Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12351) fradi81


fradi81
veterán

Mennyiért csinálnak mostanában Szegeden adóbevallást?

moto g72, Ninebot d28e

(#12352) bitpork válasza fradi81 (#12351) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

5k körül

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#12353) fradi81 válasza bitpork (#12352) üzenetére


fradi81
veterán

kösz akkor megnyugodtam, 3Kért csinálja meg valaki.

moto g72, Ninebot d28e

(#12354) finest


finest
őstag

Holnapi átvétellel Brandon-Plaza-Vadaspark útvonalon valakinek kitűnő állapotú Spire BergWind ház 2,5k-ért?

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#12355) ShadowX válasza fradi81 (#12351) üzenetére


ShadowX
őstag

az apehnál ingyenes úgy tudom.

(#12356) FoxiestFox válasza madstunt (#12338) üzenetére


FoxiestFox
félisten

nem emlékszem melyiket linkeltem
de attól hogy nem nagyon győznek meg a mai autók, még olvasgatom a totalcart-t, meg a top geart is le szoktam tölteni
néha még van is autó, ami tetszik :)

(#12357) Agyasima válasza rt06 (#12320) üzenetére


Agyasima
senior tag

Hápeháhogyne! :) Bár a Clioban a hátsó ülés helyére tették a motort, szóval a gyereket oviba vinni nem épp ideális jármű.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#12358) madstunt válasza Agyasima (#12357) üzenetére


madstunt
addikt

Bavasarlokocsi asszonynak az a Meriva OPC lenne :D

(#12359) bitpork válasza ShadowX (#12355) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Csak ha vmi hiba van benne akkor ők felteszik a kezüket...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#12360) rt06 válasza Agyasima (#12357) üzenetére


rt06
veterán

nemtom, ezekrol a kocsikrol nekem egy mallrats jelenet ugrik be:

- He tried to screw me somewhere very uncomfortable.
- Like the back of a Volkswagen?

hint: nem, nem igy ertette

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#12361) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nemrég értünk vissza Izámmal a Szőke Tiszától.
Szívszorító.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#12362) Inv1sus válasza r0by (#12350) üzenetére


Inv1sus
addikt

Szegeden nem hiszem, hogy lehet olcsón találni, mivel én megnéztem az összes lehetőséget még régebben, amikor venni akartam. Prolog-ot helyből kilőttem, az valami méregdrága bolt, a többiben katalógusáron árulták, letojták a vevőt vagy csak noname bicikliket árultak ugyanannyiért.

Szentesen olcsó volt a ranger, 38k a bike-shop-nál. Kedves, barátságos ürge, mindenre válaszol. A biciklikhez kettő ajándék közül lehet válsztani + a komolyabb áru bicajokhoz ő maga ad még plusz garanciát.

[link]

Amit tudni érdemes erről a bicajtípusról, az az, hogy a pedálok műanyagok, azok nekem szétmentek egy év után. 2 éve megvan, más problémám nem volt még vele.

Egyébként jah, a Magnum volt a másik, amit én is néztem, ahhoz járt volna a plusz gari. Végül az olcsóbb mellett döntöttem, mert ez is tökéletes, nem noname cuccok vannak ezen sem, akkor pedig? :P

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#12363) ace05 válasza Inv1sus (#12362) üzenetére


ace05
senior tag

Valakinek nincs szegeden eladó 17" laptopja ami egy kicsit jobb jelenlegi laptopomnál?Már mindenhol keresgéltem de sehol nem találtam 1 leszámítva ami tetszene de annak hülye a gazdája és nem adja ! 100 rugóm lenne rá !

t9300 2.5ghz
4gb ram
9600 gt 512ddr3

(#12364) Tottu válasza r0by (#12350) üzenetére


Tottu
senior tag

Helló,

Még nem vettem meg az új kerékpárt. A szentesi boltot felhívtam telefonon és ekkor adtak egy olyan weblap címet, ahol meglehet tekinteni az éppen aktuális kerékpár kínálatot. A honlapot most nem találom, de hétfőn megtudom mondani, mert a szegedi gépemen lementettem a linket.

Találtam egy nagyon hasznos oldalt, ahol véleményeket/teszteket tudsz olvasni az adott kerékpárokról: [link]

Én jelenleg egy Gepida Albion 200 CRS kerékpárt néztem ki, de az előbb említett honlapon írtak pár apróbb hibát. Én személyesen kipróbáltam egy szalonban, nekem minden megfelelt, szóval egyelőre ez a befutó nálam.

A vásárlást úgy tervezem, hogy az árgép honlapon megnézem a legolcsóbb helyett és onnan fogom megrendelni a kiszemelt biciklit, mert általában ingyenes a házhoz szállítás egy bizonyos összeg felett, a kerékpár pedig ugyan olyan mint a szalonban vagy legalábbis feltételezem, hogy egy minőségibb kerékpár mindenhol hol ugyanúgy van összerakva. :)

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#12365) Inv1sus válasza Tottu (#12364) üzenetére


Inv1sus
addikt

Szentesen azért van jó pár kerékpár bolt, olyan 5-6 biztos. :F

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#12366) Tottu válasza Inv1sus (#12365) üzenetére


Tottu
senior tag

r0by egy jóval korábbi bejegyzésemre válaszolt, ahol egy boltról volt szó: [link]
Az itt megadott telefonszámon érdeklődtem.

[ Szerkesztve ]

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#12367) Digital


Digital
addikt

Bicaj ügyben a Maniac -ot ajánlanám! :K

Más:
Nézem a tv-t EPG-n a műsorokat, látom CSISZ... :F WTF?? Jobban megnézve Csillag születik!!!! :Y Itt ki is kapcsoltam a készülékem!

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12368) madstunt válasza Digital (#12367) üzenetére


madstunt
addikt

melyik van a mérey-n ? az a prolog ?

(#12369) sss válasza madstunt (#12368) üzenetére


sss
senior tag

nem

(#12370) Digital válasza madstunt (#12368) üzenetére


Digital
addikt

Neeem!
A Kossuth Lajos sgt. 57 alatt tanyáznak az arcok!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12371) r0by válasza Tottu (#12364) üzenetére


r0by
addikt

Köszi, akkor várnám majd azt a weboldalt :R
Írtam a szentesi boltnak egy mailt, s meglepődtem, hogy milyen gyorsan reagáltak rá. 21.12-kor írtam, s 21.21-kor jött a válasz :)
Eszerint van most neki raktáron a Magnumból is, meg a Rangerből is. Előbbi 60k, utóbbi 50k. Ingyen postával, zárral, zsírozással és ledes lámpaszettel.

Inv1sus: lehet, hogy nekem is megfelel majd az olcsóbb, de azért adok egy esélyt a drágábbnak is. Úgy tervezem, hogy elmennék személyesen, aztán úgyis megnézem a kirakott bicókat. S a végén meg majd nem tudok dönteni :)

Mostani Magellán Hydrámat 2002.04.26-án vettem (ha jól emlékszem 70.000 körül). De most hirtelen annyi mindent kellene cserélni (hajtás, fék, váltó, stb..), meg a vázról is kopik a festék (van ahol már látszik a fém), hogy úgy döntöttem, jobban járok egy új géppel. Arról nem is beszélve, hogy több, mint 40.000 km-t tettem bele 10 év alatt.

(#12372) skopy


skopy
tag

Autó üléshuzatot ( lehet univerzális ) merre lehet a legolcsóbban kapni Szegeden ?

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#12373) pilóta válasza r0by (#12371) üzenetére


pilóta
nagyúr

Cangások jó fejek a kálvárián, esetleg nézz be oda is...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#12374) Rick4 válasza FoxiestFox (#12330) üzenetére


Rick4
félisten

Egyébként valóban van ebben a dologban valami, elég egy órai Kárász utcai üldögélés és lehet látni, hogy vagy bohócfesztivál van, és a résztvevők sétálnak, vagy pedig egyre több a topisan öltözött ember. Azt nem tudom, hogy a kevesebb pénz, vagy a divat hatására, de Szegeden nagyon sokan rosszul öltöznek, ócska göncökben, kinyúlt cuccokban járnak, és ezt nem az ízlésre mondom, mert az ugye lehet eltérő az enyémhez képest.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12375) Ted_Beneky válasza Digital (#12370) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Én meg nem ajánlom. Kétszer voltam már, azt valahogy az utánam jövő haverjuk, annak a haverja meg talán a kertszomszédja mindig hamarabb került sorra mint én, aki ott álltam az orruk előtt. Tényleg arcok.

Csillagkaput a Csillag térre!

(#12376) ShadowX válasza Rick4 (#12374) üzenetére


ShadowX
őstag

Sajnos ez egyre inkább probléma. És nem csak itt vettem észre, hanem annó az USA-ban is. Amit akkor ott 3 éve láttam, az most "jön be" itthonra. Én pl. elképzelni nem tudtam se régen se most, hogy kimenjek az utcára mondjuk egy mackóban, amit itthon hordok kényelmi szempontból. És itt most nem egy normális melegítőről beszélek, hanem azokról a tipikus kinyúlt, szétnyűtt (neadjisten lyukas) mackókról beszélek, amiket ma minden gond nélkül felvesznek az emberek. A kinyúlt és régi pólókról meg ne is beszéljünk. Sok embernél az ilyen ruhákból kerül elő egy 4(S)-es almatelefon...szóval nem a pénz a tényező...lassan már kívülállónak érzem magam, ha az öltözködésemet tekintem.

MÉG MINDIG keresek olyan embert, aki hajlandó lenne 1-2 sörért, csokiért photoshoppal kicsicsázni egy-két képet számomra.

(#12377) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Még mindíg (sőt most csak igazán) keresek állást a párom számára.
[link]
Van 17 év gyakorlata QuarkXpress, Indesign, Corel, Photoshop valamint szinte minden reklámgrafikai és könyvkiadási szoftver területén. Most épp a webprogramozást és a webdesignt tanulja önállóan, de sajna mivel úgy néz ki senkinek sem kell, kezd nagyon kétségbe esni, nekem meg rossz nézni, főleg hogy nem tudok segíteni :(((

[ Szerkesztve ]

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#12378) Rolly válasza regvoltrossz (#12377) üzenetére


Rolly
veterán

Ha tudsz webes / kiadványos designra referenciát küldeni akkor alkalomszerű munka lehet, hogy lenne ... illetve érdekelne, hogy mennyiért vállalna weblapok arculatának tervezését ...

Most van 2-3 oldal amit szeretnék összerakni, például céges weboldalam... Szóval ha a referenciák jók :) akkor szerintem meg tudunk majd egyezni ...

(#12379) bitpork válasza regvoltrossz (#12377) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

El kell h keserítselek: az én párom is 4x-es és jogászként, (közel 20 éves kintlevőségkezelési , építési hatósági, és felnőttképzési gyakorlattal) gyk kevesebbet ér mint egy kukás. 3 éve nincs releváns melója, és bizony jó időben, és alkalmi munkaként fóliába jár virágot bizbaszolni, óránként 400ft-t, ha van ilyen meló. :( :O

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#12380) szumoo


szumoo
senior tag

Eladó: Chieftec Uni BA-02B-B-B
Vigyétek! :)

A nyúlon túl?

(#12381) Polemius


Polemius
aktív tag

Villámkérdés, közös rendeléshez:

ResQme kis méretű övvágó és üvegtörő eszközt rendelnék.
Itthon jellemzően 3e felett van (plusz posta). Külföldiából 15$ / db lenne max.
Ha úgy érzi valaki, hogy nem ártana a kocsiba ilyen, pár órán belül jelezze. :)

Így néz ki:

És így működik.

(#12382) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Jó nagyot!

Volna havernál egy ilyen hangkártya: Intel 82801GB ICH7 - AC'97 Audio Controller [A-1]

Win7 Ultimate SP1 32bit oprendszer, eszközkezelpőben nincs hangeszköz, hangerő ikonja mintha le lenne némítva, rákkattintáskor hibaelhárítás.
Tettem fel valami AC97 kodeket, most már mindent úgy csinál, mintha, hangerőnél jár a balance, stb. De hangot nem ad továbbra sem. Mit lehet tenni?

Köszi előre is!

(Everest ismeretlen alaplapot lát...)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#12383) FoxiestFox válasza macilaci78 (#12382) üzenetére


FoxiestFox
félisten

normális hangkártyát venni bele :K

(#12384) bitpork válasza Polemius (#12381) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem semmi tippeket adnak balesethez :D

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#12385) bitpork válasza macilaci78 (#12382) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Innen driver, és a vista könyvtárból kézzel kell neki megadni?!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#12386) tajcsi


tajcsi
senior tag

Szükségem van egy DVI monitorkábelre. Akinek van kérem írjon privit!

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#12387) SirRasor válasza regvoltrossz (#12377) üzenetére


SirRasor
őstag

Társulok :DD

Lassan már azon is gondolkoztam, hogy úgy adok fel hirdetést, hogy "XY vagyok ilyen és ilyen munkával, de mivel nincsenek kapcsolataim és páromnak se, ezért nem találunk neki munkát; pls. help!" ;]

Mondjuk már annyival előrébb vagyunk, hogy van 4 órás munkája :B
Istenem, azért ez is milyen elvárás, hogy legyen már munkája az embernek. Hát milyen világ ez?!? :(

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#12388) Rick4 válasza SirRasor (#12387) üzenetére


Rick4
félisten

Istenem, azért ez is milyen elvárás, hogy legyen már munkája az embernek. Hát milyen világ ez?!?

Ez a való világ. :D sosem a tudás volt a hatalom, hanem az alkalmazott tudás. A képességek mindig is többet értek a tanult dolgoknál. :K Manapság ez pedig még jobban felértékelődik.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12389) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Valakinek van eladó konyhabútora? :D Véletlenül?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#12390) regvoltrossz


regvoltrossz
tag

Kellene nekem egy egyszerű ps/2-es egér laptop mellé amin csak 1 usb van és az már foglalt. Nézegettem már az óccsókat a Tescóban és ilyen helyeken, de ma már csak usb-seket árulnak úgy néz ki

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#12391) Rhino666 válasza tajcsi (#12386) üzenetére


Rhino666
őstag

Nekem van, de anélkül nem működne a monitorom... :B

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#12392) Rick4


Rick4
félisten

Érdekes amit írnak: [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#12393) Polemius válasza Rick4 (#12392) üzenetére


Polemius
aktív tag

"a >>szupravezetéshez hasonló<< jelenségre épül. >>A készülék makroszkopikus kvantumrendszerként – egészen pontosan makroszkopikus kvantumoszcillátorként – működik<< "

Aha. Találtak egy áltudományos bullshitgenerátort a leválasztó transzformátor átkereszteléséhez. Gratulálok nekik a spanyolviasz felfedezéséhez.

(#12394) madstunt válasza Rick4 (#12388) üzenetére


madstunt
addikt

hát azért regvoltrosszék esetében szerintem 17 év alatt az bőven összegyült...

(#12395) Old fox


Old fox
tag

Eladó cuccok

Csörögj rám, mielőtt személyesen keresnél, vagy ha valami gondod van.

(#12396) sss válasza regvoltrossz (#12390) üzenetére


sss
senior tag

Tesóm nemrég freesectorban vett vmi alap optikai ps2-es egeret 1k-ért.

szerk.: ilyet [link]
Mondjuk nyilván nem kell tőle csodát várni.

[ Szerkesztve ]

(#12397) Amarth


Amarth
aktív tag

Valakinek lenne olcsó AM2-es lapja eladó?Illetve DDR2-es ramja?
Integrált vga előny!

[ Szerkesztve ]

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#12398) ebegab92 válasza regvoltrossz (#12390) üzenetére


ebegab92
senior tag

Vagy szerezz egy USB hubot.Nekem 3 van,és néha nem elég,így szereztem egy használtat,amin 7 kimenet van (ehhez már külön táp van :Y ) Táp nélkül is megy,de akkor nem az összes csatlakozó.

Nevezetesen ez az:

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#12399) maláj válasza ebegab92 (#12398) üzenetére


maláj
őstag

én + most akarok rendelni 1 db 10-eset :C

(#12400) Digital válasza regvoltrossz (#12390) üzenetére


Digital
addikt

PS2 --> USB átalakító? Max 200 forintból meg is van!
Illetve nekem van is egy a varázsdobozomban! Helyileg merre vagy?

[ Szerkesztve ]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.