Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78051) Carlos Padre válasza A`rpi (#78050) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Egy idő után azért minden retrogamer azzá válik egy kicsit. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#78052) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Még két kérdés:
- A ps3 frissíthető fat32 külső HDD-vel?
- Ha nem megy a bluetooth akkor nem megy a wifi sem?

[ Szerkesztve ]

(#78053) Mr. Erikszon válasza Mr. Erikszon (#78052) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

"A ps3 frissíthető fat32 külső HDD-vel?" - Igen :))

(#78054) w.miki


w.miki
veterán

Apróhirdetéses oldalról lehet venni játékot? Mire kell figyelni?
GTA 5-el szeretnének játszani egy PS3 Slim 160GB CECH-3004A Date Code: 2A SW:4.82 gépen.
Mi lenne a legjobb módja a GTA5-özésnek?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#78055) perge666 válasza w.miki (#78054) üzenetére


perge666
veterán

Persze hogy lehet venni,miért ne lehetne?
Régiófüggetlenek a PS3-ak,szóval mind1 milyen régiós.....
PSStorebol is lehet.

(#78056) w.miki válasza perge666 (#78055) üzenetére


w.miki
veterán

egyelőre nincsen store még csak ismerkednek a géppel.
Ehhez kell ilyen PSN account is? Azt hogy a legkönnyebb csinálni, gmail fiókhoz?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#78057) Mr. Erikszon válasza w.miki (#78056) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

[link] Itt tudsz regisztrálni PSN accountot számítógépről vagy telóról!

(#78058) arty válasza w.miki (#78054) üzenetére


arty
veterán

frissiteni kell a 4.82-t 4.86ra, kulonben online nem jatszhatsz! sot psnre se lephetsz be.

de ha neten van a gep, talan fel is ajanlja...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78059) Tommi000001


Tommi000001
aktív tag

Sziasztok. Kontrollert kell vennem a lányom ps3 jához.Mit ajánlotok eredeti vagy jó minőségű oem?Ha lehet jót eredetit használtan venni, érdemes energiát fektetni a keresésébe?Milyen jó oem gyártók vannak?Mit jelent a 6axis ,ezt tudják az utángyártottak is?
Köszi előre is
:R

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#78060) Muerte68 válasza Tommi000001 (#78059) üzenetére


Muerte68
addikt

Szerintem csak gyárit érdemes venni, az utángyártott elég hamar tönkre megy és a végén többe van mint egy rendes.
Vigyázni kell a hamisított kontrollerer is sok helyen árulnak eredetiként hanisítványt főleg a külföldi, eBay stb helyeken.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#78061) w.miki


w.miki
veterán

MineCraft-hoz hogyan lehet letölteni, és bemásolni teljes pályákat, és egyéb kész dolgokat?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#78062) arty válasza Tommi000001 (#78059) üzenetére


arty
veterán

lányod mennyire játszik "mindenfélével" ?

DS3-at nem könnyű mamár szerezni, ami nem hamisítvány... viszont a PS4 DS4-e rengeteg játékkal hibátlanul működik. És az "minden sarkon" beszerezhető, korrekt áron, ráadásul egy sokkal jobban sikerült gamepad.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78063) Tommi000001 válasza arty (#78062) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Most kapott egy superslim géped , használtat.Nincs hozzá kontroller és inkább lányos játékokkal fog játszani szerintem.
Ps4 nek a gyári vezérlőjét vegyem inkább? Azva Ds4?
Hol érdemes ds4 et venni ,ahol biztosan eredetit árulnak jó áron?

[ Szerkesztve ]

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#78064) fausto válasza Tommi000001 (#78063) üzenetére


fausto
addikt

Úgy emlékszem, hogy a ds4 nem tud mindent, amit a ds3 tud. Pl. ps3-on nem megy vele a rezgés, mozgásérzékelés, home gomb. Egy szakértő erősítse meg pls (vagy cáfoljatok meg) :)

(#78065) Solten válasza Tommi000001 (#78063) üzenetére


Solten
addikt

Ebay-rol vettem egy DS3 utanzatot, bagoert. Teljesen jo, szinte megegyezik a gyarival, sulyban meg minosegben is (pelda)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#78066) arty válasza Tommi000001 (#78063) üzenetére


arty
veterán

Ha "mindenfélével" játszik majd, nem lesz jó a DS4, mert nem megy minden játékkal.

Szerintem első körben vegyél egy 3rd party kontrollert.
Amivel személyes tapasztalatom van: [link]
A dpad elég borzalom, de a gombok, analógok okésak.
Ráadásul pécén x360 kontrollerként (x-input) is használható.

Ha nagyon nem válik be, akkor pedig ez megmarad másodkontrollernek, ha együtt játszanátok ;) De hogy mit vegyél utána/mellé/helyette...........

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78067) allin00 válasza w.miki (#78061) üzenetére


allin00
csendes tag

Megvetted a storebol a jatekot? December kornyeken vettem akkor 6000 volt. Utana a jatekon belul lehet vasarolni mindenféle skint a palyakra meg a karakterre.

(#78068) vargalex válasza arty (#78062) üzenetére


vargalex
félisten

A DS4-el szerintem az a legnagyobb baj, hogy egyetlen db ára vetekszik a használt PS3 árával... Én aliexpressről vettem 3 különböző PS3 kontrollert (bluetooth-os) $7-$8 között. Mindegyik használható, igaz gyro csak az egyikben van. Azóta viszont sikerült egy itthoni hirdetőtől olcsón több db gyári DS3-at vennem...

Alex

(#78069) arty válasza vargalex (#78068) üzenetére


arty
veterán

Tény, de 10-12 ezerért újszerű darabok vannak (itt, aprón), cserébe szinte biztosan eredeti, jól működik (amivel kompatibilis), jó az akkuja.

Régen én is vettem 6 ezerért DS3-at, ráadásul eredetit, mára a kínálat kvázi megszűnt :)
Újonnan meg mindenhol kockáztatod a hamisítványt :( Az igazi parám, hogy elkezdenek tönkremenni az akkuk .... és kezdődhet az "aliexpresszes" őrület a témában :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78070) Mr. Erikszon válasza A`rpi (#78026) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Nos kísérletezéseim alapján több konzol is járt a kezem között azóta. Szóval angol fórumon olvastam hogy a 2004-5ös illetve 3e széria plusz a superslim modelleknél a bluray drive az alaplapon van, és ezeknél a modelleknél nem fog előjönni a 8002f14e bluray error frissítés közben, illetve a másik blueetoth/wifis error sem jön elő. Tegnap vettem egy slim 2004 gépet amelynek nem ment a bluray driveja (így árulta az eladó) és még egy lemez is bele volt ragadva. A lemezt a hátán levő csavarral "kipörgettem" és egy eredeti játékkal is gazdagodtam. :))
Majd észrevettem, hogy nem akarja beszippantani a lemezeket, de ennek ellenére frissítettem 4.86-ra és a frissítés sikeres volt :))

(#78071) A`rpi válasza Mr. Erikszon (#78070) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Köszönjük a tapasztalatod, hasznos lesz az utókornak. :R

(#78072) arty válasza Mr. Erikszon (#78070) üzenetére


arty
veterán

nyilván a gép akkor tudja h baj van a bd meghajtóval, ha az elektronikája döglött - ha mechanikai a sérülés, arról nem szerez infót a fw frissítés... (nem kell tesztelned update előtt h olvas-e egy próba lemezt)

ha az alaplapon hal meg a bd vezérlő, az a gép pont ugyanugy nem lesz frissíthető, mint a korábbiak :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78073) Mr. Erikszon válasza arty (#78072) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

:R

(#78074) Mr. Erikszon válasza arty (#78072) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Ez alól a superslim sem kivétel? Azt olvastam hogy ott a bluray drive az MB (main board)-ra van kötve és ott felmegy a frissítés rossz bluetoothal is akár és rossz blurayel is!

(#78075) arty válasza Mr. Erikszon (#78074) üzenetére


arty
veterán

"sajnos" mindkét superslimemben jó a BD, passz :(
reméljük így van egyébként!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78076) Mr. Erikszon válasza arty (#78075) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Majd előbb utóbb szembe találom magam egy ilyen problémával! Majd beszámolok a részletekről!
Köszi az infókat! :R

(#78077) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Csak kíváncsiságból, ugyanis még nem járt nálam bannolt gép. Szóval PSN bannolt ps3-al nem lehet firmwaret frissíteni? Még akkor sem ha usb-n nyomom neki?

(#78078) A`rpi válasza Mr. Erikszon (#78077) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Az online szolgáltatások nem működnek ilyenkor, "offline" pendrive-ról tudod frissíteni feltehetőleg. (Mondjuk ilyen géphez még nem volt szerencsém.)

(#78079) Mr. Erikszon válasza A`rpi (#78078) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Köszi az infót :R

(#78080) w.miki


w.miki
veterán

IHS pasztázásról mi a véleményetek? Nagyon súg már a gép CPU: 75, GPU: 55 fok. Azt mondják elég veszélyes.
Néztem több videót, melyik alapján érdemes nekiállni?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#78081) arty válasza w.miki (#78080) üzenetére


arty
veterán

lehet egy sima portalanítás + kupakon levő pasztacsere is elég ... 75 nagyon sok, ez milyen gép pontosan?

(üresjáratban 75 egyébként? mert üresben nekem 60-65 slim és superslim is)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78082) w.miki válasza arty (#78081) üzenetére


w.miki
veterán

Igen szinte azonnal indítás után 75C-ot mutat. Nem tudom mennyire pontos érték, de hamar felzúg az egész. PS3 slim
Szóval ha szétszedem (ilyet se csináltam még) biztosan le kell szednem legalább a CPU kupakját.
Tetszik az indiai fiú egyszerű módszere...
Bár WD40 helyett féktisztítót használnék, hátha az oldja a ragasztót.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#78083) MasterMark válasza w.miki (#78082) üzenetére


MasterMark
titán

Meg a műanyagot is oldja amiből a nyák van, szóval nem tennék rá féktisztítót.

WD40-et meg pláne nem.

Izopropil alkohol a jó megoldás.

Switch Tax

(#78084) arty válasza w.miki (#78082) üzenetére


arty
veterán

nem KELL leszedni, az kockázatos! megsérülhet alatta a die!
portalanitsd, pasztázd ujra a kupakot csak. jól rakd össze. hátha. ha totál rossz, akkor.. esetleg.. ha magabiztos vagy... talán :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78085) kreten67


kreten67
senior tag

Amikor a CPU és a GPU hőfoka között ilyen nagy a különbség akkor az az IHS alatti hőátvezetés hibájára utal, és egy sima pasztázás azon már nem segít. Amikor a Ps3 hűtése rendbe van téve ,akkor a CPU és GPU hőfoka szinte azonos (max 1-3 fok eltéréssel).
Nyugodtan összemaszatolhatod az alaplapodat WD40 vagy féktisztítóval vagy akár izopropillal is ,de semmit nem segít (egyébként egyik sem old fel semmit, a nyákot legkevésbé) . Az az indiai egy kontár és ne attól akarj tanulni ,mert az IHS alatti ragasztót semmi nem oldja fel ,csak az éles penge. Én már jó néhány Ps3 CPU-ról leszedtem a kupakot,de a chip felületéről semmilyen oldószerrel sem sikerült leszednem a maradék ragasztót ,csak kapirgálással ,pedig szinte mindenféle vegyi-anyaggal próbálkoztam.
Bár ezt, már egy másik fórumon is megírtam neked. Nem kell nekem hinned , annak ellenére sem , konzolokat és egyéb alaplapokat javítok kb 20 éve. Mindenesetre nem ajánlanám,hogy megpróbáld az IHS alatti pasztázást saját magad ,mert elsőre szinte biztosan elbaltázod (anno az elsőt én is elb@sztam ,sőt még utána is előfordult néha-néha). A WD40 nem oldja azt a ragasztót ,csak azért fújta a kupak alá ,hogy ne szoruljon a penge! Ez a 2 kép az én Ps3 gépemről készült játék közben , IHS leszedés előtt és után? alt="" title="" alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#78086) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Gondolom, elromlott BD-val a hard disk csere sem ajánlatos, mert hdd csere esetén szoftvert is újra telepíti a gép, és update közben "megbukhat"!

(#78087) Balinov


Balinov
félisten

Srácok,super slim nem olvassa a gyári lemezt. Rendeltem cod ghostot, használtnak hirdetve de én teptem le a celofant. Disk be kattogas, fej mozgás hallatszik de nem olvassa be. Gta v diszk be, ugyanez.

Van valami home fix?

Az 500gbost Gta vel vettem 2014ben, azóta 3-4 discnel több nem volt vele olvasva, utoljara legalább 2 éve volt az olvasó használatban, Blue Ray filmet nézni

Van még 2-3 használt játék úton, jó lenne megoldani..

Köszi

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78088) kreten67 válasza Mr. Erikszon (#78086) üzenetére


kreten67
senior tag

Amennyiben olvasófej vagy mechanika hiba miatt nem müxik az BD-Rom ,akkor az nem gáz az újratelepítés szempontjából. Az a problémás eset amikor a BD-Rom elektronika a hibás és nem látja az alaplap a BD-Rom nyákját ,mert akkor megakad a telepítés a BD-Rom driver felrakásakor. Ezért nem lehetséges ,egy másik Ps3 BD-Romját csak úgy átrakni egy másikba,mert az olvasó nyákján van egy chip, amit az alaplap számon-tart. Azért létezik megoldás a BD-Rom teljes hiányának, vagy másik gépből áthelyezésének problémájának áthidalására. Egyébként a régebbi Fat Ps3 gépekbe ,mint Pl: a CECHG04 ,amiben 256mb-os nand chip van ,simán kicseréled a HDD-t, és csak formázást kér a Ps3 ,mert a 190mb-os OFW teljes egészében az alaplapi NAND -on tartózkodik és simán müxik tovább a gép ,telepítgetés nélkül (na persze a játékok és a mentések elvesznek ,mert azok a HDD-n voltak).

(#78089) kreten67 válasza Balinov (#78087) üzenetére


kreten67
senior tag

Van valami home fix?

Előbb tudni kellene ,mi az oka a BD-Rom olvasási hibának ( jó-néhány oka lehetséges ).
Ezt így látatlanban nehéz lenne megmondani.

(#78090) Mr. Erikszon válasza kreten67 (#78088) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Van rá valami mód hogy kiderítsem, hogy az olvasófej vagy mechanikai hiba miatt nem muxik vagy az alaplap nem látja!
Egy cechj03-ról van szó!

[ Szerkesztve ]

(#78091) kreten67 válasza Mr. Erikszon (#78090) üzenetére


kreten67
senior tag

Csere darab! Én egy másik biztosan működő olvasóra átraknám az eredeti elektronikát és ha működik, akkor egyértelmű. Amennyiben ez a megoldás nem hoz sikert,akkor összekötő kábel, és ha ez sem hoz sikert .akkor valszeg a Bd-rom elektronika vagy az alaplap a hibás.

(#78092) Mr. Erikszon válasza kreten67 (#78091) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Update: a lemezeket beveszi de nem forgatja, akkor szerintem mehet neki a hdd csere!

(#78093) Mr. Erikszon válasza kreten67 (#78091) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

[link] Itt a videó is!

(#78094) Balinov válasza kreten67 (#78089) üzenetére


Balinov
félisten

Szia kreten67, bocs, tegnap telefonrol irtam, lehet ezert pongyola a fogalmazas

Szoval arra gondoltam, hogy van-e ilyen esetre bevallt metodus, mind kideriteni, hogy nagy valoszinuseggel mi a hiba, ill. mikkel erdemes milyen sorrendben probalkozni.

Ha berakok egy gyari lemezt, akkor hallom, hogy felporgeti, de ugy tunik, nem olvassa be. Ezt abbol gondolom, hogy a jatek nem jelenik meg XMB alat.

Most megprobaltam egy gyari BR filmmel, egy gyari DVD filmmel ill. a 2db gyari lemezes jatekommal, de semmi. Lemez behelyezes utan az ora mellett porog kb 2-3mp-ig az ikon,aztan semmi.

Ilyenekre gondolok, hogy szaraz (vagy nedves, pl. ablaktisztito) fulpucoloval az optikat megtisztitani. Par YT-s videoban hasonlo esetekre a masodik a szervizmenubol restore PS3 system vagy lemezbehelyezes utan dontsem meg a slim-et, stb.

Nem vagyok konzolos, desktop gepet sem epitettem mar vagy 10eve a C2Q ota, szoval inkabb 2x kerdezek, mielott valamit elbarmolnek.

A PS3 SuperSlim maga nincs leharcolva. Ahogy irtam is, 2014-ben GTA V-vel vettem az 500GB-ost ujan, elso fel, max 1/2 evben volt inkabb az ODU hasznalva (GTA, RDD, PES) de aztan rakaptam a PSN Plus-ra, igy inkabb letoltott jatekokkal nyomtam. 1-2x BR film nezes, mind, mind gyari lemezzel. Aztan evekig kb 0 hasznalat, de H.O. miatt elokotortam marciusban a 2 kontrollert es kozbe-kozbe jatszunk gyerkoccel. Viszont van jopar cim, amivel szivesen jatszanek, de mar nem elerheto a PS store-bol, igy par jatekot berendeltem, szoval irtora orulnek, ha menne

Koszi minden otletet, tippet

Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78095) Guitar14


Guitar14
senior tag

Üdv mindenkinek!

Első első bejegyzésemet írom ebben a témában de kivételesen nem segítség kérés. :D
Tapasztalatokat osztanék meg.
Bocsánat ha már írt valaki ilyet, azért leírom. Második PS3 joy amit javítok már és olvastam fentebb hogy nehéz beszerezni stb, de az első ami működésképtelen volt azt egy kis wd40-el, akksi újra bedugással és szalagkábel tisztítással hibátlan állapotba hoztam.
Hétvégén vettem mégegyet egy olcsóbb menü áráért a piacon. Retkesen, halott akksival, analogról leesett gumival, egy helyen törött műanyaggal és gépre dugva összevissza nyom minden, valamit meg nem is érzékel. Első a mosás volt [kép] aztán lecseréltem a rossz analog kart egy 360 joy analogjáról mert épp az volt most kéznél. :DDD [kép]
Jópárszor rá volt dugva gépre, kicsit bekapcsolva aztán megint töltve és úgy néz ki most tartja a töltést a joy. Az összevissza nyomkodásra az előző javított kontroller sikerét használom itt is. A szalagkábelt lepucolom és aláteszek egy pici szivacsdarabot a gumira, hogy jobban préselje az érinkezőket. [kép] (ez egy pc-s alaplap doboz szivacsából vágtam ki) Szerintem ugyanúgy menni fog mint az előző joynál. A törött műanyagot [kép] szerintem meg valami fekete kukába való műanyagot megolvasztok és oda rányomom mert még anno csináltam ilyet aztán lecsiszolom formára, de erről még később írok hogy sikerült. De mindenesetre ha nem menne így is teljesen funkcionális egyelőre.

Csak azért írtam a bejegzést, hátha ötletet/bátorságot adok régi elfekvő hibás eredeti kontroller javításához. Ha valakinek segíthetek nyugodtan írjatok itt vagy privátban. :U

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78096) A`rpi válasza Guitar14 (#78095) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Köszönjük a beszámolót, hasznos írás! :)

(#78097) w.miki válasza kreten67 (#78085) üzenetére


w.miki
veterán

Csináltunk egy hajlított körömreszelőt. Megpróbáljuk kiélezni.
Meg tudnád mondani, hogy a CPU-nál milyen széles a ragasztó csík? Mennyire szabad betolni a reszelő hegyét?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#78098) kreten67 válasza w.miki (#78097) üzenetére


kreten67
senior tag

Sajnos a héten nem vagyok kibelezett Ps3 gépek közelében,de kb a chit szélétől 13mm amíg betolható. A ragasztó kb 3-4mm széles sáv a chip felületén . Én 0.30 as autó szelep-hézagmérőt hegyeztem, éleztem erre a célra. Amikor már 2 oldalon átvágtad a ragasztót ,onnantól már enged a kupak és könnyebben megy a másik kettő. Ne kapkodj vele,izzasztó meló ez,csak türelmesen. Ne feszegesd felfelé idejekorán. Az utolsó oldal már gyerekjáték.

[ Szerkesztve ]

(#78099) arty válasza Guitar14 (#78095) üzenetére


arty
veterán

:R (anno a ps2-es ds2-ben még jutott oda kábelnyomo szivacs, gyárilag ;) )

van tapasztalatod használható csereakkuval? bevált brand, seller, stb?

illetve lehet ezekben gombát cserélni? van egy padom, amin a gombák elhasználódtak, sajnos nem váltanak ki kellő ellenállást nyomásra, ill. sajnos az egyik középállása sem teljesen oké...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78100) Guitar14 válasza arty (#78099) üzenetére


Guitar14
senior tag

Akkut még nem cseréltem. Ennél amelyik kontrollerről írtam, gondolkoztam egy rendelésén de végül élere kelt. Hát szerintem szokásos kínai oldalakról/íbéjről rendelnék valami jó visszajelzésű eladótól.

Gombák alatt nem tudom mit értesz a műanyag kupakot vagy magát az analog joystickot.
Kupakot egszerűen lehet cserélni szétszedve és lehúzva. - Az analog joystickot valami ~6 helyen kell leforrasztani és újat ráforrasztani ha már nem áll be teljesen középre/lötyög elkér egy kis tapasztalatot. Esetleg csere előtt még érdemes megpróbálni hátha szorul, a kupak leszedése után egy kis wd40-el befújni a mozgó részeket aztán forgatni egy ideig és talán visszaáll középre. Bár valószínűbb a kopás/elhasználódás és csak a csere segít.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.