Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#181) veze


veze
őstag

HP 1020-as használt de jo állapotu nyomtatót tud valaki?

(#182) pmheros válasza bitpork (#180) üzenetére


pmheros
senior tag

Chuck Norris is ezt gondolta, most meg itt fekszik a kandallóm előtt kiterítve

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#183) bitpork válasza pmheros (#182) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Finest megmondta: Chuck Norris nem fél semmitől, csak bitporktól. :Y

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#184) pilóta válasza bitpork (#183) üzenetére


pilóta
nagyúr

Vedd meg Bobánál, a kalibrálásra a vendégem vagy :D

Ha személyesen meg akarod nézni, akkor Vásárhelyen van egy IPS231-esem kalibrálva. De eléggé aláz bármilyen TN-es vackot...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#185) ErőVarázsló válasza pilóta (#184) üzenetére


ErőVarázsló
tag

nálam van most egy kalibrálásra váró 26" LG IPS 2ms és egy 27" samu 1ms egymás mellé tudjuk rakni már a windowsban látszik különbség

megnézheted ha akarod

[ Szerkesztve ]

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#186) pilóta válasza ErőVarázsló (#185) üzenetére


pilóta
nagyúr

Kösz nem, minden monitorom kalibrált :D
Bitporkot érdekelheti inkább, de az enyém, ami Vásárhelyen van, az pont olyan, amit venni akar, talán célszerűbb azt megnéznie...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#187) SirRasor


SirRasor
őstag

Azt tudjátok véletlenül, hogy a falra dísznek kirakott hardwerekből párolog-e valami, ami káros az egészségre?

Make Love not war!

(#188) finest válasza SirRasor (#187) üzenetére


finest
őstag

A műanyagokból párologhat.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#189) bolcsodal válasza SirRasor (#187) üzenetére


bolcsodal
addikt

Semmivel sem több, mint ami a gépedből jön ki! Egyébként mivel nem melegszenek túlzottan talán a párolgás is alacsonyabb intenzitású.

Ami veszélyes lehet, az a zsírtalanításhoz használt szerves oldószer maradékok. A napi városi élet kémai terheléséhez nem sokat tunak hozzáadni...szerintem.

A műanyagokban levő UV védő szerek, és égésgátlók lehetnek még veszélyesek....ha mondjuk egy konténer alaplap között éldegélsz...

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#190) SirRasor válasza SirRasor (#187) üzenetére


SirRasor
őstag

Közben haverom azt mondta, hogy a kondenzátorokból a cucc párologhat, pláne ha már régiek. Lehet nem volt jó ötlet kitenni minden sz@rt a falra :U

Make Love not war!

(#191) pilóta válasza SirRasor (#190) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ha elmegy az ablakod alatt egy hipermodern részecskeszűrős dízel autó és épp nyom egy kövér gázt, akkor kb. 600csillió az n-edikenszer több cuccos jut be a szigetelt háromrétegű ablakodon keresztül, mint amit egy kondenzátor egy év alatt elpárologtat. Szóval emiatt kár paráznod. Egyél egy kis C vitamint, az megvéd...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#192) gabesz82


gabesz82
senior tag

Cuccok, vegyétek, vigyétek

PSN: Morfologus82

(#193) WindyJoe válasza kispéé (#152) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

Nekem is volt egy ilyen problémám nemrég, de nem fecceltem bele túl sok időt...
Volt valami dos-os progi, ami a biosban átírt 1 bájtot és onnantól kezdve megette amit bele akartam tenni... (:
Egész sok típust támogat, mondjuk pont amivel én szórakoztam nem volt a listán ennek ellenére megcsinálta. (:

(#187) SirRasor: Nem vagy te egy kicsit paranoiás? Áruld már el, mivel jönne ki több egy falra akasztott alkatrészből, mint a gépben egy működőből, ami ráadásul szobahőnél melegebb is...?

finest: "A műanyagokból párologhat." Persze (Bár sztem az is elhanyagolható, főleg ha van a lakásban egy kínai tornacipő... :DDD ), de gondolom nem a frissen vásárolt alaplapját akarja a falra kitenni, hanem az 5-10 éve használtat, amiből meg már nemigen jön semmi.

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#194) ErőVarázsló válasza pilóta (#186) üzenetére


ErőVarázsló
tag

neki ment volna én is olyat használtam eyefinity-ben 3db-ot

viszont ha szeged fele jársz és pár napig nincs szükséged a kalibrálóra akkor bobábsal leeht élnénk vele
némi jutattás fejében :D

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#195) macilaci78 válasza WindyJoe (#193) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért egy 20nm-es falra tippem szerint lényegesen több alkatrész fér el, mint amennyi az általa jelenleg otthon használt gépek összességében.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#196) Rick4 válasza pilóta (#191) üzenetére


Rick4
félisten

Mármint az ilyen gondolatoktól védi meg? Annál komolyabb anyag kellene szerintem :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#197) WindyJoe válasza macilaci78 (#195) üzenetére


WindyJoe
aktív tag

:Y
Egész falat kidekorálni???
(Még úgy is elhanyagolható egy kínai tornacipővel szemben... :DDD )

Ki korán kel, egész nap álmos és fáradt lesz! (:

(#198) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mit számít a kipárolgás a napi szinten megkapott rádióhullámokkal szemben???

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#199) pilóta válasza ErőVarázsló (#194) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szegeden vagyok általában, Vásárhelyre ritkábban megyek, csak ott van az a monitor.

Ha kell ugorj be érte, kölcsönadom szívesen.
A "bobábsal" az boba6 akar lenni? Mert akkor ő tudja hol, ha nem akkor írj privit...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#200) maláj válasza pilóta (#199) üzenetére


maláj
őstag

biztos valami kódoló algoritmust használt íráskor :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.