Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77151) A`rpi válasza viking19 (#77149) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziaztok,

PS+ super slim 12 gb-t találtam használtan. Mit ellenőrizzek tesztelésnél?
-Egy BlueRay film lejátszása.
-Játék elindítás.
-Joy gombjai karjai.
-HDMI csaatlakozóü óvatos mozgatása.

Egyéb ötlet? Mennyire szabad hangosnak lennie az olvasónak és a gépnek?

Jól gondolom, hogy beépítőkerettel bármilyen 2,5" HDD belemegy. Van egy 500-as WD black-em."

[link]

(#77152) BOBAKILL válasza viking19 (#77149) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A hűtése aktív úgyhogy egy alap zúgás mindig lesz. A br olvasó ami kritikusabb ha rossz. Ha furan kerreg akkor lehet gázos.

(#77153) nomic


nomic
aktív tag

Sziasztok!

Red Dead Redemptionnak elég rossz a framerateja (ugrál, és kb. 20 fps lehet az átlag) Ennyire optimalizálatlan vagy nálam van a hiba?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#77154) eeXaa válasza nomic (#77153) üzenetére


eeXaa
addikt

...sajnos a ps3 verzio botrányosan rossz... nem nállad a hiba....

(#77155) erahurka válasza eeXaa (#77154) üzenetére


erahurka
félisten

Főleg néhány év PS4-ezés után, ahol még a rosszul futó játékok is folyamatosabbak valahogy mint a PS3-on hasonlóan futó Red Dead Redemption. De bele lehet szokni azért.

(#77156) eeXaa válasza erahurka (#77155) üzenetére


eeXaa
addikt

...én kb 2 hónapja toltam végig xo-n. azon tökéletes volt.

(#77157) erahurka válasza eeXaa (#77156) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen meglepő hogy egy következő generációs konzolon jobban fut :U

(#77158) eeXaa válasza erahurka (#77157) üzenetére


eeXaa
addikt

360-on is tökéletesen fut. azért játszottam one-on hogy tudjak klippet screen shoot-ot csinálni.....
sajnos a ps3 akkori "új" architektúrája nem tette lehetővé a megfelelő optimációt... a felbontás sem éri el a 720p-t stb. stb.

[ Szerkesztve ]

(#77159) erahurka válasza eeXaa (#77158) üzenetére


erahurka
félisten

Már hogy ne tette volna lehetővé? :F Csak tovább tartott volna a fejlesztés, és így drágább lett volna.

(#77160) eeXaa válasza erahurka (#77159) üzenetére


eeXaa
addikt

bocs de nem akartam 2 "akkor"-t a mondatba rakni... gondolom volt egy launch date amire kész kellett lenni, utána meg szart rá a sony hogy javítsák.

(#77161) Kleroo


Kleroo
veterán

Sziasztok!

Kontroller kérdés: Tönkre lehet tenni az akksi részét?

Tünet: Van 3 kontrollerem. lemerültek, zsupsz feldugtam tölteni gépről, ok működött mind. Aztán kövi lemerülésnél nem volt más megoldás, kerestem egy random usb töltőt. Ami egy régi motorola teló töltője volt. A 3ból csak 1et töltött fel. Viszont azóta az a 2 már semmivel nem tölt. volt reset, akksi ki-be, minden, kampec. PSre dugva működik, de nem tölt, akksit nem mutat.
mi a franc történehetett? Van ilyesmi bug? Nem hiszem el h 2 különböző életkorú joy pont 1napon megy tönkre ugyanúgy. viszont ha a töltő főzte meg az akksit, akkor a 3.-at is meg kellett volna. Ötlet/tipp?

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#77162) A`rpi válasza Kleroo (#77161) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok!

Kontroller kérdés: Tönkre lehet tenni az akksi részét?

Tünet: Van 3 kontrollerem. lemerültek, zsupsz feldugtam tölteni gépről, ok működött mind. Aztán kövi lemerülésnél nem volt más megoldás, kerestem egy random usb töltőt. Ami egy régi motorola teló töltője volt. A 3ból csak 1et töltött fel. Viszont azóta az a 2 már semmivel nem tölt. volt reset, akksi ki-be, minden, kampec. PSre dugva működik, de nem tölt, akksit nem mutat.
mi a franc történehetett? Van ilyesmi bug? Nem hiszem el h 2 különböző életkorú joy pont 1napon megy tönkre ugyanúgy. viszont ha a töltő főzte meg az akksit, akkor a 3.-at is meg kellett volna. Ötlet/tipp?"

Érdemes inkább a PS3-mal tölteni, ha mégsem ezzel tennéd, csak 5V kimeneti feszültségű töltőt használj, gyors töltők tönkre tehetik a DS3-mad.

Egyébként ha hosszabb időre nem használod a cuccokat, érdemes teljesen feltöltve eltenni, így az akkumulátorok nem mennek tönkre idő előtt.

Tartósan lemerült akkumulátorok tönkre mehetnek.

Némi utánajárással pótolható, hazai, illetve külföldi forrásból is az akkumulátor.

[ Szerkesztve ]

(#77163) Kleroo válasza A`rpi (#77162) üzenetére


Kleroo
veterán

Update!
Szétszedtem a 3.-at is. Jött egy kis móka:
Átraktam bele egy rosszból az akksit, voila tölt, működik azzal is. akksi vissza az eredeti helyére, voila működik. viszont nem tölt semmiről. Ergó űgy tűnik valami a fesz szabályozó körül mehetett tönkre magában a joyban.
Hisz adatfolyam viszont megy, hisz lemerült akksival, ps-el összekötve ment szépen.

Ahhh... ez sztem epic fail, hogy az usb korszakban rá lehet kötni vmit ami "tönkreteszi". Ez számomra wtf. Vagy ne töltsön és kész, vagy töltsön és hidalja át a user errort. Vagy ha vmi kici ócó kínai fos töltőre raknám ami kicsinálja, ok. De egy 500mA-s random megbízható USB konnektoros töltő ne nyírjon már ki egy origi Sony terméket...

Illetve a 3. joyom full sonynak tűnik de más a bele egy kicsit. Az már A1postfixes a modelno-nél... :)

Ez így mr egy ismert jelenség?

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#77164) Kleroo válasza Kleroo (#77163) üzenetére


Kleroo
veterán

Gyorsan csekkoltam, csak 5V-on tolja az 500mA-t.
Hmmm. akkor mégiscsak vmi SW gebasz lesz, képtelenség h tönkre tehette.

Pedig volt már joy reset is, minden. H árjövök megírom, hasznos info lehet később másnak

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#77165) A`rpi válasza Kleroo (#77164) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Próbáld ki másik kábellel, másik USB porton. Hátha.

(#77166) erahurka válasza Kleroo (#77164) üzenetére


erahurka
félisten

Próbálgasd végig az összes USB portod otthon. Nekem volt idő amikor csak PS3-ról töltött, aztán ment mindenről, legközelebb már csak laptopról, aztán tévéről, végül megint csak PS3-ról volt hajlandó töltést jelezni. Nem tudom hogy sikerült így de tuti nem ez volt a Sony terve :DDD

(#77167) Bogyi007 válasza erahurka (#77166) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem a Ps4 kontim az ami például a Ps4-ről nem de az asztali gépem USB csatijáról bekapcsolt gép mellett hajlandó töltődni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#77168) Kleroo


Kleroo
veterán

Dobpergés: a kábel volt a ludas. Fura, hogy akkor miért töltötte az egyiket, de a lényeg hogy a kábel volt a hunyó. :)
köszi!

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#77169) fankadeli válasza A`rpi (#77105) üzenetére


fankadeli
újonc

sziasztok!

Én végigkövettem, de nem értem az egészet. Néhány hónapja megszűnt a Store, jön ugye a This service duma... Én abban a hitben éltem, hogy végzett a PS 3-mal a Sony. Erre ma küld egy barátom egy képet, hogy ő benn van ps3-on a store-ban. Ez létezik? Online vagyok, de bármit teszek, nem lép be a store-ba. Tud valaki valami hivatalos álláspontot? Köszönöm előre is!

(#77170) Tegla80 válasza fankadeli (#77169) üzenetére


Tegla80
addikt

Probald meg letorolni es ujra felrakni.

Sony® & PlayStation®

(#77171) A`rpi válasza fankadeli (#77169) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Működik a PSN/ Store, most szedtem le több játékot is.

(#77172) fankadeli válasza A`rpi (#77171) üzenetére


fankadeli
újonc

Hm. Azért nem értem a router-es megoldást, mert felmegyek úgy, hogy a telefonom adja a wifit, és onnan sem megy. Valakinek van bármilyen tippje, hogy ez mi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#77173) A`rpi válasza fankadeli (#77172) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"sziasztok!

Én végigkövettem, de nem értem az egészet. Néhány hónapja megszűnt a Store, jön ugye a This service duma... Én abban a hitben éltem, hogy végzett a PS 3-mal a Sony. Erre ma küld egy barátom egy képet, hogy ő benn van ps3-on a store-ban. Ez létezik? Online vagyok, de bármit teszek, nem lép be a store-ba. Tud valaki valami hivatalos álláspontot? Köszönöm előre is!"

"Hm. Azért nem értem a router-es megoldást, mert felmegyek úgy, hogy a telefonom adja a wifit, és onnan sem megy. Valakinek van bármilyen tippje, hogy ez mi lehet?"

Fényképezd le a hibaüzenetet.

Egy próbát megér, ha a Store ikonjára navigálsz, ott háromszög, és kiválasztod a törlést.

(#77174) tyba7


tyba7
tag

Sziasztok. A Beyond: Two Souls PS store-os verzióba benne van a magyar felírat?

(#77175) seniman válasza tyba7 (#77174) üzenetére


seniman
addikt

Igen.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77176) A`rpi válasza tyba7 (#77174) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok. A Beyond: Two Souls PS store-os verzióba benne van a magyar felírat?"

Igen, de a Magyar Store-ból vásárold meg.

(#77177) tyba7 válasza A`rpi (#77176) üzenetére


tyba7
tag

Köszönöm mind a kettőtöknek a válszt. Onnan veszem meg, most akciós.

(#77178) molnartom válasza tyba7 (#77177) üzenetére


molnartom
aktív tag

Én is most húztam be, köszi a tippet!

(#77179) tyba7 válasza molnartom (#77178) üzenetére


tyba7
tag

Szívesen :)

(#77180) nomic


nomic
aktív tag

Sziasztok!

Valami baja van a kontrolleremnek (megint).

1 hónapja kb elvittem szervizbe mert be volt ragadva az X gomb a sok kosztól.

Miután visszakaptam egy ideig jól működött. Mostanában viszont be szokott ragadni egy két gomb amit a kontroller ki-be kapcsolása megold.

De a bal analóg karommal nem tudom mi lehet. Ha lenyomom a kart, valamelyik gomb (van hogy több is) lenyomódik vele együtt. (általában D-padról de van hogy a másik oldalról is.

Például ha Battlefield 3ba elkezdek sprintelni (ami ugye R3 nyomvatartva) akkor vele együtt valamelyik gadgetemre, vagy másodlagos fegyverre átvált.

Mi lehet a baja?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#77181) MasterMark válasza nomic (#77180) üzenetére


MasterMark
titán

Tippre elmozdul benne a nyák.

Ha meg érzésre nem mozog el, akkor valami elektronikai para, és mást is összeérint nem csak azt amit kéne.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#77182) seniman válasza MasterMark (#77181) üzenetére


seniman
addikt

Nem tud elmozdulni,ha nincs rommá törve a belseje.Viszont a nyomásérzékeny fólia tud érdekes dolgokat művelni,érdemes átpucolni,meg a kontaktpontjait is a nyákon,mert egy leheletnyi oxidréteg is meg tudja viccelni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77183) nomic válasza MasterMark (#77181) üzenetére


nomic
aktív tag

Itthon meg tudom valahogy csinálni? (elég béna vagyok ilyen téren, de ha nem nehéz akkor elboldogulok vele)

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#77184) MasterMark válasza nomic (#77183) üzenetére


MasterMark
titán

Azt sem tudjuk mi baja. Amit seniman írt, azt érdemes megpróbálni mindenképp. De inkább bízd olyanra aki szedett már szét dolgokat, és utána össze is rakta. :DDD

Switch Tax

(#77185) bdani94


bdani94
tag

Sziasztok!

A napokban elkezdett olyat a gépezetem hogy nem olvassa be a játékokat...a Zene CD és DVD-ket hibátlanul nem döcög nem akadozik megy minden szépen film rajta...ellenben a játékokat nem olvassa...Kitakarítottam a fejet. De ez nem oldotta meg a gondot..mi lehet a hiba? :\

előre is köszönöm a segítséget

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#77186) A`rpi válasza bdani94 (#77185) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Sziasztok!

A napokban elkezdett olyat a gépezetem hogy nem olvassa be a játékokat...a Zene CD és DVD-ket hibátlanul nem döcög nem akadozik megy minden szépen film rajta...ellenben a játékokat nem olvassa...Kitakarítottam a fejet. De ez nem oldotta meg a gondot..mi lehet a hiba? :\"

Külön van a CD, DVD, és a BD fej, elhasználódhatott szerintem az olvasód. :(

(#77187) bdani94 válasza A`rpi (#77186) üzenetére


bdani94
tag

Szia!
Köszönöm szépen a segítséget.. ennek annyira nem örülök. Mert annyit sajnos nem használtam..gondolom akkor igy teljes olvasó fej csere oldhatja meg az egészet..

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#77188) A`rpi válasza bdani94 (#77187) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Valószínű igen, vidd el szakemberhez, esetleg használd így olvasó nélkül a továbbiakban.

(#77189) bdani94 válasza A`rpi (#77188) üzenetére


bdani94
tag

Az a gond hogy nincs rajta játék ès telepíteni még nem tudom hogy kell.. de majd utána nézek.:) Minden esetre köszönöm szépen:)

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#77190) A`rpi válasza bdani94 (#77189) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"Az a gond hogy nincs rajta játék ès telepíteni még nem tudom hogy kell.. de majd utána nézek.:) Minden esetre köszönöm szépen:)"

PlayStation Store felületén vásárolhatsz játékokat.

[ Szerkesztve ]

(#77191) seniman válasza bdani94 (#77187) üzenetére


seniman
addikt

12 körül van egy lézer az ebayről,vagy próbálj egy sárgaledes hibás gépet szerezni fillérekért,amiből ki lehet bontani.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77192) A`rpi válasza seniman (#77191) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"12 körül van egy lézer az ebayről,vagy próbálj egy sárgaledes hibás gépet szerezni fillérekért,amiből ki lehet bontani."

Nem minden modellben ugyanolyan a fej, és ha még passzol is, ki tudja meddig fog menni.

(#77193) bdani94 válasza A`rpi (#77192) üzenetére


bdani94
tag

igen ez már nekem is megfordult a fejembe hogy veszek egy hibásat és összeépítem de eddig nem sok sikerrel találtam..:\

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#77194) seniman válasza A`rpi (#77192) üzenetére


seniman
addikt

Csak amíg használtan lemezes játékot lassan egy tábla csoki áráért be lehet szerezni,a store-os AA címek közül még most is a 10K-t súrolja.Szólni kéne a Sony-nak,hogy bocs,de eltelt közben vagy tíz év. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77195) A`rpi válasza seniman (#77194) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Tény hogy vannak árak...

(#77196) eeXaa


eeXaa
addikt

ratchet and clank a crack in time-ban vannak tartalmi különbségek a különböző kiadások közt? platinum, essentials, normál?

(#77197) seniman válasza eeXaa (#77196) üzenetére


seniman
addikt

Az essentials ugyanolyan kiadás,mint most PS4-en a Playstation hits széria.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#77198) A`rpi válasza eeXaa (#77196) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

"ratchet and clank a crack in time-ban vannak tartalmi különbségek a különböző kiadások közt? platinum, essentials, normál?"

Nincs tartalmi különbség, csupán a borító másabb.

(#77199) eeXaa válasza seniman (#77197) üzenetére


eeXaa
addikt

...nem vágom azt.. nincs ps4 em.

(#77200) belinho


belinho
senior tag

Sziasztok!

Hoztak nekem egy PS3-at, hogy nézzek már rá.
Nekem PS2 volt, meg inkább PC-ben vagyok otthon. Valami németből szerzett cucc lehet, mert németül van rajta a szöveg.
Bekapcsolás után elindul a betöltés 100%-ig, valami olyasmit ír hogy ne kapcsoljam ki, meg betöltés után elindul a menü, gyatra a német tudásom.
Végigér a 100% és után fekete képernyő fogad.
Mi lehet a baj? Valami ötlet? Szoftveres probléma? Hibás flash?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.