Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78851) tboy93 válasza arty (#78850) üzenetére


tboy93
nagyúr

Magambol kiindulva en nem siettem volna el a PS5 vasarlast, ha nem lenne backward compatibility.

(#78852) Elims


Elims
veterán

Nem néztem meg a videót,csak nagyjából hámozgatom amit írtok,de szerintem itt vmi komolyabb félreértés lehet.Ill. annak kellene lennie.
A ps store-ban megvásárolt dolgoknak mi köze van a géphez,azon belül az alaplapi gombelemhez?
Nem account-hoz kötött minden?
Email címhez hozzárendelve minden,amit eddig megvettünk.

(#78853) arty válasza tboy93 (#78851) üzenetére


arty
veterán

+1000000000 :)

Elims: teoretikusan beszélgetünk arról, hogy mi lesz, ha egyszer nem lesz "sonyszerver" a ps3 mögött.

A játék akkor is az accountodon lesz, amit a sony ügyfélszolgálat lát is majd, csak te nem érsz vele semmit, mert a ps3-ad nem éri majd el a ps networkot - nem lesz mit elérnie. Amíg a gépedben nem merül le az elem, a ps3-ad elhiszi majd, hogy neked megvan a digit játék az accountodon... de amikor az időbeállítás elmegy, akkor CSAK akkor enged játszani, ha a sonyszerver megerősíti, hogy az acocuntod birtokolja a játék játszásának jogát. De nem lesz aki(=szerver) megerősítse...........

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78854) Elims válasza arty (#78853) üzenetére


Elims
veterán

Éértem.
Remélem megoldják majd vhogy,hogy működjön.
Ha nem akkor bizony megy a törés a gépre..és onnantól kezdve sokkal ritkábban veszek digitálisan játékot.Mindig a lemezt részesítem előnyben,de van egy-két kihagyhatatlan akció,azután nem lesz.

(#78855) shaddam válasza Elims (#78854) üzenetére


shaddam
aktív tag

Már agyalnak valami megoldáson
[link]

Nem tudom az miért nem elég hogy patchel hozzáadnak pár NTP szervert amiről szinkronizálhat.

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#78856) Elims válasza shaddam (#78855) üzenetére


Elims
veterán

Reméljük,hogy lesz is vmi..

(#78857) arty válasza shaddam (#78855) üzenetére


arty
veterán

mert azok azonosságát meghamisíthatod a saját hálózatodon :)

és akkor átverheted a ps3-ad, hogy valójában még csak 2016.04.01 van és akkor még nem jár le a meglévő játokéd 4500 napig ;) a psn hálózatba a sony authentikál be, így ha csak onnan jöhet jó idő adat, akkor afelett csak nekik van kontrolljuk (mostani állapot)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78858) kreten67


kreten67
senior tag

Az elemcsere megoldható úgy, hogy közben párhuzamosan betáplálod a foglalat lábaira a 3V-ot, bármilyen 3V-os elem, táp, stb segítségével. Egyébként a Ps4 esetében valós a probléma, mert megtapasztaltam a napokban. Bga javítás idejére kiszedett CMOS-elem, a gép elkészülte után a gyári lemezes játékok nem indulnak, és kéri a online csekkolást hogy szinkronizáljon. Ez a gép 6.72 HEN-es, így nem engedem a PSN-re, de a HEN miatt nem is szükséges, mert a HEN lefuttatása utána már nem hisztizik a gép, sőt a gyári lemezes játékok is elindulnak. Mindenesetre mostantól a BGA javítás idejére, egy hosszabb vezetékkel fenntartom a Cmos 3v-ot.

(#78859) eeXaa


eeXaa
addikt

..úgy tudom az elem csak az egyik gond, a nagyobbik ha a store nem él majd, és nem igazol vissza, akkor hiába cserélgeted majd az elemet.

(#78860) tboy93 válasza eeXaa (#78859) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk nem értem, miből tart egy végpontot fenntartani a sonynak, ahol kedvére autentikálhat minden ps3 ...

(#78861) arty válasza tboy93 (#78860) üzenetére


arty
veterán

az ugye sosem "egy" egyszerű "végpont" :)

legalább három földrészt le kell fedni (amerika/eu/ázsia), mindenből 2-4db a redundancia miatt, az alkalmazás, ami a hitelesítést végzi milyen OS-en fut, az támogatott-e még?
ha már nem, akkor a biztonsági réseket hogyan javítsák?
a ps3 auth app fut uj OS-en? azt ki teszteli le?
és hány ilyen legacy cucc mehet egy környezetben? mennyi "kivételt" tud kezelni az üzemeltetést végző? stb, stb, stb... szóval valahol a másik oldalt is meg lehet érteni, hogy szabadulna a régi, üzemeltethetetlen vackaitól, pénzt meg végképp nem akar belefeccölni :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78862) Elims válasza arty (#78861) üzenetére


Elims
veterán

"...pénzt meg végképp nem akar belefeccölni"

De elvenni eltudta.. :-/

(#78863) arty válasza Elims (#78862) üzenetére


arty
veterán

Utálom, hogy az általam egyébként gyűlölt sony fogadatlan prókátora kell legyek, de...!

A PS3-PSN fenntartása mindig is pénzbe került, ezt korábban kompenzálta, hogy pörögtek az eladások, dőlt belőle a lóvé. Mivel a multi ingyenes, egyedül a ps3 játékeladások jelentenének bevételi forrást, ám akciók és promóciók nélkül, a tech megvalósítás színvonalatlansága és a röhejesen magasan beragadt árak miatt szerintem aprópénz is alig-alig jöhet be belőle.

Oké, hogy mondjuk a 2011-es üzleti évben sokat termelt, de akkor nyilván nem tettek félre a 2021-es nehezebb időkre ;) Egy cég nem így működik. Ők most "árulnak" egy mínuszos terméket... (igen, nyilván egy digit-disztrib platformba bele kellene kalkulálni az üzemeltetést is, összességében biztosan bele is van, de amikor a a ps3-psn sort nézik, csak a bukót látják, miközben "nem lehet" megszűntetni az "árusítását".... pedig az milyen jó volna - nekik! :D )

Én tuti átállítottam volna a PSN-t hosszútávra: időnként csinálnék akciókat, a túlárazott játékokat konstans leáraznám (nyilván minden kiadóval le kellene beszélni, de ez 1x munka!), ebből TALÁN jönne annyi bevétel, hogy fenntartsa magát. TALÁN. Simán lehet, hogy ekkor sem... lehet naiv vagyok, de én évek óta egy forintot nem költöttem el a storeban, pedig szeretnék, de egy 10+ éves, félig működő játékra, egy hullaszagú platformon nincs nagy kedvem elszórni 21 ezret (ez most nyilván egy szélsőséges példa...). 1-5 ezret ellenben simán lehet, hogy kiadnék érte (ezt x360on meg is teszem!).

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78864) Wlac válasza arty (#78863) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem beszélve arról, hogy számos játék nem elérhető a Store-on. Ha sikerül egyet egyet időnként használtan beszereznem, abból a pénzből a Sony nem lát semmit, ellenben ha a Store-ban lenne, akkor megvenném onnan.

“The wha-"

(#78865) MPM


MPM
tag

Sziasztok!

Elég béna kérdésem van, sokat veszítek (a grafikát leszámítva) ha a Shadow of the Colossust PS3-n viszem végig, és nem PS4-en?

Valamint nem gáz, ha a The Last Guardian így kimarad a "szériából" (egyelőre)? Vagy majd ha lesz PS4-em is, akkor toljam ki az összeset?

(#78866) fausto válasza MPM (#78865) üzenetére


fausto
addikt

Én élveztem PS2-n, PS3-on és ps4-en is :) nagyon jó sikerült a ps3 remake is, szerintem nem fogsz benne csalódni
Nekem a TLG nem jött be, pedig nagyon szerettem volna szeretni.

(#78867) perge666 válasza MPM (#78865) üzenetére


perge666
veterán

Ahogy fausto is írta osztom a véleményét,énis imádtam PS2-n és 3-on is,de PS4-en is kijátszottam azért. :DDD
Vagyis csak azon,mert PS2-n annak idején nagyon nehezen vittem vagy 5-6 szörnyig el,csak haveri segítség volt hogy mit hogyan. ( akkor még nem volt úgy elterjedve a net )
PS3-on meg elvittem 3 vagy 4 kolosszusig,elkezdtem az Icot,azt végig is vittem azt hiszem,és eladtam a gépet meg a játékot is. :(((
Most meg hiába van PS3-am,de a játék nincs meg.
PS4-en Plusal adták akkor végig vittem.

TLG kimaradt,vágom hogy melyik játék,de valahogy nem vonz egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#78868) arty válasza MPM (#78865) üzenetére


arty
veterán

A SOTC ps4/ps5-ön tud 60fps módban is futni, ami szerintem a legnagyobb extrája (a grafika mellett) - [link] - Emiatt _szerintem_ megérné várni vele, ha egyébként van más, amivel szívesen játszanál (helyette) most, ps3-on (kérdés persze, hogy mikor vennél ps4/5-öt?).

Last Guardiannal pedig legjobb lenne, ha ps5-ig várnál, minősíthetetlen az fps még ps4pro-n is.

ICO-t viszont nyomhatod ps3on, abból az a legjobb változat tudtommal.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78869) MPM


MPM
tag

Köszi mindenkinek a választ! Szerintem végigtolom mindkettőt, a TLG-t meg később.

#78868 arty: Hát a PS5 az még jó messze van, 3-at is csak most sikerült beszerezni :DDD De most jobban belegondoltam, és valószínűleg PS4-em nem is lesz, de a generáció végén veszek egy 5-öt, mivel az úgyis visszafelé kompatibilis. Szóval ezért a TLG-t most kihagyom, de ráér, elvagyok én addig még jó sok régi játékkal.

(#78870) Rony949 válasza MPM (#78869) üzenetére


Rony949
őstag

Ja, a PS5 létezése miatt már nagyon nem is éri meg PS4-et venni.

Én is ezt tervezem. Veszek a nyáron egy PS3-at, később (talán jövőre) pedig jöhet a PS5.

(#78871) tboy93


tboy93
nagyúr

Mennyire kell attol tartani hekkelt ps3 konzol eseteben, hogy bannoljak az ember accountjat? Vissza lehet állítani gyari allapotba a moddolt gepeket? Vagy mar az sem szamit, mert a Sony tud rola hogy mokolt volt az adott gep? Azert kerdem, mert a piac fele moddolt gepekbol all...

(#78872) A`rpi válasza tboy93 (#78871) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Rövid időre voltam fenn hekkelt géppel a PSN fiókommal, nem volt gond utána, mondjuk én "nem buktam le" szerintem ha észreveszik akkor a PSN account-ot biztos tiltják.

Visszaállítás jó kérdés, ebben nem vagyok jártas, mármint, mi történik ha a gépet bannolták, és valamilyen módon visszaállítják azt.

Egyébként, ha jól tudom, minden gond és probléma nélkül lehet frissíteni CFW-ről OFW-re, de ennek se vagyok a "mestere". :)

(#78873) tboy93 válasza A`rpi (#78872) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat akkor a bekesseg kedveert jobb erintetlen gepet venni :)

(#78874) arty válasza tboy93 (#78871) üzenetére


arty
veterán

Nincs nyilvános adat arról, hogy milyen arányban bannol a sony :DDD
Számítsd 100%-os banra, akkor nem érhet meglepetés!

A gyári állapot visszaállítható, DE....
- használt gépet veszel, nem tudhatod volt-e moddolva (modhoz nem kell szétszedni)
- hogy járt-e vele online és a sony esetleg már "flagelte"-e a gépet (későbbi ban-ra)
- hogy a hdd-n nem maradt-e korábbról warez (ezt mondjuk pécén megoldhatod: törlöd a particiot, esetleg formázod - a ps majd ugyis ujra formázza és akkor ez tiszta lappal indul)
- sajnos a ps3 belső flashmemóriájában is van egy fájlrendszer, fájlokkal, registryvel (beállítások adatbázisa), ami a modolás idején változtatva lehetett.... és azt a system restore nem tudja visszaállítani eredeti állapotába (viszont sok géptípuson ez a "flash" ez valójában a hdd-n van, amit pécében formázva mégiscsak lehet törölni -> [link] - tehát a NOR flash-es konzolokon törölhető a registry, ha pécében formázod a hdd-t - NAND és emmc esetén nem)

A lényeg: ma nem lehetsz biztos abban, hogy egy használt konzol nem volt-e előtte módosítva. Lutri, ha nem ismerőstől veszed. És ez nagy baj, ha sony téged bannol, mehetsz a sóhivatalba reklamálni... :( (bár a kockázat nagyon kicsit, én ezt a kicsit se szívesen vállalnám...)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78875) tboy93 válasza arty (#78874) üzenetére


tboy93
nagyúr

Értem, ez bem bíztató. Nyilvan en sem vallalnam, ha mar van egy accountom 100+ jatekkal.

(#78876) A`rpi válasza tboy93 (#78875) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

...Azért túlaggódni sem kell. :N

Én amit kérni szoktam PS3 vásárlásakor,
(no nem mintha ez napi probléma lenne, mert több éve megvan a gépem.)

-Legyen naprakész OFW a gépen
-Egy PSN fiókkal jelenez be, egy demót tölts le a Store-ból.
-Egy lemezes játékot telepíts fel, játssz vele (ha van)
-Wifi, és a DS3 (kezelőszervezet nézd át) működjön (vezeték nélkül.)
-HDMI csatlakozót működés közben mozgasd meg (PS3-mon) ilyenkor nem szabadna elmennie a képnek.

[ Szerkesztve ]

(#78877) tboy93


tboy93
nagyúr

Van esetleg valaki, aki priviben rá tud nekem nézni egy PS3 hirdetésre? Megéri-e, mik lehetnek a buktatói, ilyesmi :))

(#78878) tboy93 válasza A`rpi (#78876) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszi :R

(#78880) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! A PS5 DualSense tényleg működik a PS3-al wireless?

[ Szerkesztve ]

(#78881) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok!

15 évvel megkésve, de beléptem a klubba, vásároltam egy 2013-as karcmentes 500GB-os Super Slim modellt, 2db újszerű DS3-al, 6 játékkal (az egyiken van egy mini karc, a többi lemez karcmentes :Y) , potom pénzért. Első tulaj, nagyon vigyázott a cuccra.

Van néhány kérdésem:

- RDR1, KillZone, God of War, Resistance széria érdekel így első sorban, szóval azok amik nincsenek PS4/5-re. Ezekből milyen verziót ajánlott venni? GoW-ból pl. van egy rakat féle kollekció, azt se tudom melyik a fő széria része, melyik nem.

- Bontatlan a gép, szerintetek érdemes lenni szétszedni/szétszedetni kitakarítani, újrapasztázni vagy még hagyhatom így ahogy van? Nem tűnik hangosnak. Egyedül az olvasásnál ad ki fura hangokat, legalábbis a PS5-höz képest.

- Van a fiókban egy 120-as SSD, van értelme kicserélni az 500-as HDD-t? Nem nagyon tervezek a storeból vásárolni, a használt piac nagyon jónak tűnik és amúgy sem tudom még hogy meddig marad a gép. (PS5-ben meg nincs BC khmm Sony...)

- Vertical standet itthon kapok még valahol?

- Charging stationből milyet érdemes/honnan?

- DS3 szészedése mennyire macerás? Kitakarítanám őket, az éléből nem tudom szerintem másképp kiszedni a koszt.

(#78882) A`rpi válasza tboy93 (#78881) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"- RDR1, KillZone, God of War, Resistance széria érdekel így első sorban, szóval azok amik nincsenek PS4/5-re. Ezekből milyen verziót ajánlott venni?"

Én mindenből a "legolcsóbbat" venném, nincs olyan extra tartalom amiért érdemes lenne felárat fizetni, talán RDR GOTY. Valószínűleg, kölcsön tudom adni, "digitálisan" megvan, ha érdekel, írj rám.




"GoW-ból pl. van egy rakat féle kollekció, azt se tudom melyik a fő széria része, melyik nem."

Érdemes minden részt megvenni, GOW szériából, én legalább is annó így tettem.

Az egyik kollekcióban az első és a második rész található, a másik kollekcióban kettő PSP-s verzió, utóbbiak rövidebbek játékidőben, ettől függetlenül élvezetes volt számomra.

GOW 3 pedig önálló cím, eredetileg ez jelent meg PS3-ra.

Történet szempontjából ha jól rémlik így épül fel:
(Megjelenési dátumok ettől eltérőek.)

God of War: Chains of Olympus
God of War
God of War: Ghost of Sparta
God of War II
God of War III


- Bontatlan a gép, szerintetek érdemes lenni szétszedni/szétszedetni kitakarítani, újrapasztázni vagy még hagyhatom így ahogy van? Nem tűnik hangosnak.

Szerintem felesleges, amíg halk a működés, felesleges hozzányúlni.

" Egyedül az olvasásnál ad ki fura hangokat, legalábbis a PS5-höz képest."

Ez normális, hangosak működés közben.
"- Van a fiókban egy 120-as SSD, van értelme kicserélni az 500-as HDD-t? Nem nagyon tervezek a storeból vásárolni,"
Ha nem vásárolsz a Store-ból felesleges cserélni a lemezes játékok viszonylag keveset telepítenek a PS3 háttértárjára.

" DS3 szészedése mennyire macerás? Kitakarítanám őket, az éléből nem tudom szerintem másképp kiszedni a koszt."

Gyakorlással és türelemmel menni fog, első alkalommal ilyen könnyen nem fog szétjönni, mint ahogy a videóban a srácnak.


(#78883) tboy93 válasza A`rpi (#78882) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszönöm az infókat! :R

"Valószínűleg, kölcsön tudom adni"

Megpróbálom beszerezni jóárasítva, ha nem találok jót-olcsót, akkor köszi a lehetőséget, lehet jelentkezem.

God of War: Ascension meg a legelső ugye? Ahogy néztem a GoW széria azért tartja rendesen az árát, a collection part1-2-ért szép summákat kérnek (ha akad egyáltalán).

"Ez normális, hangosak működés közben."

Akkor jó, csak fura hogy elnyomja a TV hangját :D Mondom akkor bedugom a Sony Platinum fülesemet. Na azzal meg nem kompatibilis a PS3 :(

Egyenlőre akkor nem bolygatom a gépet, hagyom így ahogy van.

Egyébként meglepően használható még a gép, jobb mint amire számítottam. A letöltés és a telepítés nem túl gyors, de a GTA5 és a Heavy Rain is kielégítően futott. A LEGO Jurassic World DEMO-nál volt egyedül fura képernyő jelenség, néha mintha megtört volna a kép egy-egy pillanatra. Más játéknál nem volt ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#78884) A`rpi válasza tboy93 (#78883) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

God of War: Ascension?, ja igen, azt el is felejtetem, zseniális játék az is! :)

GTA5 gyakorlatilag a csúcsa, a multiplatform játékoknak egészen biztos, és az exkluzív tartalmakkal is felveszi a versenyt, én amikor először megláttam, nem akartam elhinni, hogy ezt sikerült kihozni ebből a konzolból.

Van egyébként még jó néhány olyan exkluzív, ami nagyon szép, és szépen is fut a gépen, Uncharted széria, mondjuk, ha van PS4, lehet érdemesebb ott kipörgetni.

(#78885) arty válasza tboy93 (#78881) üzenetére


arty
veterán

grat, ügyes zsákmány :)

én lehet betenném az SSD-t.... 120GB is elég, ha eredeti játékokkal nyomod és kevés a PSN-es tartalmad... és picit pörgősebb a ps3 felülete, érzetre. mer' egyébként mi másba teszed be a 120as satás ssd-t? :) (persze így lesz egy 500as HDD-t a polcon, arra meg backupolgasd az eszközeid :D (pl a ps3-at is :D )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78886) tboy93 válasza A`rpi (#78884) üzenetére


tboy93
nagyúr

PS5 van, Uncharted széria megvolt, Lost Legacy is :K Meg TLoU remaster is megvolt, Heavy Rain is. Beyond-ot majd végignyomom PS3-on, azt meg is kaptam a konzolhoz.

A GTA5-ön nagyon meglepődtem, majdhogy úgy néz ki mint PS4-en...

[ Szerkesztve ]

(#78887) tboy93 válasza arty (#78885) üzenetére


tboy93
nagyúr

PS3-at miért kell backupolni? Van PS Plusom, gondolom a PS3 is szinkronizálja a mentéseket nem?

[ Szerkesztve ]

(#78888) arty válasza tboy93 (#78887) üzenetére


arty
veterán

de, az akkor nem téma :)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78889) tboy93


tboy93
nagyúr

Szerváltam egy RDR-t ismerőstől egy ezresért, viszont a tok sarka picit törött. Honnét érdemes tokot szerválni? (borító nem kell)

(#78890) tboy93 válasza tboy93 (#78889) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ahogy latom, a legegyszerűbb ha veszek valakitol egy 500Ft-os jatekot, annal olcsobban tok sincs sehol.

(#78891) vargalex válasza tboy93 (#78890) üzenetére


vargalex
félisten

Itt van kicsit olcsóbban is.

Alex

(#78892) tboy93 válasza vargalex (#78891) üzenetére


tboy93
nagyúr

:R

Napokban szerzek Killzone 2-3-at, de az első rész PS3-ra kiadott változatát sehol sem lelem. Ez ennyire ritka?

szerk: úgy látom igen, még ebayen se sok van

PS3 store még valahogy elérhető PC-ről?

[ Szerkesztve ]

(#78893) tboy93


tboy93
nagyúr

Sima BT fülhallgatót tudok csatlakoztatni PS3-hoz? Telefonnal szoktam használni, nincs külön dongle hozzá.

(#78894) EmThor válasza tboy93 (#78892) üzenetére


EmThor
addikt

Ezen gondolkodok én is, god of war ascension-nel ha szeretnék játszani, ezert kell egy ps3 valahonnan. Viszont magyar store-bol nem tudom ezeket, meg motorstorm 3 pl meg lehet e venni vagy külföldi store-al kell trükközni?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#78895) A`rpi válasza tboy93 (#78893) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sima BT fülhallgatót tudok csatlakoztatni PS3-hoz? Telefonnal szoktam használni, nincs külön dongle hozzá."

Csak a hivatalos dedikált PS3 / PS4-hez készült cuccok működnek normálisan.

Mezei BT eszközökkel maximum a chat megoldható, a játék hangot nem küldi ki.

(#78896) A`rpi válasza EmThor (#78894) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Ezen gondolkodok én is, god of war ascension-nel ha szeretnék játszani, ezert kell egy ps3 valahonnan. Viszont magyar store-bol nem tudom ezeket, meg motorstorm 3 pl meg lehet e venni vagy külföldi store-al kell trükközni?"

Igen, jó alternatíva regisztrálni másik régiójú PSN fiókot, PS3-mas Store kínálat csak PS3 rendszere alól elérhető, PC-ről nem.

[ Szerkesztve ]

(#78897) tboy93 válasza A`rpi (#78895) üzenetére


tboy93
nagyúr

Gondolom akkor a ds4, meg a dualsense se hasznalhato jacken keresztül :F

(#78898) arty válasza tboy93 (#78892) üzenetére


arty
veterán

KZ1 digitálisan is elérhető, bár nem tudom h magyar store-ból megy-e... (de nincs psn accod? miért nem nézed meg? ;) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78899) tboy93 válasza arty (#78898) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elvileg elérhető digit, de jó lett volna lemezesen.

(#78900) arty válasza tboy93 (#78899) üzenetére


arty
veterán

jah, nekem is kéne a gyűjteménybe/polcra, de annyira ócska játék egyébként, hogy a lemezes felárat képtelen lennék kiadni érte :D

esetleg a ps2 verzió nem opció? gyűjteménybe az/úgy is jó :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.