Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78801) Viktor77 válasza fausto (#78800) üzenetére


Viktor77
titán

Szóval, ugyanarról.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78802) fausto válasza Viktor77 (#78801) üzenetére


fausto
addikt

Én úgy látom, hogy csak találgatások, meg tippelgetések mentek, de oké, legyen igazad

(#78803) Viktor77 válasza fausto (#78802) üzenetére


Viktor77
titán

A cikkből, fentebb:

"PSP’s and PS3’s stores are to be closed on July 2, while the PS Vita store will stay open until August 27. After those dates, you will no longer be able to purchase digital copies of games or DLC for any of the Sony consoles mentioned above."

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78804) vargalex válasza Viktor77 (#78803) üzenetére


vargalex
félisten

Az nem volt egyértelműen leírva, hogy a már birtokolt digitális tartalom továbbra is elérhető marad-e. Többen attól tartottak, hogy esetleg nem... Így ez a része volt találgatás.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#78805) fausto válasza Viktor77 (#78803) üzenetére


fausto
addikt

A cikkből, fentebb:

"According to a source familiar with the situation (verified by TheGamer)"

Én meg így kezdtem: "most már hivatalos"
Így remélem érzed a különbséget

(#78806) Viktor77 válasza fausto (#78805) üzenetére


Viktor77
titán

Szóval, megtudtuk amit eddig is tudtunk. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78807) fausto válasza Viktor77 (#78806) üzenetére


fausto
addikt

Kérlek írd meg, hogy a linkelt cikkből hol derül ki, mi lesz a megvásárolt tartalmakkal, köszi

[ Szerkesztve ]

(#78808) arty


arty
veterán

Szomorú nap ez a mai.

Összeraktam 2 listát, hogy mit vennék meg még zárás előtt... 20k vs 100k érték, ráadásul a magyar store-ban csomó minden nem is elérhető. 20k-t tuti elköltök, többet nem szívesen, mert ezek 1-2 éven belül képesek és lelövik az egészet allecuzammen :(

Ami gond: nincs rendes library a mai napig, a letöltési előzmények lassu és körülményes. Hányinger, hogy a digit jobb a sonynak, de egy steam library szerű nézetet gyakorlatilag lassan 15 éve képtelenek összerakni. Persze ez az MS-nek se megy, de náluk látok kísérletezgetést.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78809) Elims válasza arty (#78808) üzenetére


Elims
veterán

Amiket összeírtál mindenképp csak a store-ban lehet megvenni?
Ha igen,írj egy-két címet,hátha érdekelne engem is és még nincs meg.
Bár már nem szivesen költenék erre a gépre,van hozzá kb.40 lemezes játékom,fagyi,kamera+sok store-os játék,jópárat még ki sem próbáltam.

(#78810) vm93hun


vm93hun
aktív tag

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#78811) arty válasza Elims (#78809) üzenetére


arty
veterán

Sajnos igen.

Fast Draw Showdown (3k)
Mad Dog McCree 1-2 (2.5k az első, a második csak USA store)
Sports Champions 1-2 (USA store-ban 5$, ez olcsóbb mint a lemezes... itthon 3k/db :( )
Bang Bang Racing (3k asszem, bár ezt pécén végigtoltam, de kell konzolra is :) )

Többi az accom kosarában van, nem ugranak be, van pár minis, ps1 és pcengine cím is, 3-6$/db :D végigszaladtam a teljes games szekción az USA sztórban...

Ami esetleg érdekelhet "valakit":
- Mortal Kombat Arcade Kollection (USA/UK)
- Daytona USA (USA/UK)
- Sega Rally Online Arcade (HK/JPN)
- HD: DOA2 Hardcore (USA/JPN)
- HD: Tekken 5 Dark Resurrection (?)
- HD: Galaxy Force II (JPN)
- HD: Dynamite Deka (Die Hard Arcade) (JPN)
- Contra Uprising (?)
- Gradius 5 (USA)
- Dragon's Crown (?)
- Darkstalkers játékok (PS1, ill HD "remazter")
- Dungeons & dragons shadow over mystara (oké, japánban van belőle lemezes vagyonokért...)
- The House of the Dead 3 és 4 (ezek később tuti kincsek lesznek)
- Resident Evil Chronicles HD (csak jpn van lemezes)
- Street Fighter II HD Remix (?)
- Street Fighter III: 3rd Strike (?)
- Castlevania Harmony of Despair (UK/USA ajánlott, itthon nincs DLC, ha kellene!)

Nálam abszolut a fénypisztolyos lövöldözés a ps3 "hungarikuma", ill. sok mára letűnt árkád széria... :) Csomo mindent illegálban is kb lehetetlen beszerválni, szóval lesz nagy baj, ahogy a ps3 megy a levesbe.

De én is szívesen venném más ajánlatait, mert TUTI lesz, ami után megszakad a szívem júli2 után :( Nekem mostanra abszolut

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78812) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Le akarom vezetni az e-mail keltette csalódottságot az ügyfélszolgálaton. Ide lehet írni nekik? support@hu.playstation.com

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#78813) Viktor77 válasza HaJózsi (#78812) üzenetére


Viktor77
titán

Csóri ügyfélszolgálatos mit tehet az egészről?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#78814) Elims válasza arty (#78811) üzenetére


Elims
veterán

Sport champions megvan,mortal kombat szintén (egyszer az amerikai store-ban vmi 2-3$ volt),dragons crown,the house of the dead szintén (magyar store-ban volt akciós,kispisztollyal jó volt).
Érdekelne a daytona (ha a sega saturn-os daytona,nagyon szerettem saturn-on) és a street fighter.Megnézem lemezen,ha megvan azon akkor az lesz.
A sega rally is érdekelne,de a címe után gondolom online játék,így az is kilőve.
De köszi,ami érdekel,beszerzem. :R

A ps app-ban nem tudom megnézni a ps3 játékaimat. :-/ Még ajánlani sem nagyon tudok,nem sokra emlékszem.
Talán a bioshock (igaz én nem szeretem a fps-t,de ezt szeretném vmikor végigvinni ps3-on,nagypuskával,fagyival,navi joy-jal (emiatt a játék miatt vettem meg azt a kisebb fagyit),tomb raider definitive edition,mafia,diablo.
Ps4-re is megvannak,de ha ps3-ra van vmelyik store-ban jó áron akkor megérheti.

Volt két ismeretlen cím a felsorolásodban,azokra ránézek..

HaJózsi: Igen,az az email cím.

(#78815) Bogyi007 válasza arty (#78811) üzenetére


Bogyi007
veterán

A Cenex oldalán nézz körül lemezes játékokért.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#78816) arty válasza Elims (#78814) üzenetére


arty
veterán

A daytona az árkád cab-es daytona, aminek egy gyengécske adaptációjával játszottál saturnon. Ez 60fps, szélesvásznu, 720p-s, mai napig működő multival, ranglistákkal, trófeákkal, kormánytámogatással. Szerintem "kötelező".

A Sega rally online arcade a Sega Rally 3 játéktermi változatának konzolváltozata. Offline játszható, bajnokság, unlockok, time trial, splitscreen, 30fps, 720p, stb. Mai napig működő online multi és leaderboardok :) (6. vagyok a világranglistán a teljes bajnokság idejét tekintve). Már csak az említett ázsiai storekban elérhető, máshonnan leszedték a lejárt autó-licenszek miatt. Szerintem ez is kötelező.

És anno volt még az Outrun online arcade, ami már semelyik storeban nem elérhető. Ez a klasszik Sega hármasfogat....

Street fighter ezen verziója nincs lemezen. Lemezen a street fighter 30th anniversary jött ki, ps4-re, amiben ott van ez a játék is (de ott csak a sima játéktermi változatok, minden extra nélkül!).

Bioshock Inf nekem is listás, szintén a move támogatás miatt. Egyelőre csak kipróbáltam, használható, de én a railshootereket azért sokkal alkalmasabbnak tartom a "fénypisztolyozásra" :) (killzone3, stb ugyanez: játszható, de.... FPS az nem a legjobb zsáner erre)

Bogyi007 - :R

persze ennél azért élvezetesebb itt aprón, vaterán, stb vadászni. Ill vírus előtt konzolboltok lokális kínálatát is imádtam túrni :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78817) Elims válasza arty (#78816) üzenetére


Elims
veterán

:R :R :R

(#78818) Bogyi007 válasza arty (#78816) üzenetére


Bogyi007
veterán

Van a Cenexnek két városban is üzlete, csakhát most oda bejutni nem lehet..

Szegeden vagy az egyik, ott találtam pár jó áras Ps3 Move játékot...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#78819) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miután a nyáron leállítják a store-t, hogy a játékok szerverei meddig fognak elérhetőek maradni PS3-on?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#78820) vargalex válasza Brucehun (#78819) üzenetére


vargalex
félisten

Ezt nem lehet tudni. Hiszen most is vannak olyan játékok (még PS4-es is), aminek már nem elérhetőek a szerverei.

Alex

(#78821) razor03


razor03
aktív tag

Szerintetek ha leállt a psn a patch-ek le fognak még jönni? Vagy jobb ha gyorsan feltelepítek mindent amivel játszanék majd a jövőben...

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#78822) vargalex válasza razor03 (#78821) üzenetére


vargalex
félisten

Miért ne jönne? Minden digitális tartalom elérhető lesz, csak a vásárlási lehetőség szűnik meg.

Alex

(#78823) BeerBier


BeerBier
senior tag

Üdv Urak!
Olyan kérdésem lenne hogy létezik e olyan program ami mobiltelefon képét/hangját tudja tükrözni ps3 ra?
Vagy ilyenről ne is álmodjak?

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#78824) Rony949 válasza BeerBier (#78823) üzenetére


Rony949
őstag

Szerintem jobban jársz egy TV-vel. A mai TV-ken ezt meg tudod csinálni.

(#78825) BeerBier válasza Rony949 (#78824) üzenetére


BeerBier
senior tag

Köszi, de nem terveztem új tv t venni mostanában, inkább veszek egy okositó kütyüt hozzá :R

Olyan vagyok mint egy hal....fejem is van,de a farkam irányit

(#78826) perge666


perge666
veterán

Jó estét.

Ma beüzemeltem az egyik PS3-at mondom játszok egy kis GTA V-t rajta.
Rendszerfrissítés után indítom,mondom nyomok egy kis multit,de 2 lépcsős azonosítást kért amit rühellek,és PS4-en tudnám legegyszerűbben kikapcsolni,de ahhoz vissza kellene kötnöm a PS3 helyére utána meg vissza....

Gondoltam megkérdezem a procedúra előtt hogy egyáltalán PS3-on megy még az online móka vagy már lelőtték a szervereket?
Ma sztorizgattam meg unokaöcsém bolyongott össze-vissza,de holnap nyomulnék online is kicsit ha van még....

(#78827) Brucehun válasza perge666 (#78826) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Működik persze, én tegnap voltam fent multiban. Nálam meg az account-nál vacakolt valamit a psnetwork, mert 5 napig nem voltam fent. Azt tegnap reggel meg nem tudtam bejelentkezni, mert zárolva lett a fiókom, azt csak a jelszó megváltoztatás oldotta meg a dolgot.

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#78828) perge666 válasza Brucehun (#78827) üzenetére


perge666
veterán

Köszönöm a gyors választ. :R
Akkor holnap kicsit szórakozok vele online.

(#78829) arty válasza perge666 (#78826) üzenetére


arty
veterán

de ps3-ra 2factoros auth esetén kell generálnod egy device jelszót és azt beírni (és elmenteni) - így többet nem lesz vele gond :)

itt: [link]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78830) perge666 válasza arty (#78829) üzenetére


perge666
veterán

Köszi a segítséget. :R

(#78831) zolee1984


zolee1984
senior tag

Sziasztok.
A PS3 kontroller mindig ki be kapcsol és ha áram alatt van a gép azt is bekapcsolja.
Mi lehet ennek az oka?
Esetleg szét kéne szedni kitakarítani?
Vagy a gomb mikrokapcsolója halhatott meg?

üdv Zoli

(#78832) arty válasza zolee1984 (#78831) üzenetére


arty
veterán

szerintem a home/ps gomb a leggyanusabb, igen... :)
de lehet h az elektronika hibás....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78833) zolee1984 válasza arty (#78832) üzenetére


zolee1984
senior tag

Nagyon örülök neki.
Na de hátha javítható.
Köszi a segítséget.

üdv Zoli

(#78834) shaddam


shaddam
aktív tag

A psp-s god of warok ps3 újrakiadását vettem én meg egyenlőre (lehet vitára is berántom)
Move játékokon gondolkodom. Sorcery, house of the dead részek megvannak. Van még valami említésre méltó?
Dante's infernót (bár van lemezes) ajánlom akinek kimaradt meg a vice city, liberty city stories-t

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#78835) shaddam


shaddam
aktív tag

Nem zár be a bolt

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#78836) tboy93 válasza shaddam (#78835) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kérdés, hogy ez mennyi plusz időt jelent. 1 év? 5 év? 10?

(#78837) vm93hun válasza shaddam (#78835) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Troll on: majd mindjárt letörlik a bejegyzést a blogról, mondván, hogy "Nincs itt semmi látnivaló, bezár a bazár, ahogy azt korábban közöltük!" ;]
Még mindig troll on: Super egy hír, és most akkor kérjük szépen vissza a régi webes Store-t, ahol legalább végig tudom tallózni, hogy az itteni kínálatban mi van illetve mi nincs!

Troll off: az eddig is borítékolható volt hogy nagy visszhangja lesz a dolognak, de erre a lépésre még én sem számítottam. Ez a generáció bőven többet nyújtott annál mint az előtte levő és emiatt még nem érett meg a teljes kukázásra, hiába jár már az életciklusa legvégén.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#78838) Callme válasza shaddam (#78835) üzenetére


Callme
tag

Ezazz! Akkor nem kell júniusban felvásárolnom a fél ps3 store-t az elmaradt játékok miatt. Kösz Sony :)
(Bár ez szerintem egy jó kis beijesztés volt, hogy megdobják az eladások számát, de legalább marad a store továbbra is)

PSN ID: CallmeEighty8

(#78839) Elims válasza Callme (#78838) üzenetére


Elims
veterán

Vagy ez lett volna az első lépés a teljes bezárás felé.
Így van,a lényeg,hogy minden marad.

(#78840) arty válasza shaddam (#78835) üzenetére


arty
veterán

részben oké, de van jópár cucc, aminek az árát alakítani kellene, ha már sale egyáltalán nincs :(

és a DRM probléma is továbbra is fennáll - előbb utóbb vége a ps3 storenak, aztán majd a letöltéseknek is és aztán egyszercsak lemerül az alaplapi órát tápláló elem.... és akkor a ps3 hddjén őrizgetett érték, sima értéktelen egyesek és nullák halmazává válik.

mindegy a végkimenetel, hogy most átmenetileg marad a store, a sony hozzáállása ismerté vált :( (és a DRM minősíthetetlen, ps4-en állítólag a lemezes cuccok se indulnak majd el többé...)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78841) tboy93 válasza arty (#78840) üzenetére


tboy93
nagyúr

Néztem róla videót, jelen pillanatban iaz igaz hogy:

Ha PS4-en lemerül az alaplapi elem és csere után nem tudja hitelesíteni magát a PS4 (pl. nincs internet) akkor nem játszik le lemezes játékot sem.

Szóval ha a Sony megszünteti majd a PS4 supportját, ergo levágja a "hálózatról", akkor lehet belőle probléma. Azt azért hozzátenném, hogy ha ezt tudja az ember, akkor még mindig cserélhet gyorsban egy elemet ami a következő 15 évre megoldás. Illetve PS4-nél ezt nem érzem olyan nagy problémának, mivel PS5-nél ott a teljes backward compatibility.

PS3-nál sokkal nagyobb szívás ez.

(#78842) A`rpi válasza arty (#78840) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kvázi még "támogatott" a rendszer, elemet pedig lehet cserélni akár elővigyázatosságból is, egyelőre, hála Istennek az aranytojást tojó tyúkot (PS3 Store) nem vágja le a Sony, szóval szerintem egyelőre no para. :)

(#78843) arty


arty
veterán

persze, az elemcsere megoldja a problémát, DE igen nagy az esély, hogy az "új" elem nem lesz olyan tartós, mint az első (nem tudom miért van ez, de kb "mindennél" észrevettem a jelenséget :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78844) vargalex válasza arty (#78843) üzenetére


vargalex
félisten

Nem biztos, hogy jól értem. De mintha a PS3 videóban arról lenne szó (és én is ezt tippelem), hogy ha a dátum nem jó, akkor tekinti korruptnak az adatot (nyilván ellenőrzi, hogy későbbi-e a dátum, mint az éppen aktuális). Azaz lehet, hogy net és óra szinkron hiányában egy manuális dátum állítás megoldja...

Alex

(#78845) tboy93 válasza vargalex (#78844) üzenetére


tboy93
nagyúr

Néztem a problémáról videót, PS4 esetében nem oldotta meg.

(#78846) arty válasza vargalex (#78844) üzenetére


arty
veterán

ha lenne egy épp szétszedett ps3-am, megnézném, mert érdekel, de nincs (hackaday-en azt írta valaki egy hsz-ben, hogy nem oldja meg, de már nem emlékszem miért - talán mert bootnál van ellenérzés, amikor BIZTOSAN rossz a dátum-idő a rossz elem mellett?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78847) vargalex válasza arty (#78846) üzenetére


vargalex
félisten

Ha egyszer beállítod a dátumot, kikapcsolod a gépet, de nem áramtalanítod, akkor már boot-nál is jó kell legyen a dátum...

Alex

(#78848) arty válasza vargalex (#78847) üzenetére


arty
veterán

az oké, de amikor egy kedden végleg feladja a battery, majd szerdán bekapcsolom a gépet.... PAFF a licenszeknek :( és utána már hiába nyomok elemcserét, állítom be a perfekt dátumot OFFLINE.... a szétvágott licensz nem áll vissza (OFFLINE!) - ahoz kellenek a sony szerverei.... :(

természetesen, ha ez a gond nem is lenne, akkor sem bírja a végtelenségig minden ps3hw, szóval előbb utóbb elbukja az ember a digitális "javait" :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78849) tboy93 válasza arty (#78848) üzenetére


tboy93
nagyúr

Bízzunk benne, hogy egyszer majd a Sony megoldja a PS3 játékok futtatását az aktuális PS generáción.

(#78850) arty válasza tboy93 (#78849) üzenetére


arty
veterán

reménytelen :)

a mostani ryzen alapu ps5 100% alkalmas lett volna a ps3-at szoftveresen emulálni... de minek? hogy utána ne tudják eladni a remaztereket, remakeket? hogy ne az aktuális hype-játékba öld az időd és pénzed, hanem a már polcon levő ps3as kedvencedbe?

ilyen gáláns ajánlatra akkor kell áldozni egy cégnek, ha a vásárlóik kellően kritikusak a céggel (finoman fogalmazva :D ), ha a termékük EGYÉBKÉNT nem elég vonzó, stb. amikor a sony ps5ből nem képes eleget gyártani, amikor az emberek minden szemétségük ellenére is SZERETIK a sonyt, akkor ilyen jófejségekre nem "szorulnak rá"...

szerintem a playstation olyan erős brand most, ha a ps4-et se támogatta volna a ps5, akkor is ugyan ennyire beszerezhetetlen/vágyott termék volna (és erre volt is esély, ha megnézzük a korábbi sony kommunikációt!), a juzerek pedig pont ennyire hypolnák a céget :) (ehez persze kellett az is, hogy az MS az elmúlt 8 évben ennyire maga ellen, az xbox KONZOL ellen dolgozzon...)

azt el tudom képzelni, hogy a psnow egyszer stratégiai termékké válHAT és akkor azon megjelenhet egy jónagy adag ps3 cím. de ez is nagyon csak TALÁN, inkább ellene fogadnék :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.