Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r0by

    addikt

    válasz pmheros #49072 üzenetére

    T-hez mennék utoljára, de kíváncsi voltam, hogy mi a helyzet velük, így dobtam nekik egy emailt. Ez a válasz jött:
    A megadott cím alapján ellenőriztük nyilvántartási rendszerünket, illetve egyeztettünk műszaki munkatársainkkal. Sajnálatos módon jelenleg csak Műholdas TV-t és mobilinternet szolgáltatást tudunk biztosítani Önnél.
    Társaságunk folyamatos fejlesztéseket hajt végre annak érdekében, hogy minél több területen elérhetővé váljanak szélessávú szolgáltatásaink. Bízunk benne, hogy hamarosan Önt is vezetékes internet Előfizetőink közt üdvözölhetjük.
    Addig is ajánljuk figyelmébe Műholdas csomagjainkat, melyet most új előfizetőként kedvezménnyel igényelhet. Családi+HD szolgáltatásunkkal 58 hagyományos és 12 HD csatorna műsorait élvezheti, mindössze bruttó 3990 Ft-ért 2 év határozott idejű szerződéssel. Az első két hónapban a havidíj csupán bruttó 1990 Ft.
    Ezen kívül mobilinternetezéshez Net&Roll díjcsomagjainkat javasoljuk. Legnépszerűbb Net&Roll M csomagunk havidíja bruttó 6990 Ft. A havidíjban foglalt adatforgalom 20 GB. Túlforgalmazási díj nincs.

    Invitelt néztem még:
    - 5/0.5 2790 Ft
    - 10/0.5 4590 Ft
    Két éves hűséggel..

    Netsurf-ot az viszont szimpatikus, dobok nekik is egy emailt szerintem.
    Dinamikus I. csomag 8192/4096 kbit/sec, hűség nélkül 4.990 FT

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés