Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77951) MasterMark válasza Balinov (#77950) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#77952) Balinov válasza MasterMark (#77951) üzenetére


Balinov
félisten

:R Ezert is kerdeztem elobb, mielott tenylegesen kerdeztem.

Lenne viszont 1 legit kerdesem:

PS Plus-t erdemes meg elofizetni, ha single jatek a fo irany? Ezer eve volt elofizum, imadtam a havi ingyenes jatekokat, akciokat, de ahogy nezem, mar csak PS4 cimek vannak. Nekem nagyon ugy nez ki, mar nem eri meg.

Koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#77953) Tegla80 válasza Balinov (#77952) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha volt elofizud es zsakoltad akkor a kapott havi jatekokat ,ujra elofizetve azokat elered,de jol latod uj jatekot nem kapsz mar a szolgaltatas kereten belul.Max az akciok es a jovore nezve a ps4/(ps5) tartalmak ido elotti(gep nelkuli) beszerzese miatt lehet hasznos szamodra.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#77954) perge666 válasza razor03 (#77946) üzenetére


perge666
veterán

Ezek szerintem már csak a CFW tiltása miatt jönnek ki leginkább.
De ez csak az én véleményem.

(#77955) A`rpi válasza perge666 (#77954) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én is ezt gondolom, ezek a frissítések a CéééEFffWwwééések életét hivatott "megnehezíteni".

(#77956) Carlos Padre válasza perge666 (#77954) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem most szűnt meg a chat a ps4es játékosokkal?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#77957) razor03 válasza Tegla80 (#77949) üzenetére


razor03
aktív tag

Csak eredeti lemezes játékaim vannak.

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#77958) razor03 válasza Tegla80 (#77949) üzenetére


razor03
aktív tag

Egyébként nem jól fogalmaztam lentebb. Nem kalóz rendszert akarok a PS-re. Azt hittem, hogy ez egy olyan segéd program, amivel lehet bármelyik játékot telepíteni a konzolra. Nekem igazából csak azért kellene, hogy ne tekerje mindig a lemezt. Szóval ha jól sejtem ez a progi csak kalóz gépekkel hozható össze - vagy?

Valaki magyarázza el légyszi.

[ Szerkesztve ]

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#77959) Tegla80 válasza razor03 (#77958) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem fog menni,nem tamogatja a gyari rendszer es nincs mas lehetoseg,h telepitsd.Ha fejkimeles a tema akkor erre van a digitalis verzio a store-ban vagy egyeb feluleten kod formaban.
En mar 2013ban ssd-t raktam a gepbe es ataltam digitre,mert jobb a toltesi ido es hangtalan a mukodes es 2gep(anno meg 5!) is eleri ugyan azon jatekot 1idoben. A lemezzel csak a baj van,de ezt majd belatod Te is......

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#77960) razor03 válasza Tegla80 (#77959) üzenetére


razor03
aktív tag

Köszi a választ és a segítséget. :R

Kár, hogy itt még nem vezették be a lemezről való telepítés lehetőségét. Egyébként az AAA exkluzív címek miatt vettem a konzolt, szóval nem lesz sokat használva, ennyit talán kibír :)

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#77961) Balinov válasza Tegla80 (#77953) üzenetére


Balinov
félisten

Volt igen, ugy jo egy evig olyan '13/14 korul, par jatekot bezsakoltam, ill. deal-ben megvettem, azok latszanak is szepen a PS+ accom alatt. Tegnap meg nezegettem PS store-t, hat, nagyon nem ugy nez ki, hogy erdemes egyenlore ujra elofizetni, semmi deal PS3-ra, mind PS4-es (jo, persze van akciozas is rendesen, pl Journey-t megvettem es tetszik is).

PS4/PS5 vetelt nem tervezek a kovetkezo 1-2evben, elobb kell uj(abb) pekfenyezot venni.

Viszont, PS store-on kivul letezik mas, legalis forras (letoltheto) jatekok vetelre vagy ezt is felejtsem el.

Sajnalom amugy, hogy igy kifuttatta a Sony a PS3 szeriat, hagyniuk kene a modder tarsadalomnak jatszoterre. Pl. a Disney+ sem erheto mar el ra, hivatalos Disney allasfoglalas szerint azert, mert a Sony altal a 3-as unsupported.

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#77962) kreten67 válasza A`rpi (#77955) üzenetére


kreten67
senior tag

Akkor ez nem jött nekik össze,mert már tegnap megjelent a új módolás az összeg gépverzióra.

(#77963) A`rpi válasza kreten67 (#77962) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

A fekete öveseknek nem téma, de jó néhény laikus fennakad a rostán, vagy beleun. (Szerintem.)

(#77964) RobRoy33317


RobRoy33317
friss újonc

Sziasztok! Valószínűleg tönkrement az akku mindkét kontrollerben, töltés után is csak villog az összes LED, majd elalszik. Sebaj, rendeltem 2db utángyártottat, kicseréltem, de a jelenség ugyanaz. Sőt, akár PC-ről, akár a konzolról töltöm, pár percig jelzi a töltést, majd a folyamatos villogás megszűnik (mintha feltöltött volna). Bekapcsolni azonban nem tudom őket, bekapcsolásra ugyanaz a hibajelenség, pár másodpercig villognak a LED-ek, majd kialszanak. Lehet, hogy nem használható utángyártott akkuval a kontroller?

(#77965) Tegla80 válasza RobRoy33317 (#77964) üzenetére


Tegla80
addikt

hulyen fog hangzani,de keresd meg a gyari kabelt vagy valami jobb minosegut es azzal probald.
sok esetben az a bibi

Sony® & PlayStation®

(#77966) RobRoy33317 válasza Tegla80 (#77965) üzenetére


RobRoy33317
friss újonc

Nem hülyeség, 20 évnyi műszaki bótos tapasztalattal láttam már sok mindent :)

(#77967) A`rpi válasza RobRoy33317 (#77964) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok! Valószínűleg tönkrement az akku mindkét kontrollerben, töltés után is csak villog az összes LED, majd elalszik. Sebaj, rendeltem 2db utángyártottat, kicseréltem, de a jelenség ugyanaz. Sőt, akár PC-ről, akár a konzolról töltöm, pár percig jelzi a töltést, majd a folyamatos villogás megszűnik (mintha feltöltött volna). Bekapcsolni azonban nem tudom őket, bekapcsolásra ugyanaz a hibajelenség, pár másodpercig villognak a LED-ek, majd kialszanak. Lehet, hogy nem használható utángyártott akkuval a kontroller?"

Megerősíteném az előttem szólót.

Ha a kontroller bekapcsolás után néhányat villog, és lakapcsol, akkor nincs párosítva a jelenlegi PS3-maddal.

A párosítást lehetőleg a gyári töltőkábellel, ha ez nincs meg, akkor egy olyan minőségi USB kábelre lesz szükség, amiben mind a kettő érpár be van kötve.
(mind a 4 szál vezeték)

A párosítás triviális, de azért leírom.

-Csatlakoztasd a konzolodhoz a joystic-od a gyári,
vagy a "minőségi" usb kábeleddel.
-Kapcsold be a PS3-mad.
-Nyomd meg a kontrolleren a bekapcsoló gombot.

Ilyenkor néhány villanás után négy ledből egynek kell folyamatosan világítania, vagy villog ha tölti a kontrollert.
Megtörtént a párosítás.

Amíg a töltés tart, addig egy led (a négyből villog), ha befejezte a töltést, folyamatosan világít.

Ilyenkor ha lehúzod a "párosító" kábelt a PS3-ról, működnie kellene vezeték nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#77968) RobRoy33317 válasza A`rpi (#77967) üzenetére


RobRoy33317
friss újonc

Köszi, megtörtént, "magához tért" mindkét kontroller :)

(#77969) A`rpi válasza RobRoy33317 (#77968) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szuper! Örülök hogy megoldódott! :)

(#77970) Tegla80 válasza RobRoy33317 (#77968) üzenetére


Tegla80
addikt

klafa. :C
a gyari aksikat ki ne dobd ,csak rakd felre,valszeg jok meg azok is(hisz kabelgond volt,sztem toltesnel is) es lehet visszapakolod majd mert az utangyartott xar lesz uzemidore.(olvastunk mar itt sok mindent az evek alatt)

Sony® & PlayStation®

(#77971) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Sziasztok kaptam egy ps3-at ami frissülni akad 4.86-ra de a felénél megáll!
"error 8002f334 ps3" valakinek volt már hasonló! Ha jól értem rá kell dobni pcre hddt és formázni fat32-ben majd egy fat32-es pendrive ra feldobom a 4.86os updated és jó lesz?

(#77972) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Igen, pontosan így kelett, csak ntfben formáztam Pc-n majd a ps3-mon select startal vissza fat-re és mindezek után telepítettem a 4.86-ot!

(#77973) Carlos Padre válasza Mr. Erikszon (#77972) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Köszi az infót :K

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#77974) perge666 válasza Tegla80 (#77970) üzenetére


perge666
veterán

Nekem utángyártott akku van a kontrollerbe már kicsit több mint 1 éve,és nagyon jól bírja.
Valószínű hogy jót fogtam ki,egyébként vaterán vettem.

(#77975) ivana


ivana
Ármester

Sziasztok!

Létezik olyan ps2 controller usb átalakító amivel működik a rezgetés ps3-on? Ilyen kínai kék két portos van jelenleg, azzal is működik a ps3, de rezgés nincs. Főleg kormány szempontjából érdekelne, mert az is akad itthon ps2-höz.

(#77976) ivana válasza MasterMark (#77951) üzenetére


ivana
Ármester

Az EU-ban a saját eszközeidet úgy hackkeled, ahogy akarod. Az EULA itt semmit sem ér. Ez nem a kalózkodásra vonatkozik, de a HEN vagy a CFW teljesen legális az EU-ban.

[ Szerkesztve ]

(#77977) MasterMark válasza ivana (#77976) üzenetére


MasterMark
titán

Ha linuxt tennél rá az legális lehetne esetleg. De miután a cfw az eredeti szoftver módosítása ami biztosan nem legális sehol, ezért itt sem.

Switch Tax

(#77978) ivana válasza MasterMark (#77977) üzenetére


ivana
Ármester

ami biztosan nem legális sehol, ezért itt sem. Nem, az EULA-t tök felesleges alapul venni, mert itt kb. semmit sem ér, mert az európai bíróságok nem igazán veszik figyelembe. Amúgy is egy polgárjogi szerződés lenne szóval nem legális sehol teljesen hülyeség, mert maximum szerződés szegés.

(#77979) MasterMark válasza ivana (#77978) üzenetére


MasterMark
titán

Elolvastad amit írtam? A szoftver módosítása itt is illegális, és nem az eula alapján, hanem bármilyen BTK szellemi tulajdonjogos törvény alapján.

Switch Tax

(#77980) Imi91


Imi91
aktív tag

Sziasztok!

Nem rég megjelent egy új frissítés PS3-ra és amíg nem frissítem addig nem tudok vele neten játszani, netre kimenni amíg nem frissítem. Az lenne a legegyszerűbb, ha frissíteném, de mivel a gépemben nem megy a Wifi/Bt modul(1 hónapot bírt javítás után F27 fórumtárs javította) így nem tudom, hogy próbáljam-e frissíteni. Olvastam itt a topikban, hogy nem célszerű frissíteni, mert hibakóddal leáll. A kérdés, hogy ez az új frissítés is le ellenőríz-e minden hardvert a gépben vagy nem? :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#77981) A`rpi válasza Imi91 (#77980) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok!
Nem rég megjelent egy új frissítés PS3-ra és amíg nem frissítem addig nem tudok vele neten játszani, netre kimenni amíg nem frissítem. Az lenne a legegyszerűbb, ha frissíteném, de mivel a gépemben nem megy a Wifi/Bt modul(1 hónapot bírt javítás után F27 fórumtárs javította) így nem tudom, hogy próbáljam-e frissíteni. Olvastam itt a topikban, hogy nem célszerű frissíteni, mert hibakóddal leáll. A kérdés, hogy ez az új frissítés is le ellenőríz-e minden hardvert a gépben vagy nem? :)"

Nem ajánlott frissíteni, ha mégis rápróbálnál, tutira "téglázod" az amúgy "jól" működő géped.

[ Szerkesztve ]

(#77982) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Gondolkodom egy ps3-on a ps4 mellé, kimaradt pár cím, ami érdekelne. Tudom hogy van ps now, de a stream azert nem ugyan az mint a nativ jatek.

Par kerdesem lenne. Eloszor is, melyik varians az ajanlhato? Hallottam YLOD es hasonlo hibakrol, ezek minden gépet erintenek? Mennyi a realis ara egy jo allapotu gépnek?

A ps4-es sony accountomat tudom hasznalni a ps3-on is?

DS4 esetleg hasznalhato ps3-al?

[ Szerkesztve ]

(#77983) Carlos Padre válasza tboy93 (#77982) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Super slim, nem a legszebb de a leg strapabíróbb. Az accountod jó a ps3hoz is, nem gépre szól.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#77984) tboy93 válasza Carlos Padre (#77983) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az az 500gb-os, innen a legkönnyebb megkülönböztetni a többitől, ugye?

(#77985) Carlos Padre válasza tboy93 (#77984) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ránézésre is összetéveszthetetlen :D de igen, 12GB vagy 500GB.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#77986) tboy93 válasza Carlos Padre (#77985) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ps3-nal is felmasolja az egesz jatekot a lemezről a gép? 12gb mire eleg? :F

[ Szerkesztve ]

(#77987) Carlos Padre válasza tboy93 (#77986) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A legtöbb játék lemezről fut, de tudsz belerakni bármilyen 7mm-es laptop vinyót.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#77988) A`rpi válasza tboy93 (#77982) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok! Gondolkodom egy ps3-on a ps4 mellé, kimaradt pár cím, ami érdekelne. Tudom hogy van ps now, de a stream azert nem ugyan az mint a nativ jatek."

Nagyon helyes a régi játékok vason futnak teljes pompájukban. :K

"Eloszor is, melyik varians az ajanlhato? "

Megbízhatóság az üzemidővel van szorosan összefüggésben, ami nem azt jelenti hogy babusgatni kell ha van egy ilyen vas, 2-3 évente belső portalanítás hőközlő "paszta" cseréje javallott.

Én Slim 320GB, vagy SuperSlim 500GB-os verzióját választanám.
Vélhetőleg keveset futott, megkímélt szép állapotban.

"Hallottam YLOD es hasonlo hibakrol, ezek minden gépet erintenek?"

A futott üzemidőről csak a merevlemezt kiszerelve lehet tájékozódni HD Sentinel-el mondjuk.

Minden modellnél bele lehet futni sárga LED-es hibába.

"Mennyi a realis ara egy jo allapotu gépnek?"

Nem követem a piaci árakat, szép állapotban, gyári DS3-mal 25 000 szerintem reális.


"DS4 esetleg hasznalhato ps3-al?"

Részben igen.

DS4 használható, bár a giroszkóp, rezgés, és a főmenübe történő navigáláshoz a DS4 PS logós gombja nem használható.

"A ps4-es sony accountomat tudom hasznalni a ps3-on is?"

Az "új" "PS4-es" account-tal be tudsz jelentkezni PS3-mon is, nincs egyéb teendőd, email és jelszó megadása után működik, kétlépcsős védelem esetén utána kell járni, nem vészes amúgy az sem.

(#77989) Imi91 válasza A`rpi (#77981) üzenetére


Imi91
aktív tag

Néha egyébként működik a Bt modul akár több napig is, csak nem tudni mikor meddig van kedve működni. Ilyenkor mondjuk megpróbálnám frissíteni, hátha kibírná és akkor újra lehetne neten játszani. Meg a másik így pl a Store-ból se tudok semmit venni hozzá. Arra gondoltam, hogy ha le klónoznám a vinyóját akkor gyakorlatilag nincs "téglázás", ha leáll a frissítés, mert vissza tudom állítani a frissítés előtti állapot minden bitjét vagy tévedek? :B

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#77990) A`rpi válasza Imi91 (#77989) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Néha egyébként működik a Bt modul akár több napig is, csak nem tudni mikor meddig van kedve működni. Ilyenkor mondjuk megpróbálnám frissíteni, hátha kibírná és akkor újra lehetne neten játszani. Meg a másik így pl a Store-ból se tudok semmit venni hozzá. Arra gondoltam, hogy ha le klónoznám a vinyóját akkor gyakorlatilag nincs "téglázás", ha leáll a frissítés, mert vissza tudom állítani a frissítés előtti állapot minden bitjét vagy tévedek? :B"

Ha biztosra akarsz menni, nem frissíted le, de persze ez a Te dolgod.

Akkor menthető a vas, ha CFW vel csinálsz Back Up-ot update előtt, HDD csere ezt nem oldja meg, onnantól boot loop-os lesz.

CFW viszont itt a fórumon tiltott téma, szóval ebben nem tudunk segíteni, én amúgy sem értek hozzá, szóval privátban sem tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#77991) Imi91 válasza A`rpi (#77990) üzenetére


Imi91
aktív tag

Nem akarnék CFW-t rá, direkt cfw nélkülit kerestem szóval az amúgysem játszana :) Pont ez az egyik előnye a ps3 nak,hogy online is lehet használni így meg ez a funkció nem megy pont :DDD

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#77992) perge666 válasza Imi91 (#77991) üzenetére


perge666
veterán

Van még olyan játék ami megy online,és lehet játékosokat is találni???

Mondjuk a GTA V még biztos működik,de vajon vannak még gamerek?

[ Szerkesztve ]

(#77993) allin00 válasza perge666 (#77992) üzenetére


allin00
csendes tag

Call of Duty: Ghosts . Ebben a pillanatban is közel 3000 online player van.Szinte azonnal indulnak a meccsek, várni se nagyon kell.

(#77994) perge666 válasza allin00 (#77993) üzenetére


perge666
veterán

WoW az elég jó.
:)

(#77995) t256 válasza perge666 (#77992) üzenetére


t256
őstag

COD: Black Ops 1-el szoktam multizni. Még van élet! :)

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#77996) perge666 válasza t256 (#77995) üzenetére


perge666
veterán

Akkor a COD-ok tutira életképesek multi szempontjából.

Biztos sok játék ilyen,érdeklődésképpen kérdeztem,én nem multizok,pedik nálam minden eredeti.
Én a játékokba a sztorimódot szeretem.

(#77997) Mr. Erikszon válasza Imi91 (#77991) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

((CFW-el is megy online))

(#77998) razor03


razor03
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne - mivel semmi tapasztalatom a PS3-al - hogy honnan lehet megállapítani, hogy bannolt-e a gépem vagy sem?

Azért kérdezem, mert úgy vettem a gépet egy tagtól, hogy direkt olyat kerestem, amin eredeti rendszer van, nem tört... illetve jó állapotú első tulajos dobozos gépet kerestem. A fickó azt állította, hogy nem "mókolt" a gép amit árul...

Meg is vettem, és mit látok rajta? Multiman program telepítve... azt meg mint kiderült csak tört rendszerre lehet rakni. Szóval tört PS-t vettem :W

Viszont a winyót kicseréltem egy SSD-re és megkapta a legfrissebb rendszert. Szépen fel is ment és a patch-ek is lejöttek az Uncharted 1-2-höz. Van remény, hogy a korábbi hack ellenére nem bannolt a gépem :F ? Hisz a PS online-ra fel tudott csatlakozni a patchekért.

[ Szerkesztve ]

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#77999) allin00 válasza razor03 (#77998) üzenetére


allin00
csendes tag

Ha megy a psstore akkor valószínűleg nem bannolt.

(#78000) razor03 válasza allin00 (#77999) üzenetére


razor03
aktív tag

Konkrétan még nem léptem be a storeba, lemezről mennek a játékok, és automatikusan kiírta, hogy patcheli mindkettőt, ezért gondolom hogy nincs bannolva.

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.