Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41081) Danny365 válasza HUTCHDB (#41080) üzenetére


Danny365
őstag

Hogy milyen újdonságot fog hozni, azt nem akarom sorolni, van több tucat I/O-s dev prezentáció YouTube-on, plusz biztos a gugli is kiad számtalan cikket, ami összefoglalja az eddig ismert dolgokat.

A jövőbe nem látok, viszont szerintem igenis van rá elég jó esély, hogy az akadások eltűnnek. Egyrészt mind funkcionalitás, mind design téren eléggé központban vannak az új animációk, amit gondolom a Gugli se úgy álmodott meg, hogy röcög. Másrészt ott lesz maga a hardveres fejlődés is, a következő Nexusban (ha lesz) szerintem inkább Snapdragon 808/810 lesz (vagy valami Intel cucc, ha már annyit beszéltek róla), mert a 805 Krait 450 cpu-ja továbbra is csak 32bites, ha meg már az L támogatni fogja a 64 bites rendszereket, akkor elég fura lenne, ha a fejlesztői telójukba ne tennének egy ilyet.

Btw szerintem az N5 is eléggé simán fut már. Egyébként ha az ember a legjobbat akarja, akkor többé nem vesz olyan telefont, amin nem stock Android fut. Én legalábbis biztos hanyagolni fogom ezeket a gyártói csodákat.

Amúgy ha a G2 még megkapja a frissitést, szerintem ugyanilyen ronda és akadozós marad, ettől függetlenül viszont eléggé várós, mert mint emlitettem, elég jó újdonságokat hoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.