Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56751) karmaresz válasza karmaresz (#56750) üzenetére


karmaresz
senior tag

Rendeltem is egyet innen:
[link]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56752) tsiszi válasza hegylako01 (#56749) üzenetére


tsiszi
csendes tag

Wow, én is gondolkoztam ilyenen. Másfél hete van meg a tévé, és ez nagyon hiányzik, mivel az elődjének (10 éves Samsung C650) alapból ilyen volt. De az durva, mennyiért adják. :Y

(#56753) Ronam válasza hegylako01 (#56749) üzenetére


Ronam
addikt

Ez vajon jó régebbi modellekhez is? Pl XE90-hez?

(#56754) karmaresz válasza tsiszi (#56752) üzenetére


karmaresz
senior tag

Néztem én is, hogy Magyarországról, vagy e-bayről 22-24e alatt nem úsznám meg, de innen, szállítással 15.800-ért nekem még pont határeset egy gyári, minőségi távirányító világítással.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56755) karmaresz válasza Ronam (#56753) üzenetére


karmaresz
senior tag

Itt nézz szét a Sony távirányítók között, de írhatsz is nekik, hogy melyik a kompatibilis, világítós modell:
[link]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56756) hegylako01 válasza Ronam (#56753) üzenetére


hegylako01
tag

Nem tudom nekem Af9-hez van azzal minden gomb működik.

(#56757) Ronam


Ronam
addikt

Köszi, megnézem. A gyári távirányító gombjainak elég idegesítő kattogó hangja van..

Keresésre csak a gyárit dobta ki.

[ Szerkesztve ]

(#56758) DeTomaso


DeTomaso
kezdő

Sziasztok!
Remélem nem offtopik: KD-43XF7596-unk van, most váltunk Digire, ahol nem lesz már set-top boxos felvételi lehetőség, így a TV külső vinyós felvételi opcióját kell használnunk. Kérdéseim:
- Mit használjak? Van egy 1TB-os 3,5"-osom, de ahhoz kell táp, illetve külső ház. Vagy van egy 320GB-os 2,5"-osom, jól sejtem hogy annak elég amit az USB-ből kap?
- Előző eldöntéséhez esetleg van nálatok gyakorlati tapasztalat, hogy egy HD vagy egy sima adás mennyi helyet foglal el?
Köszi: Péter

(#56759) Joshi válasza DeTomaso (#56758) üzenetére


Joshi
titán

Miért nem próbálod ki? A tévé meg fogja formázni a vinyót és máshol nem is fogod tudni visszaolvasni a felvételeket, mert titkosítva lesz.

[ Szerkesztve ]

(#56760) Piftuka


Piftuka
veterán

Már értem, miért olyan népszerűek a "garanciabiztosítások".... :P ;] :DDD

"Aquila non captat muscas."

(#56761) Neoteric


Neoteric
addikt

Hali. Beléptem a klubba egy 65XH90-nel. Elsõ ránézésre frankó a panel, kellõen homogén. LG CX és eközött vaciláltam, de végül gyõzött a bf akció, €1000-ért nem tudtam ott hagyni/nem ért majd €900-zal többet (számomra) az LG.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#56762) sting2 válasza Neoteric (#56761) üzenetére


sting2
addikt

Annyiért nem is kérdés.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#56763) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Sziasztok!

Ma hoztak ki egy 75XH9005-öt.

Két kérdésem lenne, az egyik hogy ez az androidság mennyire működik úgy, mint egy
telefonnál/tabletnél? Igazából semmit nem tudok róla, nextgen konzol miatt vettük,
az volt az egyetlen szempont.
Szóval ide is telepíthetők appok, és ugyanúgy működik minden, ami nem telefonálással
kapcsolatos? Játékokat pl. hogy lehet irányítani?

A másik, hogy egyelőre tesztnek csak egy Dörmögőék kalandjait néztünk a YouTube-ról
:DDD :DDD :DDD
meg USB3.0-ás HDD-ről egy mkv filmet. Ott az volt a fura, hogy nem voltak mikroakadások
mint egy másik TV-n, PC-ről lejátszva (Media Player Home Cinema), viszont ilyen
utánhúzásszerű szellemképesedés volt dinamikusabb mozgásoknál.
Ez azért van, mert a beépített lejátszó azért nem csodaszer, vagy valami beállítási gond,
esetleg filmtömörítési probléma is lehet?

Előre is köszönöm!

(#56764) vlevi válasza fiATHaLON (#56763) üzenetére


vlevi
nagyúr

Van Google play, és onnan telepíthető mindent.
Nem pont ugyanazt, amit telefonra, mert az Android TV, kompatibilitás okok miatt nem enged mindent telepíteni, de sok minden megvan.
Legelső a KODI :)
Mondjuk nálam kb ez az egy alkalmazás van telepítve.

(#56765) karmaresz válasza fiATHaLON (#56763) üzenetére


karmaresz
senior tag

Szűkebb a kör, de kb. 7-8000 app van Android tévére, szóval nagyon sok minden, de a Youtube Vanced-et hiányolom -igaz, ez nem is store-os alkalmazás és a fejlesztője kijelentette, hogy egyelőre nem tervei a portolást TV-re-.
Kodi, VLC, MX Player jóval többet tud, mint a gyári lejátszó, ami nagyjából kukázható jelen állapotában, annyival többet tudnak nála ezek.
Nekem wifi-n is döccenés nélkül mennek az 1080p, 4K filmek a PC-n futó Kodi szerverről.
Kell egy kis tanulás, mire megismeri az ember a csínját-bínját, de ez nem hiba, hanem fícsőr, mert nagyon sok mindent személyre tudsz szabni. :)
Hajrá!

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56766) karmaresz válasza Neoteric (#56761) üzenetére


karmaresz
senior tag

Üdv a klubban, jó filmeket! :)
Ha kérdés van, írj nyugodtan.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56767) Aby_2014 válasza fiATHaLON (#56763) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

A bemenet konfigurálását végezd el, tehát amelyik hdmi -re a pc-t tetted azt állítsd be "4k jel fogadására"...
Az új TV családi filmnézős tesztelésére ajánlom az egy bolygó hét világa című (4k HDR) Attenborough természet film sorozatot (7 részes), maximálisan megmutatja mit tud az eszköz :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#56768) vlevi válasza karmaresz (#56765) üzenetére


vlevi
nagyúr

Van smart YT, csak most éppen vacakol.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#56769) karmaresz válasza vlevi (#56768) üzenetére


karmaresz
senior tag

Köszönöm! Még új vagyok az Android TV-k világában. Ezek szerint van alternatíva. :)

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56770) karmaresz válasza #16820480 (#56723) üzenetére


karmaresz
senior tag

Bocsánat, valahogy elsiklott a tekintetem a válaszod felett.
Nekem a megfelelő beállításokkal úgy látom, hogy probléma nélkül átmegy a DTS jel az erősítőmre:
"For TVs with Android 9 (OS)
To output DTS audio, follow these steps to set the Pass through mode to Auto:

Note: In this setting the system sound, the Google Assistant talk back and Screen reader, are not output with DTS content sound simultaneously.

On the supplied remote control, press the HOME button.Select Settings.Select Display & Sound.Select Audio output.Select Pass through modeAuto."

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56771) fiATHaLON válasza Aby_2014 (#56767) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Nagyon köszönöm a hasznos segítséget neked is, karmaresznek is, vlevinek is! :R
Az Attenborough-ért külön köszönet, egyszerre kiáltott fel a család! :D

Egyelőre nem akartam belenyúlni erősítőbe, mivel ment ez a hdmi 2.1 nyűglődés.
Majd jövőre...
De azért a TV hangja, bármennyire is jó, mint TV hangzás, nem egy komoly valami,
úgyhogy beraknám a régi erősítőt.
A kérdésem az lenne, hogy optikai kábelen (toslink) lesz-e surround hangzás jelenleg
ezeken a holmikon:
- xbox series x
- PS5
- etherneten vagy USB-ről Codival játszott filmek

Az erősítő egy régi Yamaha RX-V459

(#56772) karmaresz válasza fiATHaLON (#56771) üzenetére


karmaresz
senior tag

Igen! Bár konkrétan konzollal még nem próbálkoztam, de KODI-val, Netflix-szel megy optikán is. Kicsit el kell mélyedni a beállításokban hozzá.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56773) fiATHaLON válasza karmaresz (#56772) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Bármilyen optikai kábelt lehet venni vagy valamire figyelni kell, hogy ne 2.0 legyen?

(#56774) karmaresz válasza fiATHaLON (#56773) üzenetére


karmaresz
senior tag

Tömörített DD, DTS (de nem HD) jelet bármelyik optikai kábel átvisz tudtommal, ha nincs fizikai sérülése. A lényeg, hogy az erősítő is tudja fogadni a jelet. Nekem egy régebbi Marantz HM erősítőm van. Azon nincs gondom a jelfogadással és feldolgozással. Szól az 5.1 rendesen, amit nem 2.0-ból kever fel.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56775) #16820480 válasza karmaresz (#56770) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ja, semmi gond, csak arra utaltam amúgy is ezzel, hogy az erősítőm úgyse képes DTS, Dolby meg hasonló jelet értelmezni, mert egy sima sztereó erősítő, ami PCM-et meg DSD-t kezel és annyi :)

(#56776) headhunter válasza karmaresz (#56765) üzenetére


headhunter
addikt

Ezt próbáltad? [link]

(#56777) Technoman


Technoman
őstag

Ismerkedem a TV-vel. Rengeteg kérdésem lenne, de nem akarok itt hosszú litániával kezdeni. A lényegek:
-hol lehetne beállítani, hogy a HDR formáját megjelenítse a TV? Mert nekem az égadta világon semmi infót nem jelenít meg a TV
- Kodi letöltve. Az normális, hogy a beállításnál nem tudok 1080p-nél nagyobb felbontást állítani?
- örömmel látom, hogy a 12TB-s vinyomat :Y is képes a TV kezelni. Van-e külön HDD eltávolításra/leválasztási lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#56778) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

Sziasztok!

Végre odakerültem, hogy nyugodtan betudtam frissíteni az XE9305-ös TV-m 9.0-ás droidikára, persze csak pendiről!

Viszont fura mód azt vettem észre, hogy a telepítés alatt amikor 2x is automatice újraindult a készülék a SONY logó eltűnése és a szokásos android animáció között olyan grafikai képhibát produkált a készülék, ami általában csak szar HDMI kábel végett, vagy T-CON panel hiba okán szokott előferdülni!

Ti futottatok bele ilyesmibe? Épp most indítottam újra és ez a jelenség szépen bennemaradt... szóval mindjárt a gyári visszaállítást csinálom, ami ha nem oldja meg nagyon pipa leszek! :W

(#56779) kolosszus87 válasza Technoman (#56777) üzenetére


kolosszus87
senior tag

HDR tartalmat automatikusan felismeri a tv, ilyenkor tudod a képbeállításokban állítani...

Panasonic TX-65LZ980E oled tv - Sony Playstation 5 - HyperX Cloud Alpha headset - Samsung HW-Q800C Soundbar - Dune HD Real Vision 4K media player

(#56780) #16820480 válasza Technoman (#56777) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kodinál szerintem az a felbontás nem a videók felbontása, hanem a UI felbontása, gondolom nem csinálták meg nagyobbra a textúrákat.

(#56781) Technoman válasza kolosszus87 (#56779) üzenetére


Technoman
őstag

...ok és a Dolby Visiont, mert nekem azt sem jelzi ki. :F

[ Szerkesztve ]

(#56782) karmaresz válasza #16820480 (#56780) üzenetére


karmaresz
senior tag

Így van! a felhasználói felület az 1080p, a filmek már 4K-ban is tudnak futni. Pont most teszteltem 4K HDR BR DTS ISO-t Kodival. Megszenvedtem, mire mindent beállítottam a Kodiban, az erősítőben és a tévén, de most már hálózaton keresztül is gyakorlatilag hibamentesen megy a lejátszás az emeleten lévő PC-ről.

Technoman
Képbeállítások alatt ott lesz a jobb felső sarokban a HDR jel, ha HDR, vagy DV anyagot nézel. Itt én sem találtam mást, ami pontosítaná, hogy melyikről is van szó. TV műsornál és emlékeim szerint Netflixnél az info gomb ad még némi felvilágosítást, de olyan infobart, mint az LG Oledeknél van én nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56783) karmaresz


karmaresz
senior tag

Nekem is lenne egy kérdésem. (XH900)
Elméletileg 16Gbyte tárhely van a tévén.
El szerettem volna indítani az előre telepített Asphalt 8-at, de sikertelenül, mert kiírta, hogy mindössze 500 Mbyte szabad helyem van és neki 1,3Gbyte kellene.
Próbáltam megfejteni, hogy mi foglal ennyit. Letöltöttem egy filekezelőt is, ami már úgy mutatta, hogy mindössze 4Gbyte érhető el és abból van csak 500Mbyte szabadon. De itt sem találtam semmit, ami törölhető lenne.
Hogy tudok tárhelyet felszabadítani a tévén?
Ha nem lehet, tudok külső HDD-re alkalmazást telepíteni?

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56784) mano42 válasza karmaresz (#56783) üzenetére


mano42
aktív tag

Furcsa az 500 mb szabad hely, meg askalodj. Usb sticket, hdd-t vagy ssd-t tudsz belso tarhelykent formazni, en az usb3 portot ajanlom, ott 60mbit iras-olvasast mertem SSD-vel. Jelenleg nekem 130 giga tarhelyem van. (SSD).

(#56785) karmaresz válasza mano42 (#56784) üzenetére


karmaresz
senior tag

Nekem is furcsa, mert HBOGo-n, KODI-n, Plex-en meg még egy-két, 10Mbyte körüli apróságon kívül nem telepítettem semmit.
Mindenesetre a külső usb stick, HDD használhatósága jó hír. Akkor túrok először itthon valamit hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56786) Bargain válasza karmaresz (#56782) üzenetére


Bargain
tag

Netflix-en elindítasz egy Dolby Vision jelölésű filmet, utána belépsz a képbeállításokba, ott akkor már megjelennek a vision beállítások pl. dolby vision dark -ra tudod állítani a képet, meg egyéb beállításokat is tudsz módosítani. Mindenféle mókolt rippek-re nem jönnek fel csak a hdr beállítási lehetőségek.

Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

(#56787) Bargain válasza Bargain (#56786) üzenetére


Bargain
tag

Nekem volt itthon egy 320 gigás merevlemez, USB 3-ba be, a tv-vel megformáztattam és össze is vonta a tv, most belső tárhelyként látja, lett elég hely. Azt olvastam, hogy lehet rá telepíteni egyéb appokat is.

Cukor az élet, csak tudni kell szopogatni!

(#56788) PrinceHerceg válasza PrinceHerceg (#56778) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

:W No ahogy látom a távról már a miki se megy? :W

:W Mi ez a szemét 9 Pie ???? :W

(#56789) mano42 válasza Technoman (#56777) üzenetére


mano42
aktív tag

Az nem a tv hanem a kodi hibaja. Remelhetoleg a 19-es verzioval megoldjak. A 4K filmek amugyis 4k-ban mennek.

[ Szerkesztve ]

(#56790) Technoman


Technoman
őstag

kolosszus87, sheratan, karmaresz, mano42
Kösz a válaszokat

További kérdésem lenne, ami nem igazából a topikhoz tartozna, de hátha tudtok rá válaszolni. Túl vagyok a 4K HDR-es (DV-s?) LOTR első etapján (LotR.The.Fellowship.of.the.Ring.2001.EE.2160p.UHD.BluRay.REMUX.TrueHD.Atmos.7.1.HDR.HEVC.HuN-TRiNiTY)
Lévén, hogy még csak most tanulgatom és nézek otthoni körülmények között 4K HDR-s anyagokat, felfigyeltem egy érdekes jelenségre. Erősítsetek meg légyszi, hogy ez nem a TV FALD hibája.
Gyorsan mozgó (tehát nem álló) jeleneteknél, ahol nagy volt a kontraszt különbség (pld Mória bányája vs Gandalf "elemlámpás" botja) egy századmásodpercre olyan érzésem volt, mint amit régen, az 1 színkerekes DLP-s projektoroknál is tapasztaltam. Kis szivárványféleség a fehér részek szélénél. Ez a jelenség, a leszedett HDR-es filmeknél a hallott színhiba és semmi köze a TV-hez?
Thx

[ Szerkesztve ]

(#56791) karmaresz válasza Technoman (#56790) üzenetére


karmaresz
senior tag

Én még nem találkoztam ilyennel, igaz, annyi a meló, hogy jó ha éjjel egy 20-30 perces Netflix epizód belefér elalvás nélkül. :O
Nagyon sok összetevője lehet ennek, kezdve a forrásanyag minőségétől a stream-elés módján keresztül, a hardver(ek)en, kábeleken át, egészen az aktuális beállításokig.
Próbáld ki, ezt a képbeállítást. Indítsd el a filmet és utána állíts mindent a menüben. Ha nagyon eltérőt használsz jelenleg, úgy először szokatlan lesz a csillivilli digitális effektek nélkül, de mégis ez a természeteshez közeli állapot. Ha itt nem jelentkezik a hiba, akkor ezt kezd finomhangolni az ízlésednek megfelelően. Ha jelentkezik, akkor sem biztos persze, hogy a tévé hibája.

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56792) karmaresz válasza headhunter (#56776) üzenetére


karmaresz
senior tag

Köszönöm! :R

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56793) karmaresz válasza mano42 (#56789) üzenetére


karmaresz
senior tag

Napokban olvastam valamelyik külföldi topikban, hogy úgy tűnik, sajnos nem a Kodi fejlesztőkön, hanem a Sony-n múlik, mert valami API hozzáférést nem adtak meg eddig. Többen írtak Sony supportra emiatt, de mivel csak a GUI-t érinti, végülis annyira nem nagy probléma.

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#56794) Magnat válasza gabor9991 (#56463) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

nekem is pont ilyen hibáim vannak a Youtube-bal egy ideje mint amit linkeltél (KD65XF8596) ... Amit már észrevettem, h vannak videók amik valamiért a statisztika szerint baromi kicsi connection speed-del jönnek, (gigás netem van, szóval a tv 100 mb-s csatolója biztosan kap elég adatot), az előbb pl néztem egy videót ami végig 70-90Mb-tel jött, aztán átkapcsoltam egy másikra ami eleinte 10 körül, de végül beesett 1 Mb alá és már akadt is full hd-ban ... eközben notebookon elindítottam 2k-ban vmi látványvideót ami zökkenőmentesen ment ... tv-n átkapcsoltam valami másra, felugrott ott a sebesség 70-80Mb-re, de ha visszatettem az előző videóra, akkor megint 1-2 Mb ... persze ugyanez a videó notin jön full hd-ban hiba nélkül ... szóval ezek alapján eddig arra gyanaxom, h a tv YT kliense szaraxik, de nem minden videóval és nem minden esetben.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#56795) Joshi válasza Technoman (#56781) üzenetére


Joshi
titán

+ (#56782) karmaresz

A menübe be lehet kapcsolni a Dolby Vision üzemód váltás értesítést.

Ha valóban átváltott Dolby Visionre, akkor a Kép Üzemmódnál Dolby Visiont kell látnod. A sima HDR10-nél a Kép Üzemmód pl Cinema Pro (amúgy ez a legjobb mozis gyári profil).

Sonynál ne nagyon várjátok a csodát, mert a gyári lejátszó nagyon gyengén támogatja a Dolby Visiont. Pár profilt kivéve nem kezeli a Sony, mert nem kapott teljes DV támogatást. Külső lejátszók is alig tudják a DV-t.

[ Szerkesztve ]

(#56796) mano42 válasza karmaresz (#56793) üzenetére


mano42
aktív tag

A Miboxon is Fullhd a Kodi interfesz felbontasa.

(#56797) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

Sziasztok!

Ez a Kodi valami csoda! Elkeskenyedett szám hamar mosolyra húzódott,
amikor megláttam a különbséget a gyári lejétszóhoz képest...
Még az MPC-HC-nál is sokkal logikusabb minden menüpont.
Hangváltás, felirat, maga a mámor, komolyan mondom!

Annyi kérdésem lenne, hogy jelent bármi hátrányt az, ha a tartalmakat
egy ntfs USB3-as WD-ről, direktben a TV-re dugva játszom le?
Tehát se a TV által formázva nincs, se számítógépről nem küldöm...
Hátrányként ilyeneket értek, hogy valami látványjavító (HDR, Dolby Vision, stb.)
hiányozni fog, valamilyen hangformátum nem fog megszólalni, vagy esetleg van olyan összetettségű film (pl. blu-ray iso), ami akadni fog?

(#56798) #16820480 válasza fiATHaLON (#56797) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem a 2,5"-os WD vinyóm csinálja azt, hogy mintha nem kapna stabilan elég áramot USB3-ról, néha leáll, eldobja az eszköz, amire rá van dugva, majd újra felpörög, beolvassa, majd újra eldobja. USB2-ről tökéletesen megy. Számítógépen is ezt csinálja és tévén is, Shield TV dobozon nem. Mástól hallottam, hogy a WD-knek van ilyen hibája, szóval én legközelebb nem tőlük veszek, ha majd újítani kell.

(#56799) fiATHaLON válasza #16820480 (#56798) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Hát, nálunk 2 ilyen is használatban van, egyikkel sem volt semmi gond.
Pedig napi nyüstölésnek vannak kitéve már 5 éve, ráadásul elég széles a skála,
PC, Mac, Wii...

Ami furcsa volt, hogy este, mikor már kikapcsoltam a TV-t, figyelmes lettem egy búgó
hangra (órákkal később). Hát, uramfia, bizony a TV-re dugott WD my passport világít és tekeredik veszettül, amit nagyon meglepve tapasztaltam, mivel nem ment a TV...

Nosza kihúztam, és azzal elintézettnek vettem a dolgot. :DDD
De azért érdekes... Ezt nem lehet valahogy beállítani a TV-n, hogy a kikapcs után
ne nyomja a tápot az USB-re?

(#56800) #16820480 válasza fiATHaLON (#56799) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, nekem ez a 2TB hdd pedig ilyen sajna. Igazából betenném a gépbe sata kábelre, csak valamiért a W10 pár percenként felpörgeti, még akkor is, ha amúgy nem kellene használatban legyen, és baromira idegesít (mivel hallani).

Ez Android TV sajátosság, hogy nem kikapcsol, csak standby módba megy. Ilyenkor minden fut a háttérben, tápot is kap az USB.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.