Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40301) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Agents of SHIELD

5x21

Na ráhangolódtunk a finálére, lehet tippelni, hogy vajon kik halnak meg. :)

Live-Die-Respawn

(#40302) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Lucifer 3x23
Na a végére csak sikerült összekapniuk magukat. Tisztán látszik hogy fele ennyi résszel sokkal jobb minőséget lehetett volna szállítani.
Vége eléggé meghatóra sikerült, nagyon remélem hogy valaki megmenti a sorozatot midseason-ra.

szerk.:
Most nézem hogy lesz még egy rész, holnap. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#40303) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Agents of SHIELD 5x20
Kezd egyre jobban pörögni, nagyon kíváncsi leszek hogy végül hova lyukadnak ki.
Végre megemlítették Thanos-t. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#40304) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A Lucifer 3. évad nagy cliffhanger-rel fog véget érni – ezt a készítő jelezte előre a kasza után, mondván, hogy többek között így akarták elérni, hogy a sorozat folytatódhasson. A FOX-ot mindez nem hatotta meg. :(((

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#40305) brownus válasza mayday00 (#40294) üzenetére


brownus
veterán

Nna, ezt mondom Zsunak, o imadja a sorit :)

(#40306) jonnyjoker01 válasza gyuromoj (#40304) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Reméljük valaki megmenti a sorozatot :(

Üdv. Johnny

(#40307) nitro16 válasza gyuromoj (#40304) üzenetére


nitro16
senior tag

Várható volt, hogy kasza lesz mert ez nem az a Lucifer sorozat ahogy kezdődött. És nem a sült galambot kellet volna várniuk mint most is, hogy a végére 2 rész erejéig mutatnak valamit a többibe meg a szokásos vergődés. Én is sajnálom, hogy így alakult de ilyen formába mint ahogy ez már egy jó ideje megy, inkább ne legyen folytatása.

(#40308) k-adi válasza gyuromoj (#40304) üzenetére


k-adi
nagyúr

így akarták elérni, hogy a sorozat folytatódhasson

lol, ez nem indok :D

(#40309) balazs025 válasza k-adi (#40308) üzenetére


balazs025
senior tag

Ezt én se vágom. Milyen piti dolog már az íróktól? És ezzel csak a nézőkkel csesztek ki.

(#40310) Bad Pritt válasza balazs025 (#40309) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szinte hallom a Fox fejeseit: hallod, Főni, szarjuk már le, hogy senki nem nézi, hát milyen CLIFFHANGER VOLT EZ??? Ember vagy te, hogy ezek után elkaszálod?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40311) jonnyjoker01 válasza Bad Pritt (#40310) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem csak nem várták a kaszát és ez mellédumálás.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#40315) SQX_Barto válasza jonnyjoker01 (#40311) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Szerintem normális írók kétféle befejezéssel terveznek (de lehet csak én vagyok naiv és optimista)
Emlékszem, a V kaszáért de ideges voltam...
Legjobb résznél ment a levesbe :W

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#40316) jonnyjoker01 válasza SQX_Barto (#40315) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én a Helixre emlékszem, hatalmas cliffhanger a végén és BOOM kasza. Azóta nem kezdtem bele semmilyen SyFy sorozatba, csak a The Expanse-be, persze most ugye az is kaszát kapott. Imádkozok hogy ne legyen cliffhanger :(

Üdv. Johnny

(#40317) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Lethal Weapon 3. évad berendelve... #PrayForGotham

Forza JUVE!!!

(#40318) spiky03 válasza drachoHUN (#40317) üzenetére


spiky03
veterán

A Gotham miert van veszelyben?
Nem jo a nezettsege?

Pedig azaz a sorozat, ami evadrol evadra csak jobb! Szerintem.
Remelem megeri, amig teljesen kifejlodik a Sotet lovag! :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#40319) Nordic válasza drachoHUN (#40317) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ja és Stifler lesz az új főszereplő, bár nem Rigg-et fogja alakítani, ami így kb nem is Lethal Weapon lesz. R.I.P. :(((

spiky03: Több sorozatot is kaszáltak aminek jobb volt a nézettsége mint a Gotham-nek. :U

[ Szerkesztve ]

(#40320) k-adi válasza spiky03 (#40318) üzenetére


k-adi
nagyúr

Valóban jobb évadról évadra a Gotham, szép fejlődésen megy át,... kár lenne érte

(#40321) Janaboy


Janaboy
Topikgazda

Colony 3x02

Izgis resz volt, jó evad lesz ez, erzem :)

A kisfiu meg az anyja meghalt? :(

Janaboy

(#40322) Janaboy


Janaboy
Topikgazda

The 100 5x03

Jo jo, meg minden, picit mas, de persze meg is ugyan az :(

Janaboy

(#40323) jonnyjoker01 válasza Janaboy (#40322) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ugyanezt erzem en is. Ugyan az a felallas mint az elozo evadokban. :(

Üdv. Johnny

(#40324) mayday00


mayday00
őstag

Gotham 5.évad berendelve. Egyben az utolsó is lesz.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#40325) drachoHUN válasza mayday00 (#40324) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nem örülök, hogy utolsó évad. De ez az ideális, ha tudjuk előre, és ennek a tudatában készítik el.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#40326) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Krypton

1x08

Szerintem ez megint jó rész volt,egyre jobban tetszik a sorozat. Ona kinyírása szemét húzás volt. :( Amúgy érdekes felvetés volt az ezelőtt rész, vajon ki lesz a valódi enemy. Lehet hogy mégis csak Zod tábornokot kell Adamnak megállítania?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#40327) nubreed


nubreed
veterán

A The Expanse kaszához:

Nem csodálkozom, hogy kaszálták, a SyFy ilyen, csoda, hogy megélt 3 évadot, túl szép volt idáig is, hogy igaz legyen, a többségnek csak az igénytelen szarfos kell. A lineáris tévézés nem tesz jót az ilyen sci fi sorozatoknak eleve. De nem aggódom a folytatás miatt, mivel a Netflix úgy is mindent megvesz, pont ezt ne venné meg? Kétlem, minden pénzt megér nekik az, hogy a következő évadot már úgy adják el, hogy "Netflix Original Series".

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#40328) mark! válasza nubreed (#40327) üzenetére


mark!
őstag

csalfa remények :DDD

>

(#40329) FollowTheORI válasza nubreed (#40327) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha utána olvasol, akkor inkább az volt most a baj, hogy szar szerződést kötött a SyFy és nem tudta szarrá streamelni, így más streaming szolgáltatók is profitáltak/nak volna később helyettük... már ha igazak a hírek, elvileg.

De szerintem valaki fel fogja ezt kapni még... annyira nem rossz a nézettség. Szvsz.
Persze majd kiderül, nyilván TV-s piacon jósolgatni nehéz meg értelmetlen is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#40330) FollowTheORI válasza drachoHUN (#40325) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nos, szerintem jobb is hogy vége lesz... ebből már nem lehet többet kihozni Batman nélkül. Azt meg a WB nem engedi TV-re...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#40331) FollowTheORI válasza oriic (#40326) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah, számomra idén ez az egyik meglepetés sorozat (már abból a kevés újból amit felvettem)... :K

Remélem van még benne szuffla a folytatásra is... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#40332) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Hat a Lucifer iroi szarjanak sunt tuskevel kifele :D

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#40333) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#40316) üzenetére


#54715584
törölt tag

Tuti kasza? A csatornának csak elősugárzási joga volt, attól még a gyártó továbbra is gyárthatja, ha el tudja adni.

(#40334) xors


xors
senior tag

The Expanse S01 & S02

Végre volt időm picit sorozatozni, le is nyomtam az első két évadot egy szuszra, annyira bejött. Imádom a Sci-fi -t, ez pedig annak a csúcsa.
Tetszik, hogy valós dolgok vannak a sorozatban az űrrel kapcsolatban, és nem teljesen bullshit az egész.
Jó az is, hogy az emberi viselkedést reálisan mutatja be a sorozat, nem egy tündérmese az egész. Bár pl amikor arról a farm stationról Naomi sikeresen sorba rendezte a menekülteket, és azok nem ölték halomra egymást, hanem szépen előreengedték a gyerekeket meg a nőket, azért az eléggé mese habbal story volt. Egy G.R.R. Martin sorozatban, hasonló esetben még a hajót is szétverték volna a menekültek :DD

Ugyanakkor ahogy látom ez a 3.évad egyben az utolsó is sajnos, hacsak nem karolja fel egy másik gyártó. :(

(#40335) oriic válasza xors (#40334) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha már G.R.R. Martin és The Expanse:

Live-Die-Respawn

(#40336) Ragnar95 válasza mayday00 (#40324) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kár érte, egyre jobb lett a sorozat :(
Bár így hogy tudják az írók előre hogy itt a vége, legalább kerek lezárást kaphat. Illetve abban lehet valami, hogy Bruce lassan Batmanné válik, márpedig Batman már nem jelenhet meg a sorozatban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#40337) gyuromoj válasza mayday00 (#40324) üzenetére


gyuromoj
veterán

2019-ben lesz csak, ha minden igaz... :(((

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#40338) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Netflix berendelte a Lost in Space S02-t.
Remélem hamarosan az Altered Carbon is megkapja a berendelést.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#40339) oriic válasza gyuromoj (#40338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A nap híre. :)

Live-Die-Respawn

(#40340) Komplikato válasza gyuromoj (#40338) üzenetére


Komplikato
veterán

De csak 2019 q4 - 2020 q1 között jön, nem? Filóztam rajta mennyit nőnek a gyerekek közben?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#40341) Ellia válasza Komplikato (#40340) üzenetére


Ellia
addikt

Igazából, ha a storyban is ugranak ami simán lehetséges akkor nem gáz.

(#40342) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Tremors S1 Trailer. :D

A legutóbbi filmnél biztos csak jobb lehet, de vajon megközelíti e az első eredetit (humorban legalább)?

[ Szerkesztve ]

(#40343) Ellia válasza SunMount3r (#40342) üzenetére


Ellia
addikt

Pilot után nem kapta meg a berendelést.

(#40344) nubreed válasza Ellia (#40343) üzenetére


nubreed
veterán

Hálistennek! Azt hittem, hogy ezt a sz*rt bárki is komolyan gondolta. Szóval ez már a zs kategória legalja, igaz van még lejjebb, pl Sharknado és társai, de már ez is közelíti.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#40345) gyuromoj válasza Komplikato (#40340) üzenetére


gyuromoj
veterán

Az így kicsit durva, de ilyet egyelőre nem olvastam.
Smallville fele utolsó snitt simán benne van. :D

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#40346) spiky03 válasza Ragnar95 (#40336) üzenetére


spiky03
veterán

En is remelem, hogy igy akkor kerek lesz a tortenet.
Azt lehet tudni, hogy a WB miert nem engedi Batmant a kiskepernyore?
Mert pl en szivesen megneznem sorozatban Batman elso eveit,higy hogylesz az aki.
Pl vihetnek tovabb a Gothamet is csak ugornanak par evet az idoben es kesz. Igaz buj szereplokkel nem tudom milyen lenne...inkabb legyen akkor egy uj sorozat Batmannel. :C

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#40347) SunMount3r válasza Ellia (#40343) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Kár, engem érdekelt volna mi sül ki belőle. Az első Tremors film jó kis horrorféleség, de inkább a humora miatt. Hasonló nagy marhaság még a 2001-es Evolution is, de én épp ezért szeretem őket, nem kell őket komolyan venni.

(#40348) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Timeless

2x09-10

Nagyjából az történt amire számítottam (Bár Flynn kicsit furán viselkedett, lehet szerelmes Lucy-ba. Legalábbis a Kínai negyed után ez jön le), na de a vége az epic volt. Kis egyszerű sorozat, de nagyon sajnálnám ha nem kapna folytatást, főleg a cliffhanger után. :C

Live-Die-Respawn

(#40349) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Westworld S02E04

Aztarohadt :Y

Valahogy mindig is úgy gondoltam, a titkos célja a helynek az örökkévalóság megoldása, de hogy milyen jól mutatták ezt meg a részben, az eszméletlen :Y Bernard badass és nem tudom, hogy féljek-e tőle, nagyon remélem igazán csak Ford irányította amikor megölt mindenkit a lab-ban. Ez az új technológia szuperkirály amúgy. Plusz nagyon remélem még látni fogjuk azokat a hatalmas robotokat és nem csak ennyi volt. És hatalmas taps Elsie-nek, nagyon örülök, hogy még mindig életben van :C Ez pedig nagyon tetszett: "Fuck it. I always trusted code more than people anyway." Öreg-William teória beigazolódott és a lányával való összekovácsolódását is várom :C

A benszülött-szerűségekre még nagyon kívácsi vagyok, kik is igazán és milyen célt szolgálnak, továbbra is tökre titokzatosak, látszik, hogy valamilyen szempontból fontosak. Maeve-t hiányoltam a részből, de annyi minden történt most, hogy ő se férhetett bele az egy órába.

Nagyon fel vagyok csigázva, tűkön ülve várom a következő részt :C :R 10/10

Üdv. Johnny

(#40350) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

az ABC berendelte az Agents of SHIELD 6. évadját. Ami 13 részes lesz.

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)) :))

Teszem hozzá, nem számítottam rá :D

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.