Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49101) sp3rhead válasza Lacielvtárs (#49097) üzenetére


sp3rhead
csendes tag

:DD

//más

akinek esetleg akad, keresse fel legyenszives 8zsozso8 nevű felhasználot :D

[ Szerkesztve ]

Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#49102) macilaci78 válasza lugosi (#49073) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy példát raktam volna oda.

Példa.
+3630 763 6703 számra abc123 üzenet elküldésével jogot formál a küldő az abc123 forgalmi rendszámú gépjárművel egy egész egységnyi parkolásra.

És itt feladom, mert rájöttem, hogy nem tudom értelmezni a táblát. :W

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49103) bolcsodal válasza macilaci78 (#49102) üzenetére


bolcsodal
addikt

Az sms szám eddig is ez volt. Akkor mi változott?

They drew first blood....

(#49104) _Petya_ válasza bolcsodal (#49103) üzenetére


_Petya_
őstag

SMS-nél semmi, ugyanúgy megy minden mint eddig.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#49105) lugosi válasza azbest (#49099) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A bal oldali számok közül én az alsóra tippeltem, hogy azt lehet hívni, mert annál írja csillagozva, hogy hívószám.

Más.
A globalizált világ. Vettem az amcsi ebayen valamit, amit egy Hong-Kongban élő angol eladó adott el, és a svéd posta szállítja ki. :)

(#49106) macilaci78 válasza _Petya_ (#49104) üzenetére


macilaci78
nagyúr

És minek a többi telefonszám? Felhívom az emelt díjast a kívánt parkolási időnek megfelelően, aztán bediktálom/bebillentyűzöm a rendszámot?
És az élelmesebbje meg hívja a 80-as körzetszámot? :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49107) DarkByte válasza macilaci78 (#49106) üzenetére


DarkByte
addikt

Mindegyik SMS szám és adott nap csak az egyik a nyerő, de hogy melyik az szerencse kérdése. ;]

(#49108) Rick4 válasza lugosi (#49098) üzenetére


Rick4
félisten

Abból, hogy ki van írva. :D
Bal oldalon nézve sms-t küldesz a medfelelő számra, így veszel negyed fél vagy egész órás, ill napi jegyet, jobb oldalon meg az sms- sms közötti időig veszed a jegyet. Mikor kiszállsz az autóból, indítod a parkolást, mikor visszaérsz, megállítod, ez után fizetsz, nem kell vacakolni félórással 16 perc miatt, meg órással 40 perc miatt. Pesten régóta ilyen, semmi gond sincs vele, olyan kb mint a másodperc alapú számlázás a telefonoknál.... Azt már nem is mondom, hogy a jegytépkedős fasságnál meg 1000x korrektebb..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49109) lugosi válasza Rick4 (#49108) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezért kérdeztem! Mert az a vicc, hogy a jobb oldali verzióval ugyanúgy működik a parkolás mint régen! Elküldöd a rendszámod, vessző, fe, és felező jegyet vettél. Nem start-stopos mint pl Pesten. Már többször vettem a héten így jegyet, ugyanúgy jön az sms, hogy melyik zónában meddig maradhatsz mint régen. Csak annyi a különbség a régi és új sms között, hogy a régi azt írta, hogy sikeres parkolójegyvásárlás, az új meg sikeres jegyvásárlás. Plusz küldenek még egy sms-t akkor is, amikor a maximális idő szerinti parkolás lejárt.

(#49110) Vicoo


Vicoo
senior tag

Üdv !

Most próbálom a dvb-t adást behozni gépen. A tuner működik, az antenna működik, viszont adást alig talál: csak simán a keresésre mentem a blazed tv-ben, és talált 16 csatornát viszont ez mind kódolt, se m1 , se semmi nincs közte. Hogyan keressek, hogy az alapok bejöjjenek legalább?

(#49111) Rick4 válasza Vicoo (#49110) üzenetére


Rick4
félisten

Cseréld le a blaze dtv-t egy dvbdream-re, és menni fog, illetve az antenna vízszintesen álljon.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49112) Rick4 válasza lugosi (#49109) üzenetére


Rick4
félisten

No akkor mégse 100-as a dolog, én mondjuk Szegeden nem sokat vagyok ,főleg parkolni nem szoktam sokat... Örültem is, hogy végre olyan, mint Pesten, de akkor mégsem... De ha ezek a táblák újak, akkor hol tegyek panaszt, hogy az sms elküldése után ( mikor már fizettem) derül ki, hogy nem azt adják, amit kértem. Vásárlók megtévesztése? Folytatólagosan, nagy számban elkövetve?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49113) Vicoo válasza Rick4 (#49111) üzenetére


Vicoo
senior tag

lecseréltem, ha kiválasztom hogy szeged, akkor nem talál semmit. egyébként meg talált, de ugyanazt mint a blazed:

(#49114) Rick4 válasza Vicoo (#49113) üzenetére


Rick4
félisten

Ez kevés, A, B és C mux van, 490, 514, és 786MHz-en, van még másik is, de ezeken kell találni csatikat, asszem 44-45 csati jön a rádiókkal. Ha már jön, akkor nem vagy messze a jótól, csak antennabeállítás, vagy rálátás probléma lesz. Az adó Az újszegedi Füvészkert mellett van, a Lövölde u. elején, tehát ha az ablak, ahol van az antenna, nem arrafelé néz (gondolom nagyjából sejted, merre van) akkor nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49115) Vicoo válasza Rick4 (#49114) üzenetére


Vicoo
senior tag

Köszi ! Amúgy az az érdekes, hogy ha kiválasztom hogy Szegeden vagyok, akkor nem talál semmit. Amúgy tudom merre van a torony, Újszegeden vagyok :) Attól tartok a rálátással van itt gond, de nem tudok vele mit tenni.

(#49116) Rick4 válasza Vicoo (#49115) üzenetére


Rick4
félisten

Marad a Youtube. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49117) azbest válasza Vicoo (#49115) üzenetére


azbest
félisten

A torony a füvészkertnél van. A,B,C az szentesivel szinkronban megy. Épp a hó elején cserélték ehhez a szegedi B frekvenciáját. Már mennek az új muxok frekijei is.
A: közszolgálati adók, 490MHz.
B: családi, c8, 514MHz.
C: alap, rtl klub, tv2, euronews, info, 786MHz
D: fox (alap egyelőre, később családi) és tesztcsatornák, 482MHz
E: tesztcsatornák, 762MHz

VTV Szeged: 554 MHz.

Az adótorony újszegeden van a füvészkertnél. Kis botanenna valami fémre felcuppantva, vízszintesen fordítva már sok helyen be tudja hozni az adásokat.

[ Szerkesztve ]

(#49118) Rick4 válasza azbest (#49117) üzenetére


Rick4
félisten

Még jó, hogy olvasod a topicot. ;D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49119) DarkByte válasza azbest (#49117) üzenetére


DarkByte
addikt

Akkor csak lesz E mux Szegeden is? Mondjuk gondolom jó alacsony teljesítménnyel, ahogy olvastam déli szomszédaink miatt egy ideig még Szentesről nem engedik nagy teljesítménnyel. (plusz a 800Mhz-es mobilnet is emiatt késik ha jól tudom :()

Vagy lehet keverem valamivel, kicsit nehéz követni a Sat.hu MindigTV topikját, főleg több hét kihagyás után. :D

[ Szerkesztve ]

(#49120) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Nekem csak az nem tetszett, hogy a D és E teszt muxok miatt mehettem a rokonokhoz tévét/beltérit állítgatni, mert szépen szét cseszte a beállított csatorna sorrendet :(

Csillagkaput a Csillag térre!

(#49121) Syl válasza Ted_Beneky (#49120) üzenetére


Syl
nagyúr

Ezekkel az E meg D meg muxokkal tapétázni kell? Még jó, hogy nincs tévém ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#49122) Vicoo válasza azbest (#49117) üzenetére


Vicoo
senior tag

Na, így kézi kereséssel van RTL, TV2 stb ! Köszi ! :R

(#49123) r0by válasza pmheros (#49072) üzenetére


r0by
addikt

T-hez mennék utoljára, de kíváncsi voltam, hogy mi a helyzet velük, így dobtam nekik egy emailt. Ez a válasz jött:
A megadott cím alapján ellenőriztük nyilvántartási rendszerünket, illetve egyeztettünk műszaki munkatársainkkal. Sajnálatos módon jelenleg csak Műholdas TV-t és mobilinternet szolgáltatást tudunk biztosítani Önnél.
Társaságunk folyamatos fejlesztéseket hajt végre annak érdekében, hogy minél több területen elérhetővé váljanak szélessávú szolgáltatásaink. Bízunk benne, hogy hamarosan Önt is vezetékes internet Előfizetőink közt üdvözölhetjük.
Addig is ajánljuk figyelmébe Műholdas csomagjainkat, melyet most új előfizetőként kedvezménnyel igényelhet. Családi+HD szolgáltatásunkkal 58 hagyományos és 12 HD csatorna műsorait élvezheti, mindössze bruttó 3990 Ft-ért 2 év határozott idejű szerződéssel. Az első két hónapban a havidíj csupán bruttó 1990 Ft.
Ezen kívül mobilinternetezéshez Net&Roll díjcsomagjainkat javasoljuk. Legnépszerűbb Net&Roll M csomagunk havidíja bruttó 6990 Ft. A havidíjban foglalt adatforgalom 20 GB. Túlforgalmazási díj nincs.

Invitelt néztem még:
- 5/0.5 2790 Ft
- 10/0.5 4590 Ft
Két éves hűséggel..

Netsurf-ot az viszont szimpatikus, dobok nekik is egy emailt szerintem.
Dinamikus I. csomag 8192/4096 kbit/sec, hűség nélkül 4.990 FT

(#49124) pmheros válasza r0by (#49123) üzenetére


pmheros
senior tag

"Társaságunk folyamatos fejlesztéseket hajt végre annak érdekében, hogy minél több területen elérhetővé váljanak széles sávú szolgáltatásaink."
Muhaha. Kollégámnál itt Dorozsmán 1 oszlopot és 50m kábelt kellett volna telepíteni, de évek alatt sem valósult meg belőle semmi.

nem vagyok tökéletes

(#49125) Ted_Beneky válasza Syl (#49121) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Se windows, se tévé? :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#49126) bitpork válasza pmheros (#49124) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Egy teljes oszlop tanyánál majd 500k forint...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#49127) macilaci78 válasza r0by (#49123) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én a helyedben meglesném a Digi-t is.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49128) r0by válasza macilaci78 (#49127) üzenetére


r0by
addikt

Dorozsmára kellene, ott elvileg nincs DiGi. Vagy mégis? :Y

(#49129) macilaci78 válasza r0by (#49128) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én Battonyán használtam a Digi mobilnetjét 3 éve.
A Digi a mobilnetet a Telenor hálózatán keresztül tolja. Konkrétan Telenor SIM megy a 3G modembe. Én egy hekkelt T-mobile-os modemmel (gombokért kapni Aprón) toltam a Digis netet a Telenoros SIM-mel. Lemondáskor a kiscsaj csak pislogott, hogy miből veszem ki a kártyát. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49130) Syl válasza Ted_Beneky (#49125) üzenetére


Syl
nagyúr

De nem ám! Igazi felüdülés az elmének :D

(#49127) macilaci78

Kimerészkedtek már a panelnegyedből? :U

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#49131) lorcsi


lorcsi
veterán

nagyméretű sport táskát szerintetek hol lehet ?

ami megvolt: árkádos sportboltok és táskás, decathlon
jövő héten a feketesas-on is megnézem a táskást

de van még oylan ahol..?

(#49132) Ted_Beneky válasza lorcsi (#49131) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Mintha a Nagyáruház emeletén a kínai ruhásnál lettek volna sporttáskák, de nem mostanában voltam. Egyébként meg netről.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#49133) johnny82 válasza lorcsi (#49131) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Érdemes megnézni a Sever-ben is, én korábban ott vettem az enyémet. Vagy van most akció OMV-nél, Kappa táska 3600+8 matrica (ha kell, matricát tudok adni). Kicsivel nagyobb Salomon a Hervisben 16K.

Üdv!

(#49134) sss válasza lorcsi (#49131) üzenetére


sss
senior tag

A Mikszáth Kálmán utcában is van egy kisebb táskás bolt, főleg hátizsákokat láttam ott anno.

(#49135) r0by válasza macilaci78 (#49129) üzenetére


r0by
addikt

Jah, hogy 3G. Azzal az a baj, hogy túl kevés az adatforgalom. Egyébként szóba jöhetne.
Netsurf viszont nem akaródzik egyenlőre az emailre válaszolni.

(#49136) macilaci78 válasza Syl (#49130) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Hova gondolsz? Mobilnetet csak vasbeton épületben lehet évezni. ;]

Táskák vannak a Passage-on is, illetve a Cserepes soron is lehet jókat kifogni. Mars térnél a Mix Üzletházzal szemben is van táskajavító szaki, erős táskái vannak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49137) Rick4 válasza macilaci78 (#49136) üzenetére


Rick4
félisten

A passage Párizsban van, Szegedre jó lesz a passzázs is. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49138) lorcsi


lorcsi
veterán

köszi a tippeket megnézem a boltokat :R

(#49139) r0by válasza r0by (#49135) üzenetére


r0by
addikt

Megjött a Netsurf válasza.

Belépési díj: 3.500 Ft, kültéri egység 15.000 Ft.

Van itt egyébként valaki, aki NetSurf-ös előfizető?

(#49140) Syl válasza macilaci78 (#49136) üzenetére


Syl
nagyúr

Optikára gondoltam. Persze ha azt kihúznák a társas-, magánházak közé, nagy bajban lennének. Errefelé sok a napsütés, az meg alaposan összezavarná az optikai kábeleket :DDD

(#49139) r0by

Mintha Rick régen ügyfelük lett volna.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#49141) bolcsodal válasza r0by (#49139) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én voltam. Teljesen vállalhatóak. Sőt a mostani 30/5-ös t-fos érzésre szarabb, mint anno a Netsurf volt. Sokkal több probléma van vele sajnos...

They drew first blood....

(#49142) r0by válasza bolcsodal (#49141) üzenetére


r0by
addikt

Közben megtaláltam a Netsurf-ös topicot.
Tényleg az van, hogy olyan kültéri eszközt adnak, ami miatt nem lehet elérni kívülről a belső hálózatot? Ha igen, akkor részemről ez felejtős, mert melóhelyről el kellene érnem az otthoni routert.

[ Szerkesztve ]

(#49143) proper válasza r0by (#49142) üzenetére


proper
őstag

nekem is netsurf volt, nagyobb gond nem volt, egyszer volt nagyobb szakadás, kaptak egy szép mailt és kaptam egy hónapot ingyen

viszont eladó az antennám mert én már elköltöztem és az megmaradt :))

(#49144) Rick4 válasza Syl (#49140) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, én az voltam, de nem váltunk el szépen, elkezdtek xarakodni, a dinamikus ip-met nat mögé pakolták, a portforward onnantól nem működött, persze ezeket mind csendben, úgy, hogy előtte napokkal még minden rendben ment. Aztán jöttek a szakadások, percekig net problémák, antenna, eszköz csere, ami csak lehetett, de annyira nem akarták megoldani. Aztán mivel hűség híján szóltunk, hogy köszi, akkor ennyi, kérnénk vissza az előre fizetett havidíj arányos részét, még azt mondták, hogy ők azt nem szokták visszaadni. Erre mondtam, engem nem érdekel, hogy mit szoktak, mit nem, ha nem veszem igénybe, és nem is akarom nekik ajándékozni a pénzt, akkor jogilag az az én pénzem, tehát nálam a helye... Még ők voltak megsértődve, pedig az egyik főnök srác is ott volt... Az egyik normálisabb szerelősrác, aki a fentebb említett okok miatt kéthetente járt ki hozzánk, mondta, hogy rengeteg a probléma, és ő is átmegy egy másik céghez, nem bekötéssel foglalkoznak, hanem javítani járnak ki. Persze ez 4 éves történet, szóval azóta sokminden történhetett...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#49145) Rhino666


Rhino666
őstag

Ha valaki gyűjti a prémium étcsokik (üres) dobozát, annak átpasszolnám az eddigi gyűjteményemet.

Van vagy 50db, de én már kinőttem belőle, ha meg senkinek nem kell, akkor kidobom.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49146) HuMarc válasza Rhino666 (#49145) üzenetére


HuMarc
addikt

Bélyeget gyűjtöttem.
Papa hozott egyszer egy kilót.
Azóta nem gyűjtök bélyeget.

- Siv Widerberg

:DDD

(#49147) macilaci78 válasza Rhino666 (#49145) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Csajozós szövegem: "megmutatom a plafongyűjteményem". Eddig mindig bevált. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#49148) johnny82


johnny82
őstag

Makkosházán már többször is néztem, de nálam a net nem jön "csak" 25/30 Mb-el a diginél. Elvileg 40/20-as csomagom van, tehát 100/50-nek kellene lennie. Valaki más Makkosházáról? Hogy nála milyen a sebesség a diginél?

(#49149) Rhino666 válasza HuMarc (#49146) üzenetére


Rhino666
őstag

Úgy látom egyedül én nem fogtam fel, hogy ez szemét, mindenki másnál a kukában landoltak. :DDD Én mindig megtartottam, mert drágák és különleges élmény volt, ha kaptam egyet vagy vehettem na meg elég szép dombornyomott, aranyozott dobozuk szokott lenni. Most már állok úgy anyagilag, hogy ne legyen nagy szám egy-egy ilyesmi rendszeresen, szóval csak az útban vannak. :)

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49150) pepe091 válasza johnny82 (#49148) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nálam megvan. LAN-on 93/50 körül van, Wifin 2,4 GHz-en olyan 30/50 körül, 5GHz-en pedig 70/50.
Router nélkül is rámértél? Lehet a routered nem bírja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.