Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48251) szmatyi93


szmatyi93
tag

Hali Mindenki,
Tud valaki szegeden 6-10 hetes teljes vörös színű kismacskát? lehetőleg kandúr kéne de nőstény is érdekelne.
Előre is köszi

Matiy

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#48252) Rick4 válasza szumoo (#48248) üzenetére


Rick4
félisten

Én pár hete adtam el a Puntot, tudom, hogy mik vannak a piacon, ezért is kérdezek dolgokat. A hahun volt fent, 760-ról indultam novemberben, végül most májusban 600-ra vittem le az árát, nem akartam vacaklni vele. Az hengerenkénti injektoros gázos volt, friss műszakis, tele vadiúj, garis cuccokkal, mint új, garis akksi, új pilkington szélvédő, felújított motor, komplett új fék,és a tetejébe minden hibátlan volt, a klímából is 10°C-os levegő jött. A vevő friss vezérléscserével, az összes kiszszíj cserével, az öszes szűrő, olaj cseréjével vittel el, itt nem azzal kell kezdeni, hogy akkor most olaj, meg vezéslés, meg szűrők, meg gumik, ésatöbbi. Így vitték el 600-ért, ebből egy forintot sem akartak alkudni, tehát az, hogy a verda mennyiért volt hirdetve az egy dolog. Pont a Puntobál van egy csomó rész, amiből látszik, mennyi van benne, ha van linked, szívesen ránézek, de ezek gáz, meg csomó belepakolt új cucc nélkül (ami használt, azt lehet holnap után már cserélheted is) 400-akat érnek. Főleg ha osztrák papíros volt, azok a legrosszabbak, pontosabban azok közül lehet a legjobbnak kinéző, de a legrosszabbakat kifogni
Az, hogy nekem az autó 1.4M-ban volt, csak épp 2 éve már nem használtuk, az az én bajom, ezért nem volt értelme megtartani. A vevő megnézte, és szó nélkül kifizette érte a kért összeget, az autó mellé adtam kb 400K-nyi alkatrész számláját.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48253) maláj


maláj
őstag

olcsón dolgozó közjegyzőt keresek ajándékozási szerződés miatt ...

(#48254) Rick4 válasza maláj (#48253) üzenetére


Rick4
félisten

Ki ajándékoz már meg megint? :D Miért nem mindjárt sörcsokis közjegyzőt keresel? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48255) bitpork válasza maláj (#48253) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A közjegyzői díjak szabottak, ha nem is a törvény betűje szerint de kartellügyileg.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#48256) maláj válasza bitpork (#48255) üzenetére


maláj
őstag

2-300k-t nem fogok adni egyiknek sem 1 darab papírért ...

(#48257) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sörjegyző.

(#48258) Rick4 válasza maláj (#48256) üzenetére


Rick4
félisten

200K lenne a csokigyűjteményed ajándékozásának a díja? ::D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48259) maláj válasza Rick4 (#48258) üzenetére


maláj
őstag

valami ilyesmit hallottam, hogy "x" dolognak a 0.5%-a a díj vagy vmi ilyesmi :U

(#48260) Rick4 válasza maláj (#48259) üzenetére


Rick4
félisten

Rád veri a nav a sörcsoki csereberét, és el kell ajándékozni a lakást? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48261) Vesztor87 válasza macilaci78 (#48217) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Passz, nem tudom:-) Miből gondolod hogy ismerhetjük egymást?:) Dobhatsz egy PM-et is:-)

Rick4: Jó kocsi a Punto? Nagyon mélyen megvan bennem az olasz és a 3 f betűset kerüld el... Akik eddig azt mondták az ismerősi körben hogy nincs így, most kezdenek panaszkodni a 170k-nál 2.alkalommal hengerfejes Thalia-ra, vmit a rosszalkodó 206/307-re:-) Emlékszem Rád a milyen autót vegyek topicból mikor írtad hogy milyet vettél mennyiért anno:-)

[ Szerkesztve ]

(#48262) Rick4 válasza Vesztor87 (#48261) üzenetére


Rick4
félisten

Szerintem jó, csak én kicsit mellélőttem vele, az előnyei: 3 ajtósat kerestem, mert nagyon könnyű beszállni, és merevebb a karosszéria, mint az 5 ajtós. 8 szelepeset kerestem, mert nem eszik többet, nem megy rosszabbul, mint a 80 lovas, az csak fent jobb, viszont ha padlózni akarok, nem 80 lovas autót veszek. A 8 szelepes ráadásul szíjszakadás esetén össze se tud akadni, felpattintod az új szíjat, és mész tovább. Ebben a 2-es komfortelektronika volt, tehát hazakísérőfény, kulcskivétel után még lehetett az ablakemelőket baxtatni, meg minden xirxar, épp csak arra amire nekem kellett volna, kicsit volt. Én napi 12-16 órát ülök az autóban, és annyira kicsi se vagyok, nem volt jó sajna. Azon túl, hogy én mindent megcsináltattam, ennek a 8V-s verziónak kevés nyűgje van, ezen egy csöpp rozsda se volt 14 évesen, pedig az alja és a küszöbök gyáriak voltak, plusz alvázvédelem nélkül. 250 körül mér megvehetőek kinti papírokkal a jobbak is, persze mire leszervizeled, becsülettel cserélsz mindent, 400 lesz az. Nem drága hozzá semmi, de mire a futómű- fék- motor trióban kicserélsz mindent olyanra, hogy tuti legyen, rálocsolsz 150-et.
Ha ketten vagytok, és nem mentek messzire tökéletes választás, de nekünk volt, hogy egy hétvégi bevásárlásnál gondot okozott a méret. :D ÉS nem szekrénysort vettünk.

Egy gondos, a pénzt ilyenre sosem sajnáló gazdától kell megvenni, csak olyan nem sok van.. :D Konkrét típushibája nincs, stabil kis gép. Azért nézheted onnan is, hogy egy klímás, elektromos cuccokkal megtömött, 4 csillagos töréstesztes autót veszel 5 literes fogyasztással 400K körül, és elmegy akár 300 ezret is különösebb gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48263) maláj válasza Rick4 (#48260) üzenetére


maláj
őstag

úgy gondoltam, hogy rád íratom mert olyan jófej gyerek vagy :DDD

(#48264) Vesztor87 válasza Rick4 (#48262) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Na igen, a gazdája lehet az autó legnagyobb ellensége, ezt sokan mondják. Egyenlőre nézelődünk. Most idén a lakásra költünk, jövőre lehetne autó. Én pl 323-as Mazdát néztem, olyan 2001-2003 körülit, de abszolút nem tudom hogy mi lesz belőle. 186/80-85 vagyok, szval annyira nem kicsi, hosszra az Alto kicsi:-) Asszonyka picivel 170 feletti, lényeg hogy ha jól választunk maradhatna még az első gyereknél is:-)
Köszi az infót :-)

(#48265) Rick4 válasza Vesztor87 (#48264) üzenetére


Rick4
félisten

Az mindegy, hogy milyen színű, milyen márka, az a lényeg, hogy amire használjátok, jó legyen, én leginkább a dobozos vagy a doboz formájú autókat szeretem, a Punto előtt is sok évig csak ilyen volt, azután is ilyen lett. Más, aki nem cuccol, jó a lapos is, a gömbölyű is. :D Ami a 2000-es évek elején készült, az még jó volt mind, a Punto- Stilo is oké, a Grande Punto is, de akkor még jók voltak a VW PD TDI-k is, nem colt túlzottan szervizelős, belefizetős egyik verda se. Amelyik meg nem jó, arról már tudni úgyis, hogy nem az. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48266) lugosi válasza maláj (#48259) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

2-300k díj, ami valaminek a 0.5%-a. Ilyenkor számolok. Csak 200-zal számolva, az 40 millió Ft-nak a 0.5%-a.
Privát véleményem, hogy aki egy 40 millió Ft-os vagyontárgyat ajándékoz, annak legyen már 200 ezer Ft-ja ennek a díjára.

A 0.5% világbajnok ajánlat, az ilyen jellegű szerződések általános sztenderd ára 1%+áfánál kezdődik. Az a jó ár érte, a 0.5 az barát-rokon ár.
Oktondi emberek azt szokták figyelmen kívül hagyni, hogy nem "1db papírért" fizetnek annyit ("1db papír" van ingyen a klotyón is), hanem a hitelességért és hitelesítésért, szakmai munkáért, a hozzáértésért, meg a teljes anyagi felelősségért, amit az okiratkészítő és ellenjegyző ilyenkor vállal.

Pesten átlagosabb a 2-3% ilyen ügyekben. Annyira, hogy állítólag vannak olyan elvetemült vidékiek akik képesek elmenni Pestre megcsinálni 1-1 szerződést az 1%-ért (ottani ingatlanárak, mint a szorzandó másik tényező is kissé magasabb).

Szóval ha valaki 0.5%-ot kér akkor abba két kézzel kapaszkodj amíg még bélyegezni meg írni tud. :DDD

(Bár hallottam olyanról, aki 1 üveg borért is ellenjegyzett :O )

(#48267) Rick4 válasza lugosi (#48266) üzenetére


Rick4
félisten

aki egy 40 millió Ft-os vagyontárgyat ajándékoz, annak legyen már 200 ezer Ft-ja ennek a díjára.
És ezt pont a sör- csoki királynak írod? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48268) lugosi válasza Rick4 (#48267) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tényleg, tényleg... :DDD

(#48269) maláj válasza lugosi (#48266) üzenetére


maláj
őstag

2-300k + a 0.5% csak számok voltak ellenberger a 40 milla is csak hozzávetőleges érték (bárcsak annyi lenne :DDD)

(#48270) Vesztor87 válasza Rick4 (#48265) üzenetére


Vesztor87
senior tag

A fiatokban nem 6-os váltókat tettek? Vagy ez a stilokban volt inkább?
A dobozossal sincs bajom, még akár Ignis is lehet belőle, habár barátnőm hevesen tiltakozik, mondván hogy az öreges, mert szüleimnek is az van :-)

(#48271) lugosi válasza maláj (#48269) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Most már végképp eltévedtem.
Egyébként tényleg úgy számolj, hogy Szegeden az ajándékozandó érték kb 1%-a a munkadíj, nem plusz ennyi meg annyi.

(#48272) Rick4 válasza Vesztor87 (#48270) üzenetére


Rick4
félisten

Van amelyikben az van, leginkább extra volt, kérdés, minek a 6., mikor az csak 120 fölött lesz szempont. Oda meg egy 1.2 16V épp csak elég, az 5-ös váltó meg a 6-os váltó végáttétele között sok különbség nem lesz.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48273) Rick4


Rick4
félisten

FB kérés a csereberélős csoportban:

Olcson 250-es videókártyát keresek.
Ajánlatokat üzenetben.

Szóval ha van valakinek 250-es videokártyája, ne tartsa magában. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48274) Rawulf


Rawulf
őstag

Hardver selejtezés. Vegyétek-vigyétek.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#48275) maláj válasza lugosi (#48271) üzenetére


maláj
őstag

akkor nem lesz ajándékozás hivatalosan :DDD

(#48276) ebegab92


ebegab92
senior tag

Ismerősömnek keresek Socket-AM3-as alaplapot vagy LGA-1155 lapot egy egyszerűbb 2-magos procival (+DDR3 RAM 4 GB). Gari előny, de nem kritérium :D

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#48277) lugosi válasza maláj (#48275) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Néha jópofa a spórolós image, de ha túlzásba viszik az már gáz.

(#48278) maláj válasza lugosi (#48277) üzenetére


maláj
őstag

maradjunk annyiban, hogy az ár/teljesítmény viszony ebben az esetben a O felé konvergál ...

(#48279) lugosi válasza maláj (#48278) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De konkrétan mit ajándékoztatok volna? Hátha nem is kell hozzá közjegyző.

(#48280) maláj válasza lugosi (#48279) üzenetére


maláj
őstag

ingatlan

(#48281) Vesztor87 válasza maláj (#48280) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Ajándékozzátok nekem, kifizetem a papírmunkát:-)

(#48282) maláj válasza Vesztor87 (#48281) üzenetére


maláj
őstag

:N

(#48283) Agyasima


Agyasima
senior tag

Vegyetek VGA-t. Mert akkor az nektek jó lesz. És még lehet, hogy ő is meglátogat titeket!

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#48284) lugosi válasza maláj (#48280) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ahhoz pl nem kifejezetten közjegyző kell.

(#48285) LÁZ


LÁZ
addikt

Ki volt itt a kinai telós guru? öcsémnek kéne vmi kvertis teló

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#48286) maláj válasza lugosi (#48284) üzenetére


maláj
őstag

nekem ugyan mind1 ki csinálja + a papírmunkát de van 1 max összeg ami felett nem vagyok hajlandó kiadni pénzt érte (lehet közjegyző, ügyvéd, portás, erőemelő, stb. :DDD)

(#48287) Rhino666


Rhino666
őstag

COMPUTHERIUM számítástechnikai webáruház

Hamarosan nyitunk!

Like és megosztás = 5% kedvezmény ;)

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#48288) szumoo válasza Rick4 (#48252) üzenetére


szumoo
senior tag

Kár, hogy a Tied nem 5 ajtós volt, mert szerintem rábukkantam volna a hirdetések között. Aztán meg simán megalkudtunk volna. :)
Rendesen kiismerted az autót, így ha nem gond, szívesen veszünk pár infót/tanácsot, h mit/hogy/merre érdemes rajta csinálni - csináltatni. :) Mondjuk ennyit tuti nem akarunk rákölteni, az a lényeg h ezt az 5 évet kifogástalanul kiszolgálja, aztán amit kell/érdemes kicseréltetünk rajta. :)
Elég sokat mész, navigációból mi ajánlott kb. 20-30e környékén?

Sz. :R

A nyúlon túl?

(#48289) viperabácsi válasza Rhino666 (#48287) üzenetére


viperabácsi
addikt

már dobtam is egy LIKE-t

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#48290) maláj válasza Rhino666 (#48287) üzenetére


maláj
őstag

lásd jó szívemet :)

(#48291) Rawulf válasza Rhino666 (#48287) üzenetére


Rawulf
őstag

Like-oltalak és megosztottalak, de ha rosszak lesznek az árak, akkor leveszem mindkettőt! :DDD ;] :P

"Please state the nature of the medical emergency."

(#48292) maláj


maláj
őstag

fekete Chieftec Dragon (a legmagasabb) van -e valakinek elfekvőben ??? :)

(#48293) lugosi válasza maláj (#48286) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mekkora az ajándékozandó érték, és mekkora az összeg amit rá szánsz? Írhatod privátban is.

(#48294) sp3rhead válasza maláj (#48292) üzenetére


sp3rhead
csendes tag

Mekkora a legnagyobb? Nekem van, csak nem biztos h a legnagyobb... És leginkább szürke.

[ Szerkesztve ]

Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#48295) maláj válasza sp3rhead (#48294) üzenetére


maláj
őstag

elöl 6 db 5.25-ös móka van az a legnagyobb (asszem) :DDD

(#48296) Rick4 válasza szumoo (#48288) üzenetére


Rick4
félisten

Ezt már inkább privátban.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48297) Rick4 válasza Rhino666 (#48287) üzenetére


Rick4
félisten

9 év, 11 hónap, 54 nap, és 15 óra múlva? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48298) tipuka válasza Rhino666 (#48287) üzenetére


tipuka
addikt

like meg megosztás ment, de én is visszaveszem mindkettőt, ha nem lesznek jó árak! :DDD

(#48299) Rolly válasza tipuka (#48298) üzenetére


Rolly
veterán

ha már 5% kedvezményt tud csak úgy adni nem lehet jó az ár ... :D

(#48300) sp3rhead válasza maláj (#48295) üzenetére


sp3rhead
csendes tag

nekem azthiszem csak 4 db :D

Szeretem a Löwenbräu-t :) -- sp3rhead felhasználónak 13 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.