Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48151) Syl válasza totya694 (#48150) üzenetére


Syl
nagyúr

Még szerencse, hogy itthon semmi közöm a vindózhoz :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48152) totya694 válasza Syl (#48151) üzenetére


totya694
őstag

A diszperzit is azért olyan drága mert tele van kém nanorobotokkal :P :P
Nano Brother ;]

Üdv:Attila

(#48153) Rawulf


Rawulf
őstag

Úgy látom a németek vért ittak és portugálokat esznek. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#48154) Polemius


Polemius
aktív tag

Kisteherautót (B jogsival vezethetőt) hol lehet bérelni Szegeden?
Esetleg van-e valakinek amit bérbe adna egy napra? :)
(2,2x1x1,3m méretű raktere legyen legalább)

(#48155) Rick4 válasza Polemius (#48154) üzenetére


Rick4
félisten

Krokicar.hu, de nem az olcsóbbik fajta. Külön figyelmedbe ajánlom marketingszempontból is a kapcsolat menüpontot. :DDD

""Cégünk évek óta foglalkozik autóbérléssel"" Ők is bérlik? :D Akkor azért ilyen drága. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48156) macilaci78 válasza Rick4 (#48155) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Zongoraleckéket adok, veszek. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#48157) Rick4 válasza macilaci78 (#48156) üzenetére


Rick4
félisten

Mennyi kilója? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48158) Digital válasza Rick4 (#48155) üzenetére


Digital
addikt

Azért a tulajról feltöltött kép sem egy jó választás! :N

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#48159) DarkByte válasza Digital (#48158) üzenetére


DarkByte
addikt

Komoly.

[ Szerkesztve ]

(#48160) FoxiestFox válasza DarkByte (#48159) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mit akartok, életvidám úriember. Cseppet sem gengszteres! :D

(#48161) vizslakutya válasza Lenry (#48134) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Körtöltés utcában,szinte szemben a Francia utcával,az nyitva szokott lenni estig.(ott lakik)

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#48162) Vesztor87 válasza vizslakutya (#48161) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Atyaég, miféle kép ez?:DD Nem semmi:)
Kád felújítást csináltatott valaki közületek? Nálunk esedékes lenne, a lakásban amit veszünk az igazi a kád:) Cserélni nem akarjuk,sok pénz, és szét kellene verni a fürdőt, ami ettől eltekintve tökéletes:)

[ Szerkesztve ]

(#48163) Rhino666


Rhino666
őstag

A múltkori keskeny, elöltöltős mosógép-ügyre most pontot teszek azzal, hogy végül egy olcsóbb (100k-s) AEG (Lavamat L60260SL) lett belőle, ma hozták ki és eléggé felüdülés a régi ótvar Indesit után. :))

Kicsit furcsán visít centrifugáláskor és csálén jár a dob, ez ugye normális? :F :B

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#48164) pilóta válasza Rhino666 (#48163) üzenetére


pilóta
nagyúr

Kiszedtétek a rögzítőcsavart, ami a szállításkor rögzíti a dobot?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#48165) Vesztor87 válasza pilóta (#48164) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Annélkül elvileg még centrizni sem tud, nem?

(#48166) pilóta válasza Vesztor87 (#48165) üzenetére


pilóta
nagyúr

De tud, csak ráz, mint az állat, mert nem engedi kilengeni :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#48167) Rhino666 válasza pilóta (#48164) üzenetére


Rhino666
őstag

:K

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#48168) Vesztor87 válasza pilóta (#48166) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Jah, az jó:D Gyerekként bármit kaptam rögtön az volt hogy olvasd el a papírját (ha műszaki cucc volt), mert különben le voltunk tolva, aztán sose felejtem el, mikor vagy 10-15 éve megvették szüleim az automata mosógépet, ami az Istennek se akart rendesen dolgozni, kb. kijött a fürdőből annyira ugrált.... annyit kérdeztem csak, hogy ugye elolvastátok a papírját, ami úgy kezdődik hogy vegye ki a dobrögzítő csavarokat :DDD

(#48169) maláj válasza Rick4 (#48128) üzenetére


maláj
őstag

itt vagyok cuncus, a Moto G-n elérsz bármikor
csak közben 1 "kissé" beteg lettem :|

(#48170) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

srácok, én a bürokráciától falra mászom :(
szegeden az önkormányzatnál nincs valakinek ismerőse hagyaték ügyben?
már megvolt az adatfelvétel, az értékbecslés...
már "csak" egy papírra várunk amit "meg kell írni" és átküldeni a közjegyzőhöz ami nagyon úgy néz ki majd egy hétig tart :(
az ügyintéző a nyári szabik miatt egyedül van mindenre...
hihetetlen, pedig ennyin múlik hogy végre legyen egy papírom arról hogy el tudjam adni a lakást...
persze hajtom őket, de nem akarok gusztustalan lenni, mert a végén már csak azért is a lista végére fogok jutni... :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48171) lugosi válasza Lacielvtárs (#48170) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Közjegyzői szakaszt is láttam már tartani kb fél évig, úgyhogy kitartás. :((

(#48172) blt.62


blt.62
őstag

Nem tudjátok,hogy árul e valaki replika órákat Szegeden vagy a környékén?

MegtorloXp

(#48173) Lacielvtárs válasza lugosi (#48171) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

köszi az infót :R
bár a közjegyző szerint a mi ügyünk sima ügy lesz :)
már mindent lebeszéltem velük csak a papír kell az önkormányzattól...
után ha az odaért, akkor megbeszélünk telen egy időpontot és meg lesz a határozat...
a határozattal már lehet intézni mindent...
de akkor is megőrjít ez az "időhúzás" :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48174) lugosi válasza blt.62 (#48172) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudom, de nekem van egy. Ajándékba kaptam, de nem itthon vették. Kívülről nagyon igényes, szinte összetéveszthető az eredetivel. Eredeti bőrszíj, masszív felépítés stb. Aztán kb 2 napos korában a dátum kijelző megadta magát. Aztán valami belül összeakadt nála, és bármennyit is van az ember kezén (automata ugye), sajnos nap közben tutira megáll. Mikor el lett víve óráshoz, közölte, hogy nem tud vele mit kezdeni, ilyen a szerkezete. És nem túl finoman felvetette, hogy mi lenne, ha ezt az órát többször nem vinnénk be hozzá.

Végül két dolog miatt tartottam meg. Egyrészt a szíja jó, az szerintem megér magában kb 2 ezer ft-ot.
Másrészt, ha valaki egyszer csinál egy ilyen vírusvideót, hogy egy több százezer forintos (valóságban: több száz forintos) órát pl szétver, felgyújt, vonattal/úthengerrel széttapos, repülőből kidob stb., akkor arra pont jó lesz (mert a videó elkészítésének percében még járni fog az óra, aztán magától is megállna).

(#48175) lugosi válasza Lacielvtárs (#48173) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Telefonálgass, járj a nyakukra, mert aki "kellemetlen" ügyfél, piszkálja őket, attól igyekeznek szabadulni. Udvariasan, de rendszeresen érdeklődj, és jelezd, hogy sürgős. Aki ráhagyja, annak az aktája is hátrébb kerül (mert a türelmetleneket előre kell venni :D).

(#48176) Lacielvtárs válasza lugosi (#48175) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no ezt a tanácsot megfogadom :R
bár eddig is ezt csináltam, hívogattam őket, nem hagytam magam :)
és akkor nem is fogom hagyni magam, akkor hétfőn ismét érdeklődöm, tisztességtudóan :)
az elméletednek megfelelően, igazad lehet, mert akkor szabadulni akarnak tőlem :C
ahogy én is tőlük :C
legyen meg a papír és kössük a bussinest ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48177) lugosi válasza Lacielvtárs (#48176) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Á, hétfő az sok, 2-3 naponta hívd őket. De egy héten legalább 2x.

(#48178) Lacielvtárs válasza lugosi (#48177) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

okés, de ma reggel beszéltem a Hölgyeménnyel :)
már majdnem felajánlottam neki hogy beugrok, segítek neki megírni amit kell
és átviszem én a közjegyzőhöz, hátha így gyorsabb lenne :DD
no de akkor csesztetésre fel ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48179) lugosi válasza Lacielvtárs (#48178) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát akkor tényleg a hétfőig igen/nem necces :DDD

(#48180) Rick4 válasza maláj (#48169) üzenetére


Rick4
félisten

Mivan, megártott a bécsi szivárvány parádé? Kellett neked lengén öltözni megint.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48181) Lacielvtárs válasza lugosi (#48179) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen, kell a közép egyensúly :P

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48182) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Volna egy kis gondom. Van itthon egy T-Home gondozásában álló Speedport W 724V ADSL modem+router dolog, illetve 2 szobával arrébb egy asztali PC wifi nélkül. De van kéznél egy TP-Link TL-WR841ND router.

A router WLAN 1 portján a PC csücsül, alapbeállítások mellett WDS bekapcsolva, a TP-Link és a Speedport azonos csatornára állítva, TP-Linkben az SSID (to be bridged), BSSID (alias MAC-cím), és a csatlakozás kulcs (WPA-2) beállítva, mégsem látok hálózatot.

Mit és hova tekerjek, hogy ne kelljen semmit sem vennem?

Rick4: Működik a gép. :R

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#48183) Rick4 válasza macilaci78 (#48182) üzenetére


Rick4
félisten

Kábeles megoldás:
Ha a router egy másik modembe csatlakozik, ott nem szokás az egyik router wan portjába dugni a madzgaot, ehelyett a második routeren legyen kikapcsolva a DHCP szerver, és az első eszközből (speedport) a második eszköz egyik lan portjába dugd a madzagot.
Kábel nélküli megoldás: [link]

Ja, a végén mindent indíts újra, első eszközt először, másodikat, majd a gépet is.

Egészségedre. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48184) macilaci78 válasza Rick4 (#48183) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kábel nélküli megoldást választottam, a videó szerint jártam el, és valamiért nem megy.
WDS Status: Scan...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#48185) Frenky89


Frenky89
őstag

Már kezdtem örülni, hogy szocializálódhatok, erre csak a Gépház az...

(#48186) DarkByte válasza Frenky89 (#48185) üzenetére


DarkByte
addikt

Kedves fiatal lány lehet ez a Gépház ;]
Egyébként meg sajnos együtt érzek.

[ Szerkesztve ]

(#48187) vmi


vmi
tag

Van közöttetek nagy paypal-os? Kéne egy kis segítség, gyorsan kéne pénzt kiszednem viszont ugye mire megjön..Szóval arra gondoltam, hogy átutalnám ott és valaki kp-ba oda adhatná, ha ez megoldható persze.

(#48188) Rick4 válasza vmi (#48187) üzenetére


Rick4
félisten

Megoldható, de van költsége is.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#48189) martonx válasza Frenky89 (#48185) üzenetére


martonx
veterán

Levelezzen veled a mailer-daemon...

Én kérek elnézést!

(#48190) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!
Villámgyors kérdés, hátha jár itt valaki. DDR1-es ram érdekelhet valakit?
Úgy nézem egy 256-os és egy 1024-esről van szó. Cimbora gépe meghalt, de ezt kivette, mondván hátha jó lesz.... elég régi cucc, de hátha valakit érdekel. Nemsoká megyek Makóra, aztán vagy dél körül szegeden, vagy utána Makón átvehető :)

http://www.amazon.de/NCP-1GB-PC3200-Speicher-NCPD7AUDR-50M48/dp/B000PUAWVC

a másik pedig:

http://octopart.com/k4h560838d-tcb3-samsung-8358927

Átvágni nem szeretnék senkit, bízom a korrektségben, ezért aki elviszi, az letesztelheti, és utána utalhatja az árát. :)

(#48191) szumoo


szumoo
senior tag

Sziasztok!

A Molnár Autóházról mik a vélemények? Korrektek vagy azért óvatosan velük?
Egy használt autót néztünk ki náluk.
Előre is köszi az infót! :R

Sz.

A nyúlon túl?

(#48192) Rawulf válasza szumoo (#48191) üzenetére


Rawulf
őstag

Szia!

Berta Lászlót komoly embernek ismertem meg. A többi ott dolgozó kereskedőt viszont nem ismerem.
Elméletileg a bejárat után bal oldalt, a Dacia logó alatt van a Laci asztala. :)
Bár a honlapon az új autóértékesítők között találod a nevét, de sokan keresik őt név szerint. :D
Berta László
Telefonszám: 30/663-5369
E-mail: laszlo.berta.molnarautohaz@dealer.renault.hu

Hivatkozhatsz rám, ha őt keresed, de nem Rawulf-ként ismer, hanem becses nevemen: Lévai Dániel, akinek Fiat Grande Punto kocsit adott el. Hátha kapsz így kedvezményt tőle. ;)

Üdv.: Rawulf

"Please state the nature of the medical emergency."

(#48193) vmi válasza Rick4 (#48188) üzenetére


vmi
tag

pm

[ Szerkesztve ]

(#48194) Agyasima válasza szumoo (#48191) üzenetére


Agyasima
senior tag

A kereskedő célja az értékesítés. A használt autós értékesítő kolléga pedig jutalékot kap, ha elad egy autót. Szóval én nem várnék tőlük 100%-os korrektséget - egy autókereskedőtől sem. Én a helyedben vinnék magammal saját szerelőt átnézni a kocsit. Ha benne is van pár ezresben, lehet, hogy sok tízezret fog megspórolni neked.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#48195) Attix82


Attix82
őstag

Ilyet hol próbálkozzak venni Szegeden? Félfordító (peremes szúnyoghálóhoz)- fehér [link]

(#48196) Exon válasza Attix82 (#48195) üzenetére


Exon
tag

Szia!

Rollo-Mr nél dolgozom, nálunk találsz ilyet.

(#48197) Attix82 válasza Exon (#48196) üzenetére


Attix82
őstag

Hali.

Szuper. Szombaton beugrok :). Köszi.

(#48198) szumoo válasza Rawulf (#48192) üzenetére


szumoo
senior tag

Szia.

Köszi szépen! :R
Szendi-H. Zoltánnal beszéltünk pár szót telefonban.
Nem tudom, hogy akit ajánlottál ő foglalkozik egyáltalán a használt részleggel, de dobok rá egy mailt. :)

Agyasima:
Természetesen tisztában vagyok azzal amit írtál, csak gondoltam hátha vkinek van konkrét tapasztalata velük.

Sz.

A nyúlon túl?

(#48199) Rawulf válasza szumoo (#48198) üzenetére


Rawulf
őstag

Természetes, ha saját szerelővel átnézeti az ember a használt kocsit, vagy a gyártónak megfelelő legközelebbi márkakereskedőnél is beletúr a computerbe. Én csak jeleztem, hogy kit ismerek ott. :)
Szóval az e-mail rádobás sosem árthat. ;)
Én biztos vagyok benne, hogy ő is segíteni tud használt autó ügyében. Ha ott vennék használt autót, én Lacihoz ragaszkodnék.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#48200) szumoo válasza Rawulf (#48199) üzenetére


szumoo
senior tag

Kiderült, h a szerelő aki megnézi nekünk ismeri az egyik vezetőt, szóval ennyi emberrel csak összehozunk vmit. :)

Sz.

A nyúlon túl?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.