Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28325) zazenke válasza Steelheart2 (#28322) üzenetére


zazenke
őstag

én nem akartam el hinni a külföldi gsm arena teszt képeit ahol ha ránagyítasz lehet látni hogy mennyivel élesebb képeket lő az s4 es. kipróbáltam hát személyesen mert van egy ismerősömnek kb fél óráig csak ezt az egy tulajdonságát vizsgáltuk. ugan arról a tárgyról mindenbe megegyezőleg csináltuk a képeket. az igaz hogy ahogy már itt is írva volt hogy az s4 es nehezebben csinál a bemozdulások miatt sikeres képet. ez nyilván az optikai képstabilizátor miatt van. viszont ha jól sikerül a kép akkor bizony ránagyítás után jó látszik hogy élesebb részletgazdagabb a kép. mintha a g2 es mellé lőne egy hajszálnyit vagy szoftveresen szétmossa nem tudom mitől van . ez csak egy dolog a másik ugye az fps érték esése videózás közben még az s4 nél gyengébb telefonok is jobban vizsgáztak e téren . szerintem a samu kamerája fényérzékenyebb . a harmadik a felvett hang érdekes hullámzása vagy nem tudom minek nevezzem. Szóval nem kell temetni az s4 est mert kamerába bizony és a felsoroltakba jobb. tegnap megnéztem az s5 összehasonlítást is .azt kell mondanom az s4 képélessége nem vall szégyent ott se. gyakorlatilag egyforma a kettő. az aku idő meg kopás meg stb az valóban jobb a g2 nek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.