) tisn válasza Vesztor87 (#72855) üzenetére


tisn
addikt

furcsa, en 4 lityi olajat viszek, 4 valo bele, nem volt gondom...

(#72862) Vesztor87 válasza Rick4 (#72856) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ott akkor nem kicsit megingott a bizalmam be szemben:(

(#72863) tisn válasza Vesztor87 (#72862) üzenetére


tisn
addikt

milyen auto milyen motor?
az tenyleg bizalomveszto eset lehetett

(#72864) kraftxld


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Jön valaki a Captain Jack party-ra szilveszterkor? [link] :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#72865) stopperos válasza kraftxld (#72864) üzenetére


stopperos
senior tag

Mi megyünk, már megvan a jegy.

"What is Linux? I only joined because of the the penguin..." - meanwhile in the linux community. http://9gag.com/gag/arpZGOy

(#72866) totya694


totya694
őstag

Üdv!

A jófogást is megvette a vatera?Csak mert írni akartam egy eladónak és telefonos azonosítást "szerettek volna" :U

Üdv:Attila

(#72867) DarkByte válasza kraftxld (#72864) üzenetére


DarkByte
addikt

Ezt amúgy a pláza melyik részén szokták tartani? Tavaly volt a Brooklyn Bounce, akkor is gondolkodtam hogy ki kellene nézni, de végül házibulival zárult az év :)

(#72868) castiels


castiels
addikt

Lap radiátort hogy tudom leszedni?

(#72869) kispéé válasza totya694 (#72866) üzenetére


kispéé
aktív tag

Próbálják szűrni a csalókat, így csak telefonszámmal regisztrált egyének lehetnek az oldalon, kérdés, hogy hatásos-e a módszer...

(#72870) kraftxld válasza DarkByte (#72867) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Passz, gondolom lesz vmi szinpad lent a szokokut tetejen.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#72871) totya694 válasza kispéé (#72869) üzenetére


totya694
őstag

Igen csak én még akkor regeltem amikor új volt a lófogás és a tel számom is más volt és az újabbat meg inkább nem tenném ki közprédára.
No mindegy is inkább hagyom a túróba...

Üdv:Attila

(#72872) Ted_Beneky válasza castiels (#72868) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ahol be és kimegy a víz, ott elzárod, és kell lennie egy víztelenítő csavarnak még az oldalán-alul, aláraksz egy lavórt és kiengeded belőle a vizet.

Más: Szegeden hol lehet jó termoszt venni?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#72873) Frenky89


Frenky89
őstag

Mi az ott a CD játékosban?

(#72874) ShadowX válasza Frenky89 (#72873) üzenetére


ShadowX
őstag

Mobiltelefon tartó. Olyasmi, mint amit a szellőzőrácsba rakhatsz.

[link]

(#72875) Frenky89 válasza ShadowX (#72874) üzenetére


Frenky89
őstag

Hogy mik vannak... :Y

(#72876) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Ismerősnek keresek valami normális, de nem túl drága szállást 1-2 éjszakára. Tudnátok helyet ajánlani?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#72877) ShadowX válasza Ted_Beneky (#72876) üzenetére


ShadowX
őstag

Mit jelent a nem túl drága?

(#72878) Ted_Beneky válasza ShadowX (#72877) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Mintha te elmennél egy másik városba vizsgázni két napra, munkásszállónál-kolesznál jobb, de nem kell hogy az ablak a Dómra nézzen és ingyenfittnesz legyen az alagsorban.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#72879) ShadowX válasza Ted_Beneky (#72878) üzenetére


ShadowX
őstag

Airbnb-n nézted?

(#72880) Ted_Beneky válasza ShadowX (#72879) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Köszi, még sehol se néztem, itt kérdeztem először,hátha valaki tud valamit ajánlani :R

Csillagkaput a Csillag térre!

(#72881) ShadowX


ShadowX
őstag

Keresek olyan embert, aki kölcsön tudna adni egy core i5 4200m procit. Nem tudom, hogy csak a lapos nem kezeli, vagy ami most van nálam az -e a hibás.

Továbbá szeretnék nedves takarítógépet kölcsönözni. Ha van valakinek, akkor azt szívesen kibérelném. Ha nincs, akkor várom a javaslatokat, hogy hol nem fognak átverni vele. Kanapét ki kellene tisztítani mostmár.

(#72882) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ismerős hölgynek van egy esés után képet nem adó, de attól még működő Samsung Galaxy Ace 4-ese.
Hol tudná megjavíttatni, hová érdemes ilyet vinni Szegeden?

(#72883) macilaci78 válasza ShadowX (#72881) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Takarítógép: Szuper Elszo.

Vagy egyszer felveszed a vezetékes telefont és egy házaló ügynöknek nagy kegyesen lehetőséget adsz, hogy a kanapédon prezentálja a hiper-szuper takarítógép tudását, melyet a prezentáció végén potom 400k + ÁFA összegért megvásárolhatsz, de aktuális hihetetlen akciójuk keretében az épp nála lévő próbakészülékre az ÁFA-t ő fizeti. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#72884) Rick4 válasza FoxiestFox (#72882) üzenetére


Rick4
félisten

Szétszeded magad, és megnézed, nem-e csak a kijelző szalagkábel csatija pattant-e le a helyéről. 10 perces feladat. H nem ott a gond, akkor már lehet szervizt keresni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#72885) FoxiestFox válasza Rick4 (#72884) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Felajánlottam, de egyelőre még azt sem tudni, garis-e, úgyhogy lehetőségeket keresnek a papír mellett.. nem akarok belepiszkálni addig.

(#72886) Rick4 válasza FoxiestFox (#72885) üzenetére


Rick4
félisten

Leejtett készülék hogy lenne garis? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#72887) macilaci78 válasza Rick4 (#72886) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Külsérelmi nyom nélkül. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#72888) Vesztor87 válasza tisn (#72863) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nem lényeges már, vész esetére megvan a telefonszáma és elérhetősége, veszekedni ezen nem akartam vele, úgy voltam vele hogy jó, hát ez ilyen :)
Első autóm lévén nem tudtam hogy pl olajból is mit rakassak bele, mondtam hogy a legjobbat, erre félszintetikus castrolt rakott bele... utána olvasva azért ez annyira nem jó... na evvan :D

(#72889) tisn válasza Vesztor87 (#72888) üzenetére


tisn
addikt

pont tegnap jutott eszembe, hogy a funyirot mindig elf szintetikussal toltottem fel, mert egyszer 5Lityies rendeltem az autoba, es visszakaptam 1lityivel az aljan a dobozt

nem hiszem, hogy az egy lityi olajadra lenne raszorulva, ki sem latszanak a munkabol
de persze nem lehet 100%-os elegedettseg egyetlen szolgaltatoval sem :)

(#72890) Rick4 válasza tisn (#72889) üzenetére


Rick4
félisten

Minden ügyfélnél 1 liter olaj, az napi 8 ezer, havi 2 kiló, és dolgozni se kell érte.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#72891) pmheros


pmheros
senior tag

Eladó:

Zalman 7000Cu (478 lefogatóval)
Xilence i240 (0km)
Zalman Cnps90F (épp csak kipróbált)
AM3 BE proci hűtő (0km)
Logitech QuickCam Connect 90-000124 (tartozékokkal)
vpp-2010lsf mobilerack

700Ft/db -ért tőlem elvihetők.

Üdv.: pmheros

nem vagyok tökéletes

(#72892) tisn válasza Rick4 (#72890) üzenetére


tisn
addikt

:)

(#72893) ShadowX


ShadowX
őstag

Rendeltem egy NAS-t az edigitalnal a múlt heti "akcióban". Személyes átvételt jelöltem meg, mert azt írták, hogy 1-4 munkanap az átvétel. Ma telik le a 4. nap és még mindig csak beszerzés alatt. Kíváncsi vagyok meddig húzzák el, mire benyögik, hogy nem gondolták komolyan. :D

(#72894) FoxiestFox válasza macilaci78 (#72887) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Bizony, egy karc sincs rajta sehol.

(#72895) Thom!


Thom!
veterán

Iphone SE 16GB fekete keresek T-mobil vagy függetlent.

(#72896) Rick4 válasza FoxiestFox (#72894) üzenetére


Rick4
félisten

És a telefonba sincs gyorsulásmérő építve, ami ilyenre jelez? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#72897) quailstorm válasza Rick4 (#72896) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem tudok róla. Vinyók szokták eltárolni a sokk értéket.

(#72898) FoxiestFox válasza Rick4 (#72896) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Fogalmam sincs, én nem rendelkezem ilyen modern technikával, csak úriember vagyok és segíteni próbálok a bajbajutottnak aki totál tech analfabéta. :D

(#72899) pilóta


pilóta
nagyúr

Véleményeket várnék:
Huawei P9 plus vagy Samsung S7 edge?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#72900) totya694 válasza pilóta (#72899) üzenetére


totya694
őstag

Hüvely +1

Üdv:Attila

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.