Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78601) Elims válasza sting2 (#78597) üzenetére


Elims
veterán

Nekem megvan.Megjelenés napja óta (sajnos).

(#78602) MasterMark válasza arty (#78600) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, arra gondoltam a kis cucc átméretezi. Szerintem biztosan átméretezi egyébként. Nem csak olyan skálázás van amivel dupláz meg elvesz pixelt. Már egy sima bilinear skálázás is megoldja ezeket.

Switch Tax

(#78603) vargalex válasza MasterMark (#78602) üzenetére


vargalex
félisten

Esetleg az is lehet, hogy nem skáláz, csak az általa kiadott felbontás közepére helyezi a képet.

Alex

(#78604) perge666 válasza arty (#78598) üzenetére


perge666
veterán

Ilyet rendeltem szerdán külföldröl,kíváncsi leszek milyen,de még vagy 2-3 hét mire megérkezik.

(#78605) perge666 válasza perge666 (#78604) üzenetére


perge666
veterán

Jajj benéztem,AV2HDMI-t rendeltem.
Nekem kellett volna a VGA átalakító,de elajándékoztam a monitort.

[ Szerkesztve ]

(#78606) nsbikes válasza arty (#78598) üzenetére


nsbikes
csendes tag

Köszi :) most egy kolléga a másik csoportban olyanra tippelt h a bekapcsoló panel szalagkábele rossz és az okozza ezt, és amúgy tényleg törött a szalagkábel, bár én kétlem hogy az ilyen hibát okozhatna :D Ha nem jön be az sem akkor tovább adom a dolgot, igazából már kb mindent kilőttem a ylod-on kívül és senki nem tudott erre mondani semmit se, egy külföldi fórumon olvastam hogy volt egy tag akinet a fat-je ezt csinálta, sárga led nem villant ki, mégis ylod-os volt a gép :D

XBOXONE, XBOX360, XBOXClassic, PS5, NSW, PC

(#78607) perge666 válasza nsbikes (#78606) üzenetére


perge666
veterán

Szerencsére nem nagy összeget adtál érte,így nem igazán ér veszteség ha nem is lesz jó!
Maximum kirakod a polcra dísznek. :)
Én vagy 3 éve 6000ft-ot adtam egy olyan Slimért ami be sem kapcsolt,igaz abba volt egy 320-as vinyó amit azóta külső HDD-nek használok,a gépet meg tavaly beszámolták egy működő Fat PS3-ba és pótoltam 8000ft-ot+kaptam egy frankó kontrollert is. :)

(#78608) kreten67 válasza nsbikes (#78606) üzenetére


kreten67
senior tag

Egy ismerősömnek van vagy 20db Ps3 ss 3000 szériás alaplapja eladóban 10e-ft/db áron. Tesztelt hibátlan alaplapok.
Szerintem ez olcsóbb mint a javíttatás.

(#78609) MasterMark válasza kreten67 (#78608) üzenetére


MasterMark
titán

De minek neki 20 darab?? :DDD

Switch Tax

(#78610) vargalex válasza kreten67 (#78608) üzenetére


vargalex
félisten

A SuperSlim a 4000-es széria, nem? A 3000-es az még Slim.

Alex

(#78611) kreten67 válasza vargalex (#78610) üzenetére


kreten67
senior tag

Igen, elírtam slim 3000 és ss 4000 is van készleten.

(#78612) nsbikes válasza kreten67 (#78611) üzenetére


nsbikes
csendes tag

Meglehet h érdekel majd ha nem jon ossze a javitas :D Ezekhez a lemezmeghajtot parositani kell vagy automatikusan parosul az alaplaphoz a meghajto? :D Nem vagyok expert ps3 terén, xboxoknál van az h nem tudsz berakni csakúgy új meghajtót :D

XBOXONE, XBOX360, XBOXClassic, PS5, NSW, PC

(#78613) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Ps3 konzolon amin Uk régió a főprofil, el lehet intézni azt hogy Ps Now előfizetést vesz cimborám?

Jelenleg csak ez az egyetlen konzol van amin a profilja managelhető. Más Playstation konzolja nincs, Ps4 Pro már eladva, Ps5 esélytelen beszerezni, így a Ps Now használata lenne számára kézenfekvő dolog - a Walletban van is neki 10 fontja. Viszont Pc-n a profilba bejelentkezve nem tud még 1 hónapos előfizetést sem venni...

Van megoldás vagy hagyjuk az egészet és várjon a Ps5 beszerzéséig?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#78614) vargalex válasza nsbikes (#78612) üzenetére


vargalex
félisten

SuperSlim-nél már nem kell, szerintem Slim esetén még igen. De a kolléga jobban képben van ezzel.

Alex

(#78615) arty válasza MasterMark (#78602) üzenetére


arty
veterán

egy bilinear filteringet pláne észrevennék a pixelgrafikán :)
gyakorlatilag pixelgrafikán bármiféle skálázást észreveszel, ami nem sima integer scaling....

#78603 vargalex akkor pedig a ps3 képe nem töltené ki a kijelzőn a képet... tehát ezt végképp kizárnám

#78613 Bogyi007 szvsz ps3-on kevesen veszünk psnow-t, de cimborád ki tudja próbálni, ps3on megy (még) a psn store....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78616) Rony949


Rony949
őstag

Sziasztok. Februárban tervezek venni egy PS3 Slim-et. Van bármi fontos tudnivaló 2021-ben? Mert nem nagyon követtem figyelemmel a konzol élettartamát. Valami olyasmit tudok csak, hogy az online támogatása már nincs a konzolnak. Ez mit takar? Egyik játékkal sem lehet már multizni? Playstation Store-ból se lehet már venni semmit?

(#78617) Imi91 válasza sting2 (#78597) üzenetére


Imi91
aktív tag

Az egy jó kis játék :) Asszem volt eladó valakinek hardverpapro-n.
Itt is van

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78618) Imi91 válasza Rony949 (#78616) üzenetére


Imi91
aktív tag

Az online multit a játékok válogatják. Attól függ mivel akarsz játszani, ha a játék szervere még megy akkor tudsz multizni. A Guitar Hero3 PL még most is megy online és nem mai játék, a live viszont már nem, pedig az a legújabb :) Storeból tudsz letölteni. Frissítés is van rá még bár nem tudom, hogy minek.

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78619) Elims válasza Rony949 (#78616) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ha vmi elszállt árasat vennél akkor én inkább lebeszélnélek.45-50e-ért már találsz ps4-et.
Max.25e-t adj érte szerintem.

(#78620) Rony949 válasza Elims (#78619) üzenetére


Rony949
őstag

Nézegetem egy ideje. 25-30 ezerért látok többségében és maximum ennyit is adnék érte. Hallottam ismerőstől, hogy simán ki lehet fogni különböző piacokon 4-5 ezerért is, de az kérdéses hogy működik-e egyáltalán, szóval a rizikó megvan.

Következő fizumig várok, addig nézegetem a hirdetéseket, bár nem hiszem hogy sok új lesz.

PS4 őszintén szólva annyira nem izgat. Bloodborne miatt fáj a szívem egyedül, mert a Souls játékokat nagyon szeretem, de a többi cím nem húzott be annyira, vagy már megjelent PC-re is. Ezzel ellentétben, a PS3 címek nagyon érdekesek számomra: Demon's Souls, Metal Gear-széria, Drakengard 3, The Sly Trilogy, Infamous 1-2, Persona 5, Uncharted 1-2-3, Last of Us, Red Dead Redemption (hosszú évek óta vártam, hogy portolják PC-re, hát cseszték megcsinálni). Szóval el leszek a konzollal egy ideig. :)

[ Szerkesztve ]

(#78621) sting2 válasza Imi91 (#78617) üzenetére


sting2
addikt

Végre!
Kerestem de nem találtam..
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78622) Rony949


Rony949
őstag

Dualshock 4 kontroller hogyan működik a PS3-al?

(#78623) sting2


sting2
addikt

Több mint 5 órája telepíti /installálja a GT6 lemezt a Gép (Fat PS3) ez normális?, mert nem emlékszem már rá, hogy ez ennyire lassú volt..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78624) Imi91 válasza sting2 (#78623) üzenetére


Imi91
aktív tag

Hát nekem asszem felrakta kb 20 perc alatt(slim), az 5.öt :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78625) Elims válasza sting2 (#78623) üzenetére


Elims
veterán

Sajnos normális.Frissítésekkel együtt normális. :-/

Imi: Nekem superslim-re is tovább tartott az 5.Sokkal tovább.
Ebben a topikban írtam is akkor.Nagyon bosszantott.....

(#78626) Rony949


Rony949
őstag

Kezdődhet a PS3 játék gyűjtögetés is (a Switch és a PC játékok mellé). :)

(#78627) perge666 válasza Rony949 (#78626) üzenetére


perge666
veterán

:C

(#78628) sting2 válasza sting2 (#78623) üzenetére


sting2
addikt

Visszakerestem a régi hsz folyamban ezt a problémát és meglepő, hogy ezt így és ebben a formában tudta ez a cím.
Persze, nem véletlen hogy Én ezt nem " elvezhettem" ki a megjelenésekor, mivel akkor váltottam Ps4 re.
Más.
Tegnapig áramszünet, kölykök kivansagai miatt csak ma éjjel sikerült újból ranyomni az installra.
Azóta is frissíti magát még 120bpercet kérve.
:F
beszarok...

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78629) arty válasza Imi91 (#78624) üzenetére


arty
veterán

az kizárt :)
gt5 és 6 is irgalmatlan idő.... (bár lehet a gt5re kiadtak a végén valami összegző frissítést?)
nálam napos program, gépcsere után reggel berúgom, estére megvan :(

#78622 Rony949 játékfüggő, van amivel működik, van amivel nem. vannak a neten kompatibilitási listák, de sajnos egyik sem teljes, szólval érdemes kísérletezni!

amugy megy vezetékesen és vezeték nélkül is!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78630) Rony949 válasza arty (#78629) üzenetére


Rony949
őstag

Köszi. Csak azért kérdeztem, mert PS4 kontrollerem van. Még korábban vettem PC-hez. Tartok attól, hogy majd a leendő PS3 konzolom mellé járó kontroller akksija már nem fog olyan jól szuperálni, bár láttam már neten "újként" hirdetett Dualshock 3 kontrollert is 9-10 ezerért. De azt megint sokallom, plusz lehet hogy az az új nem is új.

(#78631) Elims válasza Rony949 (#78630) üzenetére


Elims
veterán

A ps3 konzolod mellé járó joy,rossz akksival is minimum a 2x-esét tudja a jó állapotú akksis ps4 joy-odénál.

(#78632) Rony949 válasza Elims (#78631) üzenetére


Rony949
őstag

Olvastam, hogy a PS4 kontroller akksija borzasztóan gyorsan lemerül, de azt gondoltam, hogy akkor az előző generációs kontroller is hasonló volt.

De ezek szerint nem....ezt jó tudni.

(#78633) Wlac válasza Rony949 (#78632) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem, a PS3 kontrollere borzasztóan jól bírja. Még 2015-ben lemértem. LINK1 LINK2

“The wha-"

(#78634) Elims válasza Rony949 (#78632) üzenetére


Elims
veterán

8-10-12órát kibír,ha jó állapotú az akksi (ps4 joy),a ps3-é jóval többet.

WLac: :R

(#78635) eeXaa válasza sting2 (#78628) üzenetére


eeXaa
addikt

az update install crash-t kijavították már? nekem kb. másfél éve még egyesével kellett tölteni, installálni az updateket, mert ha egyben hagyod auto updaten akkor sosem fog elindulni a játék..

(#78636) eeXaa válasza Rony949 (#78626) üzenetére


eeXaa
addikt

kb ugyanebben voltam, én is... jobban jársz egy ps4 el exkluzív játékok terén, hacsak nincs kimondott vonzódásod a ps3 után..

(#78637) sting2 válasza eeXaa (#78635) üzenetére


sting2
addikt

Szerintem nem.
Tegnap feladtam - 22 óra egyhuzamban ment az instal és erre is 120 perc várakozás írt még!..
Ujrainditottam a gépet, a Netet.- Kilőttem és voila elindult a játék..
Mi a tanácsod erre?

FRISS GT6 tulajoknak!
Amennyiben játszani szeretnél azonnal a játékkal, indítás előtt kapcsold le az internetről a Playstationt!

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78638) Elims válasza sting2 (#78637) üzenetére


Elims
veterán

Így viszont lehet,hogy nem rakta fel a frissítést vagy nem az egészet.Pedig a frissítés nagyon kell a gt6-hoz...
Ma megnézem és megírom,hogy mit ír játékon belül verziószámra,ha nálad is az van akkor minden O.K.,ha nem akkor nem ment fel minden frissítés.

(#78639) eeXaa válasza sting2 (#78637) üzenetére


eeXaa
addikt

akkor az van még mindig... egyesével kell updatelni... közben ki be kapcsolgatni az internetet... van róla video a yt-n... 2 nekifutásból volt csak türelmem megcsinálni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78640) Elims válasza Elims (#78638) üzenetére


Elims
veterán

Ha [Ezt] a verziószámot látod a kézikönyvben akkor minden O.K. :-)

(#78641) Rony949


Rony949
őstag

Gran Turismo-val kapcsolatban érdeklődnék hogy melyik sikerült alapvetően jobbra? Az 5. vagy a 6. rész? Próbáltam utánaolvasni neten, de eléggé megoszlóak a vélemények. Videókat hiába nézek, szinte ugyanaz a két játék.

(#78642) Elims válasza Rony949 (#78641) üzenetére


Elims
veterán

Mindenképp az 5.Ha a kettő közül kell választani,nem kérdés.

(#78643) Imi91 válasza Rony949 (#78641) üzenetére


Imi91
aktív tag

Én is így voltam vele, de nekem a 6. rész jobban bejött(magyar, minden autóról leírás, irányíthatósága hasonló az 5 höz, bár nekem még talán az is jobban tetszett. Sőtt még grafikailag is jobb szerintem igaz csak egy hajszállal) :)
Meg ami sokkal jobb az a karrier módban, az autókat nem kell keresgélni, hogy mivel tudsz menni, hanem van egy ajánlott lista ami az adott kategória autóit tartalmazza :)

Eladó!!!: ----> <----és----> <----NÉZZ BE!! :)

(#78644) eeXaa válasza Rony949 (#78641) üzenetére


eeXaa
addikt

6 egyértelmű... az 5 egy félkész játék...úgy tudom a hat az igazi 5 mert az 5 öt olyan állapotban adták ki hogy szégyenkeztek miatta.

(#78645) sting2 válasza eeXaa (#78639) üzenetére


sting2
addikt

... csak hogy fokozzam..
Mivel internet nélkül elindítható és tetszik is (míg nem lesz PS5 ezzel tolom, PS4 már nincs a háznál) gondoltam adok neki még egy esélyt arra, hogy osszeszedje magát " és megint engedélyeztem az összesen 21 db fissitest.
Talán most kevesebb idő volt nem tudom, de az instal complette felirat - ami tök hurrá elvileg, nem nyomható el!..
Internet lekapcsol és ismét" have Fun" - nem szarakodik már vele, inkább játszom vele.
Úgyhogy, megint ott tartok hogy sehol..

A többieknek is köszönöm a segítő szándékot.

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78646) Elims válasza Imi91 (#78643) üzenetére


Elims
veterán

Így van,a magyar nyelv,a grafika és pár plusz menü ami benne van,ennyi a pozitívuma,de amíg ment az 5 volt abban is tartalom bőven.

Eexaa: Szerintem kevered a prolog-gal.Az fél játék volt,mint a sport.A teli,egész 5. rész viszont teljes játék volt,jó fizikával,kidolgozott beállításokkal.

Rony: Nem nagy összeg,vedd meg mind a kettőt és majd meglátod.
Nekem az 5.részből 3 féle kiadás van itthon,a signature edition-ből kettő volt (a pénztárca miatt),így abból eladtam az egyiket.Maradt a sima gt 5,gt 5 academy edition és a signature edition hiánytalanul (+van még egy pénztárcám).
A 6. részből az anniversary edition-t vettem meg a megjelenés napján.Kár volt..
Kitárgyaltuk ezt vmikor a gran turismo topikban.
Sokan mondják a 6. részt jobbnak,de sokan mondjuk,hogy közel sincs igazuk.

Szerk.:

Sting: Most jut az eszembe,hogy volt vmi,ill. kellett vmi trükk,hogy települjenek a frissítések.
Majd utánanézek..

[ Szerkesztve ]

(#78647) perge666


perge666
veterán

Annak idején az 5 nagyon nem jött be,a 6-al nem is játszottam.
Nekem a 2.rész a gyengém.
Viszont az utóbbi időkben az 5 nagyon lekötött,és majdcsak hozza nálam a 2 hangulatát.
Szerintem ma is megállja a helyét minden téren!

(#78648) sting2 válasza Elims (#78646) üzenetére


sting2
addikt

A képtörést vagy a rendszeres " belsőnézet" villanást - olyan mintha valtogatnek a cockpit és a kilométer nézet között (ez szinte 20, 30 másodpercenként teszi!), javítja később valami Update?
Illetve, jobban belemerulve feltűnt, hogy bár az 5. ik résszel toltam rengeteget, ez a játék sokkal jobban mutatott egy " csak 1080p" készüléken.
Pedig az azt levaltó TV, klasszisokkal komolyabb kijelző.
Vagy lehet csak placebo, annyira Megszoktam a PS4 Pro féle GTS-t?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#78649) arty válasza Wlac (#78633) üzenetére


arty
veterán

hátnemtom, nekem ez ilyen hihetetlen kategória :) _ESETLEG_ rezgés OFF mellet tudom elképzelni.

2010-ben a slimhez kapott joyom REZGÉSSEL olyan ~8-10 óránál sose bírt többet, de általában ennyit se. és kb ez volt ismerősök között is a közvélekedés, amit az "internet" is visszaigazol. ez persze sokkal jobb a ds4 v1 6-8 órájánál, de egy jó akkus x360 joy 25-30+ órájához képest szánalmas (a ds4 v2 már-már hozza a ds3 szintjét)

aztán lett később a nagyobb akkus ds3, az sem bírt észrevehetően többet, kb egy hosszabb játéknapot bírt ki minden ps3 joyom. és most, 10évvel később.... átkozom a sonyt, hogy a beépített akkut erőlteti :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78650) arty válasza Elims (#78646) üzenetére


arty
veterán

nem keveri, a gt5 is egy félkész játék maradt végig, ahogyan a gt6 se lett kész, még a legvégére sem :) persze kinek mi a "kész".... nekem a hiányzó belsőnézetek, a szaggatás, a törés/sérülés butítása/hiányosságai, hát.... jobbhoz vagyok (voltam) szokva, na :D

ettől még mindkettőt "végigjátszottam" és a gt6 utolsó pecsével érkezett árkád tartalmat kiemelkedően szórakoztatónak tartottam (tartom).

a polifóni sajnos egy ilyen játékkészítésre alkalmatlanná vált studióként vergődik 10 éve, amióta annak a félőrült perfekcionistának totál elgurult a gyógyszere.... :D kár értük, mert egyébként remek fizikát és grafikát tudnak a játékaik, csak ez az évekig toldozás-foltozás, a sok elavult koncepció (mintha még mindig a gt3 korszakban élnének egyesek japánban....), ez rányomja a bélyeget az összhatásra (=bétateszt).

#78648 sting2 szerinted? :D a képtörést nem javítja teljesen, de javul a játék. és rengeteg extra tartalomtól esel el az 1.0-val. én a helyedben végigszenvedném a horrorinstallt :D

+igen, megszoktad a GTS-t :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.