Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78151) razor03 válasza Matzel (#78150) üzenetére


razor03
aktív tag

Enyém is csinál ilyet (slim). Gondolom a melegedéshez mérten kezdi el emelni a fordulatszámot.

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#78152) vargalex válasza Matzel (#78150) üzenetére


vargalex
félisten

Nem teljesen értem a kérdésedet. Ha neked eddig is fát-és volt, akkor miért vársz mástól választ?

Alex

(#78153) BOBAKILL válasza Matzel (#78150) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A ps3 alapból aktív hűtéses. Nekem is fat van. Nálam is megy fel persze a fordulatszáma a hűtésnek de ez nem gond. Ha már nagyon visít akkor érdemes lehet újra pasztazni. Én megcsinalnam a helyedben mert hiába patent a cucc, a paszta már igen száraz lehet benne. Gondot nem okoz most sem de lehet növelni tudod az élettartamot ha ujrapasztazod és kitakaritod a ventit meg a házat is. Ha szerelte már pct akkor nme okozhat nagy gondot. Ezer videó van a yton

(#78154) Matzel válasza vargalex (#78152) üzenetére


Matzel
csendes tag

A 80 gb-os sokkal lassabban melegedett fel és ha abba hagytam a játékot szépen vissza is vett a tempóból a ventilátor. Ez a 60gb-os verzió meg ha kilépek a játékból közepesre veszi vissza a fordulatot és félóra múlva sem áll vissza alapjáratra onnan a venti.

(#78155) Matzel válasza BOBAKILL (#78153) üzenetére


Matzel
csendes tag

Igen csináltam pasztázást már az előzőnél is nem is egyszer. Csak arra voltam kíváncsi hogy a 80-as az a menüben álláskor nem emelte a fordulatot egyszersem de köszi a tanácsot

(#78156) w.miki válasza vargalex (#78149) üzenetére


w.miki
veterán

Köszönöm.
Nos az egyik kontroller jó lett, de a másik nem.
Ez egy utángyártott kontroller: Gioteck VX-2 Wireless Controller for PS3
Egy ideig működik, lehet vele irányítani a PS3-at, aztán teljesen megáll, semmire nem reagál.
Ebben nem fólia van, hanem szalagkábellel van összeforrasztva.
Valakinek ölete, hogy mi lehet a gond?
Szétszedtem, megtisztítottam, de ugyanez a hiba.
Képek

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#78157) arty válasza Matzel (#78154) üzenetére


arty
veterán

esélyesen a 60as az első széria (mind a cpu, mind a gpu nagyobb csíkszélességen készült a korábbi 80asodnál -> magasabb fogyasztás -> több hő), talán még ps2 kompatibilitásod is van/lesz :) szvsz nagyon fontos lenne újrapasztázni...

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78158) razor03 válasza A`rpi (#78147) üzenetére


razor03
aktív tag

Ne haragudj de ezt nem értem :) . Nekem teljesen más a store csak néhány alap lehetőség van. Ezt (ahol a Ps2 címek vannak) honnan nyitod meg?

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#78159) arty válasza razor03 (#78158) üzenetére


arty
veterán

usa accountal vagy belépve, miközben nézed?
csak mert ott van "választék" ...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78160) razor03 válasza arty (#78159) üzenetére


razor03
aktív tag

Szerintem simán magyar accot csináltam. Nem gondoltam hogy van jelentősége :)

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#78161) arty válasza razor03 (#78160) üzenetére


arty
veterán

érdemes egy usa és egy japánnal is rendelkezni :)

ettől még játszhatod a megvetteket a fő/magyar accountal, de megvenni a cuccokat a másik kettővel tudod (ehez ezen két accounon aktiválni kell a ps3-at amin játszol, asszem)

márcsak azért is jobbak ezen store-k a régi ps1-ps2 cuccokra, mert ott bizonyosan 60hz-es játékot veszel és nem a "béna" 50hz-es/alul felül fekete csíkos PAL verziót kapodd

ps2 érában már volt pár játék, amit átkapcsolhattál PAL60-ra (60hz), de ritka még ott is

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78162) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Ha adott egy ps3 nem működő bluray-el és veszek bele ebayrol egy 100% kompatibils bd meghajtót akkor mehet bele teljes egészében a dolog?

[ Szerkesztve ]

(#78163) vargalex válasza Mr. Erikszon (#78162) üzenetére


vargalex
félisten

Én SuperSlim-ben már cseréltem komplett meghajtót és csak olvasó fejet is. Mindkét példány tökéletesen működik, semmi mást nem csináltam vele. Viszont FAT, vagy Slim esetén más lehet a helyzet.

Alex

(#78164) A`rpi válasza Mr. Erikszon (#78162) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Volt aki az optikai meghajtó elektonikájának cseréjekor írt valami, talán hogy párosítani kell, olvass utána, nekem cserében nincs tapasztalatom.

(#78165) razor03 válasza arty (#78161) üzenetére


razor03
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm így már értem :R

Power and performance, the two elements every gamer craves, are the heart and soul of the GeForce

(#78166) Guitar14 válasza Mr. Erikszon (#78162) üzenetére


Guitar14
senior tag

PS3-ban még nem cseréltem de X-One-ban már igen. eBayről rendeltem hozzá olvasót kompletten és ott az ebayesbe bele kellett tenni az eredeti olvasó alaplapját mert csak úgy engedi használni a gép (2 forrasztási pont és kb. 4 szalagkábel)
Utána kell olvasni mi a menete itt. Mindenesetre azt tudom hogy PS3-akból csomó féle meghajtó van. Mindenképpen jót rendelj hozzá és nézd meg szétszedve mielőtt rendelsz, hogy ugyan az e. De az ebay-es meghajtóm a boxba totál jól működik tehát nem lehet velük baj.

Új Válasz 2020-06-07 14:17:23 (#78156) w.miki:
Mit jelent az, hogy leáll? Van valami állapot jelző led rajta? Ha igen akkor az kialszik a leállásnál vagy csak szimplán világít mintha minden rendben lenne de nem reagál a ps3?
(Nagy problémát nem láttam ott a forrasztásoknál csak az utolsó képnál a bal alsó lyuk egy kicsit kopott mintha átvágta volna szálakat)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78167) vargalex válasza Guitar14 (#78166) üzenetére


vargalex
félisten

Utóbbi bekezdésre kíváncsi vagyok, mert nekem is van egy olyan kontroller, ami egyszerűen kikapcsol. Érdekes, mert ha nem használom, akkor nem kapcsol ki. Viszont, ha igen, akkor kb. 5 percen belül igen. Bekapcsolom és megy tovább minden. Akkut már cseréltem benne (igaz, csak egy másik kontrollerből).

Alex

(#78168) Guitar14 válasza vargalex (#78167) üzenetére


Guitar14
senior tag

Itt is szalagkábelre gyanakszom amit régebben írtam. Az a szalagkábel kapcsolja össze a felső lapot az alsóval és az alsó van az akksira rádugva. Lehet asztalon hagyva épp van kapcsolat a szalagkábel érintkezésénél de felvéve, nyomkodva viszont megszakad és nem kap áramot a felső lap. Ha meg az akksi bírja az asztalon de felvéve kikapcsol akkor tuti nem akksi baj. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#78169) Balinov


Balinov
félisten

SZiasztok, ha mar hw guruk is jelen vannak.

Ugye par hete panaszkodtam, hogy tobb ev nemhasznalat utan a Superslim 500GB-osom nem olvas se gyari jateklemezt, se BR-t, se DVD videot. Most, hogy olvaso/fej jott elo beugrott, hogy egyik forumtarsunk aggodott, ha BT vagy BR olvaso hibas, brickelheti a ps3-at.

Namost, mikor leporoltam a konzolt, felment minden szo/hiba nelkul a 4.86 gyari FW, szoval megjobban nem ertem, mi lehet az olvaso gondja es ra az elixir. Valakinek tippje esetleg? KB itt szummaztam, mi a tortenes

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78170) A`rpi válasza Balinov (#78169) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ebből csak az következik hogy a BD rom "agya" feltehetőleg jó.

(#78171) Balinov válasza A`rpi (#78170) üzenetére


Balinov
félisten

Tehát akkor mechanikat kéne vadászni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78172) A`rpi válasza Balinov (#78171) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

-Meg kell nézni a fejet tudja e mozgatni a motor.

Ezt úgy tudod ellenőrizni hogy a másik végébe viszed a fejet a pályán.

Bekapcsolás után vissza kellene vinnie a hajtómotorhoz, (ahol a lemezt pörgeti.)

A kontaktusokat át kellene mozgatni az alaplap és a lézer pickup között.

Kihúzni bedugni a szalagkábeleket, csatlakozókat.

Ha ez nem hoz megoldást, ebben az esetben cserealkatrész rendelése.

Ha minden más jó, csak a lemezt nem olvassa, abban az esetben én csak lézer fejet vennék.

BTW, ha nem vagy technikai beállítottságú, szerintem inkább bízd szakemberre.

[ Szerkesztve ]

(#78173) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Sziasztok!
Van esetleg arra ötlete valakinek hogy miért kapcsol be csak úgy magától a gép? Áram alatt van, egy pár nap után csak úgy bekapcsolt magától. Kontrollerre nulla reakció. Csak a power gomb hosszan nyom a tudtam kikapcsolni. Vártam sokat, fél órát biztos hátha kikapcsol de nem.
Mi lehet ez? :F

(#78174) Mr. Erikszon válasza Balinov (#78169) üzenetére


Mr. Erikszon
senior tag

Nem a brickről van szó, hanem az update loop-ról! Superslim teljesen mentes ez alól lehet frissíteni gond nélkül hibás bd-vel is!

(#78175) arty válasza BOBAKILL (#78173) üzenetére


arty
veterán

psn+ / automatikus update kikpcsolva? (jó, tudom, ez elég egyértelmű és 99% hogy már megnézted....)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78176) A`rpi válasza arty (#78175) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én is erre tippeltem volna.

(#78177) BOBAKILL válasza arty (#78175) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem tudom, de megnézem. :B :R
Ritkán használom már a ps3at, de csak most jött elő hogy 2 hete újra "aktiváltam."
Köszi a tippet, megnézem.

(#78178) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Red Dead Redemption-nél találkoztatok ilyen fajta glitch-csel: [link]

Ez konkrétan az első küldetés, ilyenkor se előre se hátra...
Azóta már túljutottam ennél a pontnál, de a probléma az, hogy minden egyes küldetésnél ismételten előjön. Most ott tartok, hogy a harmadik (vagy negyedik) küldetésnél, amikor a csajjal kellett elmenni Armadilo-ba abbahagytam, mert amikor beléptem az orvosi rendelőbe és akartam venni valamit, akkor nem jött fel a menü, viszont cserébe semmi más gombra sem reagált. Ha a Start gombot megnyomom akkor ugyanúgy az üres Main Menu jön fel, mint a linkelt video végén. Számomra ez így teljesen játszhatatlan!

Amit próbáltam, hogy letöröltem a telepített állományt, és újraraktam viszont nem töltöttem le hozzá a patchet, de sajnos nem javított a helyzeten (a video már patchelve készült).

A környezet:
Konzol: PS3 FAT CECHC04
A konzolban nem az eredeti merevlemeze van, hanem egy 240GB-s Sandisk SSD (eddig soha nem okozott problémát)
OFW 4.86
Játék lemeze: GOTY Edition (BLES-01294) (EU/UK/Német lokalizáció)
A lemezen jó megvilágítás mellet van kb. 3db szabad szemmel jól látható karc, de nem hiszem hogy ez gondot okozna. Vannak lemezeim sokkal sz*rabb állapotban és zokszó nélkül végig lehetett őket játszani.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#78179) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Egy kis update: Elvégeztem a konzolon egy adatbázis újraépítést (Safe Mode -> Rebuild Database). Majd ismét elvégeztem a játék újratelepítését +patchelését. Sajnos nem lett tőle jobb, sőt csak rosszabb. Most már az első küldetést sem tudom befejezni emiatt, de volt, hogy az átvezetővideo után már az Options menüben összefosta magát. Viszont van egy előjele az eseménynek, miszerint egyszercsak elmegy a beszédhang párbeszéd alatt (vagy a menüben a kiválasztás hangeffektje).

Amit még nem csináltam meg az a konzol teljes újraformázása. (vagy esetleg megszívtam egy hibás lemezzel? :( )

UI: Az egyébként egészséges jelenség, hogy a telepítés nem 0 hanem 9%-ról indul?

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#78180) A`rpi válasza vm93hun (#78178) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Töröd a játékmentést, és legyen naprakész a játék (legyen fenn minden patch).

(#78181) vm93hun válasza A`rpi (#78180) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Patch-ből csak egy db elérhető GOTY lemezhez: v1.01 (18MB). Ez elég, vagy van valami trükk rá, hogy az alapjáték telepített állománya is frissüljön (Lemez kiválaszt -> [Háromszög] -> Check for Updates, gondolom így kellett)?

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#78182) arty válasza vm93hun (#78179) üzenetére


arty
veterán

más játék gond nélkül? minden?
-> rdr lemez
(gondolom ps3on nem lehet teljes installt nyomni, csak egy része kerül fel a játéknak?)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78183) A`rpi válasza vm93hun (#78181) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Lemez kiválaszt -> [Háromszög] -> Check for Updates, gondolom így kellett)?

Pontosan, nincs más teendőd.

(#78184) vm93hun válasza arty (#78182) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Előtte számos játékot végigvittem minden komolyabb probléma nélkül (közöttük lemezes PS2-eseket it).

Ráguglizva a problémára annyival okosabb lettem, hogy nem egyedi (ugyanakkor nem is gyakori) eset, viszont a megoldáshoz nem jutottam közelebb:

[link]
[link]
[link]
[link]

Itt is fel van tüntetve, mint known issue, (lásd: Game breaking bug/ glitch during introduction on PS3 version) de workaround nincs hozzá ajánlva.
[link]

Az itt olvasottaktól nagyon nem vagyok megnyugodva, mert két lehetséges javítást sikerült kinyerni az információkból:

1) Szar a lemez (megkérdeztem a lemez előző tulaját ő azt mondta, Slim gépen nem volt semmilyen problémája vele)
2) Újra kell formázni a konzolt... hátha

Sajnos az írottak nem terjednek ki arra, hogy milyen gépen és milyen edition-nel jelentkezik a probléma. Olvastam már olyat is, hogy valakinek a legutolsó patch előtt hibátlan volt és utána jött elő ez a probléma.
Kicsit szomorú vagyok amiatt, hogy ezt kell lássam egy olyan játékból, amit anno mindenki agyonistenített, ugyanakkor mérges is amiért egy ilyen hibát a Rockstar Games azóta sem javított ki.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#78185) arty válasza vm93hun (#78184) üzenetére


arty
veterán

uhhh, tényleg :( na ez kemény....

mentésed is volt törölve, ahogy itt tanácsolták és urjakezdted?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78186) vm93hun


vm93hun
aktív tag

A mentést minden eddigi újrapróbálkozásnál töröltem.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#78187) arty válasza vm93hun (#78186) üzenetére


arty
veterán

akkor pláne vicc, hogy újra és újra belefutsz... ilyen nincs.

lemezt nem tudod kipróbálni valakinél?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78188) vm93hun válasza arty (#78187) üzenetére


vm93hun
aktív tag

A falu ahol lakok ott azt se tudják, hogy a videojátékot eszik-e vagy isszák. Munkahelyen meg úgy tudom hogy már mindenki PS4-en tolja.

Amit lehet még kipróbálok:
1) First time run esetén megkérdezi a játék, hogy szeretnék-e egy mentési profilt létrehozni, erre reflexből mindig igent nyomtam. Mi van akkor, ha nem kérem és akkor mentek először, ha már végigment 1-2 küldetés...
2) XMB-ből a kijelző beállításokból kiveszem az 1080p-ből a pipát (sokan játszanak úgy, hogy csak 720p a maximum kiválasztott, mert a játékok nagy részét úgysem tudja felskálázni a gép, Xbox360-on volt már rá példa, hogy csak így tudtam elindítani egy Orig.Xbox játékot)
3) Patch nélkül indítom el, a fenti kettővel kombinálva.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#78189) A`rpi válasza vm93hun (#78186) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Van egy "digitális" RDRGOTY-m ha kell kölcsön adom.

(#78190) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Update: ez történt eddig:

- Töröltem a mentést
- XMB-ben a maximális felbontást 720p-re állítottam.
- Patch megmaradt

Elindítom a játékot, Nem-mel válaszolok annál a kérdesnél, amikor felkínálja az Autosave funkciót, a beállításokat hagyom alapértékeken. A harmadik küldetésig minden hibátlanul ment, ekkor már elkezdtem a finomhangolásokat elvégezni (Stick érzékenység, Felirat, Aim assist beállításai, stb). Nekiállok a negyedik küldetésnek (Welcome to Armadillo, USA), végigmegyek az útvonalon, orvosi rendelőből megveszem a cuccot, sikeresen véget ér a küldetés és......
Kezdődik újra a b***akodás!

Tehát ha előhívom a pause menüt, akkor megint ugyanúgy üres, és semmit nem lehet csinálni.

Viszont most azt véltem felfedezni, hogy ha Armadillo-ba belépek, akkor a BD meghajtó nem kattog többet, és ilyenkor mindenféle glitch előjön, pl: a lovakon keresztül tudok menni és nem tudok felmászni rájuk, a korábban említett Pause menü bug, ha a marshall küldetését akarom elkezdeni, akkor vagy végtelenségig tölt, vagy eltűnik az UI és nem reagál semmilyen kontroller bevitelre.

Létezhet az, hogy a lézer megakad a karcban, kifekteti a meghajtót és emiatt inaktívvá válik az egész játék???

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#78191) arty válasza vm93hun (#78190) üzenetére


arty
veterán

nekem csak karc miatti fagyásom volt (minden konzolon), glitch még nem, de elvileg elképzelhető....

egyébként a ps3as bd korongok meglepően ellenállóak, össze se hasonlítható a karcosodásuk egy xboxos dvdhez... (viszont ott van hdd install, amivel egyből kiszűrhető az olvashatatlan lemez)

ha lenne hackelt ps3-ad, azzal próbából meg lehetne próbálni felmásolni a teljes lemezt a gépre, kiderülne h a glics az olvasási nehézségből jön-e....

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78192) perge666 válasza vm93hun (#78190) üzenetére


perge666
veterán

Miért nem próbálod meg polírozni a lemezt othoni praktikákkal?
Nekem néhány éve így sikerült egy agyonkarcolt PS2-es lemezt nagyjából játszhatóvá tenni.
Nálad ha 1-2 kisebb karc van,ki is küszöbölheted a hibát ha az a gond.
Google a barátod,van néhány praktika.....

(#78193) A`rpi válasza perge666 (#78192) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Bluray kevésbé polírozható. CD, DVD, ebből a szempontból szerencsésebb.

(#78194) perge666 válasza A`rpi (#78193) üzenetére


perge666
veterán

Jaaaa,akkor nem szóltam.:B

(#78195) mikk2000


mikk2000
őstag

Sziasztok, ismerős vett használtan PS3-at. Nekem gőzöm sincs hozzá, ezért érdekelne hogy akkor ha a régi tulaj magához a készülékhez regisztrált valami android play áruházhoz hasonló "alkalmazásboltot", ahogy olvasom itt store-nak hívják, akkor az új tulaj hiába próbál regisztrálni, vagy hogy van ez?

A másik, ps3 hálózati csatlakoztatása igényel valami különlegességet? Teszem azt sima ethernet bedug műkszik, vagy wifi jelszó megad műkszik, ezen kívül kell valami extra? Mert ilyen fix ip meg hogy meg kell adni az internet szolgáltatót meg ilyesmi dolgokat hallok és csak nézek hogy miért lenne ez ennyire megbonyolítva. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#78196) Balinov válasza mikk2000 (#78195) üzenetére


Balinov
félisten

Csak regeljen egy saját psn fiókot és jelentkezzen abba bele, semmi extra

Hálózat:Ethernet kábel bedug, más dolga nincs. Én wifit hanyagolnám

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78197) mikk2000 válasza Balinov (#78196) üzenetére


mikk2000
őstag

Köszi, tulajdonképpen azért szeretne netre menni egyáltalán, hogy tudjon ingyenes játékokkal játszani (lásd android). Ha a (magyar) psn áruház oldalára beregisztrál, akkor ez lehetséges? A psn azonosító létrehozható PC-ről is? Bocs hogy ilyen alap dolgokat kérdezek... ja igen, valami alapbeállítások visszaállítása ilyesmi az elérhető valahogy? Mert valószínűleg a hálózati beállítások is össze lettek kutyulva rendesen....

(#78198) arty válasza mikk2000 (#78197) üzenetére


arty
veterán

[link]

csak a menüben a videon látható menüpont helyett az egyel lentebbi RESTORE PS3 SYSTEM pontot válasszátok, az töröl MINDENT, amit az előző tulaj rajtafelejtett!

azaz:

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#78199) mikk2000 válasza arty (#78198) üzenetére


mikk2000
őstag

Köszönöm!

(#78200) mikk2000


mikk2000
őstag

Max hétvégén fogok eljutni ehhez a titokzatos ps3 géphez, de az ismerős által elmondottak alapján arra következtetek, hogy sikerült alapra hozni a gépet. Ennek fényében pláne nem értem, hogy sima ethernet porton miért nem működik még mindig a hálózati hozzáférés (ugyanazon kábelen laptopon van net). Fizikailag hibás lenne az ethernet port? Wifin se, sikerült netkapcsolatot létrehozni (nem látják a routerük ssid-jét) Lehet hibás gépet sóztak rá? :)

Addig is egy tényleges kérdés, net hjíján lehet valahogy (ingyenes)játékot telepíteni, teszem azt usb-s pendrive-ról?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.